ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 21:35

:tu

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/2/1/kijev-tvrdi-ukrajina-poljska-i-ujedinjeno-kraljevstvo-rade-na-formiranju-trilateralne-alijanse

Ovi šupci na sjeveru Europe će bit odlični kupci katarskog plina s lng terminala u Krku.

A mi ćemo se grijat na solarnu energiju a oni nek kupuju priko nas. lol!

Zamisli koliko će nama standard porast u odnosu na njih kad oni zaglibe s ovom Rusijom gore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 21:39

RayMabus wrote:

Ovi šupci na sjeveru Europe će bit odlični kupci katarskog plina s lng terminala u Krku.

A mi ćemo se grijat na solarnu energiju a oni nek kupuju priko nas. lol!

Zamisli koliko će nama standard porast u odnosu na njih kad oni zaglibe s ovom Rusijom gore.
Nisu glasali za Izborni zakon. Triba nekad bit i teško đubre a posebno prema onima koji su to isto prema tebi. Obavezno. Nikad ne prelazi preko toga šta te netko smatra idiotom i radi protiv tvog opstanka. Obavezno ga uništi. Za primjer drugima.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 22:18

Ovaj planet vam je inače negativan. Ljudi su govna. Vlade su govna.

Da bi uopće netko bio general bilo gdje mora imat jebačke kompetencije iz prošlih života za takvo šta.

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza 132326
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 22:25

Bit će lipo sad ovima šta graniče s Rusijom i Ukrajinom a sve su u hladnoj klimi.

Nas štiti Mađarska koja je ok s Rusima, Srbija i Austrija koja nije članica NATO.

Mogo bi treći svjetski rat ako ja ne dobijem šta oću u Bosni.

Ako već ja propadnem i vi ćete s menom svi.

U velikom stilu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 22:29

Karantene srušile BDP u Njemačkoj i Austriji. Najjača europska ekonomija u šoku
Stroge protuepidemijske mjere iz zadnjeg kvartala prošle godine najskuplje su stajale Austriju i Njemačku, čija su gospodarstva pala prema prethodnom tromjesečju za 2,2, odnosno 0,7 posto. Za Nijemce i najjaču europsku ekonomiju to je bilo neugodno iznenađenje, jer su očekivali da minusi neće biti veći od 0,2 posto.
--
Sad in dotuč ekonomiju s viskoim cijenam energenata skroz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 22:37

Prije ću ja vas ritualno zaklat javno u sri bila dana u Berlinu, Briselu il Parizu i mase će mi klicati, nego šta ćete vi napravit građansku islamsku Bosnu meni poviše glave.

Amo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 23:07

Morat ćete mi dat jako dobar razlog da vas ne ubijem.

Ja ga ne vidim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 23:12

Imate jednu Belgiju u srcu tog NATO i EU , dapaće sjedište im je tamo i ona isto ima dva entiteta a predsjednika uopće ni ne biraju jer je to kralj, dakle to je još manje demokracije nego ovo u Bosni al ovo vam smeta a to ne.

Zanimljiviji kriteriji.

Mislim da ću vas ipak biti  prisiljen likvidirat.

Ne završi svaka komunikacija duplikacijom tj da ona druga strana može shvatit moje argumente.

To je problem jer u ovom svemiru postoji slobodna volja a pobjeđuje onaj tko je jači.

U ovom slučaju taj jači sam ja.

Znači da ste u osnovi već mrtvi samo to još ne znate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by RayMabus 1/2/2022, 23:16

U biti ste vi nasilnici. Kad vam negdje neodgovara onda to nevalja a di vam odgovara ista ta stvar pa i gora to je ok i to je super.

Zanimljivo je to razmišljanje.

Sad vas proglašavam nasilnicima i tako ćemo se i ophodit s vama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by Ringo10 1/2/2022, 23:38

Novi savez.
Sta, NATO im nije dovoljno dobar.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by vuksadinare 2/2/2022, 06:39

mogli bi i mi uskociti u taj vlak..brit sigurno bezveze nije dolazio u zagreb..na stolu je sigurno ponuda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by vuksadinare 2/2/2022, 06:41

poljska i ukrajina nasa pradomovina i djelimo krscanske vrijednosti...briti nisu bedasti kao ameri koji idu na ho ruk..oni pedantno grade geostartegiju i ne izletavaju ako nemaju nesto cvrsto za ponuditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by Guest 2/2/2022, 08:54

vuksadinare wrote:mogli bi i mi uskociti u taj vlak..brit sigurno bezveze nije dolazio u zagreb..na stolu je sigurno ponuda

Užas .... blago rečeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by vuksadinare 2/2/2022, 09:09

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:mogli bi i mi uskociti u taj vlak..brit sigurno bezveze nijei  dolazio u zagreb..na stolu je sigurno ponuda

Užas .... blago rečeno.
za nas je srednjoeuropski put spasenje jer u biti tu si neutralan..to sto nas netko hoce gurati u ralje zapada ili istoka grijesi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by epikur37 2/2/2022, 09:12

ako angloameri ne uspiju isprovocirati taj rat do proljeća

to će biti njihov geopolitički poraz

Putko samo strpljenja

a glupi ukri ako se zalete, samo malo po nosu odvaliti
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by Ringo10 2/2/2022, 11:43

Citam po Internetu sta pise Zapadna propaganda.

Hahaha koju oni histeriju stvaraju iz nicega.

I sta kad ne bude invazije. Hoce li ovako drzati histeriju godinama.
Ili ce uposliti Holivud...kao kod takozvanog slijetanja na Mjesec
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by epikur37 2/2/2022, 15:31

'Ukrajina se neće usrećiti ako bude slušala trenutno aktualni London'

Zoki u glavu uvijek
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by epikur37 2/2/2022, 15:55

Slovenski ministar: Nećemo slati oružje u Ukrajinu
-------------

Čini se da propada američka ratna inicijativa
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza Empty Re: Kijev: Ukrajina, Poljska i Ujedinjeno Kraljevstvo rade na stvaranju trojnog saveza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum