ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 7:09

Andreas Goldberger wrote:🤣hahaha... 
Od svih gluposti koje sam procitao, ovo je definitivno vrh. Da je Valdas dobio otkaz radi place...  :hail
Pa sam Jakobusic je rekao da ga je trebao smijeniti nakon super kupa. Pazi, jebenog super kupa koji je jedno 60 puta manje bitan trofej nego kup. Jebo ga jebeni super kup...
Uz sve dobro sto je Jakobusic napravio, ocito se poceo gubiti. Smjena Valdasa nema logike niti suvislo objasnjenje. (O)staviti pomocnika bez iskustva na ovakvoj razini i traziti da on ostvari rezultat a i razvija mlade igrace je utopija... A igras kup protiv amatera gdje i u zadnjoj liniji igraju iskusni Melnjak, Lovrencic, Simic koji neku kvalitetu imaju i ti umisto da stavi mladog momka sto ti radi, vadis iz naftalina jednog Dimitrova. Toliko o razvoju mladih igraca...
a pod valdasom su igrali dobro ovu sezonu?..jednu utakmicu pod villarealom i to je to..sve druge nisu bile dobre...nije bilo dobro pocevsi od priprema..valdas nema potrebit autoritet za hajduk..mozda za neku mirniju sredinu da za hajduk ne

vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 7:16

Andreas Goldberger wrote:I daj mi reci gdje je to Jakobusic rekao da Hajduk ima dugova?!? Daj mi citiraj, jer nigdje to nisam procitao nego na ovom supku od foruma i to od tebe...
..na panelu prekjucer..bilo na tv...na upit iz publike..rekao je da ima odredjenih financijskih teskoca koji su promjenili planove ali da bi to trebalo biti rjeseno prije pocetka proljetne sezone...racunalo se da bi ove sezone hajduk trebao nesto u europi napravit na duze staze ali nije...ne znam ne mogu to tvrditi da je tako...ali suska se da je 'nestao' dio love od prodaje dionica koju je vodio i vodi NH..i da su neki porucivali na ulici kad su susreli jakobusica 'neces jos dugo' i da je taj 'nestanak' djela love povezan sa tim..tko zna sto se desava u klubu a da se to ne zna..umjesto uzleta na svim poljima nakon osvojenog kupa mi padamo..tipicno za hajduk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 7:47

inace u i oko hajduka nikad dosadno...niko ne moze se samosjebat kao mi..imas dobru sezonu iza sebe..temelj da i druge sezone budu uspjesne ali kurac....moras nesto razjebat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 7:51

inace...na upit o valdaju jako ljutita je bila reakcija jakobusica..ima tu ili je bilo neceg jos osim igre..amper moze pricat sto hoce ali ima poveznice i sa placom a vjerojatno i igracima...moze biti da je uprava htjela da valdas forsira mladje igrace ovaj nije htio vec iskusnije..ali sama reakcija jakobusica govori da i nije bilo sve sjajno na relaciji uprava - trener ove sezone...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 8:59

vuksadinare wrote:
a pod valdasom su igrali dobro ovu sezonu?..jednu utakmicu pod villarealom i to je to..sve druge nisu bile dobre...nije bilo dobro pocevsi od priprema..valdas nema potrebit autoritet za hajduk..mozda za neku mirniju sredinu da za hajduk ne
Igrali su bolje nego ovo sto mi igramo sad od kad ga nema, a jucer smo igrali protiv najlošije momcadi lige. 
Primjerice protiv Sibenika u gostima koji je s bivsim trenerom bio momcad koja najmanje prima golova mi smo igrali dobro vecinu utakmice i trebali zabiti par komada. Bez veze smo se povukli zadnjih pola sata, ali smo vecinu utakmice bili bolja momcad.
I nije istina da se samo protiv Villareala igralo dobro, sto je bilo protiv Vitorie?!? Uostalom, kad se prica o Valdasu onda se treba gledati sira slika i sve utkamice. A Valdasu rezultat sve govori, pogotovo na Poljudu. I da je izvukao bilo koju drugu momcad a ne Villareal uveo bi Hajduk u KL.
Valdas nema autoritet?  :D A Karogan ga ima?
Nisi mi odgovorio gdje je to Luksa pricao da je Hajduk u dugovima?  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche Sun 16 Oct - 9:00

Prekrasan dan…
Čak bi moga i malo skočit u more…
Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 9:10

vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:I daj mi reci gdje je to Jakobusic rekao da Hajduk ima dugova?!? Daj mi citiraj, jer nigdje to nisam procitao nego na ovom supku od foruma i to od tebe...
..na panelu prekjucer..bilo na tv...na upit iz publike..rekao je da ima odredjenih financijskih teskoca koji su promjenili planove ali da bi to trebalo biti rjeseno prije pocetka proljetne sezone...racunalo se da bi ove sezone hajduk trebao nesto u europi napravit na duze staze ali nije...ne znam ne mogu to tvrditi da je tako...ali suska se da je 'nestao' dio love od prodaje dionica koju je vodio i vodi NH..i da su neki porucivali na ulici kad su susreli jakobusica 'neces jos dugo' i da je taj 'nestanak' djela love povezan sa tim..tko zna sto se desava u klubu a da se to ne zna..umjesto uzleta na svim poljima nakon osvojenog kupa mi padamo..tipicno za hajduk
:rofl hahaha koji si ti redikul... 
Pitam te gdje je pricao o dugovima? Vidim da si to sad izbacio. Basketball

"Nestao dio love od prodaje dionica koju je vodio i vodi NH"?!?  :rofl :rofl :rofl Gdje ti to bidan i tako "pametan" procitao"? Jastog ti je rekao?  lol!
Glupane glupi, ako ti imas 5 dionica HNK Hajduk sdd i odlucih ih prodati meni. Ja tebi platim i ti vise nemas dionice, ali imas novac za xy dogovoreni iznos prodaje. I daj mi reci kakve veze ima prodaja/kupovina dionica sdd s prihodima/rashodima koje klub ima?!? 

P. S. Ja se samo nadam da ti nisi navijac Hajduka jer uz takve navijace ne treb nam niko drugi da nam zagorcava zivot...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 9:46

vuksadinare wrote:inace...na upit o valdaju jako ljutita je bila reakcija jakobusica..ima tu ili je bilo neceg jos osim igre..amper moze pricat sto hoce ali ima poveznice i sa placom a vjerojatno i igracima...moze biti da je uprava htjela da valdas forsira mladje igrace ovaj nije htio vec iskusnije..ali sama reakcija jakobusica govori da i nije bilo sve sjajno na relaciji uprava - trener ove sezone...
Kakvom placom? Covjek ima ugovor koji mu je klub dao, ako mu daju otkaz ide lagano otpremnina
Lova nema veze s tom pricom...

Forsira mlade igrace, a s druge strane imperativ su trofeji? Za guranje ili razvijanje mladih igraca kako kaze predsjednik nije dovoljan samo trener prve momcadi nego moras imati poslozeno vise stvari. Najlakse gurniti 4 juniora u prvih 11 i ajmo... Takoder, ako se od trenera ocekuje borba za naslov i kup onda ce svaki normalan trener stavljati najbolje koje ima, a ne najmlade. A kadar igraca koji Hajduk ima i sve te iskusne igrace nije dovodio Valdas nego Niko i Jakobusic osobno par njih... 

I sto su na kraju napravili? Ostavili pomocnika koji nema hrabrosti staviti mlade igrace ni protiv amatera... 
Valdasa se nije smilo maknuti pogotovo ne u sred polusezone kad ni nemas spremnu zamjenu. Trebao je ostati do pauze, a onda viditi sto i kako dalje i koga uopce mozes dovesti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 9:51

Sto se tice utakmice, rekao sam da nismo zasluzili dobiti jer nam je igra nikakva.
S druge strane, biti ce zanimljivo hoce li sad ona sudacka Komsija, ostale placene analize i lesinari od novinara na placi bjegunca izanalizirati malo to kako je igrac Gorice Krizmanic trebao dobiti drugi zuti karton i gurnuti to na naslovnicu sljedecih tjedan dana (kao sto se guralo crnom iako je on nepravedno dobio prvi zuti karton).

Isto tako, zivo me zanima hoce li spomenuti lesinari malo pricati o tome kako je po pravilima i propisima izvodenje penala trebalo ponoviti:

Hajduk Split - Page 37 310857178_5210379349070331_8669372809392734142_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=1IqP1PgTRDYAX8cNb-3&_nc_ht=scontent-lhr8-2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Sun 16 Oct - 11:07

govna pokvarena lopovska
niste sposobni više niti prijateljsku utakmicu odigrati da ne pokradete protivnika
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 12:22

Cujem da pojedini mediji jos uvik kmece za navodni crveni karton, tj. drugi zuti za crnog...  lol!

A to sto prvi zuti nije bio (niti preksaj nije bio, niti je taknuo protivnickog igraca), e to nikog nije briga...  :^0

Kad je protiv madara idiot skoro slomio nogu Sahitiju sto je cisti crveni karton, onda to nitko nije ni spomenuo...

Hajduk Split - Page 37 311167882_830426055058458_6607824944391396740_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Y44O1mD8q2MAX-DeLwR&_nc_ht=scontent-lhr8-2

A nismo ni mi trazili alibi za poraz, ovdje se cisto radi o zastiti igraca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 16 Oct - 12:30

Jebote, ovaj sektaš nije normalan, definitivno ... Pa on traži ponavljanje izvođenja penala kojeg po svim pravilima nije ni bilo, jer je to bio klasični faul u napadu pošto je Biuk prvi povlačio igrača Gorice ... A na kraju još igrač Gorice dobije i crveni ... Prethodne 3 utakmice Š.R.D.-u su oproštena 3 crvena kartona i to za prekršaje koji su za ovaj u Gorici bili prekršaji za "doživotnu suspenziju", a ne samo za crveni ... HNK Crveni karton š.r.d. Split ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 14:04

amper kad sam rekao na pocetku sezone da valdas odlazi i prije bozica..i kad sam rekao da imam informaciju isto si se smijao i podcjenjivao...tako i sad...prvo..nije uspostavio autoritet nad igracima..kalinic je kritizirao valdasa..na upit zasto..rekao je da ne bi o tome..situacija na priprema vec nije bila dobra..kasnilo se sa pripremama zbog pretjeranog slavlja osvajanja kupa..to su na vrijeme trebali prekinuti i trener iuprava ali nisu...pojacanja nisu dovedena mislim bas na pojacanja..nespremnost igraca i nedostatak kondicije na pocetku sezone trener pravdao 'tezinom priprema'..nedostatak kondicije proteze seido danas kada hajdukovi igraci tradicionalno fizicki padaju u drugom poluvremenu..kad imaju snage jos i nesto odigraju..sve sam to pisao i ranije ali amper je i to ismijavao kao i ovo danas..vidjet cemo opet tko je u pravu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 14:36

vuksadinare wrote:amper kad sam rekao na pocetku sezone da valdas odlazi i prije bozica..i kad sam rekao da imam informaciju isto si se smijao i podcjenjivao...tako i sad...prvo..nije uspostavio autoritet nad igracima..kalinic je kritizirao valdasa..na upit zasto..rekao je da ne bi o tome..situacija na priprema vec nije bila dobra..kasnilo se sa pripremama zbog pretjeranog slavlja osvajanja kupa..to su na vrijeme trebali prekinuti i trener iuprava ali nisu...pojacanja nisu dovedena mislim bas na pojacanja..nespremnost igraca i nedostatak kondicije na pocetku sezone trener pravdao 'tezinom priprema'..nedostatak kondicije proteze seido danas kada hajdukovi igraci tradicionalno fizicki padaju u drugom poluvremenu..kad imaju snage jos i nesto odigraju..sve sam to pisao i ranije ali amper je i to ismijavao kao i ovo danas..vidjet cemo opet tko je u pravu
Po politici Jakobusica nijedan trener nece duze ostati... 
A Valdas je napravio rezultat i to je jebena cinjenica. A ja sam rekao kad je on dosao da ce biti sigurno bolji nego prethodnici pa su se isto neki smijali. Covjek je dokazao da je bolji.
Vidjet cemo trenere iza njega!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 14:54

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:amper kad sam rekao na pocetku sezone da valdas odlazi i prije bozica..i kad sam rekao da imam informaciju isto si se smijao i podcjenjivao...tako i sad...prvo..nije uspostavio autoritet nad igracima..kalinic je kritizirao valdasa..na upit zasto..rekao je da ne bi o tome..situacija na priprema vec nije bila dobra..kasnilo se sa pripremama zbog pretjeranog slavlja osvajanja kupa..to su na vrijeme trebali prekinuti i trener iuprava ali nisu...pojacanja nisu dovedena mislim bas na pojacanja..nespremnost igraca i nedostatak kondicije na pocetku sezone trener pravdao 'tezinom priprema'..nedostatak kondicije proteze seido danas kada hajdukovi igraci tradicionalno fizicki padaju u drugom poluvremenu..kad imaju snage jos i nesto odigraju..sve sam to pisao i ranije ali amper je i to ismijavao kao i ovo danas..vidjet cemo opet tko je u pravu
Po politici Jakobusica nijedan trener nece duze ostati... 
A Valdas je napravio rezultat i to je jebena cinjenica. A ja sam rekao kad je on dosao da ce biti sigurno bolji nego prethodnici pa su se isto neki smijali. Covjek je dokazao da je bolji.
Vidjet cemo trenere iza njega!
napravio je rezultat..dok su igraci bili napaljeni..kad su se ohladili a ovaj im nije znao vratiti momentum..a kao sto je rekao pok.trener bice mladinic 'jebes trenera koji ne zna zadrzati momcadski duh'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 14:54

..tj.odrzati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 15:34

vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:amper kad sam rekao na pocetku sezone da valdas odlazi i prije bozica..i kad sam rekao da imam informaciju isto si se smijao i podcjenjivao...tako i sad...prvo..nije uspostavio autoritet nad igracima..kalinic je kritizirao valdasa..na upit zasto..rekao je da ne bi o tome..situacija na priprema vec nije bila dobra..kasnilo se sa pripremama zbog pretjeranog slavlja osvajanja kupa..to su na vrijeme trebali prekinuti i trener iuprava ali nisu...pojacanja nisu dovedena mislim bas na pojacanja..nespremnost igraca i nedostatak kondicije na pocetku sezone trener pravdao 'tezinom priprema'..nedostatak kondicije proteze seido danas kada hajdukovi igraci tradicionalno fizicki padaju u drugom poluvremenu..kad imaju snage jos i nesto odigraju..sve sam to pisao i ranije ali amper je i to ismijavao kao i ovo danas..vidjet cemo opet tko je u pravu
Po politici Jakobusica nijedan trener nece duze ostati... 
A Valdas je napravio rezultat i to je jebena cinjenica. A ja sam rekao kad je on dosao da ce biti sigurno bolji nego prethodnici pa su se isto neki smijali. Covjek je dokazao da je bolji.
Vidjet cemo trenere iza njega!
napravio je rezultat..dok su igraci bili napaljeni..kad su se ohladili a ovaj im nije znao vratiti momentum..a kao sto je rekao pok.trener bice mladinic 'jebes trenera koji ne zna zadrzati momcadski duh'
Svaka momcad i svaki trener koji istu vodi  ima uspone i padove. Po tebi a ocito i Luksi jedan Klopp ili Wenger ne bi trajali duze od godinu dana u Liverpoolu/Arsenalu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 16:36

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:
Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:amper kad sam rekao na pocetku sezone da valdas odlazi i prije bozica..i kad sam rekao da imam informaciju isto si se smijao i podcjenjivao...tako i sad...prvo..nije uspostavio autoritet nad igracima..kalinic je kritizirao valdasa..na upit zasto..rekao je da ne bi o tome..situacija na priprema vec nije bila dobra..kasnilo se sa pripremama zbog pretjeranog slavlja osvajanja kupa..to su na vrijeme trebali prekinuti i trener iuprava ali nisu...pojacanja nisu dovedena mislim bas na pojacanja..nespremnost igraca i nedostatak kondicije na pocetku sezone trener pravdao 'tezinom priprema'..nedostatak kondicije proteze seido danas kada hajdukovi igraci tradicionalno fizicki padaju u drugom poluvremenu..kad imaju snage jos i nesto odigraju..sve sam to pisao i ranije ali amper je i to ismijavao kao i ovo danas..vidjet cemo opet tko je u pravu
Po politici Jakobusica nijedan trener nece duze ostati... 
A Valdas je napravio rezultat i to je jebena cinjenica. A ja sam rekao kad je on dosao da ce biti sigurno bolji nego prethodnici pa su se isto neki smijali. Covjek je dokazao da je bolji.
Vidjet cemo trenere iza njega!
napravio je rezultat..dok su igraci bili napaljeni..kad su se ohladili a ovaj im nije znao vratiti momentum..a kao sto je rekao pok.trener bice mladinic 'jebes trenera koji ne zna zadrzati momcadski duh'
Svaka momcad i svaki trener koji istu vodi  ima uspone i padove. Po tebi a ocito i Luksi jedan Klopp ili Wenger ne bi trajali duze od godinu dana u Liverpoolu/Arsenalu...
...budimo realni..dambrauskas nije los trener ali nije trener za iskorak vise..pa su mu davali otkaze u drugim klubovima prije hajduka nako 2,3 godine..posljednji je bio ludogorec..on mozda moze pogurati momcad na jedan odtedjeni kraci period ali izgleda da nije trener za iskorak vise..zato je i otpusten iz ludogoreca u drugoj sezoni..imao je kao i u hajduku ok prvu sezonu ali drugu losu..a da nije imao lose igrace...dakle ne moze biti problem samo u igracima..wenger kad si ga spomenuo kad je dosao u arsenal imao je povezano u seriji 3,4 dobre sezone..kao i klopp...ovaj ne moze izgleda ni dvije dobre sezone povezati...kao prvo dobrom treneru se ne moze desiti da ima lose odradjene pripreme...ali nije krivica samo na treneru..naravno ima krivnje i na igracima,upravi...nije se smjelo dogoditi da se napravi korak natrag nakon uspjesne sezone..ta nismo svake godine trofej osvajali pa da je momcad i klub zasiceni i dodje kriza..dio igraca ocito nije gladan trofeja i zadovoljavaju se mozda pokojim..hajduku izgleda najpotrebniji je psiholog..pa tek onda trener...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 16:45

...druga stvar..sti je vec negativna tradicija..dovode se pojacanja u tijeku priprema i pred pocetaj sezone te se trenra (e) dovodi pred svrsen cin...npr.dinamo vec prije priprema dovede vecinu pojacanja..ali to je tako kad imas novac...dok hajduk ne rjesi dugorocno pitanje priliva veceg novca u klub tako ce se nastaviti i dalje...i za kraj pritisak naslova i tog iskoraka je sigurno ostavio trag na dijelu momcadi ali i na dambrauskasu...meni to nije stimalo od pocetka sezone...luksa je ambiciozan covjek kojeg izgleda klub tesko prati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 16 Oct - 16:56

vuksadinare wrote:...druga stvar..sti je vec negativna tradicija..dovode se pojacanja u tijeku priprema i pred pocetaj sezone te se trenra (e) dovodi pred svrsen cin...npr.dinamo vec prije priprema dovede vecinu pojacanja..ali to je tako kad imas novac...dok hajduk ne rjesi dugorocno pitanje priliva veceg novca u klub tako ce se nastaviti i dalje...i za kraj pritisak naslova i tog iskoraka je sigurno ostavio trag na dijelu momcadi ali i na dambrauskasu...meni to nije stimalo od pocetka sezone...luksa je ambiciozan covjek kojeg izgleda klub tesko prati...
Jebote koje uzdizanje Lukse... On je taj na celu kluba, on je doveo suradnike (i da se razumijemo mislim da je dobre doveo) tako da pricati da ga klub ne prati je glupost... Rezultat ne moze ni nece doci preko noci. Valdas je morao ostati bar do polusezone, a onda ako mozes dovedi boljeg, a ne ovo. Ovo je bio glup potez bez da si imao spremnu zamjenu... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 17:07

Andreas Goldberger wrote:
vuksadinare wrote:...druga stvar..sti je vec negativna tradicija..dovode se pojacanja u tijeku priprema i pred pocetaj sezone te se trenra (e) dovodi pred svrsen cin...npr.dinamo vec prije priprema dovede vecinu pojacanja..ali to je tako kad imas novac...dok hajduk ne rjesi dugorocno pitanje priliva veceg novca u klub tako ce se nastaviti i dalje...i za kraj pritisak naslova i tog iskoraka je sigurno ostavio trag na dijelu momcadi ali i na dambrauskasu...meni to nije stimalo od pocetka sezone...luksa je ambiciozan covjek kojeg izgleda klub tesko prati...
Jebote koje uzdizanje Lukse... On je taj na celu kluba, on je doveo suradnike (i da se razumijemo mislim da je dobre doveo) tako da pricati da ga klub ne prati je glupost... Rezultat ne moze ni nece doci preko noci. Valdas je morao ostati bar do polusezone, a onda ako mozes dovedi boljeg, a ne ovo. Ovo je bio glup potez bez da si imao spremnu zamjenu... .
...i zato prekid suradnje nije dosao zbog igre..da je samo to razlog valdas bi ostao do zimske pauze...ima i tu drugih stvari...reakcija kalinica na pocetku sezone kad su ga pitali o valdasu?..ne bi o tome...kaze kalinic...tu su odlicne igre hajdukovih igraca na posudbi a nisu bili u valdasovu planum.sigurno da i to luksu boli..ako nista mogao ih je utrziti i klub zaraditi..i da..valdasu je kao i nekim igracima ponudjen novi ugovor..desetak dana prije prekida suradnje sa valdasom..da li je to jedan od razloga naprasno prekinute suradnje ja sam rekao da to moze biti...covjek zivi od place naravno da nikom nije drago da mu se smanji primanje ili ponudi drugo sa kojim nece biti zadovoljan..nihe da hajduk pliva u novcu a dugova ima sto nije tajna..dao bi za pravo valdasu da mu se ta opcija nije svidjela jer je imao argument - trofej..u takvim slucajevima se obicno bolji ugovori nude..ali definitivno nisam vidio tako ljutitu reakciju kad je govorio u intervjuu o valdasu...bulo je tu sigurno neceg izmedju njih ili njega i uprave
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 37 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum