ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/5/2022, 13:56

Slovak lupeta gluposti. Oni sa UKRAJINOM nemaju veze
Sad on pravi neku histeriju
Koga boli kitomir za njih.

Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/5/2022, 14:15

Rusi konstantno bombardiraju grad, a otpor koji pružaju ukrajinske snage svakim danom kao da postaje sve besmisleniji.
-
Zarobljeni civili bez hrane i vode, grad pretvoren u prah i pepeo: ‘Rusi su pred vratima‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 25/5/2022, 14:17

https://twitter.com/warmonitor3/status/1529380658535178242?s=21&t=3q8LKEro2t6RXM4Ko2QLWQ

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/5/2022, 14:19

Da, besmisleno vam je branit taj grad.


Na sastanak su stigli ambasasdori EU, OSCE-a, SAD-a, Francuske, Njemačke, Italije i Velike Britanije, a tema je blokada finansiranje Općih izbora 2022. godine koje je Centralna izborna komisija BiH zakazala za 2. oktobar.
-
Ambasadori Kvinte stigli u Vijeće ministara zbog blokade finansiranja izbora, Bevanda nije došao
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/5/2022, 14:26

Kvinta će morat poslat malo više oružja u Ukrajinu ako želi da ovi prestanu gubit teritorije na istoku.

Oni će odblokirat izbore i opet instalirat Komšića i mene izbacit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/5/2022, 14:36



gadno gadno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/5/2022, 14:38



Ruske snage nakon gubitaka na bojnome polju šalju tenkove najnovije generacije na frontu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 14:45

Možda je ružno za reći, mnogima se to neće svidjeti, ali realnost je takva da što prije padne Donbas, prije će završiti rat. Zapad će Zelenskog natjerati na pregovore, Putin će jedva dočekati kraj ratnih operacija i zato da kaže Rusima da su eto, pobijedili. Ali barem će prestati agonija civila na tom području, prestat će umirati ljudi.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 25/5/2022, 14:47

melkior wrote:Možda je ružno za reći, mnogima se to neće svidjeti, ali realnost je takva da što prije padne Donbas, prije će završiti rat. Zapad će Zelenskog natjerati na pregovore, Putin će jedva dočekati kraj ratnih operacija i zato da kaže Rusima da su eto, pobijedili. Ali barem će prestati agonija civila na tom području, prestat će umirati ljudi.

Bolje smrt nego život pod Rusima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28740
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/5/2022, 14:47



Ovaj koji snima nije čist baš u glavi s obzirom na blizinu protivnika i slično....isto ovaj koji odgovara preko radija je sterilno miran i ja bi popizdio :D

Izgleda da su uspjeli uništiti tenkove na kraju, izgoreni barbari je svakako lijep događaj ali nikako ne kontam ni jednu ni drugu stranu čitavo vrijeme forsaju napade tenkova bez pješaka i ovo im se događa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/5/2022, 14:50

melkior wrote:Možda je ružno za reći, mnogima se to neće svidjeti, ali realnost je takva da što prije padne Donbas, prije će završiti rat. Zapad će Zelenskog natjerati na pregovore, Putin će jedva dočekati kraj ratnih operacija i zato da kaže Rusima da su eto, pobijedili. Ali barem će prestati agonija civila na tom području, prestat će umirati ljudi.
Neka se čačkaju. Planiram Putinu uništit sve tenkove šta tamo pošalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 14:52

RayMabus wrote:
melkior wrote:Možda je ružno za reći, mnogima se to neće svidjeti, ali realnost je takva da što prije padne Donbas, prije će završiti rat. Zapad će Zelenskog natjerati na pregovore, Putin će jedva dočekati kraj ratnih operacija i zato da kaže Rusima da su eto, pobijedili. Ali barem će prestati agonija civila na tom području, prestat će umirati ljudi.
Neka se čačkaju. Planiram Putinu uništit sve tenkove šta tamo pošalje.
Pa onda ćeš imati zamrznuti sukob, a ja ću sljedećih 10 ili više godina slušati natezanja oko istočne Ukrajine koja je ekonomski, demografski ionako već propala i nema budućnosti.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/5/2022, 14:54

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Možda je ružno za reći, mnogima se to neće svidjeti, ali realnost je takva da što prije padne Donbas, prije će završiti rat. Zapad će Zelenskog natjerati na pregovore, Putin će jedva dočekati kraj ratnih operacija i zato da kaže Rusima da su eto, pobijedili. Ali barem će prestati agonija civila na tom području, prestat će umirati ljudi.
Neka se čačkaju. Planiram Putinu uništit sve tenkove šta tamo pošalje.
Pa onda ćeš imati zamrznuti sukob, a ja ću sljedećih 10 ili više godina slušati natezanja oko istočne Ukrajine koja je ekonomski, demografski ionako već propala i nema budućnosti.
Vidi jednu stvar: taj ti se ne bi zaustavio na Donbasu jer želi obnoviti carsku Rusiju a gura ga crkva koja ne može progutat povratak autokefalnosti Kijevu. Dakle cilj je Kijev a meni je interes zapadna Ukrajina. Ako padne glavni grad onda će oni jednostavno proglasit te na zapadu Ukrajini separatistima i krenit na njih.

Pusti ti mene da ja radim svoje. Igraj se bojica i crtaj nešto. Nisu za tebe vojna promišljanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 14:55

Dajte ohladite glave, Ameri si ne mogu dozvoliti totalnu propast Rusije niti njeno trajno vezivanje uz Kinu. Kad završi rat, Ameri će prvi biti za ukidanje svih ekonomskih sankcija prema Rusiji, uz uvjet odlaska Putina s vlasti.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 15:00

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Možda je ružno za reći, mnogima se to neće svidjeti, ali realnost je takva da što prije padne Donbas, prije će završiti rat. Zapad će Zelenskog natjerati na pregovore, Putin će jedva dočekati kraj ratnih operacija i zato da kaže Rusima da su eto, pobijedili. Ali barem će prestati agonija civila na tom području, prestat će umirati ljudi.
Neka se čačkaju. Planiram Putinu uništit sve tenkove šta tamo pošalje.
Pa onda ćeš imati zamrznuti sukob, a ja ću sljedećih 10 ili više godina slušati natezanja oko istočne Ukrajine koja je ekonomski, demografski ionako već propala i nema budućnosti.
Vidi jednu stvar: taj ti se ne bi zaustavio na Donbasu jer želi obnoviti carsku Rusiju a gura ga crkva koja ne može progutat povratak autokefalnosti Kijevu. Dakle cilj je Kijev a meni je interes zapadna Ukrajina. Ako padne glavni grad onda će oni jednostavno proglasit te na zapadu Ukrajini separatistima i krenit na njih.

Pusti ti mene da ja radim svoje. Igraj se bojica i crtaj nešto. Nisu za tebe vojna promišljanja.
Pravoslavci jedni i pravoslavci drugi. Realno, sve istočno od Dnjepra ionako i jest rusko. Nekakve ofenzive na Kijev ne može biti jer Rusi su već sada prilično demilitarizirani. S ovakvom vojskom bit će sretni ako uopće zaokruže Donbas, a pravoslavni popovi i s jedne i s druge strane mogu samo saugat kurac. Ne znam kakve veze imaju istočni i zapadni Ukri, većina branitelja su sa zapada Ukrajine. Dakle, Lvov i okolica koji ne mogu smisliti Ruse i ne žele ih u svojoj blizini, a ovi istočni ni sami ne znaju što su.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 15:02

Dajte Rusima Donbas i nek Putin više ode na tu operaciju raka koju neće preživjeti i to je to. S gubicima kakve ima, Rusija će lizati rane još desetljećima.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/5/2022, 15:04

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 15:09

Ne može Rusija osvojiti Kijev bez mobilizacije pola milijuna do milijun vojnika, Putin je toga svjestan, većina Rusa je protiv mobilizacije, prema tome, dajte mu vražji Donbas i to je to. Nek krkne još malo Moldaviju, pa nek si tepaju da su pobjednici. S tehnološkim i ekonomskim zaostatkom sljedećih 50 godina.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/5/2022, 15:11

A to zapadno liberalno trkeljanje "nikad više rata" nek si zabiju u guzicu. Najbolje godine su iza nas i neće se više nikad vratiti.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/5/2022, 15:11

melkior wrote:Ne može Rusija osvojiti Kijev bez mobilizacije pola milijuna do milijun vojnika, Putin je toga svjestan, većina Rusa je protiv mobilizacije, prema tome, dajte mu vražji Donbas i to je to. Nek krkne još malo Moldaviju, pa nek si tepaju da su pobjednici. S tehnološkim i ekonomskim zaostatkom sljedećih 50 godina.

Pa neka ga uzme sam. Šta ću mu ja davat ? Pa nije to moje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/5/2022, 15:21

melkior wrote:Ne može Rusija osvojiti Kijev bez mobilizacije pola milijuna do milijun vojnika, Putin je toga svjestan, većina Rusa je protiv mobilizacije, prema tome, dajte mu vražji Donbas i to je to. Nek krkne još malo Moldaviju, pa nek si tepaju da su pobjednici. S tehnološkim i ekonomskim zaostatkom sljedećih 50 godina.

Trebali smo tako i mi biti u ime viših ciljeva razumni i prepustiti četnicima četvrtinu teritorije mira radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum