ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dvi jadne picketine raketa i modric

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 14:08

Na instagramu objavljuju fotografije sa messijem i vjecno iskompleksiranim i ginu u dresovima cmarse i loreala zato su se cuvali protiv onih sa kaspijskog jezera i norveskih vikinga. Triba cuvat noge da Ronaldo i messika budu zadoviljni sa svojim.kurvicama. mater im jeben.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 14:17

Rece mali hezonja... previse je ljudi poginulo za ovaj dres. Modriceva dida su neljudi i jadnici pravoslavne vjere zaklali a unuk mu se ponasa ko partizani 1941 znaci izdajnici

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 14:21

Rakitic da je vridio igra bi kod Hitzfelda u svici a ne se na racun hrvatske prodava po svitu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by End 15/9/2015, 14:30

raketa barem u klubu ima status legende dok ovaj klosar je najprecjenjeniji invalid otkad je svijeta, kako je moguce da ekipa s najvecim veznjakom primere i najbojim igracem svih vremena hrvatske nijednom ne osvoji prventsvo u zadnje tri godine kako je gore, a sad ide cetvrta.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 14:52

Jeli tvoje matere stid kad vidi sta je okotila. Ja pricam o rakiticu izdajniku hrvatske kao i modricu a ne o rakiticu i modricu iz barce i reala

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 14:52

Klošari...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 14:54

Da barem malo vide vukovar sunju ovcar i sve svetinje nase da bar ne gledaju u pare

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 15:25

Nije ni u tome stvar...danas ljude općenito živciraju te ratne teme...ali igrati za nacionalnu momčad je za svakog sportaša uvijek i u svakoj zemlji prije bila velika čast...sad mi se čini kako nekima to postaje obveza koju misle odraditi na rezervi čuvajući noge za klubove...bolje onda nek igraju mladi koji će gristi barem...iako Modrić je na utakmici reprezentacije dobio najtežu ozljedu do sad pa se možda i podsvjesno štedi, ali svima općenito je pristup mlitav i nikakav...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by End 15/9/2015, 15:34

kakav pristup raketa moze imati ako ga stavis na poziciju stopera, upravo nikakav, a u sredini terena gubis igraca. on barem ima opravdanje za razliku od modricevih 80 i nesto nastupa u kojima nije nista pokazao. isto kao eduardo, olic na krilima, pa rosade sa srnom i pranjicem isto na krilima i jos hrpa primjera..
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 15:45

Brende ratne teme nisu ni motiv. Ali pogledaj u tim mjesti.a sa koliko sw ljubavi prati hrvatska momcad a oni se ponasaju nonsalantno i sve. Daj malo motivacije za taj narod kojima je uz obitelj jedini razlog za veselje igra hrvatske ekipe. Kad igea oni superbowl u ameriku to je ka i dan drzavnosti izvise one americke zastave i sve lipo a nasi ko da su pripadnici gay populacije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 15:48

Dobro Ende modric je za mene izdajnik i zaista u hrvatskoj nije kurca pokaza ali tebi je to drugi razlog zato jer ovi redikul igra za real i to je jedini razlog zasto ti mrzis ovega magarca modrica.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by kic 15/9/2015, 15:49

ispuhao se nacionalni naboj na reprezentativnim razinama, a kvalitete nema, lec face it.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 16:00

Kako nema kvalitete? Znači zakurac je očekivati od veznjaka iz Reala, Barcelone, Intera, Monaca, Fiorentine da kreiraju bar jednu suvislu gol šansu na nekom egzotičnom gostovanju...onda se mogu gazde koji ih plaćaju puste milijune komotno ubit...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by kic 15/9/2015, 16:06

pa u pravu si, ali ako nam je veza i prednji red jako dobar, meni se ovaj zadnji red već godinama ne sviđa i ispod razine je, a lopta većinu vremena provodi tamo kad je kod nas..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 16:32

A zašto je većinom tamo? Možda zato jer još od ere Kranjčara nismo imali trenera koji ima muda napasti protivnika pa što košta...samo on je imao puno limitiraniju momčad...ok i Bilić je do Eura 2008 igrao hrabro i napadački...nakon toga se i on i svi njegovi nasljednici gube u pokušajima da od hrvatske reprezentacije naprave hibrid talijanske i njemačke...i umjesto da prilagode igru raspoloživom kadru, oni igrače podređuju svojoj nekoj zamišljenoj taktici i viziji unaprijed predodređenoj za propast...pa tako Rakitić protiv Meksika odigra doslovce dobar dio utakmice na mjestu stopera...poanta je da niti on, a niti Modrić nisu obrambeni igrači, a niti zadnji vezni kamo ih je blesavi Kovač stavljao...i onda još duplira bokove forsirajući igru s Olićem isključivo kao krilom, a Mandžom kao sidrunom koji bi trebao valjda smo trzati glavom na nabačene lopte s krila ili iz našeg šesnaesterca pa ako koja uđe, super...a od veznog reda je isti totalno odsječen jer moraju čuvati odstupnicu ako koji protivnički igrač slučajno pređe centar jer je onda panika...jebem ti taktiku i trenerske diplome takve...


Last edited by jasambrend on 15/9/2015, 16:33; edited 1 time in total (Reason for editing : č)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by kic 15/9/2015, 16:35

naša prednost su uvijek bili prekidi, a Srna to već neko vrijeme ne izvodi opasno, i kad kažem obrana, mi ne možemo probiti po boku, kad se sjetim kako smo samo opasni bili kad se Ćorluki dalo trčati pa bi predriblao nekog na desnom boku i odmah višak i akcija krene, sad leži u obrani i gleda šta će pit večeras, što će mi takav igrač, radije onda Pivarića stavi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by kic 15/9/2015, 16:37

da o lijevom beku ne pričam, možda je 352 za nas prava formacija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by kic 15/9/2015, 16:40

a i imam dojam da smo bolje igrali kad bi stavili 2 naprijed, ovak protivniku olakšaš posao, samo paze na Mandžu i svi ga stave u džep, a i ovak je sve mutaviji.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 16:41

I ako odu na EP opet ce biti statisti... raduje jedino da jadne komsije uvijek camore zadnji i to u minusu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 16:51

kic wrote:da o lijevom beku ne pričam, možda je 352 za nas prava formacija..

Moraš imati dva Jarnija za to igrati...možda dok je Srna mlađi bio desna strana se i mogla pokriti...fali nam vezni rad s glavom i repom, ma kakav par zadnjih veznih i slične nebuloze...pa ne možeš glavnom i jedinom napadaču prekinuti dotok lopti, a imaš igrače koji kroz uši znaju podvaliti loptu samo ne mogu jer glume stopere...i to vrlo loše...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum