ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 20:45

Znači ovu je diglo u zrak ( slučajno ili namjerno ) i ti počmeš pričat o stvoritelju i njegovim planovima.

Dakle da rezoniramo on je ubio njegovu kčer kako bi kaznio njega i bla bla bla.

Dakle očeš reč da stvoritelj kažnjava ?


AJ PRESTANI LAPRDAT O NEČEMU O ČEMU NEMAŠ BLAGE VEZE I ŠIRIŠ KRIVE INFORMACIJE.

BOG NE KAŽNJAVA.

UTIVI TO U TU SVOJU GLAVU.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/8/2022, 20:48

Eroo wrote:PS: 
Ostao sam dužan objasniti "slučajnu" smrt pok. Duginove kćerke, koja je po
Planu Stvoritelja preselila na među mnogo bolje "društvo" od njenog naci-tate. 
Dakle, imamo Slučajnost koja je dio Plana. Plan bez Slučajnosti ne može postojati, kao ni Slučajnost bez Plana.

Pitam se o čemu je razmišljao "tata Dugin" u ovom trenutku?
Je li imao u mislima ubijenih na stotine ukrajinske djece,
ili osakaćene kao ovi dolje?
Ukrajinci bi izvršili svoju kršćansku dužnost ako bi mu poslali ovakve i slične
autentične fotografije o slučajevima (za što snosi veliku, a  možda i presudnu ulogu,
kao ideolog za ubijanje  nedužnih ljudi) u Ukrajini.
I da, tata-Dugin je krivac i za smrt vlastite kćerke.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 2
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 3
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 21/8/2022, 20:52

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Više puta sam ponovio da iza svake slučajnosti postoji Plan i obrnuto.
To da je su si tata i kćerka zamijenili automobile nije slučajnost,
već dio Plana Svevišnjeg. Bolje da je u Nebu nego s ovim starim
nacističkim magaretom, koji ju je cijelo vrijeme trovao svojim 
nacističkim idejama o pravu na generalno ubijanje Ukrajinaca.
Danas njih, sutra neke druge, a vjerojatno bi i mi došli na red...
Kći je sad sretna kod "svojih" i vratit će se inkarnirana, kako bi 
oslobodila Rusiju od  spodoba kakav je njen otac.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 1



Evo,pretendirash da budesh pametan a ispadnesh budala mada protiv  toga  uopce nemam nishta, pa onda nedorecheno kazesh "iza svake slučajnosti postoji Plan i obrnuto".Ajde to malo bolje pojasni nama glupima da skuzimo jer ja ne mogu dokuchiti tu tvoju navodno pametnu misao.Pa kada to vizualiziram recimo tvojim hodanjem nekom ulicom gdje ti odjednom padne cigla na glavu i ubije  te .Po tvojoj matrici razmshljanja (sluchajno) znachi da je postojao plan da  ta cigla ubije samo tebe i chekala je 100 godina da ti prodjeh tom ulicom da bi ti pala na glavu.
Ovo je josh jedan dokaz tvoga primitvnog razmishljanja koje zelish nametnuti i drugima i to po svaku cijenu ponavljajuci svoje "umotvorine"u razlichitim tekstovima svih ovih godina na ovome forumu.Kazesh i "obrnuto",u ovom sluchaju cigla se vratila na krov i cheka te da se reinkanrnirash  u nekog avlijanera koji je pobjegao iz dvorishta i trcheci ulicama sav izgubljen ta ga cigla opichi u tintaru  i ubije ga pa se opet vrati na krov i cheka tvoju reinkarnaciju.Svaki krshcanin bio on katolik,pravoslavac,ili protestant ne vjeruje u reinkarnaciju nego u neshto drugo.Znachi,josh si jednom dokazao da nisi nikakav vjernik nego lazov koji svojim  upisima najvishe govori o sebi.Za mene si ostao i bit cesh do kraja svoga zivota maltretiran u djetinjstvu pa se osvecujesh ovdje nama maltretirajuci nas svojim glupostima.Boli tebe kurac za Ukrajnu ili Coviid 19 tebi je vazno da pokazesh drugima koliko si "pametan"i tako se rijeshish kompleksa manje vrijednosti.Plus toga izgubio si vezu sa hrvatskim jezikom pa ne znash shto tochno znachi sluchajno jer sluchajno ni kod najvece budale ne moze biti neki plan. Ostalo necu da komentiram jer samo psihichki bolesnom chovjekuu moze past na pamet da se veseli smrt nechijeg djeteta zbog onoga shto msli i govorii.Pa bog te jebo ,po tome bi trebalo pobiti sve tvoje  redom zbog onoga shto radish na ovome forumu shireci mrznju koja smrdi  na sve strane.Smrdi t iz usta idiote.Ponavljam,nemam nishta protv tebe osobno jer te u zivotu nkada hvala bogu nisam sreo ,ali imam protiv tvoa otrovnog razmishljanja.

Nepismeni čovječe, koji se voliš praviti da si pametan, misao je tvoga poznatog Srbina (Slavinski), psihijatra, u knjizi "Psi" i ne moja.
Ja sam je samo citirao. Ima itekako smisla, to znam iz vlastitog iskustva, o čemu ovdje ne mislim pisati, jer nije mjesto.
Svaka smrt je slučajnost i svaka je dio Plana. I obrnuto. Postoji još jedna knjiga jednog američkog psihijatra, koja je
obuhvatila preko 5,000 njegovih pacijenata (koje je liječio dubokom hipnozom i psihoanalizom) koja također (eksperimentalno!) potvrđuju
tvrdnju Slavinskog. U mojem osobnom iskustvu sam zabilježio popriličan broj događaja, koje mogu objasniti samo na ovaj način.
Drugi način do danas nisam uspio pronaći...
Ajd sad, skini mi se s vrata...imaš tamo "ozbiljnu" temu pa njima soli pamet.

Ja sam se fiino u gornjem tekstu ogradio da sam glup pa sam te prosio da objasnish to shto si navodno prochitao i prenio ovdje.Vishe vjerujem da ti se neshto poshemerilo jer to shto si nam ovdje zalijepio prje ce biti plod tvoje glupe mashte nego neshto smisleno od nekog pametnog chovjeka pa ako vec chitash neke knjge onda to chitaj sa razumijevanjem a ne da izvlachish neke rijechi iz konteksta kao shto vas vecina idiota to radi na forumu pa mi daje pravo da zakljuchim kako si to izvukao iz te knjige koju si mozda prochitao prije 30 godina i sada te jebe Altzchajmer pa se ne mozesh sjetit shto si prochitao.Dakle ostajem prema svemu shto sam u prethodnom tekstu napisao.Ti ovdje da napishesh po neku istiinu ja ti ne bi vjerovao jer si stvorio reputaciju bolesnog lazova.Ali hajde da je to istiina shto je taj autor knjge napisao,pa m razjasni kako si ti to razumio.Bash bi bilo interesantno prochitati kako s to protumacho.:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5015
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 20:59

Bog je idiot.

Samo idiot može stvoriti nešto ovako glupo ko što su stanovnici ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:01

RayMabus wrote:
Eroo wrote:Ako malo dublje razmislimo Plan Stvoritelja ima smisla.
Baš i nema....
Ma super mu je plan.

On je nešto ko ona djevojčica sa šibicama samo se prije toga polila benzinom i sad se igra sa šibicama.

Onda plane pa kaže nevalja , morat ćemo ispočetka, drugi put će biti bolje.

To plan jel ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:07

Mujo i Haso iz viceva imaju bolje planove od njega.

Baš on ima planove jel ?

Krasni su mu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/8/2022, 21:34

Kaže Marina "Pod zaščitoj"(dokazi na horizontu!). Geolocirano" Zahvalna Ukrajina! :^0

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 1
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 1

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 1
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/8/2022, 21:40

RayMabus wrote:Bog je idiot.

Samo idiot može stvoriti nešto ovako glupo ko što su stanovnici ove planete.

Nisi razumio. Mentalitet je Slučajnost kao dio Plana.
Kako bi inače razlikovali dobro od zla, ako njega ne bi bilo? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:42

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Bog je idiot.

Samo idiot može stvoriti nešto ovako glupo ko što su stanovnici ove planete.

Nisi razumio. Mentalitet je Slučajnost kao dio Plana.
Kako bi inače razlikovali dobro od zla, ako njega ne bi bilo? :D
A ti znaš razlku ?

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku.

Da si patka bil ti bilo dobro kad te lovac upuca ?

Dakle tvoja točka gledišta određuje šta je dobro a šta zlo.

Relativan pojam očito onda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/8/2022, 21:44

mentalitet wrote:Bash bi bilo interesantno prochitati kako s to protumacho.:::)))

Iza svake slučajnosti je plan i vice versa.

Ne ide kraće, jebiga...Pročitaj više puta, pa ako i nakon toga ne razumiješ.. oli moraš? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/8/2022, 21:46

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Bog je idiot.

Samo idiot može stvoriti nešto ovako glupo ko što su stanovnici ove planete.

Nisi razumio. Mentalitet je Slučajnost kao dio Plana.
Kako bi inače razlikovali dobro od zla, ako njega ne bi bilo? :D
A ti znaš razlku ?

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku.

Da si patka bil ti bilo dobro kad te lovac upuca ?

Dakle tvoja točka gledišta određuje šta je dobro a šta zlo.

Relativan pojam očito onda.
Ja sam lovac i imam pravo na dobro, a patka je samo  patka, jebiga... jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:48

Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Bog je idiot.

Samo idiot može stvoriti nešto ovako glupo ko što su stanovnici ove planete.

Nisi razumio. Mentalitet je Slučajnost kao dio Plana.
Kako bi inače razlikovali dobro od zla, ako njega ne bi bilo? :D
A ti znaš razlku ?

Šta je dobro za lovca nije dobro za patku.

Da si patka bil ti bilo dobro kad te lovac upuca ?

Dakle tvoja točka gledišta određuje šta je dobro a šta zlo.

Relativan pojam očito onda.
Ja sam lovac i imam pravo na dobro, a patka je samo  patka, jebiga... jocolor
Al si ti zao iz njene točke gledišta jer si je upucao.

Fiksiran si u svojoj ulozi i točci gledišta i pričaš šta je TEBI dobro za opstanak i ako to podržava TVOJ opstanak onda je to dobro a ako ne onda je to loše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:49

Šta misliš kakvi je moj pogled na nekoga tko počme s pričom kako Stvoritelj kažnjava ?

Anđeoska sam hijerarhija.

Zato san te i ispalija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:50

RayMabus wrote:Znači ovu je diglo u zrak ( slučajno ili namjerno ) i ti počmeš pričat o stvoritelju i njegovim planovima.

Dakle da rezoniramo on je ubio njegovu kčer kako bi kaznio njega i bla bla bla.

Dakle očeš reč da stvoritelj kažnjava ?


AJ PRESTANI LAPRDAT O NEČEMU O ČEMU NEMAŠ BLAGE VEZE I ŠIRIŠ KRIVE INFORMACIJE.

BOG NE KAŽNJAVA.

UTIVI TO U TU SVOJU GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 21:55

Dakle inkarnirate se u meso i onda zaboravite da ste besmrtna duša i preuzmete mentalno tu ulogu ( mislite da ste tijelo ) i onda vas somatski i reaktivni um vozaju i upravljaju vama i onda kreirate po svom opstanku šta je dobro a šta loše.

Igrate se u vlastitom bazenu.

I šta bi vas još taj Bog kažnjavao ?

Ono na ledini rupa a u rupi govna i vi skočite u istu ( inkarnirate se ) i vičete vidi me ja sam govno.

Šta to Boga brige ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 22:00

I onda se gađate govnima.

A usput ste otkrili atomsku i lagano idete u svemir.

I onda dođe general Tupko s pet zvjezdica koji je usput i pripadnik anđeoske hijerarhije i ponese palicu i sve vas namlati jer mi nećete letit po svemiru i gađat tim vašim govnima druge planete naokolo.

Taj ćete kaznit. Neće Bog nego taj. Bog ne prlja ruke. Ima izvođača radova za to.

Koji mu usput jebe mater i sere mu se na taj njegov plan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 22:43

Ovo mu je plan :


Roger Penrose: Sadašnji svemir star je otprilike 13,7 milijardi godina. Primijetite da u ovom svemiru postoje zvijezde treće generacije baš kao ova zvijezda koja obasjava vaš svijet, a koju vi zovete "Sunce".

Roger Penrose: Istina je da je došlo do Velikog praska i također je istina da će za 20 do 25 milijardi godina biti Veliki slom. U ovom trenutku svemir ne samo da raste, nego se čak i širi na brži način; jer postoji tamna energija koja bi bila antigravitacijska, i nekako dopušta to ubrzanje koje odvaja galaksije jedne od drugih. Ali postoji i tamna tvar za koju su mnogi teoretičari mislili da čini silu kohezije, kada dosegne granicu svemira, počet će se smanjivati ​​dok ne dosegne Big Crunch.

Sugovornik: Recite nam, ako su prostor-vrijeme i materija-energija počeli postojati s Velikim praskom, što je onda postojalo ili što je bilo prije Velikog praska?

Roger Penrose: To je pogreška i to je posljednja vijest koju otkrivam, a koju do nedavno nijedan znanstvenik nije prihvatio. Prije sadašnjeg Velikog praska prije 13.700 milijuna godina postojao je još jedan svemir, jer je svemir vječan i vječno pulsira. Big Bang - Big Crunch, novi Big Bang - novi Big Crunch, i tako dalje i tako dalje. To je vječnost poput Moebiusove trake.

Sagovornik: Vrlo dobro. Ima li smisla da se kao obični ljudi kao bića svjesna našeg ograničenog uma pitamo je li nešto postojalo prije Velikog praska ili će nešto postojati nakon Velikog sloma?

Roger Penrose: Svaki svemir zahvaljujući našoj duhovnoj evoluciji, energiji koju oslobađamo tijekom te evolucije, podiže oktavu. I isti Eon, koji je način na koji je Stvoritelj denominiran, On također uzdiže oktavu koja prati njegovu manifestaciju. Novi svemir postojat će nakon Big Cruncha za oktavu viši od našeg. I svi mi koji se utjelovljujemo u tom svemiru vibrirati ćemo oktavu više nego što vibriramo sada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 22:45

Roger Penrose: Sadašnji svemir star je otprilike 13,7 milijardi godina. Primijetite da u ovom svemiru postoje zvijezde treće generacije baš kao ova zvijezda koja obasjava vaš svijet, a koju vi zovete "Sunce".

Roger Penrose: Istina je da je došlo do Velikog praska i također je istina da će za 20 do 25 milijardi godina biti Veliki slom.

---

Tko će izdržat s vama debilima još 20-25 miljardi godina ?

:cry :cry :cry :cry :cry
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 22:51

PLANETARNO UZAŠEĆE

Prethodno smo raspravljali o tome da je naš planet zapravo osjećajni organizam, koji ima vibracijsku vezu sa svim živim bićima koja ga obitavaju, U biti, njegova se frekvencija mijenjala tijekom ove godine do te mjere da su neki ljudi postali luđi i okrutniji i drugi koji se ne prilagode ovoj promjeni postaju nasilniji i duboko agresivniji.
To su otkrili mnogi ljudi koji su se borili s porastom vibracija i shvatili da im vrijeme praktički brže prolazi u vlastitoj percepciji, također, imali su izraženu nesanicu, sinestetičke osjećaje ili čak glavobolje. Ovo pitanje ima veze sa Schumannovom rezonancijom koja je obično imala vrijednost od 7,83 Hz (u ovom postu smo govorili o tome). U ovoj godini ta je učestalost dosegla vrijednosti tri ili četiri puta veće od uobičajene učestalosti, ne čudi zašto su ljudi postali reaktivniji i pokazali manje empatije ili suosjećanja prema drugima.

Osim toga, istaknuli smo da se naša Majka Zemlja kreće naprijed prema drugoj razini svijesti, suptilnijoj vibraciji s kojom će se sva stvorenja na kraju morati nositi ili će osjetiti određeni stupanj nereda i odvojenosti od same Zemlje.

Tako da svi razumijete, sva živa bića na ovom planetu, ljudi ili životinje imaju simbiotski odnos s planetom, zapravo, svi mi živimo na ovom planetu jer je planet "pristao" imati nas na svojoj površini , da tako kažem, u suštini smo kao stanari ili paraziti koji žive na Zemlji, i svatko od nas mora izabrati hoće li se uzdići ili nestati.

Ovo će biti još jedna paradigma, Planet je taj koji bira tko će naseliti njegovu površinu, a ne ljudska ili izvanzemaljska bića, ovo je glavni razlog zašto su ta vanzemaljska bića odlučila hibridizirati svoju DNK s ljudskom rasom jer su ne može živjeti na ovoj planeti dulje vrijeme a da ne umre.

Želim napomenuti da je to zapravo veliki trenutak u povijesti ove planete jer će ona bića koja obitavaju na ovoj planeti i nemaju istu razinu svijesti u fizičkom dijelu morati napustiti ili prihvatiti novu razinu vibracije. Njima ponestaje vremena i na nama je da prihvatimo vibraciju Ljubavi i dobrote prema cijelom čovječanstvu i planetu, moramo ići naprijed i prestati biti pohlepni ljudi jer od trenutka kada uložimo svoju energiju u ljubav koju bismo trebali imati prema našim susjedima i ne obraćajte pažnju na ovu ljubav prema novcu koju stavljaju na mase, njihova moć nad nama će prestati postojati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 21/8/2022, 22:55

Karakteristična kozačka frizura... :tu king

Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 21/8/2022, 23:04

Mogu izazvati probleme u mentalnom dekoderu...
Sugovornik: Može li izazvati promjene u dekoderu?
Morganel: Točno. Ali ne promjene u mislima, nego u radu mozga.
Sugovornik: Da, u radu dekodera. Vjerujem da znam za to – a o tome ćemo nekom drugom prilikom s više detalja – postoji istraživanje koje je 50-ih godina proveo izvjesni dr. Schumann iz Münchena. Ovaj profesor je analizirajući Zemljinu atmosferu otkrio da se ona ponaša kao da je rezonantna šupljina sa svojom frekvencijom (Schumannova rezonancija). Ukratko, ima frekvenciju od 7,8 Hertza.
Zanimljivo je da u hipotalamusu također imamo tu frekvenciju. I dok smo u rezonanciji s tom atmosferskom frekvencijom, nemamo nikakvih problema u dekoderu.
No, oni su od tog vremena do danas imali iskustva, izolirajući ljude s lica Zemlje, odnosno stavljajući ih u podzemna skloništa i zaslijepljene elektromagnetske ćelije kako ne bi imali utjecaj te zemaljske rezonancije. i počeli su imati promjene u cirkadijalnom ritmu, počeli su imati migrene; ukratko, imali su neurofiziološke promjene.
Morganel: Ne samo da se to događa s promjenama u elektromagnetskim vibracijama, već se također događa s promjenama tlaka, do takve točke da na kraju izgube koordinaciju. Na kraju gube vizualnu, slušnu i motoričku koordinaciju. Odjednom želite zgrabiti predmet i vaša ruka koju usmjerava vaš mentalni dekoder prolazi na 10 centimetara od predmeta i ne hvatate ga. To je ta izmjena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum