ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linic:Agrokor redovito placao porez

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by vuksadinare 28/4/2017, 13:40

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=966505
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 13:41

Koji porez , ima 300 vrsta poreza
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by vuksadinare 28/4/2017, 13:43

Pinochet wrote:Koji porez , ima 300 vrsta poreza
berni zvan blemto rekao da su sdpovci uvijek upozoravali da agrokor nije redovan platisa poreza...a linic z rdi da jesu..jel ovaj berni bubne bezveze i ostane ziv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by kic 28/4/2017, 13:44


hvala bogu da imamo instant apologete koji u hipu znaju sve..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 13:47

Inače Todorić je platio milijarde kuna poreza(PDV, dohodak , komunalije ,trošarine). Nije upitno. Međutim upitno je sljedeće

1)kako to da inspekcija na jadranu u sri sezone zatvara slastičarne i restorane i butige za par kuna viška/manjka, a a tisuće konzumovih dućana , nitko nikada nije zatvoren

2)ako tisuče konzumovih dućana nisu bili zatvoreni, znači da su svi radili savršeno, a to znači, da konzum uopće nije u nikakvim problemima

3)ako konzum nije u problemima, i tako nas je marić uvjeravao, kako sada odjedanput da konzum propada i sve to

4)gdje je marić u svemu tome

5)zašto postoje tisuće ljudi na "listi srama", a todorića nema.. itd

ukratko ja bih otpustio cijelu poreznu, kada ja govorim da će vas uhljebi i HDZovci /SDPovci razjebati i opljačkati, onda "što se nerviraš , opusti se"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 17:42

Pa placao ga je redovito sve legit, Jedino sto je isti imao posebnu stopu poreza. 0 :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by kaya 28/4/2017, 17:46

Pinochet wrote:Inače Todorić je platio milijarde kuna poreza(PDV, dohodak , komunalije ,trošarine). Nije upitno. Međutim upitno je sljedeće

1)kako to da inspekcija na jadranu u sri sezone zatvara slastičarne i restorane i butige za par kuna viška/manjka, a a tisuće konzumovih dućana , nitko nikada nije zatvoren

2)ako tisuče konzumovih dućana nisu bili zatvoreni, znači da su svi radili savršeno, a to znači, da konzum uopće nije u nikakvim problemima

3)ako konzum nije u problemima, i tako nas je marić uvjeravao, kako sada odjedanput da konzum propada i sve to

4)gdje je marić u svemu tome

5)zašto postoje tisuće ljudi na "listi srama", a todorića nema.. itd

ukratko ja bih otpustio cijelu poreznu, kada ja govorim da će vas uhljebi i HDZovci /SDPovci razjebati i opljačkati, onda "što se nerviraš , opusti se"
još nešto si zaboravio, kako mu je marić dao kredit todoriću od 300 000 000 HRK  preko hbor -  a znao je da je dužan miljarde i da neće vratiti?!


Last edited by kaja on 28/4/2017, 17:47; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by kaya 28/4/2017, 17:47

MaximusDecimusMiridije wrote:Pa placao ga je redovito sve legit, Jedino sto je isti imao posebnu stopu poreza. 0 :)
da, jbt...ko struju
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 17:47

kaja wrote:
Pinochet wrote:Inače Todorić je platio milijarde kuna poreza(PDV, dohodak , komunalije ,trošarine). Nije upitno. Međutim upitno je sljedeće

1)kako to da inspekcija na jadranu u sri sezone zatvara slastičarne i restorane i butige za par kuna viška/manjka, a a tisuće konzumovih dućana , nitko nikada nije zatvoren

2)ako tisuče konzumovih dućana nisu bili zatvoreni, znači da su svi radili savršeno, a to znači, da konzum uopće nije u nikakvim problemima

3)ako konzum nije u problemima, i tako nas je marić uvjeravao, kako sada odjedanput da konzum propada i sve to

4)gdje je marić u svemu tome

5)zašto postoje tisuće ljudi na "listi srama", a todorića nema.. itd

ukratko ja bih otpustio cijelu poreznu, kada ja govorim da će vas uhljebi i HDZovci /SDPovci razjebati i opljačkati, onda "što se nerviraš , opusti se"
još nešto si zaboravio, kako mu je marić dao kredit todoriću od 300 000 000 HRK  preko hbor -  a znao je da je dužan dužan je miljarde i da neće vratiti?!

Treba to Mariću tolerirati. Ono...tko je bez grijeha neka baci prvi pamet. Na kraju krajeva mora i najsposobniji ministar tamo negdje nekakav zajeb napraviti u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 17:55

Pinochet wrote:Koji porez , ima 300 vrsta poreza

sve poreze, nisu sami vodili knjige nego su to za njih radile knjigovodstvene tvrtke koje kazneno odgovaraju ako krivo obračunaju pasivu i aktivu

ako neka tvrtka loše posluje ne znači da je bilo kriminala, nego da su donijeli krive poslovne odluke

a ako je Todorić i izvlačio novac iz tvrtke radio je to sukladno zakonu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by kaya 28/4/2017, 17:56

glas uhljeba wrote:
Pinochet wrote:Koji porez , ima 300 vrsta poreza

sve poreze, nisu sami vodili knjige nego su to za njih radile knjigovodstvene tvrtke koje kazneno odgovaraju ako krivo obračunaju pasivu i aktivu

ako neka tvrtka loše posluje ne znači da je bilo kriminala, nego da su donijeli krive poslovne odluke

a ako je Todorić i izvlačio novac iz tvrtke radio je to sukladno zakonu
ma nemoj, a koliko sukladno zakonu moraš platiti fakturu dobavljača?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 17:59

kaja wrote:
još nešto si zaboravio, kako mu je marić dao kredit todoriću od 300 000 000 HRK  preko hbor -  a znao je da je dužan miljarde i da neće vratiti?!

ZA ČETIRI tvrtke iz koncerna Agrokor, vlasnika Ivice Todorića, odobreni su krediti HBOR-a u visini od 378 milijuna kuna. Naime, kako nam je potvrđeno iz HBOR-a, korisnici kredita su Agrokorova Zvijezda koja je dobila 10 milijuna eura kredita, Ledo koji je dobio 5 milijuna eura, a PIK Vrbovec je dobio 20 milijuna eura kredita i to po liniji programa Pripreme izvoza. Jamnici je pak odobreno 15 milijuna eura kredita po programu Izvoza - IBRD.


zašto ne bi dobili kredit kad sve te tvrtke posluju s dobiti?


u minusu je Tisak i još par drugih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 18:04

kaja wrote:
ma nemoj, a koliko sukladno zakonu moraš platiti fakturu dobavljača?

30 dana, za uobičajeno poslovanje

60 dana, ako s dobavljačem potpišeš ugovor

više od toga, ako s dobavljačem ugovoriš robni kredit (što je radio Agrokor)



imaš zakone na internetu, sve ti piše, samo treba googlati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 18:16

kaja wrote:
još nešto si zaboravio, kako mu je marić dao kredit todoriću od 300 000 000 HRK  preko hbor -  a znao je da je dužan miljarde i da neće vratiti?!

ti zadnjih dana baš mješaš identitete, prvo si krivog čovjeka optužila za sodomiju sa psima

a sad ne vidiš razliku između HDZovca Gorana Marića koji je u nadzornom odboru HBORa

i Zdravka Marića ministra financija koji je radio za Agrokor


Zdravko i Goran su dvije različite osobe :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by veber 28/4/2017, 18:50

glas uhljeba wrote:


imaš zakone na internetu, sve ti piše, samo treba googlati
samo treba guglat veli on, a meni u čistoći vele da nema plaćanja ako je objekt odjavljen, ti samo guglaj.

"a, vi ste u hladnom pogonu! za vas nema nikakvog plaćanja"

kraj priče, a ti guglaj.

_________________

Linic:Agrokor redovito placao porez M_50010

Linic:Agrokor redovito placao porez 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 19:24

veber wrote:
glas uhljeba wrote:


imaš zakone na internetu, sve ti piše, samo treba googlati
samo treba guglat veli on, a meni u čistoći vele da nema plaćanja ako je objekt odjavljen, ti samo guglaj.

"a, vi ste u hladnom pogonu! za vas nema nikakvog plaćanja"

kraj priče, a ti guglaj.

onda se ti s njima tuži da ti nemaju što naplaćivati, iako jasno piše u pravilniku
pa se čudi kako su oni glupi a ti pametan



________________________________________

4. srpnja 2014.

Odluka o javnoj usluzi prikupljanja miješanog komunalnog otpada, biorazgradivog komunalnog otpada i odvojenog
prikupljanja otpadnog papira, metala, stakla, plastike i tekstila te krupnog (glomaznog) komunalnog otpada u Gradu
Zagrebu

NEUSELJENI STAMBENI I POSLOVNI PROSTORI

Članak 24.

Vlasnici  neuseljenih  stambenih  i  poslovnih  prostora  dužni  su  davatelju  usluge  plaćati  naknadu  za  prijevoz
miješanog komunalnog otpada po posebnoj cijeni određenoj cjenikom davatelja usluga.

http://www.cistoca.hr/UserDocsImages/Info%20centar/Naj%C4%8De%C5%A1%C4%87a%20pitanja%20gra%C4%91ana/Odluka%20o%20javnoj%20usluzi%20prikupljanja%20mije%C5%A1anog%20komunalnog%20otpada%20(...)%20SGGZ%2016-14.pdf

__________________________


Ako vas i nema u stanu trebate plaćati hladni pogon za smeće

Neko me vrijeme neće biti u stanu. Moram li plaćati otpad, pitao je Zagrepčanin.
U Holdingu kažu da se za prostore koji se ne koriste najmanje tri mjeseca ne naplaćuje odvoz, ali se plaća hladni pogon.

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/potrosac/ako-vas-i-nema-u-stanu-trebate-placati-hladni-pogon-za-smece-393469 - 24sata.hr


Last edited by glas uhljeba on 28/4/2017, 19:30; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 19:29

glas uhljeba wrote:
kaja wrote:
još nešto si zaboravio, kako mu je marić dao kredit todoriću od 300 000 000 HRK  preko hbor -  a znao je da je dužan miljarde i da neće vratiti?!

ti zadnjih dana baš mješaš identitete, prvo si krivog čovjeka optužila za sodomiju sa psima

a sad ne vidiš razliku između HDZovca Gorana Marića koji je u nadzornom odboru HBORa

i Zdravka Marića ministra financija koji je radio za Agrokor


Zdravko i Goran su dvije različite osobe :D


zapravo greška je i s moje strane ako index.hr krivo piše, pa isprika

________

Tjednik Nacional, koji je prvi otvorio temu kredita za Todorićeve tvrtk,e tvrdi kako se ministar financija Goran Marić, koji je predsjednik Nadzornog odbora, izuzeo od ove odluke, kako mu se ne bi spočitava sukob interesa. Naime, Marićev bivši poslodavac upravo je Agrokor.

http://www.index.hr/Vijesti/clanak/drzavni-hbor-todoriceve-tvrtke-pocastio-s-378-milijuna-kuna-iznimno-povoljnog-kredita/943703.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 19:56

glas uhljeba wrote:
4. srpnja 2014.

Odluka o javnoj usluzi prikupljanja miješanog komunalnog otpada, biorazgradivog komunalnog otpada i odvojenog
prikupljanja otpadnog papira, metala, stakla, plastike i tekstila te krupnog (glomaznog) komunalnog otpada u Gradu
Zagrebu

NEUSELJENI STAMBENI I POSLOVNI PROSTORI

Članak 24.

Vlasnici  neuseljenih  stambenih  i  poslovnih  prostora  dužni  su  davatelju  usluge  plaćati  naknadu  za  prijevoz
miješanog komunalnog otpada po posebnoj cijeni određenoj cjenikom davatelja usluga.

http://www.cistoca.hr/UserDocsImages/Info%20centar/Naj%C4%8De%C5%A1%C4%87a%20pitanja%20gra%C4%91ana/Odluka%20o%20javnoj%20usluzi%20prikupljanja%20mije%C5%A1anog%20komunalnog%20otpada%20(...)%20SGGZ%2016-14.pdf

__________________________


Ako vas i nema u stanu trebate plaćati hladni pogon za smeće

Neko me vrijeme neće biti u stanu. Moram li plaćati otpad, pitao je Zagrepčanin.
U Holdingu kažu da se za prostore koji se ne koriste najmanje tri mjeseca ne naplaćuje odvoz, ali se plaća hladni pogon.

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/potrosac/ako-vas-i-nema-u-stanu-trebate-placati-hladni-pogon-za-smece-393469 - 24sata.hr

a) domaćinstva  
- za 1 hipotetski odvoz tjedno - 0,925kn po m2 zadužene površine
- za 2 hipotetska odvoza tjedno - 1,025 po m2 zadužene površine
- za 3 hipotetska odvoza tjedno - 1,1 kn po m2 zadužene površine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by veber 28/4/2017, 19:57

glas uhljeba wrote:
onda se ti s njima tuži da ti nemaju što naplaćivati, iako jasno piše u pravilniku
pa se čudi kako su oni glupi a ti pametan
fakat si glup.

tuže me za neki iznos prije odjave, ne nakon odjave.

kužiš?

za 2014u što sam sve platio no njima sistem ne radi baš kako treba.
kužiš?

od 01.12.2015 s odjavom nema nikakvog plaćanja.

terete me za nešto što sam platio, a oni nisu proveli kako treba.
pa bi li ja njima mogao poslati moje uplate, jer oni vide u sistemu točne izvode koji su otišli negdje drugdje?
e, pa ne bi, zovite hanžekovića, on ih ima.


da ti nacrtam?
od odjave ne plaćam ništa, niti me terete, niti imam dug. (kužiš? hladni pogon)

terete me za 2014u, u kojoj sam sve platio. i od banke imam izvod s današnjim danom za 2014u na ime Čistoće.

jel ti jasnije?

malo su se zblokali u 2014oj, a ja sam sve platio.

(nakon odjave nema plaćanja :P )

_________________

Linic:Agrokor redovito placao porez M_50010

Linic:Agrokor redovito placao porez 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Guest 28/4/2017, 20:02

veber wrote:fakat si glup

pitaj svetca da ti pomogne smisliti neku bolju priču koju ćeš prodavati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Linic:Agrokor redovito placao porez Empty Re: Linic:Agrokor redovito placao porez

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum