ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Go down

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! Empty Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Post by Tony Soprano 13/1/2016, 17:18

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! GetImage Gordan Maras Izvor: Pixsell , Autor:Goran Stanz

  • Autor: M.D.
  • 13.1.2016 13:29:26
  • 13.1.2016 13:29:04

Zlatko Komadina najavio je da će se kandidirati na unutarstranačkim izborima za šefa SDP-a, najavio je da bi proveo svojevrsnu 'aboliciju' te u stranku vratio osobe poput Slavka Linića i Aleksandre Kolarić. Na to je reagirao potpredsjednik SDP-a Gordan Maras, kojem se ta ideja nije ni najmanje svidjela



'Znam da je to nemoguće, ali kada bi SDP Hrvatske vratio u članstvo Slavka Linića, koji je radio protiv svih esdepeovaca i stranke zadnjih godinu i pol te svjesno pomogao HDZ-u da dodje na vlast, mnogi članovi pa i ja osobno više ne bismo bili dio tog društva. Srećom, siguran sam da se to neće dogoditi', naveo je Maras na Facebooku.


Negativno se o Komadininim idejama vođenja SDP-a oglasio sinoć i član predsjedništva SDP-a Siniša Hajdaš Dončić, gostujući u emisiji Veto Sanjina Španovića na Jabuci TV.

Još uvijek aktualni ministar u tehničkoj Vladi najavio je kako će se on osobno kandidirati za potpredsjednika SDP-a, a da za predsjednika SDP-a podržava Milanovića.

'Smatram da u slučaju da Komadina pobjedi SDP-u prijeti laburistički scenarij kao u Velikoj Britaniji. Pad rejtinga. Preveliko skretanje u lijevo bi smanjilo bi naš utjecaj na hrvatskoj političkoj sceni. Komadina vraća stranku prema marksističkoj ideologiji', rekao je Hajdaš Dončić.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! Empty Re: Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Post by vuksadinare 13/1/2016, 17:22

Jebote sto ce netko plakat za tobom..ovaj je vrci freak od gazde mu zokija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! Empty Re: Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Post by vili40 13/1/2016, 17:28

Ako će se vratiti Kolarićka onda bi moglo biti veselo kao kad se lisica uvuče u kokošinjac,perje,panika... :^0
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! Empty Re: Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Post by Tony Soprano 13/1/2016, 17:57

vuksadinare wrote:Jebote sto ce netko plakat za tobom..ovaj je vrci freak od gazde mu zokija
taj im je kadar
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! Empty Re: Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Post by vuksadinare 13/1/2016, 18:07

Tony Soprano wrote:
vuksadinare wrote:Jebote sto ce netko plakat za tobom..ovaj je vrci freak od gazde mu zokija
taj im je kadar
Prije ' nada' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim! Empty Re: Ako se Linić vrati u SDP, ja odlazim!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum