ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Serbinho-3 Sun 29 May - 13:00


Amerika je shvatila da nekome ne treba glava Ukrajine, vec

Zapada.

Drzi ti pistolj na potiljku i ceka jednu tvoju gresku.

Mislim da se Zapad popeo ostatku Sveta na onu stvar i

gledaju da ih sklone sa scene.

Usporavaju i blokiraju ekonomske tokove i u takvoj prici,

realno je da ce ici da iste neutralisu.

Americko silovanje Sveta uz svoje hijene u coporu, ocigledno

je da se nece moci ici u buducnost sa Kolonizatorima i

mentalitetom istih, izazivanjem sukoba po Svetu, kontrolom

odredjenih Zona i prodore u tudje, unistavanje sistema,

vrednosti istih, nametanje Mek Donalds vrednosti i slicno.



Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by sitting_bull Mon 30 May - 1:46

Serbinho-3 wrote:
Amerika je shvatila da nekome ne treba glava Ukrajine,  vec

Zapada.

Drzi ti pistolj na potiljku i ceka jednu tvoju gresku.

Mislim da se Zapad popeo ostatku Sveta na onu stvar i

gledaju da  ih sklone sa scene.

Usporavaju i blokiraju ekonomske tokove i u takvoj prici,

realno je da ce ici da iste neutralisu.

Americko silovanje Sveta uz svoje hijene u coporu, ocigledno

je da se nece moci ici u buducnost sa Kolonizatorima i

mentalitetom istih, izazivanjem sukoba po Svetu, kontrolom

odredjenih Zona i prodore u tudje, unistavanje sistema,

vrednosti istih, nametanje Mek Donalds vrednosti i slicno.


sva sreća pa su rusi miroljubivi i gandijevski se svim raspoloživim vojnim resursima odupiru barbarima sa zapada.

malo ih jebe što će uskoro morati u tim svojim mirovnim akcijama koristiti topove iz vremena carske rusije.

obzirom na kolosalan odaziv na mobilizaciju rusi će brzo napredovati do vladivostoka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by mentalitet Mon 30 May - 4:34

Eroo wrote:
Ringo10 wrote:Poljaci provociraju Rusiju jos od raspada SSSRa
S razlogom, a danas im se može.

Ne moze,gazda je danas rekao sjedi dole kujice i ne laj vishe,Kauboj im rekao nemoj sluchajno da vam padne na pamet slati vojnike u sjeverni dio Ukraine jer vas ostavljamo na cjedilu.Prati dalje koliko ce kujica lajati,sada ima brnjicu pa mjesto da laje cvili.Dobar sam sa jednom poljskom obitelji ovdje ,dobri ljudi, samo shto je zenski dio obitelji sexualno navudren pa za sada nekako eskiviram ,ali toliko direktne ponude josh nisam sreo u svome zivotu od nekih zena.Muzichki talenti pa kao obitelj imaju svoj orkestar i bash vole da tancaju polku.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 5:40

Poljaci jos od 1991 idu predaleko sa svojim antiruskim ekstremizmom i provokacijama a sad direktno ugrozavaju svjetski mir i dovode u opasnost od globalnog rata
I treba im staviti brnjicu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 5:42

A ti mentalni uhvati pa poderi te Poljakinje. Sta cekas.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by vuksadinare Mon 30 May - 6:08

Ringo10 wrote:Poljaci jos od 1991 idu predaleko sa svojim antiruskim ekstremizmom i provokacijama a sad direktno ugrozavaju svjetski mir i dovode u opasnost od globalnog rata
I treba im staviti brnjicu.
...poljaci prvo ne vjeruju uopce rujkanima a iskustvo im daje pravo za to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 8:08

Ma kakvo iskustvo. Ovu i ovakvu Poljsku su im Rusi napravili.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by vuksadinare Mon 30 May - 8:15

Ringo10 wrote:Ma kakvo iskustvo. Ovu i ovakvu Poljsku su im Rusi napravili.
ha ha..pa tupsone poljska je danas najbrza rastuca ekonomija u eu a rusi im dali..ti covik moj nisi normalan...pa pod sovjetima su bili sirocici...pogledaj kakav standard imaju poljaci a kakav rusi pa se javi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by jastreb Mon 30 May - 8:16

Poljska mi je skroz nejasna zemlja.

Zemlja s nejasnim ciljem i nejasnim namjerama.

Nesiguran saveznik koji ti u svakom trenutku moze zabiti noz u leđa.

Najslabija karika slavenskog svijeta.

Izraziti ksenofobi. 

Mozda danas neki pred time zatvaraju oči,ali u povijesti upravo su Poljaci Ukrajincima nanijeli najvise zla.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 8:21

Poljsku kakva danas jeste stvorio je SSSR I Staljin. Prije rata je bila nesto veca jer je obuhvacala Zapadnu Ukrajinu i Zapadnu Bjelorusiju Ali skoro nije imala izlaz na Baltik a nakon rata je dobila mnogo Njemackih teritorija.


Last edited by Ringo10 on Mon 30 May - 8:29; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by vuksadinare Mon 30 May - 8:24

jastreb wrote:Poljska mi je skroz nejasna zemlja.

Zemlja s nejasnim ciljem i nejasnim namjerama.

Nesiguran saveznik koji ti u svakom trenutku moze zabiti noz u leđa.

Najslabija karika slavenskog svijeta.

Izraziti ksenofobi. 

Mozda danas neki pred time zatvaraju oči,ali u povijesti upravo su Poljaci Ukrajincima nanijeli najvise zla.
...najslabija karika?...kad vec govoris o panslavizmu najslabija karika je upravo rusija koja se zeli nametnuti kao vodeca medju slavenskim zemljama i zeli dirigirati..i to odbija druge slavenske zemlje odnosno dio ili veci dio od rusije..zapravo jedina prava medjuslavenska suradnja je ona u srednjoj europi ceska,slovacka,poljska,hrvatska,slovenija ili bi nazvao korektna suradnja..ovo sve drugo idi mi dodji mi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 8:24

Poljaci Ukrajincima i Ukrajinci Poljacima su nanijeli golema zla.
Poljaci su Ukre tretirali kao stoku a onda su im Ukri vratili onim pokoljima 1943.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by mentalitet Mon 30 May - 8:25

Ringo10 wrote:A ti mentalni uhvati pa poderi te Poljakinje. Sta cekas.



Znash shto je interesantno,kada sam doshao u USA znao sam engleski samo iz filmova i pjesamaa u shkoli uchio glupi i odvratni njemachki shto mi je malo kasnije pomoglo jer su to ipak germanski jezici.Radio u jednom hotelu sa 5 zvjezdica i puno je schwaba dolazilo ovdje na odmor pa kada sam sa njima spikao njemachki schwapske pichke se raznjeze i daju mi vishe tipa,inache bez obzira shto je u Meniu bilo naglasheno da je prosjecni tip koji se daje konobaru 18% od iznosa koji se naplacuje schwabe su se pravile blesavi i to precutkivali kao fol da ne znaju engleski.Elem u tom hotelu je radio samnom taj Poljak Alexandar i Rus istog imena.Njih dvojica su bili dobar tandem ii dobre kolege ali ga Poljak nikad nije zvao kod sebe kuci dok je mene zvao .Taj Poljak je bio lud lp struja jer se uvalio u velike kredite da shkoluje te dvije kcerke na prestiznim koledzima u Kaliforniiji.Jedna je zavrhila nehto poput Oceonografije a druga pravo pa je stazirala u jednom pravnichkom uredu za odvjetnika a druga se bavila nauchnim radom ,On je jadan radio dva posla i bio je vrijedan chovjek dok mu je zena vishe luftala onu stvar kod kuce inache profesurica klavira u Poljskoj a on je bio neki direktor tamo.Nikad mi nije bilo jasno zashto su zgibali iz Poljske mada sam pretpostavljao da je bio cnlan KPP pa kao takav nije vishe bio podoban;Kada ovdje dodjesh ne jebu te 5% nego te maksimalno koriste kao konja,i sve na finjaka ti trpaju vishe i viishe posla.Ja cutao i trpio u sebi dok mi nije pukao film pa kazem menadzeru.Hej chovjeche u EUROPI kada imash dobrog konja onda ga chuvash i timarish a on meni ,nismo mi u Europi nego u USA i mi konja koristimo maximalno .Pa rekoh ,shta cete ako vam krepe?Kaze mi hladno,zamijenimo ga sa drugim dobrim konjem.Tada sam shvatio zashto su crnci umjetnici za izbjegavanja posla,rade tek toliko da im ne mozesh reci da ne rade ali se i ne trude da pokazu shto znaju mada znaju minimalno koliko im treba da ne popushe otkaz,Taj Poljak mi je objasnio kasnije kako stoje stvari pa mi je znao uletiti kada je bila frka naravno ako je mogo.Dakle dobar chovjek iako ja vuchem iz Zagreba neka druga iskustva sa poljacima uglavnom shwercerlma.Tako da mi je kroz njega njegova obitelj postala svetinja i nije dolazilo u obzir bilo kakva svinjarija sa moje strane.Jednostavno sam ga cijenio kao dobro ljudsko bice i tako se odnosio prema cijeloj obitelji a kada mu kcerke malo popiju i pozele da pleshu ja sam se uvijek vadio na to da ne znam plesati mada to njiima i nije bilo primarno nego je bilo vazno da je mushko bilo uz njih.Veoma zajebana situacija josh kada te stisnu uz sebe mora ti se dignuti iako necesh tako da sam sve redje odlazio na rodjendane i neke njihove zabave izmishljajuci razne razloge tako da me je prestao zvati i nismo se vidjeli zadnje tri godine kako je korona pochela.Eto vashta sam nadrobiio ali jebiga ja sam takav ,kad se sjetim neih dogadjaja nema shanse da ih ne ubacim u prichu.


Last edited by mentalitet on Mon 30 May - 8:35; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 8:26

A sto se tice panslavizma, Rusija se te zablude oslobodila nakon 1991ve
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 8:31

Inace danas Poljaci vise seru o Katinu nego o njemackim masovnim ubijanjima i istrebljenjima Poljaka.
Iako Katin nikada nije ni razjasnjen
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by jastreb Mon 30 May - 8:31

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Poljska mi je skroz nejasna zemlja.

Zemlja s nejasnim ciljem i nejasnim namjerama.

Nesiguran saveznik koji ti u svakom trenutku moze zabiti noz u leđa.

Najslabija karika slavenskog svijeta.

Izraziti ksenofobi. 

Mozda danas neki pred time zatvaraju oči,ali u povijesti upravo su Poljaci Ukrajincima nanijeli najvise zla.
...najslabija karika?...kad vec govoris o panslavizmu najslabija karika je upravo rusija koja se zeli nametnuti kao vodeca medju slavenskim zemljama i zeli dirigirati..i to odbija druge slavenske zemlje odnosno dio ili veci dio od rusije..zapravo jedina prava medjuslavenska suradnja je ona u srednjoj europi ceska,slovacka,poljska,hrvatska,slovenija ili bi nazvao korektna suradnja..ovo sve drugo idi mi dodji mi
Kakav panslavizam???

Panslavizam je bio nemoguća misija.

Pričam uopće o slavenskom svijetu.

Česi su recimo upućeni na Slovake.

Rusi na Bjeloruse i Ukrajince (bez obzira na ovo sranje danas)

Bugari na zemlje ex YU,posebno na Makedonce.

Na Balkanu su opet narodi ex YU upućeni jedni na druge,ma koliko to strancu čudno izgledalo,ali je tako.

Poljaci su priča za sebe.

Mrze i Ukrajince i Ruse. Židove i Nijemce. 

Niti jedan narod ne može se pohvaliti da je s njima u nekim odnosima.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by vuksadinare Mon 30 May - 8:32

Ringo10 wrote:A sto se tice panslavizma, Rusija se te zablude oslobodila nakon 1991ve
...aha..nego su ih drugi otkantali...pa su presli na neku pravoslavnu furku ili djir...pa eto sad ih otkantavaju i druge pravoslavne crkve osim spc...rusi su cudna mjesavina europsko azijatsko orjentalnog mentaliteta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Šandor Winnetou Mon 30 May - 8:34

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:A ti mentalni uhvati pa poderi te Poljakinje. Sta cekas.



Znash shto je interesantno,kada sam doshao u USA znao sam  engleski samo iz filmova i pjesamaa u shkoli uchio glupi i odvratni njemachk shto mi je malo kasnije pomoglo jer su to ipak germanski jezici.Radio u jednom hotelu sa 5 zvjezdica i puno je schwaba dolazilo ovdje na odmor pa kada sam sa njima spikao njemachki schwapske pichke se raznjeze i daju mi vishe tipa,inache bez obzira shto jr u Meniu bilo naglasheno da je prosjecni tip koji se daje konobaru 18% od iiznosa koji se naplacuje schwabe su se pravile blesavi i to precutkivali kao fol da ne znaju engleski.Elem u tom hotelu je radio samnom taj Poljak Alexandar i Rus istog imena.Njih dvojica su bili dobar tandem ii dobre kolege ali ga Poljak nikad nije zvao kod sebe kuci dok je mene zvao .Taj Poljak je bio lud lp struja jer se uvalio u velike kredite da shkoluje te dvije kcerke na prestiznim koledzima u Kaliforniiji.Jedna je zavrhila nehto poput Obeonogrije a druga praavo pa je stazirala u jednom pravnichkom uredu za odvjetnika a druga se bavila nauchnim radom ,On je jadan radio dva posla i bio je vrijedan chovjek dok mu je zena viishe luftala onu stvar kod kuce inache profesurica klavira u Poljskoj a on je bio neki direktor tamo.Nikad mi nije bilo jasno zashto su zgibali iz Poljske mada sam pretpostavljao da je bio cnlan KPP paa kao takav nije vishe bio podoban;Kada ovdje dodjesh ne jebu te 5% nego te maksimalno koriste kao konja,i sve na finjaka ti trpaju  vishe i viishe posla.Ja  cutao i trpio u sebi dok mi nije pukao film  pa kazem menadzeru.Hej chovjeche u EUROPI kada imash dobrog konja onda ga chuvash i timarish a on meni ,nismo mi u Eropi nego u USA i mi konja  koristimo maximalno .Pa rekoh ,shta cete ako vam krepe?Kaze mi hladno,zamijenimo ga sa drugim dobrim konjem.Tada sam shvatio zashto su crnci umjrtnici za izbjegavanja posla,rade tek toliko da im ne mozesh reci da ne rade ali se i ne trude da pokazu shto znaju mada zbaju minimalno koliko im treba da ne popushe otkaz,Taj Poljak mi je objasnio kasnije kako stoje stvari pa mi je znao uletiti kada je bila frka naravno ako je mogo.Dakle dobar chovjek iako ja vuchem iz Zagreba neka druga iskustva sa poljacima uglavnom shwercerlma.Tako da mi je kroz njega njegova obitelj postala svetinja i nije dolazilo u obzir bilo kakva svinjarija sa moje strane.Jednostavno sam ga cijenio o dobro judsko bice ii tako se odnosio prema cijeloj obitelji a kada mu kcerke malo popiju i pozele da pleshu ja sam se uvijek vadio na to da ne znam plesati mada to njiima i nije bilo primarno nego je bilo vazno da je mushko bilo uz njih.Veoma zajebana situacija  josh kada te stisnu uz sebe mora ti se dignuti iako necesh tako da sam sve redje odlazio na rodjendane i neke njihove zabave izmishljajuci razne razloge tako da me je prestao zvati i nismo se vidjeli zadnje tri godine kako je korona pochela.Eto vashta sam nadrobiio ali jebiga ja sam takav ,kad se sjetim neih dogadjaja nema shanse da ih ne ubacim u prichu.
a što je bilo kad si se probudio?

_________________
Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Ringo10 Mon 30 May - 8:35

Rusi su odkantali svi tu zgadiju oko sebe.
Oni su jedini slavenski narod vrijedan spomena. Sve ostalo je smece koje se utrkuje pusti kurac Anglosasima
Pravoslavlje...e boli Putina kiton za to. On ne ravna politiku prema Pravoslavlju. Prosla su vremena Imperijalne Rusije koja je glumatala zastitnika Pravoslvnog svijeta.
Ne jebu to Rusi vise.


Last edited by Ringo10 on Mon 30 May - 8:37; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by jastreb Mon 30 May - 8:35

Ringo10 wrote:Inace danas Poljaci vise seru o Katinu nego o njemackim masovnim ubijanjima i  istrebljenjima Poljaka.
Iako Katin nikada nije ni razjasnjen
Židovi u Poljskoj strepili su i od Nijemaca i od Poljaka.

Čitao sam jednu knjigu o Holokaustu i u njoj pamtim scenu gdje dva logoraša noću lutaju kojekuda,a jedan je židov.

Jedne noći su onako prljavi ušli u neko jezerce i oprali se. Tu ih je spazila skupina Poljaka i normalno da su kad su ih vidjeli gole skontali su da je jedan Jevrejin.

Ovog antifašista(ne znam koje je nacije bio,mislim Nizozemac) su otjerali,a Židova su zatukli do smrti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by mentalitet Mon 30 May - 8:37

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:A ti mentalni uhvati pa poderi te Poljakinje. Sta cekas.



Znash shto je interesantno,kada sam doshao u USA znao sam  engleski samo iz filmova i pjesamaa u shkoli uchio glupi i odvratni njemachk shto mi je malo kasnije pomoglo jer su to ipak germanski jezici.Radio u jednom hotelu sa 5 zvjezdica i puno je schwaba dolazilo ovdje na odmor pa kada sam sa njima spikao njemachki schwapske pichke se raznjeze i daju mi vishe tipa,inache bez obzira shto jr u Meniu bilo naglasheno da je prosjecni tip koji se daje konobaru 18% od iiznosa koji se naplacuje schwabe su se pravile blesavi i to precutkivali kao fol da ne znaju engleski.Elem u tom hotelu je radio samnom taj Poljak Alexandar i Rus istog imena.Njih dvojica su bili dobar tandem ii dobre kolege ali ga Poljak nikad nije zvao kod sebe kuci dok je mene zvao .Taj Poljak je bio lud lp struja jer se uvalio u velike kredite da shkoluje te dvije kcerke na prestiznim koledzima u Kaliforniiji.Jedna je zavrhila nehto poput Obeonogrije a druga praavo pa je stazirala u jednom pravnichkom uredu za odvjetnika a druga se bavila nauchnim radom ,On je jadan radio dva posla i bio je vrijedan chovjek dok mu je zena viishe luftala onu stvar kod kuce inache profesurica klavira u Poljskoj a on je bio neki direktor tamo.Nikad mi nije bilo jasno zashto su zgibali iz Poljske mada sam pretpostavljao da je bio cnlan KPP paa kao takav nije vishe bio podoban;Kada ovdje dodjesh ne jebu te 5% nego te maksimalno koriste kao konja,i sve na finjaka ti trpaju  vishe i viishe posla.Ja  cutao i trpio u sebi dok mi nije pukao film  pa kazem menadzeru.Hej chovjeche u EUROPI kada imash dobrog konja onda ga chuvash i timarish a on meni ,nismo mi u Eropi nego u USA i mi konja  koristimo maximalno .Pa rekoh ,shta cete ako vam krepe?Kaze mi hladno,zamijenimo ga sa drugim dobrim konjem.Tada sam shvatio zashto su crnci umjrtnici za izbjegavanja posla,rade tek toliko da im ne mozesh reci da ne rade ali se i ne trude da pokazu shto znaju mada zbaju minimalno koliko im treba da ne popushe otkaz,Taj Poljak mi je objasnio kasnije kako stoje stvari pa mi je znao uletiti kada je bila frka naravno ako je mogo.Dakle dobar chovjek iako ja vuchem iz Zagreba neka druga iskustva sa poljacima uglavnom shwercerlma.Tako da mi je kroz njega njegova obitelj postala svetinja i nije dolazilo u obzir bilo kakva svinjarija sa moje strane.Jednostavno sam ga cijenio o dobro judsko bice ii tako se odnosio prema cijeloj obitelji a kada mu kcerke malo popiju i pozele da pleshu ja sam se uvijek vadio na to da ne znam plesati mada to njiima i nije bilo primarno nego je bilo vazno da je mushko bilo uz njih.Veoma zajebana situacija  josh kada te stisnu uz sebe mora ti se dignuti iako necesh tako da sam sve redje odlazio na rodjendane i neke njihove zabave izmishljajuci razne razloge tako da me je prestao zvati i nismo se vidjeli zadnje tri godine kako je korona pochela.Eto vashta sam nadrobiio ali jebiga ja sam takav ,kad se sjetim neih dogadjaja nema shanse da ih ne ubacim u prichu.
a što je bilo kad si se probudio?

Jebo sam ti mamicu :::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna - Page 2 Empty Re: Poljska ce nestati, Ukrajina ce biti Slobodna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum