ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće svanut Republika Dalmacija

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija još za našig života?

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Vote_lcap24%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Vote_lcap57%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Vote_rcap 57% 
[ 12 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Vote_lcap19%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 21
 
 

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by catabbath 23/5/2022, 23:55

Prvo iskopaju sranje a kad dobiju po pički kmeče. Kako to da panduri uvijek mlate baš te klošare?

Ono koj Iq moraš imati za posvetiti život gledanju bogataša koji trče za loptom po travi.

catabbath

Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by catabbath 23/5/2022, 23:58

Ajde da si samo dica ali ima tamo starih tovara gubitnika od 30g. Kad kažem tovara ne mislim na ono kako purgeri zovu dalmatince, to se u istri tako reče.

_________________
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 24/5/2022, 00:11

AssadNaPodmornici wrote:da su neki njihovi frendovi u zatvoru koji nemaju kaznu za parking u svom životu da takvi sigurno nisu napali pandure..


Poanta je kad se zaleti 50 ljudi koji imaju nekakav primat u grupi poletili bi za njima i apostoli cigle bacati na policiju. Nevjerojatno je kako ljudi u sekundi odu u kurac u takvim situacijama :D

Ovdje sudstvo ima idealnu priliku postaviti presedan na koji ce se pozivati u buducnosti po pitanju nereda ili napada na sluzbene osobe. Ovi ce svi u istrazni sto ih je pohvatalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by mentalitet 24/5/2022, 05:47

Pamflet ili ne ,ali ce imati svoje posljediice kad tad .Ja sam imao jednog frenda koji nije podnosio dalmatince i njihov govor organski.Nikada mi nije zelio to objasnitii,samo je rekao .Jebo te iritiraju me pederi ,neka iduu u Dalmaciju ii neka tamo njachu koliko hoce a u Zagrebu ima da prichaju kao ostali svijet.Pa jebo te bili bi smijeshni da kajkaju ,veli ,boli me kurac necu da ih slusham jer mi idu na kurac ,a dobar chovjek,svima bi pomogao i koga zna i koga ne zna.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by aben 24/5/2022, 06:45

AssadNaPodmornici wrote:
aben wrote:To je dobra ideja.
Nezavisna država Dalmacija, ali ko konfederacija zadarske, splicke i dubrovačke županije, i plus škoji, ali da je svaki škoj nezavisan s pravom na otcjepljenje.
meni najdraži otok - od mainstream otoka Vis i Mljet, od onako manje poznatih Drvenik Veli i Šćedro
Ne zun, nis bi, ali oti otoci su imovina svojih vlasnikov, i ako oni odredu da se ko njih ne smi radi prehlade, bože moj. Ili ako odredu da ne će trgovati isnikin, ooet dobro. Ovako imomo samo jednu politiku, a rozličiti smo. Ako su torcida orjuna barbari ki se volu baketati, neka in se dozvoli da divljaju u svojoj konfederalnoj jedinici. U susjednoj neka ih čekaju mitraljeska gnjozda. Jednoko tako, ako zagrebnjani ne volu ot divljački pristup, nego to rješu već u prvih 28 tjedana života, ok.

Na kraju svaki izabere ča mu nojviše odgovoro.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 24/5/2022, 07:09


prvih 28 tjedana lol
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by vuksadinare 24/5/2022, 08:49

glupost...dinamo je zakuhao i mudro odigrao..kako ne dozvoliti da ti suparnicki navijaci ne dodju na stadion i ne kvare slavlje..posaljes par dana sa hrpom nebuloznih zahtjeva sa ne unosenjem transparenata koje nemaju te i te proporcije..onih koji vrjedjaju mamica i protivnicke navijace..u zakonu toga nema..do toga da mozes unjeti one dozvoljene transparente najmanje nekoliko sati prije utakmice sto je fizicki nemoguce jer je najveci dio torcide dolazio organizirano iz dalmacije pod pratnjom...i dosli su pola sata prije utakmice...u dinamu su se nadali da ce nakon tog dopisa torcida odmah u bojkot utakmice i nece doci sto bi dinamu bilo savrseno jer nema torcide nema kvarenja feste..ali jbg ovi odlucili doci i nisu pusteni...i pizdarija kao logican slijed a sad se u dinamu cesljaju..elem su bar suodgovorni kao inicijalna kapisla nezadovoljstva elem su usosili svoje navijace koji ce vjerojatno imati isti tretman..ne smijes ovo ono unjeti..skoro ces morat sutjet na svojoj tribini..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by melkior 24/5/2022, 10:29

vuksadinare wrote:glupost...dinamo je zakuhao i mudro odigrao..kako ne dozvoliti da ti suparnicki navijaci ne dodju na stadion i ne kvare slavlje..posaljes par dana sa hrpom nebuloznih zahtjeva sa ne unosenjem transparenata koje nemaju te i te proporcije..onih koji vrjedjaju mamica i protivnicke navijace..u zakonu toga nema..do toga da mozes unjeti one dozvoljene transparente najmanje nekoliko sati prije utakmice sto je fizicki nemoguce jer je najveci dio torcide dolazio organizirano iz dalmacije pod pratnjom...i dosli su pola sata prije utakmice...u dinamu su se nadali da ce nakon tog dopisa torcida odmah u bojkot utakmice i nece doci sto bi dinamu bilo savrseno jer nema torcide nema kvarenja feste..ali jbg ovi odlucili doci i nisu pusteni...i pizdarija kao logican slijed a sad se u dinamu cesljaju..elem su bar suodgovorni kao inicijalna kapisla nezadovoljstva elem su usosili svoje navijace koji ce vjerojatno imati isti tretman..ne smijes ovo ono unjeti..skoro ces morat sutjet na svojoj tribini..
Bad blue boysi su bez problema na utakmicu nosili što su htjeli, naravno, bengalke, i izazvali požar na stadionu. Na ovoj istoj utakmici na koju nisu pušteni navijači Hajduka zbog veličine transparenata. Mislim ono, nisam navijač ni Dinama ni Hajduka, smatram da je nastrana situacija da u HNL-u posljednjih 20 godina vlada isključivo samo jedan klub i da nitko, ni Split, ni Rijeka, ni Osijek ni Varaždin ne mogu do naslova prvaka. Po meni to baš nema puno sa sportom, nogomet u Hrvata je jedna velika močvara, ne sjećam se kad sam posljednji put pogledao neku utakmicu HNL-a, vjerojatno nikad. Eventulno finale Lige prvaka i naravno, obavezno Svjetsko prvenstvo.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by vuksadinare 24/5/2022, 11:11

melkior wrote:
vuksadinare wrote:glupost...dinamo je zakuhao i mudro odigrao..kako ne dozvoliti da ti suparnicki navijaci ne dodju na stadion i ne kvare slavlje..posaljes par dana sa hrpom nebuloznih zahtjeva sa ne unosenjem transparenata koje nemaju te i te proporcije..onih koji vrjedjaju mamica i protivnicke navijace..u zakonu toga nema..do toga da mozes unjeti one dozvoljene transparente najmanje nekoliko sati prije utakmice sto je fizicki nemoguce jer je najveci dio torcide dolazio organizirano iz dalmacije pod pratnjom...i dosli su pola sata prije utakmice...u dinamu su se nadali da ce nakon tog dopisa torcida odmah u bojkot utakmice i nece doci sto bi dinamu bilo savrseno jer nema torcide nema kvarenja feste..ali jbg ovi odlucili doci i nisu pusteni...i pizdarija kao logican slijed a sad se u dinamu cesljaju..elem su bar suodgovorni kao inicijalna kapisla nezadovoljstva elem su usosili svoje navijace koji ce vjerojatno imati isti tretman..ne smijes ovo ono unjeti..skoro ces morat sutjet na svojoj tribini..
Bad blue boysi su bez problema na utakmicu nosili što su htjeli, naravno, bengalke, i izazvali požar na stadionu. Na ovoj istoj utakmici na koju nisu pušteni navijači Hajduka zbog veličine transparenata. Mislim ono, nisam navijač ni Dinama ni Hajduka, smatram da je nastrana situacija da u HNL-u posljednjih 20 godina vlada isključivo samo jedan klub i da nitko, ni Split, ni Rijeka, ni Osijek ni Varaždin ne mogu do naslova prvaka. Po meni to baš nema puno sa sportom, nogomet u Hrvata je jedna velika močvara, ne sjećam se kad sam posljednji put pogledao neku utakmicu HNL-a, vjerojatno nikad. Eventulno finale Lige prvaka i naravno, obavezno Svjetsko prvenstvo.
gle ovaj potez je isao u smjeru toga da im torcida ne kvari festu..i morali su nesto izmisliti da nema pristupa stadionu..ili ako se vec mora da nemaju nista i flastere preko usta...naravno znali su da torcida i navijaci hajduka nece pristat i samim rime eliminacija njihove prisutnosti na stadionu je pocela...drugo ocito kako vec mediji pisu otvoreno da tata iz medjugorja i dalje vuce glavne konce u dinamu ali i dijelom u hns-u...njegova nedavna izjava 'imam jos duznika u hrvatskom nogometu' sve govori i kome je poruka poslana...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


melkior likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 24/5/2022, 11:13

Bengalke nitko na stadion ne unosi bez problema. Bengalke i pirotehnika generalno se vec valjda desetljecima unose na isti način, par dana prije utakmice, slomije se jedna ili dvije stolice u noci i stavi se sve u praznu plastiku ispod...i tako na par mjesta. Obiljeze o kojim se stolicama radi, na dan utakmice je sve vec na stadionu.

Sve sto treba napraviti da se to sprijeci je jutro prije utakmice proci tribinom i lupiti nogom svaku stolicu, vidjeti koja ce otpasti i skupiti svu pirotehniku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 11:19

glupo, torcida je baš falila da joj se stavi sol na ranu, zato nisu ni došli na maksmir, da ne budu smokvin list hajduku

boysima je par sati prije tekme nađen dio baklji ispod sjevera i oduzet, također su puno prije tekme morali donijeti transparente veće od 2x1, donijeli su i pirotehniku skrivenu, 
što je torcidi bio problem napraviti isto? ali ne, 

ona priča o 5 sati bez prava na ljudske potrebe, hebote, pa staklene boce su imali za gađati policiju, što nije bilo i 1,5 jamnice ili radenske uz to? tko blesav ide na +30c iz splita za zg da se nije opskrbio tekućinom? a kemijski wc-i su bili u onom boksu gdje su dovedeni i držani sat vremena, prije nego što su odlučili ne doći na tekmu

i onda ih stislo u desincu, dajme najme....
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Noor likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by vuksadinare 24/5/2022, 11:30

ljubo1212 wrote:glupo, torcida je baš falila da joj se stavi sol na ranu, zato nisu ni došli na maksmir, da ne budu smokvin list hajduku

boysima je par sati prije tekme nađen dio baklji ispod sjevera i oduzet, također su puno prije tekme morali donijeti transparente veće od 2x1, donijeli su i pirotehniku skrivenu, 
što je torcidi bio problem napraviti isto? ali ne, 

ona priča o 5 sati bez prava na ljudske potrebe, hebote, pa staklene boce su imali za gađati policiju, što nije bilo i 1,5 jamnice ili radenske uz to? tko blesav ide na +30c iz splita za zg da se nije opskrbio tekućinom? a kemijski wc-i su bili u onom boksu gdje su dovedeni i držani sat vremena, prije nego što su odlučili ne doći na tekmu

i onda ih stislo u desincu, dajme najme....
torcida nije ni mogla donjeti transparente pa i baklje pet sati prije kad su bili na putu..pod pratnjom policije..i to je jedna od nebuloza zapisanih u zahtjevu....dakle znali su u dinamu da to se ne moze ispuniti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 11:35

de ne pričaj gluposti, kad se hoće, dođe se na vrijeme, to je samo 3 sata modernom autocestom, kako je policija pratila 250 vozila pratila bi i koliko vas treba za te transparente
ono da vam se dopusti na povjerenje, bez pregleda pa da prekrižite znak dinama i razvijete mrzim dinamo, puštajte si na poljudu, još jedan znak čistog kompleksa i frustracije 
znali su 5 dana prije koji su uvjeti i zašto, nisu poslali listu koja je kupila karte 24 nego 10 sati prije tekme, naravno sve namjerno
dakle, ne piši gluposti više
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by vuksadinare 24/5/2022, 11:35

ja tu ne krivim osim za napad na policiju ni torcidu ni policiju ni bbb vec dinamo..poceli su pizdarije delati od kad im se poceo ukazivati preko medija tata iz medjugorja koji je shvatio prije mjesec i pol dva da dinamo moze ispusit prvenstvo tim i on podobar novac...pocele su onda prvo pizdarije u osijeku koji je tada jos slovio kao glavni takmac dinamu jer mu je bio najblizi a onda u hajduku..ova sezona nikad nije imala manje navijackih izgreda...ako izuzmemo one pizdarije u vukovaru ali tu se radi o politici i van utakmica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 11:38

nije tebi lako
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 24/5/2022, 11:50

ljubo1212 wrote:glupo, torcida je baš falila da joj se stavi sol na ranu, zato nisu ni došli na maksmir, da ne budu smokvin list hajduku

boysima je par sati prije tekme nađen dio baklji ispod sjevera i oduzet, također su puno prije tekme morali donijeti transparente veće od 2x1, donijeli su i pirotehniku skrivenu, 
što je torcidi bio problem napraviti isto? ali ne, 

ona priča o 5 sati bez prava na ljudske potrebe, hebote, pa staklene boce su imali za gađati policiju, što nije bilo i 1,5 jamnice ili radenske uz to? tko blesav ide na +30c iz splita za zg da se nije opskrbio tekućinom? a kemijski wc-i su bili u onom boksu gdje su dovedeni i držani sat vremena, prije nego što su odlučili ne doći na tekmu

i onda ih stislo u desincu, dajme najme....

Zašto ti uopće postavljaš pitanja i raspravljaš ako si donio već svoje zaključke unatoč tome što nisi bio na licu mjesta niti jednom i realno ne možeš znati koliko se stoji na mjestu gdje se okuplja grupe prije odlaska na utakmicu?

Btw da li je to zakonito? Odvesti gomilu ljudi na jedno mjesto ograditi ih, okruziti policijom sa svih strana i drzati ih tamo satima bez dovedenog otvorenog zakona koji daje za pravo da su takve stvari uopce dozvoljene?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 11:54

davno sam prestao ići na tekme, ali išao sam dulje nego što je tvoj staž, pa si umišljam da znam ponešto o tome
već sam rekao da sam se nalazio uz sami box na borongaju oko 19, i bio na branimirovoj 15-ak minuta prije baš kad su djelovali specijalci, i gledao sam iz blizine dolazak kolone s branimirove na borongaj..
uopće nisu bili na borongaju dulje od dva sata, a imali su kemijske wc-e unutar boxa
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


kic likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Noor 24/5/2022, 12:15

ljubo1212 wrote:glupo, torcida je baš falila da joj se stavi sol na ranu, zato nisu ni došli na maksmir, da ne budu smokvin list hajduku

boysima je par sati prije tekme nađen dio baklji ispod sjevera i oduzet, također su puno prije tekme morali donijeti transparente veće od 2x1, donijeli su i pirotehniku skrivenu, 
što je torcidi bio problem napraviti isto? ali ne, 

ona priča o 5 sati bez prava na ljudske potrebe, hebote, pa staklene boce su imali za gađati policiju, što nije bilo i 1,5 jamnice ili radenske uz to? tko blesav ide na +30c iz splita za zg da se nije opskrbio tekućinom? a kemijski wc-i su bili u onom boksu gdje su dovedeni i držani sat vremena, prije nego što su odlučili ne doći na tekmu

i onda ih stislo u desincu, dajme najme....

a Karlovac, do kud su bili pod pratnjom i zabranom izlaska, na 10 minuta :facepalm

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Noor 24/5/2022, 12:18

ljubo1212 wrote:davno sam prestao ići na tekme, ali išao sam dulje nego što je tvoj staž, pa si umišljam da znam ponešto o tome
već sam rekao da sam se nalazio uz sami box na borongaju oko 19, i bio na branimirovoj 15-ak minuta prije baš kad su djelovali specijalci, i gledao sam iz blizine dolazak kolone s branimirove na borongaj..
uopće nisu bili na borongaju dulje od dva sata, a imali su kemijske wc-e unutar boxa

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 O_22103864_1024

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 24/5/2022, 12:34

ljubo1212 wrote:davno sam prestao ići na tekme, ali išao sam dulje nego što je tvoj staž, pa si umišljam da znam ponešto o tome
već sam rekao da sam se nalazio uz sami box na borongaju oko 19, i bio na branimirovoj 15-ak minuta prije baš kad su djelovali specijalci, i gledao sam iz blizine dolazak kolone s branimirove na borongaj..
uopće nisu bili na borongaju dulje od dva sata, a imali su kemijske wc-e unutar boxa

Ma gle to okupljanje pred utakmicu je takav kretenizam da to nisu istine. Ovo s wc-ima ako su doveli je pohvalno. U 10-ak godina sto sam ja isao na gostovanja ne znam jel iti jednom bilo. Uvijek bi skupljali sve skupine dovodili ih pred nikad onu izgradenu bolnicu, potrpali u gradske autobuse i na stadion. Nikada nije bilo problema niti jednoga niti na stadionima niti se branilo unositi bubnjeve ni transparente....jedino su trazili ispred stadiona da se svaka zastava rastvori i transparent i da vide dali ima nesto u stapovima samim (sto je ok). Ti jebeni sabirni centri su debilana sama po sebi. Razumijem ja policiju...da navijaci krenu dolaziti samonicijativno u grad bilo bi sranja sve pet....isto kao i sto je nakon utakmice bilo...malo su ih i uhapsili koliko su trebali sve pet.


Ali ta okupljanja znaju biti nevidjeno frustrirajuca seansa koja traje satima u kojima koje god pitanje da postavis koliko god pristojan bio nikada ne dobijes ni normalan ni ikakav drugi odgovor. I da ne nose svi vodu i hranu niti bi trebali razmisljati ljudi u slobodnoj drzavi da ce ih netko drzati protiv njihove volje satima na nekoj ledini...niti mislim da je to normalno. Dakle u citavoj situaciji je moguce odijeliti dogadaje jedne od drugih majkumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 24/5/2022, 12:38

ok, ok, nek smo riješili pitanje wc-a, ima i fotka
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Noor likes this post

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 5 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum