ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera- modrić,kova i raketa...

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Guest 10/1/2016, 14:42

kako si glup, jebem ti mater cigansku. mnogo si glup, dodje mi te zao...

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 10/1/2016, 14:49

uzivaj turcine glupi u zadnjim satima, okupaj se u septickoj jami, podudlaj caletu za kraj
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Guest 10/1/2016, 14:50

samo cuti i pusi, cigance malo, prljavo, kaljavo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 10/1/2016, 14:55

pozdravi Lemmyja lesinaru glupi
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by muckodjubre 10/1/2016, 15:02

:<3 pillowfight

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Guest 10/1/2016, 15:27

VUČIĆU PEDERU wrote:Menadžer Jaje Turea Dimitrij Seluk rekao je da bi i njegov deda mogao da osvoji Ligu šampiona sa Bajernom i Barselonom.
[size=16]uisa Enrikea sa navedenim timovima i upitao se šta bi Pep mogao da uradi sa nekom ekipom sa sredine tabele.
[/size]
Aktuelni trener Bajerna, koji na kraju sezone napušta minhenski klub, sve češće se spominje kao naredni menadžer Mančester Sitija, a Seluk ističe da bi na toj poziciji ponovo voleo da vidi Roberta Mančinija.
Pep je odličan trener, ali osvojio je titule s Barselonom i Bajernom. Pa to može i moj deda. Pogledajte Luisa Enrikea, prošle sezone je osvojio Ligu šampiona i domaće prvenstvo sa Barselonom. Ne kažem da nije dobar trener, ali pogledajte što je učinio s Romom. Ništa! Vole bih da vidim Pepa u klubu koji je osmi ili deveti, pa neka s njim bude prvak", rekao je Seluk i istakao ko je po njegovom mišljenju bio najbolji menadžer Sitija. 

“Zato je Roberto Mančini najbolji trener kojeg je Siti imao. Manuel Pelegrini je takođe dobar i zaslužuje poštovanje, ali Mančini je izgradio ekipu, preuzeo je kad je bila nigde i postali su šampioni. U Nemačkoj kažu da će Gvardiola 100 posto biti menadžer Sitija i verujem u to”, rekao je Seluk.
Duh vremena i moderni nogomet su prevarama omogućili da naprave kako nogometnu, tako i trenersku karijeru. Ista stvar dođe i glazbenom i filmskom scenom, s gotovo svime. Nije cilj dokazivati se i biti najbolji već najbolje prodati i izaći kao pobjednik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by jalnirajko 10/1/2016, 16:50

Fénix wrote:
VUČIĆU PEDERU wrote:Menadžer Jaje Turea Dimitrij Seluk rekao je da bi i njegov deda mogao da osvoji Ligu šampiona sa Bajernom i Barselonom.
[size=16]uisa Enrikea sa navedenim timovima i upitao se šta bi Pep mogao da uradi sa nekom ekipom sa sredine tabele.
[/size]
Aktuelni trener Bajerna, koji na kraju sezone napušta minhenski klub, sve češće se spominje kao naredni menadžer Mančester Sitija, a Seluk ističe da bi na toj poziciji ponovo voleo da vidi Roberta Mančinija.
Pep je odličan trener, ali osvojio je titule s Barselonom i Bajernom. Pa to može i moj deda. Pogledajte Luisa Enrikea, prošle sezone je osvojio Ligu šampiona i domaće prvenstvo sa Barselonom. Ne kažem da nije dobar trener, ali pogledajte što je učinio s Romom. Ništa! Vole bih da vidim Pepa u klubu koji je osmi ili deveti, pa neka s njim bude prvak", rekao je Seluk i istakao ko je po njegovom mišljenju bio najbolji menadžer Sitija. 

“Zato je Roberto Mančini najbolji trener kojeg je Siti imao. Manuel Pelegrini je takođe dobar i zaslužuje poštovanje, ali Mančini je izgradio ekipu, preuzeo je kad je bila nigde i postali su šampioni. U Nemačkoj kažu da će Gvardiola 100 posto biti menadžer Sitija i verujem u to”, rekao je Seluk.
Duh vremena i moderni nogomet su prevarama omogućili da naprave kako nogometnu, tako i trenersku karijeru. Ista stvar dođe i glazbenom i filmskom scenom, s gotovo svime. Nije cilj dokazivati se i biti najbolji već najbolje prodati i izaći kao pobjednik.

Seluk ljudina!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 10/1/2016, 16:54

Nije se Yaya dosta osramotio svojim izjavama mora ga agent pratiti u stopu, slicna veza kao bracala - skorpija
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by darth_vader 10/1/2016, 20:15

Jaja Ture...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by bafalo 10/1/2016, 22:12

dimitrijev deda jači manager od guardiole. kakve šamare dijeli moćni dimitri i njegov deda pepovi obrazi se crvene

_________________
Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by muckodjubre 11/1/2016, 21:27

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 12524202_507516316094433_4367646898545647273_n

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 11/1/2016, 21:28

sramota
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by muckodjubre 11/1/2016, 21:28

:cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by bafalo 12/1/2016, 00:56

bravo luka. nema urođeni talent kao niko kranjčar ali je radom nadoknadio i sad je no.1 u hrvatskoj

_________________
Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Guest 12/1/2016, 01:19

muckodjubre wrote::cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Guest 13/1/2016, 13:54

MARCA, najčitaniji dnevni list u Španjolskoj i jedan od najuglednijih sportskih dnevnika uopće, najupućenija je u tajne i intrige Realovog kraljevskog dvora.
Ni manje ni više nego sedam njenih novinara ima zadatak isključivo pratiti Real i izvještavati čitateljstvo o događajima u najvećem i najintrgantnijem klubu na svijetu, pa kad Marca nekoj priči iz Reala dodijeli značajno mjesto, onda je po svemu sudeći itekako utemeljena.

Tako je preko cijele današnje naslovnice razvaljen Luka Modrić, uz veliki naslov "Potpuna povezanost Luka & Zidane" i pojašnjenja "Zizou je kontrolu Realove igre prepustio Hrvatu", te "Izravna je veza između klupe i terena". 
 
Naravno, jasno je što se pod ovim misli; Modrić je čovjek kojem novi trener i bivši igrački as beskrajno vjeruje, pa mu je prepustio ključeve momčadi. Odnosno, premda Modrić formalno nije kapetan Reala, očigledno ima ugled i ovlasti vođe. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Guest 13/1/2016, 13:59

boze dragi, kakva klasa. hvala ti boze sto sam gledao uzivo jednog takvog doktora i majstora fudbala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 13/1/2016, 14:01

da bas klosaru, index i kurir su pojam za te lazne klosare i njihove glupe navijace koji se na to loze, kakva sramota od kluba, perezova prcija.
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 13/1/2016, 14:28

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Inmessionante
‘INMESSIONANTE': LIONEL MESSI ADDED TO SPANISH DICTIONARY

1.) The perfect way to play football, an unlimited ability to self-improve.
2.) Describes the best player of all time
E.g, “Lionel Messi is really quite inmessionante when it comes down to it.”
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by End 13/1/2016, 22:45

munir iskarao klosare
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by muckodjubre 13/1/2016, 23:04

VUČIĆU PEDERU wrote:boze dragi, kakva klasa. hvala ti boze sto sam gledao uzivo jednog takvog doktora i majstora fudbala...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera- modrić,kova i raketa... - Page 4 Empty Re: Primera- modrić,kova i raketa...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum