ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 29/8/2022, 16:51

izgleda kako dambrauskas bozic docekati nece...igraci salju kritiku 'ne izgledamo kao momcad'...

vuksadinare

Posts : 99206
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 29/8/2022, 17:45

HAJDUK NE IZGLEDA DOBRO: HOĆE LI JAKOBUŠIĆ I NIKOLIČIUS VEĆ DANAS RASPRAVLJATI O DAMBRAUSKASOVU STATUSU?Umjesto očekivanog nastavka rasta forme momčadi, nakon Vitorije je uslijedio strmoglavi pad

Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 29/8/2022, 18:20

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2390669&index_ref=rubrika_sport_prva_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99206
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 29/8/2022, 19:05

Evo, Laki vam je slobodan ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by niels 30/8/2022, 00:55

Nisam redovan na forumu zadnjih dana.

Sućut cijeloj obitelji Livaja (i nicheu, to je njegova obitelj).

Neka mu je laka zemlja.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 30/8/2022, 01:20

fridrih_niche wrote:Ma balun je sad nebitan, jbg, nisan uopće ništa upratija, ne zanima me...
Bitno je da još nekog nije povea sa sobom, nek mu je laka crna zemlja...

Sućut Niche...počivao u miru Markov otac, naravno da je balun u tim trenucima baš sporedan...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 30/8/2022, 15:44

Među igračima Osijeka je veoma žestoko slavio pobjedu protiv Hajduka i bivši miljenik poljudske publike i nekada najbolji igrač Bijelih, Mijo Caktaš.

Osijekov snimatelj pratio je igrače na terenu i bilježio kamerom njihovo veselje i slavlje, a Caktaš je u jednom trenutku izgovorio: "Kako mi je draga ova pobjeda". Nakon toga je netko viknuo: "Ajmo, Mijo"! Zatim je Caktaš povikao: "Popit ćemo sto piva"!

hahaha kako se mijo ispišao po malenim sektašićima  Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/8/2022, 15:53

Ajd' sad, budemo bar neko vrijeme mirni od sektaških iluzija i maštanja o naslovu prvaka ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 30/8/2022, 15:56

još kad ih sljedeće kolo slaven razvali ključa se ova tema o minijaturi od kluba
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/8/2022, 17:16

To me uopće ne bi začudilo, jer Belupo nam je glavni konkurent za titulu, ako takav uopće i postoji u HNL-u ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/8/2022, 17:29

Komentari navijača

"Vidite kako smo mi dobar klub. Osijek nikad gori i s nikad manje samopouzdanja i mi im uletimo i popravimo cilu situaciju."
"Biti navijač Hajduka je zona devetog kruga pakla. Je*eš mi sve ako nije… 17 godina ovo već traje! Ljudi, ovo je previše."

"Biuka prodat, Kaliniću raskid ugovora."
"Kada igramo s Rijekom? Da i njih izvučemo iz ponora."
"Hajduk je zadnji put bio prvak dok sam išao u osnovnu školu. Sad sam pred ženidbom, kako je krenulo, prije ću doživjeti zlatni pir nego da budemo prvaci."
"Bit navijač Hajduka znači dobiti kilu, giht, astmu, visoki tlak, tjeskobu, depresiju i još 116 dijagnoza, tako da titulu moremo slavit samo na drugom svitu."

"I s punom boljom igrom su treneri dobivali otkaze! Bez ideje, sve na silu nabij pa trči! Nikad jača ekipa, nikad lošija igra."
"Tragedija, vezni red ne postoji, a Krovinović ko da medicinku od pet kila nabija pa ne može dignit je*eni balun."
"Nema više one atmosfere kao lani. Nešto se događa, nije to ona ista momčad koja gine jedan za drugog."

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 30/8/2022, 18:53

Zeko wrote:

Komentari navijača

"Vidite kako smo mi dobar klub. Osijek nikad gori i s nikad manje samopouzdanja i mi im uletimo i popravimo cilu situaciju."
"Biti navijač Hajduka je zona devetog kruga pakla. Je*eš mi sve ako nije… 17 godina ovo već traje! Ljudi, ovo je previše."

"Biuka prodat, Kaliniću raskid ugovora."
"Kada igramo s Rijekom? Da i njih izvučemo iz ponora."
"Hajduk je zadnji put bio prvak dok sam išao u osnovnu školu. Sad sam pred ženidbom, kako je krenulo, prije ću doživjeti zlatni pir nego da budemo prvaci."
"Bit navijač Hajduka znači dobiti kilu, giht, astmu, visoki tlak, tjeskobu, depresiju i još 116 dijagnoza, tako da titulu moremo slavit samo na drugom svitu."

"I s punom boljom igrom su treneri dobivali otkaze! Bez ideje, sve na silu nabij pa trči! Nikad jača ekipa, nikad lošija igra."
"Tragedija, vezni red ne postoji, a Krovinović ko da medicinku od pet kila nabija pa ne može dignit je*eni balun."
"Nema više one atmosfere kao lani. Nešto se događa, nije to ona ista momčad koja gine jedan za drugog."
ma kako su se samo usudili komentirati igru hajduka
i to još navijači hajduka
nisu to sigurno pravi navijači kao naše forumske sekturine inače ništa ne bi komentirali
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 31/8/2022, 16:14

pa di su ove sektaške ništarije 
stvarno ste jadan i mali klubić, nakon poraza nema vas nigdje, al glavno da svake sezone najavljujete naslov
PUJ
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 31/8/2022, 23:11

U koroti su ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 5/9/2022, 08:04

čestitke na još jednoj krađi lopovi jedni
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/9/2022, 10:12

End wrote:čestitke na još jednoj krađi lopovi jedni
Pozdravlja te Nikola Vlasic i rijecica koja raste, napreduje...  Basketball Klosaru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/9/2022, 10:16

Vijest da je iznimno talentirani nogometaš zagrebačkog Dinama, Karlo Matko, otišao u Hajduk, odjeknula je medijskim prostorom. 
13-godišnji Karlo Matko napustio je Zagreb i otišao u Split, iako u Dinamovoj školi nogometa nisu bili za taj potez. Kontaktirali smo njegovog zastupnika, agenta sa licencom FIFA-e, Nikolu Berišića, da provjerimo kakva je situacija s mladim Karlom.
Prilikom poziva nalazio se u Biogradu na Moru, gdje se mladi igrač pripremao za svoj debi u dresu bijelih. 
- Ja vam inače ne radim s mladim igračima jer je to poprilično nezahvalan posao, ali ovog puta samo s zbog Karlovih roditelja odlučio napraviti iznimku. Nešto u nogometnoj školi Dinama ne valja, svi su nezadovoljni, stalno se mijenju trener i rade se rošade koje mi se nisu svidjele. Zato sam osobno smatrao kako Karlo treba prijeći u Hajduk, vjerujem u njihovu viziju i strategiju te mislim kako uz Dinamo imaju najbolju akademiju. - smatra Berišić i nastavlja:
- U Hajduku su nas sjajno dočekali, od Bore Primorca preko Radića i Gorana Sablića, vjerujem kako Karlo može već za pola godine otići u stariju skupinu Hajdukovog uzrasta. Oni su odmah pristali na dolazak Matka, bili su jako korektni i nisu ga vrbovali, iako ga prate već duže vremena. - izjavio je agent s Fifinom licencom te otkriva jednu zanimljivu stvar:
- Dinamo naravno nije želio pustiti Karla, Tomislav Butina se jako trudio da Karlo ostane, doslovno je odvukao oca na Maksimir i rekao im: 'Evo, tu će Karlo igrati'. Iz kluba mu nisu htjeli dati ispisnicu, a kod takvih situacija postoji i kako ja to zovem - džoker zovi. Put Zagreba je otišao mlađi Brkljača, dok je Karlo završio u Hajduku.  - kaže Berešić i zaključuje:
 - Vjerujemo da se u Hajduku dobro radi u Akademiji, Dinamo je financijski toliko moćan, ali Hajduk je dva puta za redom prvak države. Koliko čujem, puno djece bi otišlo iz Dinama, ali nemaju gdje. 


__________________________________

Kad neki mladi igrac iz Hajduka prijede u lopove (uglavnom zbog love na ruke, pitaj taticu Brkljacu) onda su placenicima i kujicama puna usta svega, a kad se dogodi suprotno (s tim da mali Matko sigurno nije presao u Hajduk zbog love) onda je tisina nikad glasnija, jeli tako klosaru endicu?  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 6/9/2022, 12:02

konačno sekturina ispuzala iz kanalizacije
šta ti radi krađa protiv belupa i 3 gola one atletičarske propalice ČUDA
FUJ
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/9/2022, 12:52

Pau Torres na pitanje koja je najbolja atmosfera u kojoj je igrao u karijeri:
"Ona protiv Liverpoola i Hajduka iz Splita. Atmosfera kod Hajduka je nevjerojatna, cijeli stadion je pjevao 90 minuta, nisu prestali čak ni kada smo ih izbacili iz Konferencijske lige."
Voditelj je izrazio zadovoljstvo Torresovim odabirom, konstatirajući kako je i on čuo za atmosferu koju ima Hajduk, iako klub nije poznat poput onih najuspješnijih.
Na kraju je Torresa upitao bi li, kada bi morao birati, prije izabrao igrati za klub s atmosferom kakvu ima Liverpool ili onom Hajdukovom: "To su dva vrlo različita kluba i različite atmosfere, ali kada bih morao birati, bila bi to ona koju ima Hajduk Split."
_________________


Tako je to kad covjek realno sagleda, a ne kao onaj cajkaros...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 6/9/2022, 13:58

A ništa, morat će UEFA uvesti trofej za atmosferu i dodjeljivati bodove za koeficijent ... To je jedina šansa da i Š.R.D. osvoji koji bod u Europi ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 6/9/2022, 14:46

Andreas Goldberger wrote:Pau Torres na pitanje koja je najbolja atmosfera u kojoj je igrao u karijeri:
"Ona protiv Liverpoola i Hajduka iz Splita. Atmosfera kod Hajduka je nevjerojatna, cijeli stadion je pjevao 90 minuta, nisu prestali čak ni kada smo ih izbacili iz Konferencijske lige."
Voditelj je izrazio zadovoljstvo Torresovim odabirom, konstatirajući kako je i on čuo za atmosferu koju ima Hajduk, iako klub nije poznat poput onih najuspješnijih.
Na kraju je Torresa upitao bi li, kada bi morao birati, prije izabrao igrati za klub s atmosferom kakvu ima Liverpool ili onom Hajdukovom: "To su dva vrlo različita kluba i različite atmosfere, ali kada bih morao birati, bila bi to ona koju ima Hajduk Split."
_________________
Zna covik šta valja...
Zato ga i kupujen na Manageru...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum