ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 14:34

Russia’s Invasion of Ukraine Looks Like a ‘Failure,’ C.I.A. Director Says
Sept. 8, 2022
Six months into “a very tough slog of a war,” Ukraine has begun to mount a counteroffensive and Russia’s invasion can only be seen as a failure, the director of the C.I.A., William J. Burns, said Thursday.
Citing the counterattacks in the south and around Kharkiv in the northeast, Mr. Burns said that Russia’s president, Vladimir V. Putin, had badly underestimated Ukraine’s courage and capacity for combat.
While the final chapter of the war is yet to be written, Mr. Burns said it was “hard to see Putin’s record in the war as anything but a failure.”

Mr. Burns said that Mr. Putin was surrounded by advisers who are unwilling to challenge him and that the Russian leader mistakenly believed that European resolve will waver and American attention will wander the longer the conflict drags on.
“Putin’s bet right now is that he is going to be tougher than the Ukrainians, the Europeans, the Americans,” Mr. Burns said, speaking at the Billington CyberSecurity conference in Washington. “I believe, and my colleagues at C.I.A. believe, that Putin is as wrong about that bet as he was profoundly wrong in his assumptions going back to last February about Ukrainian will to resist.”
That has had profound consequences, Mr. Burns said.
“Not only has the weakness of the Russian military been exposed,” he said, “but there is going to be long-term damage done to the Russian economy and to generations of Russians.”

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 10/9/2022, 14:38

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:Bit ce zanimljivo vidjeti koje jadnike su ostavili u Izjumu, kao zrtvene jarce.

Mangupi su dakako smugnuli.

Takodjer sto nisu uspjeli pokupiti, koliko i kakve tehnike ce se zarobiti.
pa nisu mogli ništa izvući osim žive glave. Ukri su kontrolirali liman i samo im je preostao put prema borovi a tamo je most razjeban da se maximalno s ponikom može preko njega preći
Ova sutnja rusa predugo traje.

Mozda se u Moskvi dogadjaju stvari.

Svakako je ovo nenormalno stanje.

Vjerujem da bi ga mnogi maknuli ali nitko se ne usudjuje i nema organiziranosti po tom pitanju.

Unistava  ih njihova udba ko nas nasa.
sazvao je neki kurčev sastanak, ili će ga sami uzvanici zadaviti ili će on nekoga zadaviti

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 10/9/2022, 14:44

Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:Bit ce zanimljivo vidjeti koje jadnike su ostavili u Izjumu, kao zrtvene jarce.

Mangupi su dakako smugnuli.

Takodjer sto nisu uspjeli pokupiti, koliko i kakve tehnike ce se zarobiti.
pa nisu mogli ništa izvući osim žive glave. Ukri su kontrolirali liman i samo im je preostao put prema borovi a tamo je most razjeban da se maximalno s ponikom može preko njega preći
Ova sutnja rusa predugo traje.

Mozda se u Moskvi dogadjaju stvari.

Svakako je ovo nenormalno stanje.

Vjerujem da bi ga mnogi maknuli ali nitko se ne usudjuje i nema organiziranosti po tom pitanju.

Unistava  ih njihova udba ko nas nasa.
sazvao je neki kurčev sastanak, ili će ga sami uzvanici zadaviti ili će on nekoga zadaviti
Opcije su mu, ne znas koja je gora.

1. Mobilizacija, zavrsilo bi katastrofalno

2. Povlacenje i priznanje poraza, nema sanse.

3. Pobuna i micanje Putka, ( iznenadna smrt) 

4. Upotreba taktickog nuklearnog u svojoj ludosti i beznadju

3 i 4 su moguce.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 14:47

Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 14:48

Zadnjih par sati, BTW ne staju...


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 FcS41f1X0AACzpD?format=jpg&name=4096x4096
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 10/9/2022, 14:49

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:Bit ce zanimljivo vidjeti koje jadnike su ostavili u Izjumu, kao zrtvene jarce.

Mangupi su dakako smugnuli.

Takodjer sto nisu uspjeli pokupiti, koliko i kakve tehnike ce se zarobiti.
pa nisu mogli ništa izvući osim žive glave. Ukri su kontrolirali liman i samo im je preostao put prema borovi a tamo je most razjeban da se maximalno s ponikom može preko njega preći
Ova sutnja rusa predugo traje.

Mozda se u Moskvi dogadjaju stvari.

Svakako je ovo nenormalno stanje.

Vjerujem da bi ga mnogi maknuli ali nitko se ne usudjuje i nema organiziranosti po tom pitanju.

Unistava  ih njihova udba ko nas nasa.
sazvao je neki kurčev sastanak, ili će ga sami uzvanici zadaviti ili će on nekoga zadaviti
Opcije su mu, ne znas koja je gora.

1. Mobilizacija, zavrsilo bi katastrofalno

2. Povlacenje i priznanje poraza, nema sanse.

3. Pobuna i micanje Putka, ( iznenadna smrt) 

4. Upotreba taktickog nuklearnog u svojoj ludosti i beznadju

3 i 4 su moguce.
problem sa 4 je što bi i njegove trupe najebale jer su svi blizu a da tuče dalje po kijevu ili nekim drugim mjestima  kina bi mu jebala mater kao i indija i sve zemlje svijeta i rusija bi bila izbrisana sa karte svijeta.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 10/9/2022, 14:49

Hektorović wrote:Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
Tek ce krenuti, evo slusam nekog bolesnika srbina, nazovi strucnjaka,  oni to sve negiraju.

Ukrajinci su tek na periferiji Balakije i bit ce odbaceni:)

Koji su to bolesnici.

Strava!
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 14:50

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 10/9/2022, 14:50

Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:Bit ce zanimljivo vidjeti koje jadnike su ostavili u Izjumu, kao zrtvene jarce.

Mangupi su dakako smugnuli.

Takodjer sto nisu uspjeli pokupiti, koliko i kakve tehnike ce se zarobiti.
pa nisu mogli ništa izvući osim žive glave. Ukri su kontrolirali liman i samo im je preostao put prema borovi a tamo je most razjeban da se maximalno s ponikom može preko njega preći
Ova sutnja rusa predugo traje.

Mozda se u Moskvi dogadjaju stvari.

Svakako je ovo nenormalno stanje.

Vjerujem da bi ga mnogi maknuli ali nitko se ne usudjuje i nema organiziranosti po tom pitanju.

Unistava  ih njihova udba ko nas nasa.
sazvao je neki kurčev sastanak, ili će ga sami uzvanici zadaviti ili će on nekoga zadaviti
Opcije su mu, ne znas koja je gora.

1. Mobilizacija, zavrsilo bi katastrofalno

2. Povlacenje i priznanje poraza, nema sanse.

3. Pobuna i micanje Putka, ( iznenadna smrt) 

4. Upotreba taktickog nuklearnog u svojoj ludosti i beznadju

3 i 4 su moguce.
problem sa 4 je što bi i njegove trupe najebale jer su svi blizu a da tuče dalje po kijevu ili nekim drugim mjestima  kina bi mu jebala mater kao i indija i sve zemlje svijeta i rusija bi bila izbrisana sa karte svijeta.
Pa mislim, uocit ce svi potrebiti ako krene opcijom 4 i brzom intervencijom prebaciti na tri:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 15:06

Službeni kanal wagnera "sjećate se kad su mnogi ismijavali strelkova, e pa više nije smiješno"

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 FcSoXtBXkAc_wMU?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 15:06

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 15:42

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Trenutna situacija na fronti

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 FQ30h0pVIAYBQJ4?format=jpg&name=medium

trenutno na fronti :D

Po komentarima vidim u Srbiji nestaje aparata...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest 10/9/2022, 15:44

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Trenutna situacija na fronti

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 FQ30h0pVIAYBQJ4?format=jpg&name=medium

trenutno na fronti :D

Po komentarima vidim u Srbiji nestaje aparata...

Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 10/9/2022, 15:46

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Trenutna situacija na fronti

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 FQ30h0pVIAYBQJ4?format=jpg&name=medium

trenutno na fronti :D

Po komentarima vidim u Srbiji nestaje aparata...
Ne znam jel gore srbima ili nasim rusofilima.

No znam da im je jednima i drugima teze nego samim rusima.

To je za psihijatrijsko promatranje.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Hektorović and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Noor 10/9/2022, 15:46

Hektorović wrote:Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
znači  :popcorn

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 10/9/2022, 15:50

Noor wrote:
Hektorović wrote:Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
znači  :popcorn
pa gdje si djevojčice Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 04010514

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Noor 10/9/2022, 15:53

Šandor Winnetou wrote:
Noor wrote:
Hektorović wrote:Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
znači  :popcorn
pa gdje si djevojčice Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 04010514
skitam se, nitko ne pita hoću il neću :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 10/9/2022, 15:54

dijagram wrote:
Hektorović wrote:Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
Tek ce krenuti, evo slusam nekog bolesnika srbina, nazovi strucnjaka,  oni to sve negiraju.

Ukrajinci su tek na periferiji Balakije i bit ce odbaceni:)

Koji su to bolesnici.

Strava!
Rusi su barem realni suočeni su sa situacijom barem ovi koji su informirani.. čak i ludi Srbi priznaju realnost sve više, iako ima i dalje tona luđaka... Sa druge strane Ruska javnost nema pojma što se događa, mislim većina Ruske populacije kao i naše su Boomeri, kao i naša, eno kada je bila korona šta je bilo.
Moji roditelji i drugi, i ludi safet sa foruma, ono što kaže partija na presici u 12h je amen, odu na index.hr koji bi potvrdio što partija na vlasti kaže i to je bilo to. meni starci govorili da sam budala jer se odbijam cijepiti, jer su me na nekoj lokaciji gdje mi je bilo važno, ucjenjivali potvrdama(zato sam i mrzio sve ove korona fašiste).

tako i rusi gledaju državnu propagandu, otvore portale, svi pričaju državnu propagandu, nemaju pristup nikakvim drugim portalima. ostaje telegram, a to zna mlađa ekipa, i najbitnije vojska zna što se događa.. zato sada depresija i u ruskoj vojsci na cijeloj fronti, možda ti u rovu nemaš telegram ili mobitel, ali od vas nekoliko jedan sigurno detaljno prati i govori kakvo je stanje.. navodno je već i panika u samom donbasu. Pitaj boga gdje će UKR ofenziva stati... i te Ruse koji su pobjegli radi se o tisućama i desecima tisuća vojnika sada ih treba sabrati i poslati u protunapad.. a kurac će.. ovima je moral jebeno nizak.. navalit će u rusiju i bacat će oružje.. ne bacati ako im netko zaprijeti da će ih hapsiti/streljati ovi će okrenuti i oružje na njega..

tako je i nastala u Rusiji revolucija 1905 godine(nakon poraza od Japana) i 1917 (kombinacija poraza, velikih gubitaka u WW1 i loše ekonomije).
O tome je čak i opet legendarni Strelkov čije smo postove ovdje lijepili i ja Hektorović pisao prije pola godine kada je skužio da ovo ne ide po planu, i da može doći do katastrofe. Rekao je da nakon što UKR okrene rat(pazi lik o tome je pričao prije skoro pola godine) i to više puta, da će u Rusiji možda doći do pre-revolionarnog stanja kao 1905, 1917

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 10/9/2022, 15:58

inače Strelkov govori da nije samo zarobljena ogromna količina tehnike(slike dolaze svako malo) nego i ogromna skladišta streljiva i goriva, što će sve dobro doći Ukraincima.
Pazi imao si primjere u povjesti gdje bi zarobljavanje goriva bilo kritično. Recimo kada su u jednoj bitki oko Staljingrada , Sovjeti sa par desetaka tenkova uletili u Njemačku pozadinu.. kao sada Ukrainci.. napali jednu bazu(švabe nisu imali pojma gdje su) u pozadini, iznenadili švabe, potaracali ih, ukrali gorivo i nastavili dalje.. švabe opet nemaju pojma gdje su.. dva dana kasnije ovi tenkovi dolaze do piste koja je bogu iza nogu fronte, i doslovno uništavaju avione na pisti koji su pomagali švabama u staljingradu..

reicmo njemačka ofenziva kroz Ardene je stala radi nestatka goriva, i jedan od glavnih planova je bilo osvajanje jednog grada gdje su njemački tenkovi trebali maznuti gorivo i produžiti dalje(zaustavljeni su jer su se ameri jebački borili, kao Ukrainci u obrani)...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 10/9/2022, 16:01

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:
Hektorović wrote:Zanimljivo, čitav desni Ruski telegram želi glave generala, šojgua, a krenulo se i na kepeca u Kremlju.

Evo problema, rosgvardija koja je neka vrsta režimskih uličnih čuvara, isto je bijesna zbog ogromnih gubitaka u ovom ratu. Policijske snage koriste kao vojne bez ikakve dodatne podrške.
Tek ce krenuti, evo slusam nekog bolesnika srbina, nazovi strucnjaka,  oni to sve negiraju.

Ukrajinci su tek na periferiji Balakije i bit ce odbaceni:)

Koji su to bolesnici.

Strava!
Rusi su barem realni suočeni su sa situacijom barem ovi koji su informirani.. čak i ludi Srbi priznaju realnost sve više, iako ima i dalje tona luđaka... Sa druge strane Ruska javnost nema pojma što se događa, mislim većina Ruske populacije kao i naše su Boomeri, kao i naša, eno kada je bila korona šta je bilo.
Moji roditelji i drugi, i ludi safet sa foruma, ono što kaže partija na presici u 12h je amen, odu na index.hr koji bi potvrdio što partija na vlasti kaže i to je bilo to. meni starci govorili da sam budala jer se odbijam cijepiti, jer su me na nekoj lokaciji gdje mi je bilo važno, ucjenjivali potvrdama(zato sam i mrzio sve ove korona fašiste).

tako i rusi gledaju državnu propagandu, otvore portale, svi pričaju državnu propagandu, nemaju pristup nikakvim drugim portalima. ostaje telegram,  a to zna mlađa ekipa, i najbitnije vojska zna što se događa.. zato sada depresija i u ruskoj vojsci na cijeloj fronti, možda ti u rovu nemaš telegram ili mobitel, ali od vas nekoliko jedan sigurno detaljno prati i govori kakvo je stanje.. navodno je već i panika u samom donbasu. Pitaj boga gdje će UKR ofenziva stati... i te Ruse koji su pobjegli radi se o tisućama i desecima tisuća vojnika sada ih treba sabrati i poslati u protunapad.. a kurac će.. ovima je moral jebeno nizak.. navalit će u rusiju i bacat će oružje.. ne bacati ako im netko zaprijeti da će ih hapsiti/streljati ovi će okrenuti i oružje na njega..

tako je i nastala u Rusiji revolucija 1905 godine(nakon poraza od Japana) i 1917 (kombinacija poraza, velikih gubitaka u WW1 i loše ekonomije).
O tome je čak i opet legendarni Strelkov čije smo postove ovdje lijepili i ja Hektorović pisao prije pola godine kada je skužio da ovo ne ide po planu, i da može doći do katastrofe. Rekao je da nakon što UKR okrene rat(pazi lik o tome je pričao prije skoro pola godine) i to više puta, da će u Rusiji možda doći do pre-revolionarnog stanja kao 1905, 1917
Pa ako ovaj raspad ne bude pokrpan, a jos uvijek nema nikakve reakcije od ruske strane, niti kakve barem najave od putina, kakvog

makar laznog obecanja, ohrabrenja, obracanja vojsci i narodu,...nista, muk.

To je znak kolika je konsternacija u kremlju.

Kao da ceka da snage na terenu same nesto izmisle, pregrupiraju se i krenu u pravi boj.

Ako to bude bas tako za dan dva krenut ce se sve osipati, a Ukrajinci nagrnuti prema Lugansku i Donjecku.

Naravno, ustat ce i oni na jugu.

I ovo je realna opcija kako sada stvari stoje.

Rusima je vrijeme kljucno, a oni vec danima ne cine ama bas nista, osim povlacenja bez otpora, zvuci vojnicki bolje nego bezanija:).
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/9/2022, 16:06

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum