ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 6/9/2022, 14:46

Andreas Goldberger wrote:Pau Torres na pitanje koja je najbolja atmosfera u kojoj je igrao u karijeri:
"Ona protiv Liverpoola i Hajduka iz Splita. Atmosfera kod Hajduka je nevjerojatna, cijeli stadion je pjevao 90 minuta, nisu prestali čak ni kada smo ih izbacili iz Konferencijske lige."
Voditelj je izrazio zadovoljstvo Torresovim odabirom, konstatirajući kako je i on čuo za atmosferu koju ima Hajduk, iako klub nije poznat poput onih najuspješnijih.
Na kraju je Torresa upitao bi li, kada bi morao birati, prije izabrao igrati za klub s atmosferom kakvu ima Liverpool ili onom Hajdukovom: "To su dva vrlo različita kluba i različite atmosfere, ali kada bih morao birati, bila bi to ona koju ima Hajduk Split."
_________________
Zna covik šta valja...
Zato ga i kupujen na Manageru...
<3

fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 6/9/2022, 15:45

Andreas Goldberger wrote:Vijest da je iznimno talentirani nogometaš zagrebačkog Dinama, Karlo Matko, otišao u Hajduk, odjeknula je medijskim prostorom. 
13-godišnji Karlo Matko napustio je Zagreb i otišao u Split, iako u Dinamovoj školi nogometa nisu bili za taj potez. Kontaktirali smo njegovog zastupnika, agenta sa licencom FIFA-e, Nikolu Berišića, da provjerimo kakva je situacija s mladim Karlom.
Prilikom poziva nalazio se u Biogradu na Moru, gdje se mladi igrač pripremao za svoj debi u dresu bijelih. 
- Ja vam inače ne radim s mladim igračima jer je to poprilično nezahvalan posao, ali ovog puta samo s zbog Karlovih roditelja odlučio napraviti iznimku. Nešto u nogometnoj školi Dinama ne valja, svi su nezadovoljni, stalno se mijenju trener i rade se rošade koje mi se nisu svidjele. Zato sam osobno smatrao kako Karlo treba prijeći u Hajduk, vjerujem u njihovu viziju i strategiju te mislim kako uz Dinamo imaju najbolju akademiju. - smatra Berišić i nastavlja:
- U Hajduku su nas sjajno dočekali, od Bore Primorca preko Radića i Gorana Sablića, vjerujem kako Karlo može već za pola godine otići u stariju skupinu Hajdukovog uzrasta. Oni su odmah pristali na dolazak Matka, bili su jako korektni i nisu ga vrbovali, iako ga prate već duže vremena. - izjavio je agent s Fifinom licencom te otkriva jednu zanimljivu stvar:
- Dinamo naravno nije želio pustiti Karla, Tomislav Butina se jako trudio da Karlo ostane, doslovno je odvukao oca na Maksimir i rekao im: 'Evo, tu će Karlo igrati'. Iz kluba mu nisu htjeli dati ispisnicu, a kod takvih situacija postoji i kako ja to zovem - džoker zovi. Put Zagreba je otišao mlađi Brkljača, dok je Karlo završio u Hajduku.  - kaže Berešić i zaključuje:
 - Vjerujemo da se u Hajduku dobro radi u Akademiji, Dinamo je financijski toliko moćan, ali Hajduk je dva puta za redom prvak države. Koliko čujem, puno djece bi otišlo iz Dinama, ali nemaju gdje. 


__________________________________

Kad neki mladi igrac iz Hajduka prijede u lopove (uglavnom zbog love na ruke, pitaj taticu Brkljacu) onda su placenicima i kujicama puna usta svega, a kad se dogodi suprotno (s tim da mali Matko sigurno nije presao u Hajduk zbog love) onda je tisina nikad glasnija, jeli tako klosaru endicu?  Basketball
Ne, uglavnom zbog igranja u Ligi prvaka ... Evo, mali Brkljača je to probao za Š.R.D.-om, pa nije išlo, došao dečko u Dinamo i sad igra juniorsku Ligu prvaka koju u Š.R.D.-u nikada ne bi vidio ... I sad su baš natamburali juniore Chelsea 4-2 ... Nije mali blesav, a sad i vidi da je došao u pravi klub iz onog regionalno-provincijskog ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 6/9/2022, 16:09

Zekane prestani se drogirat...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 6/9/2022, 17:17

fridrih_niche wrote:Zekane prestani se drogirat...
;)
Ne trošim baš ništa kaj asocira na bijelu boju ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 7/9/2022, 09:29

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Zekane prestani se drogirat...
;)
Ne trošim baš ništa kaj asocira na bijelu boju ...
I aludira sam na žutu...
:8)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/9/2022, 13:49

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Zekane prestani se drogirat...
;)
Ne trošim baš ništa kaj asocira na bijelu boju ...
Zar je tolika mrznja... a zasto

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/9/2022, 13:49

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Zekane prestani se drogirat...
;)
Ne trošim baš ništa kaj asocira na bijelu boju ...
Ili si telefonski dobio naredbu i upute sta reci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/9/2022, 16:45

FRANK wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Zekane prestani se drogirat...
;)
Ne trošim baš ništa kaj asocira na bijelu boju ...
Ili si telefonski dobio naredbu i upute sta reci
Nisam, to ja iskreno, iz srca ...


Hajduk Split - Page 23 305572686_449871760414034_3068901304182945094_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=INg2vhl2FysAX8IAdl8&_nc_ht=scontent.fzag4-1
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 9/9/2022, 22:24

dobro pa kakvi ste vi to rivali
pa vece luzere svijet nije vidio kakva ste sramota za cijeli narod
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/9/2022, 23:03

Prvenstvo smo 99% riješili i sad se možemo mirno posvetiti Ligi prvaka ... K'o pravi europski gigant ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 10/9/2022, 06:27

Još jedan Valdasov poraz, tešku debilanu je napravija...
Al koje picke od igraca, majko mila...
Slabiji su za 50% nego prošle sezone, koji kurac?
Gledan cilu utakmicu i samo čekan kad će ga Šibenik uvalit...
I još igrač Hajduka na posudbi ga zabije, nek tragedija bude veća...
Majku in jeben svima od reda...
Al nema veze, Hajduk živi vjecno! 
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 10/9/2022, 09:40

DOLAZI VODA DO GRLA / Navijači 'gaze' Valdasa na društvenim mrežama, a evo kako je on pokušao objasniti novi kiks: 'Ovo nije Hajduk...'


"3 2 1 ajmo krenite stručnjaci branit Valdasa. A mi smo budale šta već mjesec dana pišemo da ništa ne valja. Super smo se branili 40 minuta protiv opasnog Šibenika, sramota da ne može veća, prije smo bili loši sa lošim igračima sad smo još lošiji sa dobrim igračima", piše jedan navijač.

"Prvenstvo gotovo nakon 7 utakmica Hajduka! Nikad jača ekipa, a slabija igra od 2005! Žalosno i ništa drugo", piše navijač ispod objave Hajduka.

"Od 7 utakmica odigrali smo jedino protiv Slavena u drugom dijelu dobro. Ovo sve ostalo je katastrofa. Očito ni ove godine ništa od nas. Trener nam isto djeluje pogubljeno i više ni sam ne zna kako vodit ekipu", navodi jedan od navijača.

"Aj moj dobri Valdas. Drag si mi ka čovik al ovo je žalost postalo", piše navijač.

"Prvenstvo praktički gotovo ,iz Europe si ispa, ekipa po imenima u zadnjih 15 godina nikad bolja i skuplja, igra katastrofa o početka sezone osim Vitorije… Valdas valdas… da je ovo koji nas trener razapelo bi ga", smatra navijač.

"Valdese hvala ti na svemu al idi sto dalje, Mrzim trenere koji se boje igrat nogomet…šta se braniš, a igramo protiv Šibenika… Idi sto prije molim te", stoji u komentaru navijača...

3,2,1 sad će nam vođa sekte amperić objasniti kako je valdas bolji od guardiole...
ako već nije šmugnuo pod šaht.  Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 10/9/2022, 10:44

fridrih_niche wrote:Još jedan Valdasov poraz, tešku debilanu je napravija...
Al koje picke od igraca, majko mila...
Slabiji su za 50% nego prošle sezone, koji kurac?
Gledan cilu utakmicu i samo čekan kad će ga Šibenik uvalit...
I još igrač Hajduka na posudbi ga zabije, nek tragedija bude veća...
Majku in jeben svima od reda...
Al nema veze, Hajduk živi vjecno! 
<3
Pa kaj sad više ni najbolji trener Š.R.D.-a u povijesti, nakon Ivića, više ne valja? Gle, bilo bi vam bolje da se spustite na zemlju po kojoj hodate, jer hodanje po oblacima ne donosi ništa dobro ... Realno gledajući, bez navijačkih strasti, Dinamo je najmanje za klasu bolja ekipa od Š.R.D.-a, a osim toga ima i daleko najboljeg trenera makar je TV serviser (kaj bi tek bilo da je radnik u škveru?) i najmanje dvije klase od svih ostalih ... I u takvoj raspodjeli snaga, sve ispod 20 bodova razlike u odnosu na Š.R.D. biti će neuspjeh ... Bar za mene ... Pa mi po Europi tamburamo klubove koji su 5 puta jači od Š.R.D.-a i to sve govori ... Bar onome koji se nekog kurca razumije u nogomet ... I da, gol vam je zabio vaš igrač na posudbi, ali tko vam je kriv kaj ste bolje igrače poslali na posudbe, nego kaj ste sebi ostavili? Dodaj tu i Ljubičića u LASK-u, pa lani Jakoliša u Šibeniku ... Kratko rečeno, struka vam je za kurac i to je evidentno ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 10/9/2022, 12:18

Za tvoju informaciju, radnik u škveru, kolega mog oca, i je najbolji trener svih vrimena Hrvatske, Balkana i šire...
<3

Valdas je još uvik najbolji trener HNL-a, al se lagano pogubija u zadnje vrime...
Jbg, dogodi se i najboljima...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 10/9/2022, 12:19

A o selekciji ekipe bi se stvarno dalo pričat...
Tu su malo sjebali stvari...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 10/9/2022, 15:59

fridrih_niche wrote:Za tvoju informaciju, radnik u škveru, kolega mog oca, i je najbolji trener svih vrimena Hrvatske, Balkana i šire...
<3

Valdas je još uvik najbolji trener HNL-a, al se lagano pogubija u zadnje vrime...
Jbg, dogodi se i najboljima...
;)
Sa ovim prvim se u potpunosti slažem ... A ovo drugo, nadam se da to govoriš iz srca, a ne razumom ... Jer ako to govoriš razumom, onda si glup k'o trokurac ... Taj vaš litvanski cirkusant, koji nakon 2 godine boravka u Hrvatskoj, ne zna beknut Hrvatski jezik, ne spada ni među TOP 5 u HNL-u ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 10/9/2022, 16:05

u svemu su najbolji sektaši, u svemu, kad ono najveći gubitnici svih vremena
srpski kompleks
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 10/9/2022, 16:09

pa ti luzeri nikad neće naučiti, tek kad shvatite koliko ste jadni onda možda bude pomaka pema naprijed
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 10/9/2022, 17:46

End wrote:pa ti luzeri nikad neće naučiti, tek kad shvatite koliko ste jadni onda možda bude pomaka pema naprijed
U tome i je njihov najveći problem, jer oni to nikada neće shvatiti ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 11/9/2022, 08:26

Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 11/9/2022, 09:29

živi, živi, dokle god ga HDZ izvlači iz bankrota i dinamo uzdržava na temelju vlastitih uspjeha
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 23 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum