ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/10/2022, 17:07

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...druga stvar..sti je vec negativna tradicija..dovode se pojacanja u tijeku priprema i pred pocetaj sezone te se trenra (e) dovodi pred svrsen cin...npr.dinamo vec prije priprema dovede vecinu pojacanja..ali to je tako kad imas novac...dok hajduk ne rjesi dugorocno pitanje priliva veceg novca u klub tako ce se nastaviti i dalje...i za kraj pritisak naslova i tog iskoraka je sigurno ostavio trag na dijelu momcadi ali i na dambrauskasu...meni to nije stimalo od pocetka sezone...luksa je ambiciozan covjek kojeg izgleda klub tesko prati...
Jebote koje uzdizanje Lukse... On je taj na celu kluba, on je doveo suradnike (i da se razumijemo mislim da je dobre doveo) tako da pricati da ga klub ne prati je glupost... Rezultat ne moze ni nece doci preko noci. Valdas je morao ostati bar do polusezone, a onda ako mozes dovedi boljeg, a ne ovo. Ovo je bio glup potez bez da si imao spremnu zamjenu... .
...i zato prekid suradnje nije dosao zbog igre..da je samo to razlog valdas bi ostao do zimske pauze...ima i tu drugih stvari...reakcija kalinica na pocetku sezone kad su ga pitali o valdasu?..ne bi o tome...kaze kalinic...tu su odlicne igre hajdukovih igraca na posudbi a nisu bili u valdasovu planum.sigurno da i to luksu boli..ako nista mogao ih je utrziti i klub zaraditi..i da..valdasu je kao i nekim igracima ponudjen novi ugovor..desetak dana prije prekida suradnje sa valdasom..da li je to jedan od razloga naprasno prekinute suradnje ja sam rekao da to moze biti...covjek zivi od place naravno da nikom nije drago da mu se smanji primanje ili ponudi drugo sa kojim nece biti zadovoljan..nihe da hajduk pliva u novcu a dugova ima sto nije tajna..dao bi za pravo valdasu da mu se ta opcija nije svidjela jer je imao argument - trofej..u takvim slucajevima se obicno bolji ugovori nude..ali definitivno nisam vidio tako ljutitu reakciju kad je govorio u intervjuu o valdasu...bulo je tu sigurno neceg izmedju njih ili njega i uprave

vuksadinare

Posts : 99106
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/10/2022, 19:54

dambrauskas dobio otkaz zbog tajnog koketiranja sa rijekinom upravom o trenerskom angazmanu bez znanja hajdukove uprave?..pocetkom rujna susret dambrauskasa sa dva clana rijekine uprave odrzan je u restoranu 'zeleni vrh' kod delnica..navodno kontakti sa dambrauskasom uspostavljeni su nakon zavrsetka finalne utakmice kupa..da li je taj podatak toliko razljutio jakobusica i sportskog direktora koji je razmisljao i ostavci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99106
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/10/2022, 20:01

ha ha...znao sam da je nesto u pitanju..litavac iza ledja si delal novi angazman i to sa rijekom..no..stranac je i nema emocija u poslu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99106
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/10/2022, 20:33

Jebiga, moja krivica je ta sto sam zanemario odakle ti crpis te informacije od kojih su neke toliko glupe da ne bi dijete od 5 godina povjerovalo u njih... 

Mislim, ti si rekao da je lova iz kluba nestala zbog muljanja NH kod prodaje/kupovine dionica kluba. Nekon toga ionako nema dalje...

Btw. pozdravi Jastoga i reci mu da mi se javi ponekad...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 16/10/2022, 22:19

Andreas Goldberger wrote:Jebiga, moja krivica je ta sto sam zanemario odakle ti crpis te informacije od kojih su neke toliko glupe da ne bi dijete od 5 godina povjerovalo u njih... 

Mislim, ti si rekao da je lova iz kluba nestala zbog muljanja NH kod prodaje/kupovine dionica kluba. Nekon toga ionako nema dalje...

Btw. pozdravi Jastoga i reci mu da mi se javi ponekad...  ;)
...pa dragi ampere citam vijesti sa fejsbuk stranica o hajduku...od tud skidam..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99106
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/10/2022, 22:55

vuksadinare wrote:
...pa dragi ampere citam vijesti sa fejsbuk stranica o hajduku...od tud skidam..
O Hajduku?!? Imas ih mali milijun, a dio toga  su oni koji zele zlo tom istom Hajduku. Zao mi je sto ne vidis ocito... 
Da tamo napisu da je Valdas otisao jer ga je Livaja natjerao da pojede njegovo govno, ti bi i u to povjerovao...

Vec duze vrimena govorim da je cudo da Hajduk jos uvik postoji u kakvom okruženju djeluje. Strasno nesto..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 16/10/2022, 23:13

Ma Š.R.D. Crveni karton iz Splita je totalno nebitan klubić ... Osim sektašima, naravno ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 17/10/2022, 14:58

Sudački ekspert uvjerava: 'Hajduku nije niti trebao biti dosuđen penal!
Komisija se zalaže da se ovakvi lagani penali ne dosuđuju. Sudac je trebao ostati pri svojoj odluci, dakle, Hajduku nije trebao biti dosuđen penal", objasnio je Kovačić.

Trener Gorice nakon velike drame: 'Izašlo je u medijima da se najviše griješilo u korist Hajduka, neke stvari su očigledne'
'Ono što se događalo, i mene je bilo stid'


puj pokvarena lopovska govna
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 17/10/2022, 15:40

Alo, lopove, di ti je Majer?
Puši kurac!
:rasta


Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 17/10/2022, 16:07

fridrih_niche wrote:Alo, lopove, di ti je Majer?
Puši kurac!
:rasta


Hajduk krade vječno!
<3

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2022, 16:42

End wrote:Sudački ekspert uvjerava: 'Hajduku nije niti trebao biti dosuđen penal!
Komisija se zalaže da se ovakvi lagani penali ne dosuđuju. Sudac je trebao ostati pri svojoj odluci, dakle, Hajduku nije trebao biti dosuđen penal", objasnio je Kovačić.

Trener Gorice nakon velike drame: 'Izašlo je u medijima da se najviše griješilo u korist Hajduka, neke stvari su očigledne'
'Ono što se događalo, i mene je bilo stid'


puj pokvarena lopovska govna
Pa kaj bi njega bilo stid, to je njegov HNS...  Basketball
Najjace od svega kaj su rekli da je Biuk napravio prekrsaj prije penala...  :rofl :rofl :rofl
Ima na fejsu stranica "Crne kese". Navrati tamo da vidis kako su se ispricali po jadnicima s video materijalom njihovog kriterija...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 17/10/2022, 16:46

L O P O V I
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/10/2022, 07:26

End wrote:S A M O   H A J D U K
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/10/2022, 07:28

Al najjači mi je End…
Barca tesko rasulo, Xavi statistički najgori trener Barce u zadnjih 30 godina, šanse za proc grupu LP su im manje nego Dinamu i tek onda se siti da je u biti navijač Dinama, lol…
:rasta
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2022, 10:34

fridrih_niche wrote:Al najjači mi je End…
Barca tesko rasulo, Xavi statistički najgori trener Barce u zadnjih 30 godina, šanse za proc grupu LP su im manje nego Dinamu i tek onda se siti da je u biti navijač Dinama, lol…
:rasta
Covik igra na sigurno... 
Zna da u HNL-u nece biti probleme jer Lopovi uvik svoje odrade...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/10/2022, 10:53

fridrih_niche wrote:
End wrote:S A M O   H A J D U K   K R A D E

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/10/2022, 11:49

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:S A M O   H A J D U K   
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/10/2022, 12:39

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:S A M O   H A J D U K   K R A D E    V J E Ć N O
<3

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/10/2022, 13:25

Hajduk pobjedom u petak može začiniti prvenstvo, ili barem spriječiti da se već na kraju listopada razvodni u natjecanje bez mirisa, boje i okusa. Bez serije sudačkih poguranaca objektivno više ne bi bio u takvoj prilici. Govorimo o cca pet ili šest bodova, bez kojih bi "bijeli" gledali u leđa Osijeku, a Dinamo bi već izgubili iz vidokruga.
U vrhu sudačke organizacije svjesni su problema. Uz budne televizijske "ombudsmane" nisu niti pokušavali pobjeći od teškog propusta na Rujevici, kada je Pajač previdio preoštar start Awaziema, vrijedan drugog žutog kartona.
Sudac je progledao Nigerijcu kroz prste, a on mu se u nastavku revanširao pogotkom za 1:0 pobjedu. Tjedan dana kasnije Awaziem je avanzirao kat više, u susjedstvo dežurnog spasitelja Livaje, kada je u 99. minuti meča s Varaždinom pogodio za 2:1 pobjedu, dopustivši sucu Anti Čulini da nakon toga napokon odsvira kraj nogometnog maratona. Ono što je nakon spomenute dvije utakmice mirisalo na protekciju, otrgnulo se kontroli u nedjelju na velikogoričkom stadionu: sada je saveznik Splićanima bila VAR soba, koja se oglasila s nepotpunom informacijom za suca Bela, nakon čega je stigao crveni karton za goričkog nogometaša Waguéa, u paketu s jedanaestercem za Hajduk. Nakon sezone upoznavanja s videotehnologijom, ova godina bila je najavljena kao doba harmoničnog suživota sudaca na terenu i njihovih suflera pored ekrana, ali umjesto toga, nakon 12 kola bilježimo kontroverze iz dana u dan.
Suci su, dakle, prema mišljenju mjerodavnih instanci, dosad pet puta griješili u korist Hajduka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Š.R.D. ima do sada 8 pobjeda u HNL-u, a čak u 5 pobjeda kumovali su suci ... Pametnome dosta ... 

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/10/2022, 13:47

Nema nikih problema u HNS-u, sve je legitimno…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/10/2022, 13:48

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:S A M O   H A J D U K   Ž I V I    V J E Č N O
<3
Mora sam ti malo ispravit upis, jer te jebe č i ć…
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 38 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum