ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/26/2022, 18:13

AssadNaPodmornici wrote:Ukraina kada se obračuna sa Rusijom , trebala bi se obračunati sa BJelorusijom .  Ta gamad mora platitit
Ne vidim obračun nego ih samo drži u stanju pripravnosti kako ovi ne bi mogli sve snage usmjerit na istok i tako pomaže Putinu. To je suština ovog njegovog manerva tj zapovjedi da se ovo formira uz granicu s Ukrajinom.

RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 5/26/2022, 18:18

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ukraina kada se obračuna sa Rusijom , trebala bi se obračunati sa BJelorusijom .  Ta gamad mora platitit
Ne vidim obračun nego ih samo drži u stanju pripravnosti kako ovi ne bi mogli sve snage usmjerit na istok i tako pomaže Putinu. To je suština ovog njegovog manerva tj zapovjedi da se ovo formira uz granicu s Ukrajinom.
znam .

zato kada kroz dvije godine Ukraina bude imala vojsku od 1milijun vojnika naoružanu modernim NATO oružjem, i kada Rusije u Ukraini više ne bude, onda je BJeloRUsija iduća meta. u roku 48h budu u Minsku a Lukašenko na avionu za Sibir

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 5/26/2022, 18:19

RUSKE snage koje su zauzele Mariupolj odlučile su ukinuti ljetne praznike kako bi učenici mogli svladati ruski program, rekao je danas ukrajinski gradski čelnik. Po riječima Petra Andrjuščenka, savjetnika gradonačelnika te luke, gdje su se ovih dana predali posljednji ukrajinski branitelji, "okupatori su rekli da se školska godina produljuje do 1. rujna".
"Cijelo ljeto djeca će imati nastavu ruskog jezika i književnosti, ruske povijesti i matematike na ruskom", rekao je.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 5/26/2022, 18:24

Neka se vesele godinu dvije, dok UKR armija ne dođe po Mariuopol.
I nacisti su držali 80milijuna stanovnika SSSRa pod okupacijom 3 godine pa su opet najebali, kao i ovi Srbi isto tako VU 4 godine.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/26/2022, 18:25

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ukraina kada se obračuna sa Rusijom , trebala bi se obračunati sa BJelorusijom .  Ta gamad mora platitit
Ne vidim obračun nego ih samo drži u stanju pripravnosti kako ovi ne bi mogli sve snage usmjerit na istok i tako pomaže Putinu. To je suština ovog njegovog manerva tj zapovjedi da se ovo formira uz granicu s Ukrajinom.
znam .

zato kada kroz dvije godine Ukraina bude imala vojsku od 1milijun vojnika naoružanu modernim NATO oružjem, i kada Rusije u Ukraini više ne bude, onda je BJeloRUsija iduća meta. u roku 48h budu u Minsku a Lukašenko na avionu za Sibir
Daleko mi je sad vodit rasprave šta će vojno bit u toj zoni za dvije godine. Tamo isto nikome demografski pokazatelji nisu ok pa nikome nije do rata ako ga može izbjeć. Ovo samo ovi ludi Putin skupa s ovon ludon crkvon na čelu Rusije može ovakva sranja izvodit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by catabbath 5/26/2022, 18:29

AssadNaPodmornici wrote:Neka se vesele godinu dvije, dok UKR armija ne dođe po Mariuopol.
I nacisti su držali 80milijuna stanovnika SSSRa pod okupacijom 3 godine pa su opet najebali, kao i ovi Srbi isto tako VU 4 godine.


Vratiti će kao šta su Srbi vratili Kosovo
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/26/2022, 18:41

Da bi netko zna šta će se dešavat tamo za dvi godine mora bi il bit jako pametan a ni to nije garancija da nešto 100% unaprijed predvidi ili bi mora imat podatke iz budućnosti.

Ja iman i jedno i drugo al mi ti podaci iz budućnosti nisu veliki nego ko mali inserti iz filma pa ih ja sam moram spojiti u kolaž.

Britanija će napraviti novi vojni savez s Poljskom, Češkom i Rumunjskom. Taj podatak znam kad je ta gore zona u pitanju.

Sad imaš također odmicanje EU od ruske nate i plina s tim da plina nešto manje al u osnovi neće moć ucijenjivat a nafte da jer tu tri puta više zarađuje nego na plinu a u Njemačkoj su Zeleni a oni guraju električna auta pa se Njemačka i drugi emanicipiraju od ovisnosti o nafti općenito ponešto a to ponešto je svakako udio koji sad Rusija drži na tom tržištu.

Sad šta će se to gori dešavat vojno za dvi godine to baš ne mogu ni predvidit nit ima takve podatke iz budućnosti dostupne do te mjere da bar neki kolaž mogu složit koji će mi dat takvi odgovor.

Generalno nekako upućuje na to da će gori nekako bit neka nova željezna zavjesa. Tako neka geopolitička priča.

Normalno zanemarit ćemo moju sposobnost utjecanja na događaje umom al to se dešava samo kad je meni nešto bitno pa se to uključi a inače se ne miješam u išta previše jer me boli kurac općenito.


Last edited by RayMabus on 5/26/2022, 18:46; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 5/26/2022, 18:43

...jbg rusija ide na sve ili nista...problem kod ukra je ocito zamor ljudstva koji je pod stalnom jakom ruskom vatrom..i rusi sad sa distance i opreznije idu u napade...ukri moraju pod hitno mobilizirat veci broj vojnika i novih poszrojbi poslati..puno postrojbi takorec od prvog dana je u bojevu djelovamju i umor i gubici cine svoje bez obzira na jak otpor pa i napade
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/26/2022, 18:57

Kina je saveznik Rusije pa isto nije priznala taj Krim ( ima politiku jedne Kine radi Tajvana pa ne priznaje kidanje teritorija pa zato nije ni Kosovo priznala a niti će ) itd i ako oni tamo u Kremlju imaju dvi čiste ići će na to da u zamjenu da Ukrajina prizna Krim oni vrate sve ostalo natrag Ukrajini.

Sve ostalo je pušiona jer to im nitko nikada neće priznati to tamo na istoku Ukrajine a čekat će da ekonomski uruše Rusiju i ako ništa drugo da Putin otegne papke prirodnom smrću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 5/26/2022, 18:58

vuksadinare wrote:...jbg rusija ide na sve ili nista...problem kod ukra je ocito zamor ljudstva koji je pod stalnom jakom ruskom vatrom..i rusi sad sa distance i opreznije idu u napade...ukri moraju pod hitno mobilizirat veci broj vojnika i novih poszrojbi poslati..puno postrojbi takorec od prvog dana je u bojevu djelovamju i umor i gubici cine svoje bez obzira na jak otpor pa i napade
mobiliziraju.

moraju ljudi proći obuku. neide niti rusima lako samo zadnja tri dana je izša
la tona videa gdje ih ukrainci gađaju i uništavanju artiljeriom, ATGM sistemima .. računaj da velika većina gubitaka se ne snima. gadno je i rusima. hrpa jedinica im se buni da imaju gubitke tipa 60% ljudstva da nisu bili na rotaciji od početka rata. zato i napreduju sporo. međutim ruska prednost na krajnjem istoku je što imaju kratke logističke pravce dok UKR logistika je rastegnuta. Ukri bi trebali za početak napustiti sjeverno donjeck , i dignuti mostove koji povezuju SJ.donjeck i Lisičnjask.

Lisičnjask i Bahmut su povezani sa dvije ceste. Do jedne ceste su Rusi navodno došli ali su ih Ukri u protunapadu stjerali. Ta cesta je pod artiljerijskim dometom Rusa. Druga cesta je gore gdje su Rusi pokušali desant preko rijeke pa izgubili izgleda jedan cijeli BTG, i ta je u dometu ali teže je gađati.

Međutim da bi Rusi presjekli Ukraince moraju osvojiti te dvije ceste, a između njih se nalaze uzvišenja i brda koja Ukrainci nadziru. Plus UKR artiljerija je brutalna i ubojita. Međutim zbog strukture fronte Rusi mogu tu pri napadima imati 3,4 vs 1 pa i više prednost kada napadaju a onda je to teško održati.
Mislim nije UKR komanda glupa do sada se ratuju pametno. Ruse su zadržavali kod Limana a onda su se povukli. Ne možeš se niti povući svaki put. Trebaš pustiti protivnika da krene u borbu, nanjeti mu neke gubitke, a onda se krenuti povlačiti a pri povlačenju osgigurati bokove i pokrivati povlačenje artiljeriom i PZO. ekipa je već stavila Ukraince u "okruženje" kod SjDonjecka i Lisičnjaska međutim kako rekoh gledao sam topografsku kartu Ukrainci te dvije prometnice mogu braniti na brdima sa kojima nadziru teritorij naprijed. Rusi moraju onda ići naprijed, i onda Ukrainci izviru iz grmova (ako prežive artiljerijsku vatru) i uništavaju oklop dalekometnim protutenkovsim projektilima, plus njihova artiljerija počinje djelovati pa onda i ovi što napadaju imaju gadne gubitke..

e da cijelo vrijeme traje trening na zapadu. Ako 200 000 vojnika na zapadu države nije u obuci onda ne znam zašto se ratuju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/26/2022, 19:37

mentalitet wrote:
Eroo wrote:Ružno je za gledat, ali...kud ih je đava nosija u tuđu zemlju.



Ovoga puta si u pravu,Samo ima i druga strana medalje a nju si uvijek izbjegavao kao i ostali  takozvani domoljubi.Da ne nabrajam Irak,LIbiju i druge zemlje gdje sta oruzjem sa svojim gazdama donosili demokraciju i prosperitet.Imash shto reci na to?Naravno da nemash njemachka kujice.

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/hrvati-su-vise-od-17-i-pol-godina-bili-u-afganistanu---663185.html
ISIL i Al Qaidu je trebalo svesti na pravu mjeru, šta ne?
Lopta je bila prebačena na njihov teren i to je to.
Samo si ti previše indoktriniran da bi to razumio.
Ovo Rusima nije trebalo. Za ono što rade nema
opravdanja niti pod razno.
Kad sam čuo iz usta Putina njegove "razloge" znao sam
da se mu u mozgu nešto desilo...nijekanje Ukrajinaca kao naroda,
nijekanje njihova jezika itd. Okupacija Krima je bila na nivou
južnoameričke bande i ne ozbiljne vojske.
Sramota za  ruski narod.
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 5/26/2022, 22:22



Opet stugna...bacite pogled na ekran. Opet na arapskome. Koju su jebenu srecu imali da je citava serija koja je trebala ici za UAE nije isporucena. Nebi danas imali ni desetinu onoga sto imaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/26/2022, 22:58

Javelin pracjuje...
Ovo bi svaka kuća morala imati po par komada.
Da se nađe, zlu netribalo.  :)


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 5/26/2022, 23:32

Pa koji je kurac tim katolichkim svecenicima?Shto oni to vide a katolichad iz vukojebine ne vidi?


British Bishop publicly supported Russia and Putin

https://mailbd.net/news/british-bishop-publicly-supported-russia-and-putin-14372/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 5/27/2022, 00:01

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Neka se vesele godinu dvije, dok UKR armija ne dođe po Mariuopol.
I nacisti su držali 80milijuna stanovnika SSSRa pod okupacijom 3 godine pa su opet najebali, kao i ovi Srbi isto tako VU 4 godine.


Vratiti će kao šta su Srbi vratili Kosovo
opet ti je kriva percepcija.

srbi su agresori.
kao i krivoslavna im braća.

koja se uz putlera skroz nacizirala.

već ove zime možemo očekivati još veće gubitke rusa.

isto tako za 30ak do max 45dana turska će potvrditi ulazak švedske i finske u NATO.

malo će se kurčin posut pepelom po vugla.

milanović može lajat, ali samo mu je to ostalo.

rusi će i dalje lajat.

do sada nitko sa zapadne strane nije prijetio nuklearnim oružjem.

(rusi su se kurčili turbo raketom, pa im ameri kasnije pokazali kako izgleda turbo raketa)

a u osnovi toj stoci ne treba dozvoliti niti milimetar, jer prijetnje nuklearnim ratom su prijetnje očajnika i iskompleksiranih tatar. hordi s istoka.

ako je nuklearni rat opcija, bolje je nego da se desi europa 45e i kasnije istočni blok 68e.

idemo svi u pičku materinu, ali žgadiju s istoka treba zatući.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 5/27/2022, 00:16

Inzenjer,shto ti je to turbo raketa,je li ima Twin turbo na elektriku ili na vakum?

A da ti si onaj koji poznaje hrvatski jezik pa ti je mirovina penzija a zrakoplov avion ,valjda je i ta turbo raketa neka najnovija tehnologija??!!

O sad sam skuzio ima V8 i bit turbo kao tvoj mercedes pa leti 10 puta brze od zvuka.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 5/27/2022, 00:43

mentalitet wrote:Pa koji je kurac tim katolichkim svecenicima?Shto oni to vide a katolichad iz vukojebine ne vidi?


British Bishop publicly supported Russia and Putin

https://mailbd.net/news/british-bishop-publicly-supported-russia-and-putin-14372/



I o josh u Warshavi,kako smije pizda mu materina?Sada ce svi 'rvati preci u protestante.Tak i treba tko im jebe mater katolichku ako nisu protiv Rusije.


https://www.youtube.com/watch?v=8xSkggULCaE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 5/27/2022, 01:24

Lisicansk i Severodonjeck, to moze lako biti ogromna katastrofa Ukra
15 do 16 tisuca vojnika i to elitnih okruzeni sa tri strane, cetvrta pod nemilosrdnom vatrenom kontrolom ruskih snaga.
Rusi jos ne zatvaraju tu cetvrtu stranu ...a mogu to lako.
Zelenski porucuje da izginu do posljednjeg. Jer njemu naredjuju Washington i London koje boli kitomir za te Ukrajinska mlade ljude.
Ako pokusaju proboj izginut ce ih najmanje trecina, a to je 5000 ljudi. A to je vrlo optimisticna procjena.
Ako ostanu izginut ce skoro svi.
Ako se predaju to je vojna katastrofa I sramota.
Tako je to kad se ne izvuces i ne povuces  na vrijeme I kad ti zapovijeda stranac kojem se jebe za tvoje zivote
Osim toga lokalno stanovnistvo je protiv njih i jedva ceka da Rusi dodju
Eh glupi Ukri...e pa sto je ovo sve njima trebalo.
Minsk sporazumi...kako to sad lijepo izgleda.

Tako je i Alija zajebo Lisabonski sporazum, zadnju nadu za mirno rjesenje...na nagovor Amerikanaca
Amerikance i Engleze samo kreteni slusaju. 
A kretena je bas mnogo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 5/27/2022, 01:58

mentalitet wrote:Inzenjer,shto ti je to turbo raketa,je li ima Twin turbo na elektriku ili na vakum?

A da ti si onaj koji poznaje hrvatski jezik pa ti je mirovina penzija a zrakoplov avion ,valjda je i ta turbo raketa neka najnovija tehnologija??!!

O  sad sam skuzio ima V8 i bit turbo kao tvoj mercedes pa leti 10 puta brze od zvuka.
da ga ideš kupiti, nemreš.
nisi financijski podoban.

ilit plaća ti je mala.

mirovina je bila oduvjek, prije vas balvanaša.
zrakoplov je bio lila s avionom.

zračna luka je bila zračna luka.


kao što je gat gat.

bit-ovi su nastavci koje koristimo prilikom neke montaže pa onda stavimo bit t60 kada imamo šaraf torax utora.

što se tiče auta, taj je BI turbo.
odnosno ima dva turbo puhala koja prednabijaju zrak kako bi povećali kompresijski omjer.

kada auto radi ispod 3000 okretaja gase se četiri cilindra i jedan turbo.

onaj tren kada stisneš gas ko u jugiću da dođeš do 60 otvara se turbo i drugi red cilindara.
zato je V motor.

ima opcija u odabiru koja je S.
tada svi cilindri rade i cijelo vrijeme je ukopčan prijenos 4×4.

potrošnja je nekih 15-18l.


ali ti kao svaki osvešteni četnik u americi to znaš.

ali ne znaš zakaj ima crveni križ u oznaci.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 5/27/2022, 06:57

veber wrote:
mentalitet wrote:Inzenjer,shto ti je to turbo raketa,je li ima Twin turbo na elektriku ili na vakum?

A da ti si onaj koji poznaje hrvatski jezik pa ti je mirovina penzija a zrakoplov avion ,valjda je i ta turbo raketa neka najnovija tehnologija??!!

O  sad sam skuzio ima V8 i bit turbo kao tvoj mercedes pa leti 10 puta brze od zvuka.
da ga ideš kupiti, nemreš.
nisi financijski podoban.

ilit plaća ti je mala.

mirovina je bila oduvjek, prije vas balvanaša.
zrakoplov je bio lila s avionom.

zračna luka je bila zračna luka.


kao što je gat gat.

bit-ovi su nastavci koje koristimo prilikom neke montaže pa onda stavimo bit t60 kada imamo šaraf torax utora.

što se tiče auta, taj je BI turbo.
odnosno ima dva turbo puhala koja prednabijaju zrak kako bi povećali kompresijski omjer.

kada auto radi ispod 3000 okretaja gase se četiri cilindra i jedan turbo.

onaj tren kada stisneš gas ko u jugiću da dođeš do 60 otvara se turbo i drugi red cilindara.
zato je V motor.

ima opcija u odabiru koja je S.
tada svi cilindri rade i cijelo vrijeme je ukopčan prijenos 4×4.

potrošnja je nekih 15-18l.


ali ti kao svaki osvešteni četnik u americi to znaš.

ali ne znaš zakaj ima crveni križ u oznaci.


Kao prvo gospon Ing. (mislim ono kada bi se zajebavali) nisi mi odgovorio na pitanje kakva je to tehnologija turbo raketa,na kakav pogon i gorivo toga chudo ide i trebalo bi da bude 10 puta brze od zvuka.Da li je to neka schwapska tehnologija posprdno recheno sa moje strane Biturbo V8 4 matic sa krizicem:::)))))Gore na pochetku sam ti postavio zamku sa Twin i da si malo struchan znao bi razliku izmedju kako to mi u americi kazemo Bajturbo i Twin turba,shto opet svaka budala moze naci na googletu ali ti si nesposoban da to razlikujesh zato ti i nije palo u ochi inache bi se zakachio za to kao svojevremeno za slovo B .Svi ovo koji chitaju i koji nisu pristrasni znaju folksdeutscheru da si jedan obichni schupak koji zna samo da se hvali i najvaznije ti je da to smece od auta ne mogu kupiti,ja sam goljo i vozim 1993 350S mada kada bi vidio moj bankovni midlim da bi crkao od zavisti dok bi normalna osoba rekla ,boli me kurac za tvoj bankovni i shto imash,pa si precutio da objasnish tu turbo raketnu tehnologiju jer naravno da to ne postoji sisoje pa ne mozesh ni da hocesh to objasniti jer ne postoji onda inache kako radish preshaltash temu da ja to ne mogu kupiiti i usput josh nabacash nekoliko podataka koje si pokupio sa Interneta misleci da ce to neko pushiti i pitash me glupo pitanje za crveni krizic mada prije njega postoji tekstuano objashnjenje shto to znachi.Naravno ovi tvoji iz chopora i da znaju 100% da izmishljash podrzat cete jer po onoj balkanskoj neprijatelj nasheg prijatelja je nash neprijatelj iako je u pravu.Dakle folksdeutscheru tebe je sigurno napravio neki balkanac a ne schvabo jer geni se ne miijenjaju po 2 do 3 tiisuce godina pa ti toplo preporuchujem da odesh napraviti test svoga DNK jer mozda a ja vjerujem ako ti je otac ziiv hranish (opet Lazesh) stranca u kuci,u prevodu mama ti je bila nuttschen.Meni su Mercedesi i BMW,Porsche ,Audiji svojevremeno blii hobiji ii na njiima sam namatio love u USA shto ti mozesh vidjeti u filmovima a ja da imam josh tri zivota mogao bih od toga da zivim i nshta ne radim,Chak imam schwabu u toj tvojoj kujica drzavi koji mi je iskeshirao veliki novac za jednog 280SL iz 1968 god.Tako da gospon chistach WC ubuduce morash paziti ako zelish ga impresionirash forumashe jer uvjek mozesh naletiti na nekoga tko zna vishe od tebe.Ja se ne volim kurchitii jer nisam ne zadovoljan zivotom ono shto sam ovdje postgao iiako sam doshao sa jednim koferom ne poznavajuci jezik ni neke ljude koj b mi mogli pomoci.Tako da ti savjetujem da ne pishesh shto imash ,shto vozish i sa koliko si se zena rastao.Koga boli kurac za to i ako mislish da cwsh nekoga napraviti ljubomornim zbog toga onda si fakat kreten par exellence.Dakle,to sam ti objasnio a sada malo da predjem na takozvani hrvatski jezik.Nemoj da te zbunjujem jer su te rijech hrvatske pa ih srecemo u Hercegovni i u Dalmaciji i Slavonij.Kuziish poantu ovog teksta?Ako ne kuzish onda ti ni Papa Franjo ne moze pomoc jer si folksdeutscherski krele kakvog je teshko nac medju schwabama.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 5/27/2022, 07:23

Eroo wrote:Jebote, na ovo je šteta trošiti granatu. 
Još malo pa ćemo gledati i T55. Istrošilo se, jebiga. :D

 
taj T55, to su ti rusi izmuli u ww2 da razjebu njemce, mentalni cigo je sve to lijepo objasnio uz obilje psovki i spominjanje matere. Nebitno što je T55 ušao u sovjetsku uporabu 1958, cigo zna da su ih rusi imali u ww2 :)))))

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum