ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće svanut Republika Dalmacija

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija još za našig života?

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Vote_lcap24%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Vote_lcap57%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Vote_rcap 57% 
[ 12 ]
Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Vote_lcap19%Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 21
 
 

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 10:06


pamflet ok, ali pamflet je i ono sto rezimska policija tvrdi: mi napadnuti i odreagirali smo

ok, napad treba osuditi na sudu i sve utvrditi, ali sto je prethodilo tome svemu

cak se slazem da organizator ima pravo odrediti sto se smije unijet a sto ne, ali zabranit plakat jer pise nesto uvredljivo lol onda se ne smije ni pjevati? pola pjesmi su rugalice neke, neprovedivo jednostavno..

kad stisnes skupinu uz kut, nije cudo da te pokusa nogom okinut zauzvrat..

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 23/5/2022, 11:35

pa što onda stavljaš pamflete?

danas i sam pavasković priznaje da je policija neutralna..naravno da pljuje po onoj kao mamićevskoj, dobro da milina nije iz kože iskočio, jer isti posao radi onda i sad

kao da hajduk i ljudi oko hajduka nisu umočeni u sve to, pa ova ekipa iz kluba navijača je dirigirana skroz, znalo se da mogu na stadion s kojim rekvizitima, čak su i popise navijača dali s danom zakašnjenja, sve planski i ciljano, pripremiti akciju na reakciju
ionako im navijanje nakon sigurnog gubitka (čuj gubitka, kao da su ga ikad imali kao dobitak) titule nije bilo ni u peti, nego izazvat sukob, ovdje ili ondje, njima svejedno

nitko nije zabranio plakat, nego nosit 1x2 m sa sobom, sve veće dostavljaš 24 sata ranije, da nisu zasrali zadnji puta, ne bi bilo tog pravila 24 sata. ne sumnjam da pisana ili nepisana pravila postoje u splitu, za dinamovce

nitko ih nigdje nije stisnuo u kut, o tome se i radi, ako su htjeli okinut nekoga, trebali su specijalce u onom boksu na borongaju, bio sam tamo kad su dovedeni autobusi, ono im je bio pravi kut, od specijalaca sigurno nitko ne bi vadio oružje u samoobrani nego ih rješavali kao onu skupinu 15ak minuta prije na branimirovoj...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 12:05


svi pišu pamflete, pa i ti

e pitanje je koliko je to u samoobrani, metak se odbio od asfalta, baš puno upitnika..

vidi se i po reakciji i izjavama policije da ih je malo trta.. i da je dublja priča: https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2366435
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 23/5/2022, 12:40

dublju priču daje ti puljak? daj se skoncentriraj bokte
kad prestaneš linkati gluposti i napišeš nešto smisleno, možemo o mecima, koliko u zrak, koliko u beton i/ili meso
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 14:26


mišljenje najblažeg spliće ignorirat, rekao bih da se ti skoncentriras..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by ljubo1212 23/5/2022, 17:49

puljak je u kampanji i koristi ovo kao dobru priliku za napad na hadezej, nisi koncentriran
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 17:59

Evo ovako...u nekih 15 godina pracenja aktivnog utakmica uz gomilu gostovanja....vidio sam jedno 20 puta da je netko dobio udarac od policije. Od prvog do zadnjeg je bio zasluzen.

Da se mi razumijemo ima medju policijom zescih degenerika po pitanju postavljanja prema samim ljudima, od nepotrebno grubog pristupa preko nevidjeno trapavih i usporenih reakcija....te katastrofalne organizacije odlaska na stadione same. Ali sto se tice nekakvog nereda. Pa jebote policiji je u interesu prvoj da sranje se ne dogodi. Jel su oprezni? Apsolutno. Do ti jedan put kad je netko dobio (Naglašavam u HR) ono što sam ja vidio, svaki puta je bilo kad je netko se kurčio, urlao ili radio sranja i doslovno izazivao pizdariju. Na desetke puta sam slušao vrhunske planove idiota koji su zazivali upad na teren organizacije sačekuša i ine ludosti. Ja u HR u životu nisam od policije degenek popio. Zašto? Jer kad uđu na jebenu tribinu bih se maknuo a ne se išao unositi u lice kordonu koji se napravio u početku jer je par degenerika zapalilo stolice te su spriječavali vatrogasce da gase požar.

Dalje....najveći broj sranja izazovu štrumfovi, koji naprave kaos pa se sklone u kombi ili se useru i onda nemaš jebenog izbora kad je do samog okršaja već došlo. I još jedna usranja stvar....od stotina ljudi koji završe u nekom sranju....hard-core ludjaka je mozda na 100...20 u vrh glave...ostali idu jer ne žele ispasti papci. Što je opet samo po sebi kretenizam. Sve te ludosti i preseravanja traju godinama i što mlađa ekipa zamjeni stariju to im je bitniji taj neki faktor dokazivanja. Jebote pola ovih mlađih koje ja znam nogomet ili rezultat skoro da i ne zanimaju.

A policiji zamjeram potpunu nezainteresiranost, grozan pristup generalno gdje apsolutno svakoga promatraju kao potencijalnu prijetnju i onda se i dogodi da ljudi koji su do jučer bili normalni krenu prezirati sve redom...ali opet naglašavam svaki put kad je netko popio batine isti ih je i zaslužio. Dok još na to imaš još u prosjeku 5 situacija u kojima je netko zaslužio pendrek ali nije u tom trenutku bilo nikoga da mu ga opali preko leđa eto tako. Baš mi lijepo sad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 18:38


najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Noor 23/5/2022, 19:03

kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...


Nakon derbija Dinama i Hajduka je zabilježen incident na autocesti A1. U sukobu policije i Torcide je bilo i ozlijeđenih, a policija je i pucala na navijače. Iz policije su poručili da su morali tako reagirati na napad navijača, iz Hajduka osudili nasilje, iz Torcide optužili Dinamo i policiju, a sada su se na službenim stranicama oglasili i Modri. Priopćenje prvaka prenosimo u cijelosti.
"Nakon što cijeli dan svjedočimo relativiziranju nasilja koje se dogodilo tijekom jučerašnje večeri na autocesti A1, a koje navijači Hajduka opravdavaju navodnim nerazumnim odlukama Dinama, želimo objasniti zašto navijači HNK Hajduk nisu htjeli ući na derbi utakmicu Dinamo - Hajduk odigranu 21. svibnja 2022. na stadionu Maksimir.
Mi smo s HNK Hajduk potpisali ugovor o prodaji ulaznica za našu utakmicu, prema kojem je Hajduk preuzeo obvezu distribucije 2 000 ulaznica za tribinu jug maksimirskog stadiona. Prema tom ugovoru, Hajduk je 24 sata prije početka utakmice trebao dostaviti popis navijača kojima su prodali ulaznice. Oni su taj popis dostavili na dan utakmice - u subotu prijepodne. Na popisu je bilo 1397 osoba kojima su prodane ulaznice.

Nadalje, poučeni iskorištavanjem našeg gostoprimstva u prosincu 2021. godine kada je bila najavljena koreografija jednog izgleda, a zatim je nakon ulaska na tribinu napravljena druga koreografija koja potencira mržnju prema našem klubu, mi smo napravili upute za gostujuće navijače u kojima im je objašnjeno sve – od općih informacija o vremenu otvaranja stadiona do onih konkretnih koji se tiču pregleda i unosa transparenata na tribinu.

Naglašavamo da je potpuna laž to da je zabranjen unos transparenata, samo su određena pravila prema kojima transparenti mogu biti uneseni na stadion. Istina je da je momcima rečeno kada trebaju doći na ulaz, na koji način trebaju najaviti transparente, u kojem roku, na koju službenu e-mailu adresu se trebaju javiti i slično. S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.

Budući da do petka 20.05.2022. godine na e-mail nije dostavljeno ništa, ponovno smo pismeno pozvali kolege iz Hajduka da pomognu utjecati na svoje navijače kako bi nam dostavili sve što smo tražili. Opet se nije dogodilo ništa niti su nas kontaktirali. Sat i pol prije početka utakmice iz HNK Hajduk upućen je poziv prema povjereniku za sigurnost GNK Dinamo tijekom kojeg mu je prenesena informacija da Torcida ništa od transparenata nije prijavila te da sa sobom donose veće transparente, bubnjeve i druge navijačke rekvizite.

Već u tom trenutku s naše strane dobili su odgovor da im neće biti dopušten unos navijačkih rekvizita jer ih nisu prijavili prema uputama. Predstavnik Dinama je na ulazu u tribinu jug razgovarao s odvjetnikom Torcide koji se nije osobno predstavio i koji mu je usmeno rekao da je Dinamo apsolutno u pravu kod ove odluke. Dolaskom na ulaz u tribinu jug sve već navedeno je ponovljeno, navijači koji imaju ulaznice pozvani su da uđu na stadion bez neprijavljenih transparenata, međutim oni su to odbili. Nakon nekog vremena mirno su napustili zonu ispred stadiona Maksimir.
Podsjećamo javnost na to da je ista ovakva predstava izvedena 2014. godine kada su igrači Hajduka odbili igrati utakmicu s Dinamom jer nismo htjeli prodati ulaznice najrizičnijim navijačima Hajduka, prema kriteriju uspostavljenom od strane policije, u skladu sa Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima. Niti šest mjeseci kasnije Hajduk je upravo prema tim kriterijima, zbog kojih nisu igrali utakmicu na Maksimiru, tada prodavao karte svojim navijačima, a što čini i danas.

Nakon što su u prosincu 2021. iskoristili našu korektnost, u ožujku 2022. napali autobus s našim igračima i konvoj s našim navijačima, došlo je vrijeme reći DOSTA – dosta nasilju koje provodi Torcida u svojem djelovanju. Ako to radite po cijeloj Hrvatskoj, to je stvar Koprivnice, Osijeka, Rijeke ili Šibenika, ali u Zagrebu i na stadionu Maksimir nećete. Ponašajte se prema pravilima ili utakmicu gledajte s Borongaja. Nama je svejedno", poručili su iz Dinama.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 19:07

kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

Imaš grupe iz Mokošice,Duća,Makarske,iz Splita imaš valjda 15 skupina koje idu na utakmicu individualno...iz drugih gradova,Zagreba,Slovenije,Slavonije,...izuzev organiziranog Busa kojeg organizira Torcida i par vozila koja idu s istim...svi ostali stižu u različito vrijeme. Obično ih policija prepozna na raznim točkama prilaska gradu i organizirano ih vodi do neke točke okupljanja (prije je to bilo ispred one bolnice u vječnoj izgradnji)...dolaze u razno vrijeme, ovi čekaju da se okupe svi prije nego ih krenu trpati u gradske buseve prema stadionu.

Da se razumijemo to je katastrofalna organizacija samo po sebi, ali nikada se nije sranje neko dogodilo tako da ono,... a da nema ničega nema. Ni vode ni wc ništa...satima čak ovisno od toga kada tko dođe do samoga grada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by jastreb 23/5/2022, 19:18

Ukoliko bi se tražilo dobrovoljce za pomlatit te tzv navijače,bilo kojim sredstvima.

javljam se prvi.

Hrvatsku treba osloboditi od te pošasti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by jastreb 23/5/2022, 19:23

Tu je odmah trebalo biti spreman.

I biti angažiran.

Ne,ne nemojte na to nasjedat.

Oni su prvi napali policiju i prvi pucali.

Jer poliocija je bila s desne strane đe je onaj most,onaj što ide gore preko.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 19:23

jastreb wrote:Ukoliko bi se tražilo dobrovoljce za pomlatit te tzv navijače,bilo kojim sredstvima.

javljam se prvi.

Hrvatsku treba osloboditi od te pošasti.

Ajde i ti odjebi eto tako kad već šaljem danas sve. Nisu svi ljudi pošast niti su svi ljudi stoka. Niti itko zaslužuje da ga se zatvori kao psa na jebenih par sati....isto kao što ni policija ne zaslužuje da ih gomila divljaka napadne na cesti. Ali generaliziranje ove vrste je u kurcu. Osim kod rusa, jedini dobar rus je mrtav rus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 19:30


nisu ni svi Rusi loši, ne vjerujem.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 19:30

kic wrote:
nisu ni svi Rusi loši, ne vjerujem.

Svakomu njegovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 19:35

Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 19:46

Majko mila o čemu se ovdje "raspravlja"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 19:51


nismo svi nuklearni fizičari
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Guest 23/5/2022, 20:33

Jebote žena isto nekad u filmovima...

Dakle lik zove ženu i kaže "skupi djecu, uzmi samo nužne stvari i bježi, stvari su otišle u pizdu materinu karteli nas dolaze pobiti".

I ova osjeti potrebu u tom trenutku da raspravlja o tome 15 minuta.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Noor 23/5/2022, 20:39

kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
najveći problem u nas u svim situacijama je nekomunikacija ili slaba komunikacija u društvu, Dinamu je ispod časti pisati Torcidi, a policajci ne znaju reć: ok ako nećete na stadion mi vas sigurnosti vaše radi moramo sad 4h drzat tu bez wc-a i ne smijemo vas pustit da putem nazad stanete prije Karlovca negdje, ok? cisto sumnjam da je ista bilo iskomunicirano npr

komunikacije je bilo, ali jednosmjerne...

S obzirom na to da je ispod nivoa službene komunikacije Dinama komunicirati s navijačkom grupom Hajduka, mi smo sve upute e-mailom od 18.05.2022. godine dostavili našim kolegama u HNK Hajduk.[/b]



Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 1f602

ja iskreno nikad nisam cuo da netko mailom salje koje ce transparente imat i u kojem formatu..
kiki, pa mail je sluzbena komunikacija, a ovo eto..pravila

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by kic 23/5/2022, 20:45

MDMiridije wrote:Jebote žena isto nekad u filmovima...

Dakle lik zove ženu i kaže "skupi djecu, uzmi samo nužne stvari i bježi, stvari su otišle u pizdu materinu karteli nas dolaze pobiti".

I ova osjeti potrebu u tom trenutku da raspravlja o tome 15 minuta.....

ma sta ti gledas
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hoće svanut Republika Dalmacija - Page 3 Empty Re: Hoće svanut Republika Dalmacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum