ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ode glava Zoki...

Go down

Ode glava Zoki... Empty Ode glava Zoki...

Post by vuksadinare 3/5/2022, 13:13

https://m.vecernji.hr/vijesti/medvedev-uskoro-prijeti-odmazda-kijeva-hrvatskom-predsjedniku-zoranu-milanovicu-1583537
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by vuksadinare 3/5/2022, 13:14

sad nek te spase orsat i mesic i bauk..sad ces vidjeti kako brzinom svjetlosti pobornici zokija i putina ga napustaju..dupe je dupe..ili je glava glava..svejedno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by Guest 3/5/2022, 13:17

vuksadinare wrote:sad nek te spase orsat i mesic i bauk..sad ces vidjeti kako brzinom svjetlosti pobornici zokija i putina ga napustaju..dupe je dupe..ili je glava glava..svejedno

A ne ne, isti dobiva štovatelje, redom iz redova ekipe koja je do nedavno sve najgore o istome pisala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by vuksadinare 3/5/2022, 13:22

MDMiridije wrote:
vuksadinare wrote:sad nek te spase orsat i mesic i bauk..sad ces vidjeti kako brzinom svjetlosti pobornici zokija i putina ga napustaju..dupe je dupe..ili je glava glava..svejedno

A ne ne, isti dobiva štovatelje, redom iz redova ekipe koja je do nedavno sve najgore o istome pisala.
je...dok ukrajinci nisu opaku prijetnju poslali..nek pitaju ruse..kojima gore skladista goriva i eksplodiraju skladista streljiva i oruzja po rusiji..pa i moskvi..ak to cine rujama sto ce tek uciniti pantovscaku i zokiju..jedan dron rjesava sve...osim ako doticni ne zbrise u glavice i neku pecinu kamesnice..a ni tu ne bu siguran..poznavajuci nase 'osiguranje'..sad bu te vidjeli grbija..kak urlice 'slava ukrajini' a ne bi bilo iznenadjenje i od raspudica..jedna je glava jebes politiku i ruse
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by catabbath 3/5/2022, 13:50

Lako za Zokija ali ukri su se razbahatili pa tako prijete među ostalim i Njemcima a praksa je pokazala da nije dobro gristi ruku koja te hrani. Istko kao i glupi Poljaci.
Srećom po njih pa su Njemci još uvijek papci dok im ekonomija kako tako ide.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by dijagram 3/5/2022, 14:17

Kizo ima malo veci problem.

Prije same invazije kontrirao je i bulaznio u stilu ukrajina propala drzava, slucajna ili kakva vec.

Onda krene invazija, svijet se postavi kako se postavi i on malo uvuce rogove i kao osudjuje agresiju;)

Onda ovo s Finskom, najznakovitije u izjavi mi je bilo nesto sto se i ne spominje.

Nije tek rekao da valja ove stopirati, krenuo je uvodom ako vec neki zele olovkom bosti medu u oko i slicno:)

Ne miri se on s padom putka, "velike" rusije ili tko zna sto ga drzi na toj strani.

Ko da je kakav putkov cinovnik, on docira, ne provocirajte putka, zajeban je to tip, ne bockajte medu olovkom u oko.

Prava je manga, ko i 91:)

Sjeban je i ocito pojacano smrce .
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by melkior 3/5/2022, 14:19

DAN GRADA VUKOVARA
+ AAA -
MILANOVIĆ IZ VUKOVARA POSLAO BRUTALNU PORUKU VUČIĆU: Mogu kupiti oružja za pet dana rata, dosta cirkusa s naoružavanjem!



Svečanom sjednicom Gradskog vijeća, Vukovar obilježava Dan grada i blagdan zaštitnika sv. Filipa i Jakova.
Svečanoj sjednici Gradskog vijeća u Hrvatskom domu u 12 sati nazočan je bio i predsjednik Republike Zoran Milanović koji je prije u Borovu polaganjem vijenca i paljenjem svijeće odao počast 12 pripadnika vinkovačke specijalne policije, ubijenih u tome mjestu 2. svibnja 1991.
Milanović je održao govor:

“Vukovar,  grad je bio ruševina, godinama je to bolno izgledalo, podijeljeno, stvari su se počele mijenjati, grad je lijep, uredan. Želim reći koliko ste napredovali, svi su zaslužni, ja sam bio premijer u teškim vremenima, nije bilo EU fondova, a to je jedina mjera našeg uspjeha, dokopati se što većeg iznosa, jer kada čujem da smo u 10 godina u plusu 10 milijardi kuna godišnje, to je pola zagrebačkog proračuna na godišnjoj razini. Što dajemo? Pravo da nam se soli pamet, kako škole trebaju izgledati, ja se s tim što dolazi iz Bruxellesa slažem u nekim stvarima, u nekima ne, mislim da nemamo elementarnu lojalnost partnera, smatram da svi koji imate prezime kao Penava znate o čemu govorim i da očekujemo minimalnu razinu respekta. Sa Srbijom nemamo do kraja raščišćene odnose, živim za to da postanu normalna europska država, da prestane cirkus s naoružanjem, to što oni mogu kupiti je za pet dana rata. Rusija je daleko, nedokučiva, opasna. Sarajevo nije oslobođeno američkim bombarderima, tamo je padala hrvatska krv da bi sada slušali da smo primitivci. Vjerujem da će mi mnogi Vukovarci dati poruku i brojni patrioti. Vitalni interesi hrvatskog naroda u BiH će se braniti iz Zagreba. Iz Srbije u Rusiju mogu samo točkićima”. rekao je.
Milanović je zatim dao izjavu.

“Da sam bio protiv širenja NATO-a na Ukrajinu, Molodovu, jesam. Ali tad nitko nije spominjao Švedsku i Finsku. O čemu moramo razgovarati. Takvu laž može plasirati samo udbaška osovina. Takvu laž mogu plasirati samo Udbašenković, Njonjo od HDZ-a koji se javio neki dan”, rekao je Milanović.
“Moja majka me zamolila da ne diram Jandrokovića radi šireg mira u obitelji, no morat ću nastaviti. Ja nisam na strani Rusije niti poznajem Medvedeva, ja sam na hrvatskoj strani i za njih pokušavam iskamčiti što više, to udbaški podupire Kenwood Kenon, nisam mu neprijatelj ni suparnik, nismo ista dimenzija, on svoj posao radi strašno, gaze svakoga tko nije na njihovoj strani, svaki ovaj skup se pretvori u muzej slave Apolona i gradonačelnike koji, ako nisu iz HDZ-a, kuku majci. Kako da obranim minimalnu čast, svoju i najslavnijih ratnih zapovjednika prema kojima je Kenwood Kenon običan šuft. Ovo će još trajati, samo neka paze što rade. Tko je prvi počeo? Tko izbjegava zajedničke vijence? Tko bojkotira bosansko-hercegovačke Hrvate, tko je Gotovinu i Čermaka nazvao udbaškim pudlicama, tko govori da sam ja ruski agent? Kada je šef Gasproma dolazio od mene je dobio šut kartu. Rusi igraju svoju igru, oni su agresor, mi na vlasti imamo kliku, politički ču poginuti ako treba. On se mora izjasniti po pitanju ulaska Finske u NATO. Nismo Hitlerjugend ni Titovi pioniri, ako Cipar može staviti veto na sankcije Lukašenku dok se ne riješi problem s Turskom i plinom…Ja ću staviti veto na pozivnicu na samitu NATO-a”.
Koliko očekuje da će uspjeti u političkom pritisku?
“To su izdajnici, ljudi koji imaju neke privatne motive i mržnju spram mene, to će biti pritisak na Hrvatsku, kod mene su dobrodošli, ovi su kupljeni. Imamo izdajničku Vladu koja izdaje hrvatski narod u BiH, koji traži osnove osnova Mene slomiti neće, igraju na slabu kariku Hrvatske a to je izdajnička vlada, ja sam u Bruxellesu sve odradio prije predsjednika. to je bezvezna ekipa. Što pritišće grešnu dušu Plenkovića da se ponaša kao i ja. Pogledajte koliko puta je Hrvatska diplomacija, koju vodi Trogrlić Radman, Rumenko, bila suzdržana ili su uložili veto kad su bili napadi na Orbana. Na neki način sam principijelno na njegovoj strani, naše šmizle su svaki puta stale u obranu Orbana. Tom čovjeku treba suditi za izdaju, ja sam 2014. mogao otići na jednu od pet predsjedničkih pozicija u Komisiji, bilo mi je neugodno otići na plaću od 20 tisuća eura”, rekao je Milanović novinarima.
U 15 sati u amfiteatru vukovarskog Vodotornja predsjednik Milanović uručit će odlikovanja vukovarskim braniteljima u povodu 30. obljetnice 204. brigade HV-a i bitke za Vukovar. Obilježavanje Dana grada Vukovara počelo je u jutarnjim satima u kojima je građane budila skladba Na lijepom plavom Dunavu Johanna Straussa, a u 9,30 sati na Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata položeni su vijenci i upaljene svijeće.
https://www.dnevno.hr/vijesti/milanovic-iz-vukovara-poslao-brutalnu-poruku-vucicu-mogu-kupiti-oruzja-za-pet-dana-rata-dosta-cirkusa-s-naoruzavanjem-1954100/
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by melkior 3/5/2022, 14:26

Milanović je u pravu. Kenwood Kenon sagiba glavu pred ovakvim likovima:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/njemacki-zastupnik-michael-brand-milanovic-je-ultranacionalist-i-nanosi-veliku-stetu-hrvatskoj-15192260

Hrvatske interese u Bosni nam tumači lik koji tvrdi da je Tuđman dijelio Bosnu s Miloševićem, a Milanović mu ispada kao ultranacionalist  :kickass

Iako, karme radi, Hercegovci apsolutno zaslužuju ovakav anemičan HDZ da ih "brani", s obzirom da oni za svake parlamentarne izbore dolaze u hrvatsku glasati za HDZ, pravedno je da njima Bošnjaci biraju Komšića u BiH.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by immortal 3/5/2022, 14:27

catabbath wrote:Lako za Zokija ali ukri su se razbahatili pa tako prijete među ostalim i Njemcima a praksa je pokazala da nije dobro gristi ruku koja te hrani. Istko kao i glupi Poljaci.
Srećom po njih pa su Njemci još uvijek papci dok im ekonomija kako tako ide.
Ukri hrane ostale, a ne ostali Ukrajince

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by melkior 3/5/2022, 14:29

S obzirom da je ta hercegovačka ekipa godinama, desetljećima podržavala bezrezervno HDZ koji je najveća tragedija hrvatskog naroda od stoljeća sedmog, gori od Mongola, Osmanlija i Srba zajedno, neka sada gledaju kako ih Anemični izdaje za judine škude.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by melkior 3/5/2022, 14:30

mortal wrote:
catabbath wrote:Lako za Zokija ali ukri su se razbahatili pa tako prijete među ostalim i Njemcima a praksa je pokazala da nije dobro gristi ruku koja te hrani. Istko kao i glupi Poljaci.
Srećom po njih pa su Njemci još uvijek papci dok im ekonomija kako tako ide.
Ukri hrane ostale, a ne ostali Ukrajince
Ukri ne hrane nikoga, Rusi popalili sva žitna polja, i zablokirali izvoz pšenice na svjetska tržišta. Ići će cijena kruha u nebesa.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by dijagram 3/5/2022, 14:31

melkior wrote:Milanović je u pravu. Kenwood Kenon sagiba glavu pred ovakvim likovima:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/njemacki-zastupnik-michael-brand-milanovic-je-ultranacionalist-i-nanosi-veliku-stetu-hrvatskoj-15192260

Hrvatske interese u Bosni nam tumači lik koji tvrdi da je Tuđman dijelio Bosnu s Miloševićem, a Milanović mu ispada kao ultranacionalist  :kickass

Iako, karme radi, Hercegovci apsolutno zaslužuju ovakav anemičan HDZ da ih "brani", s obzirom da oni za svake parlamentarne izbore dolaze u hrvatsku glasati za HDZ, pravedno je da njima Bošnjaci biraju Komšića u BiH.
Tocno je da narod zasluzuje ovakve likove jer si ih sam bira.

Sacuvaj me boze anemije, kize i ostalih vedeta nase politicke scene.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by vuksadinare 3/5/2022, 15:18

...ma nije tu samo politika imas politicara koji ciljaju za ubost laku lovu ispod stola..a za to su ti najpodesnije orjentalne zemlje..istok europe..balkan..tu je mito,korupcija,provizija ko dobar dan..a nadje se i belog i kurvi...to kod njemacke,austrije,skandinavaca zaobidji...jbg je predmjevam da zoki nije vjerovao da rusija ce napast ukrajinu pa je eto takodjer shvatio ako moze sreder,orban,jansa,suljo i ostali grebat se uz putina..moze i on i jos ako bude nagradjen u lovi,sinekurama bog bogovski..neka pita mesica..koji se nikad nije grebao o drzavnike iz sredjenih drzava jer tu nije mogao proc 'posudio mi frend'..vec ono gadafi,castro,sarajevo,moskva,uzbekistan..gdje se mogao ogrebat od lovu ispod pulta a da ga nitko nista ne pita..vec tvoje da zastupas njihove interese
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by catabbath 3/5/2022, 16:46

mortal wrote:
catabbath wrote:Lako za Zokija ali ukri su se razbahatili pa tako prijete među ostalim i Njemcima a praksa je pokazala da nije dobro gristi ruku koja te hrani. Istko kao i glupi Poljaci.
Srećom po njih pa su Njemci još uvijek papci dok im ekonomija kako tako ide.
Ukri hrane ostale, a ne ostali Ukrajince

Aha zato Zelenko cmizdri da mu zapad treba slati  7 000 000 000 € mjesečno da mogu preživiti
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by Noor 3/5/2022, 19:27

evo link

https://myrotvorets.center/criminal/milanovich-zoran/

Prijevod:

Sudjelovanje u aktima humanitarne agresije na Ukrajinu.
Suučesnik ruskih osvajača.
Distribucija kremaljske propagande, sudjelovanje u informativnim specijalnim operacijama Kremlja.
Podrška i opravdanje za rusku agresiju na Ukrajinu.
Predsjednik Hrvatske od 19. veljače 2020. Političar lijevog centra, bivši premijer Hrvatske od 23. prosinca 2011. do 22. siječnja 2016. Čelnik koalicije Kukuriku i Socijaldemokratske partije Hrvatske.
Datum rođenja : 30.10.1966
Izvori : https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/13519829 , https://regnum.ru/news/3487196.htmlhttps://russian.rt.com/world/news/953218-horvatiya-voennye-nato , https://ria.ru/20220125/nato-1769443985.html



02.02.2022. Bez Rusije nema ni europske ni europske stabilnosti, rekao je hrvatski predsjednik Zoran Milanović i dodao da je Rusija faktor u toj jednadžbi i da se s Rusijom treba dogovoriti. Milanović je optužio Veliku Britaniju za "huškanje" i smatra da je guranje Ukrajine u sukob s Rusijom "neodgovorno". Upitan zašto se nije sastao s britanskim državnim tajnikom obrane Benom Wallaceom, koji je boravio u Zagrebu, hrvatski predsjednik je novinarima rekao da se ne sastaje s ministrima obrane.

"Ujedinjeno Kraljevstvo dovodi Ukrajinu u zabludu, huška je i drži kao taoce odnose između Londona, male države, i Washingtona", rekao je hrvatski čelnik.
https://www.euractiv.com/section/politics/short_news/croat-president-slams-uk-demands-agreement-with-russia/ , https://bykvu.com/ua/bukvy/prezydent-khorvatii-zvynuvatyv -government-velykoi-brytanii-u-rozpaliuvanni-rosiisko-ukrainskoho-konfliktu /

29.01.2022. Hrvatski predsjednik Milanović neće se ispričavati Ukrajini zbog svojih riječi. https://polit.info/568489-horvatskii-prezident-milanovich-ne-sobiraetsya-izvinyatsya-pered-ukrainoi-za-svoi-slova

25.01.2022. Hrvatski predsjednik Zoran Milanović rekao je da Ukrajini nije mjesto u NATO-u, a u slučaju eskalacije s Rusijom Zagreb bi se što više ogradio od događaja.
O tome, prema Europskoj istini, prenosi hrvatsko izdanje Dnevnik.
Upitan kako će Hrvatska reagirati na situaciju u Ukrajini, Milanović je rekao: “Nećemo imati ništa s tim. Ako dođe do eskalacije, povući ćemo (iz regije. – Uredba) posljednjeg hrvatskog vojnika.”
“Ukrajini nije mjesto u NATO-u. Kada je Ukrajina promijenila vlast, tada je to bio pokret koji nije bio demokratski, bio je to državni udar, tijekom kojeg je ubijeno 50 ljudi. Priča je bila sljedeća: Ukrajina ide na zapad, ne tražeći ništa od Rusije, u EU je čekaju mliječne rijeke i žele banke. Ukrajina je i dalje jedna od najkorumpiranijih zemalja, EU Ukrajini nije dala ništa”, rekao je.
Prema Milanovićevim riječima, dat će sve od sebe da spriječi bilo kakvo uplitanje Hrvatske u sukob Ruske Federacije i Ukrajine.

“Kenwood Kenon (hrvatski premijer Andrej Kenwood Kenon, dugogodišnji prijatelj Ukrajine. – Red.) može prijetiti koliko hoće. Hrvatska od ovoga mora bježati poput požara. Hrvatska ovdje neće biti vatrogasac”, rekao je Milanović. Podsjetimo, Zoran Milanović je u prosincu  posjet premijera Andreja Plenkovića Ukrajini usred visokih tenzija u odnosima s Rusijom nazvao "čistim šarlatanstvom" .
Milanović je kazao kako bi premijerov posjet Ukrajini mogao loše utjecati na odnose Hrvatske s Rusijom.
https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2022/01/25/7133058/

10.12.2021. Ruski ministar poljoprivrede Dmitrij Patrušev izjavio je 3. prosinca da je nakon sastanka međuvladine hrvatsko-ruske komisije za gospodarsku, znanstvenu i tehničku suradnju Hrvatska postala jedan od "temeljnih partnera Rusije u EU".
Patrušev je sin Nikolaja Patruševa, bivšeg šefa obavještajne službe ruskog FSB-a, a sada tajnika ruskog Vijeća sigurnosti i bliskog suradnika predsjednika Vladimira Putina. Radio je i za državnu banku VTB koja ima poslovne interese u Hrvatskoj.
https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2021/12/10/7131416/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by Joža 5/5/2022, 08:29

melkior wrote:Milanović je u pravu. Kenwood Kenon sagiba glavu pred ovakvim likovima:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/njemacki-zastupnik-michael-brand-milanovic-je-ultranacionalist-i-nanosi-veliku-stetu-hrvatskoj-15192260

Hrvatske interese u Bosni nam tumači lik koji tvrdi da je Tuđman dijelio Bosnu s Miloševićem, a Milanović mu ispada kao ultranacionalist  :kickass

Iako, karme radi, Hercegovci apsolutno zaslužuju ovakav anemičan HDZ da ih "brani", s obzirom da oni za svake parlamentarne izbore dolaze u hrvatsku glasati za HDZ, pravedno je da njima Bošnjaci biraju Komšića u BiH.

tip je još iz cdu-a, sestrinske stranke hdz-u jeb'o on svoju švapsku mater i oca u usranu guzicu.
naravno, govno se ne valja samo iza brda nego sinkronizirano s anglosaksonskom kabalom.
i sve su to kao saveznici i strateški partneri hrvatskoj.

Sjedinjene Države i Velika Britanija rekle su da se izbori u BiH moraju održati sukladno postojećim zakonskim odredbama, a svi koji ih pokušaju onemogućiti ili poduzeti postupke koji će destabilizirati državu zbog toga bi se mogli suočiti s ozbiljnim posljedicama.

tko ima takve saveznike ne trebaju mu neprijatelji.

koga će sada retardi (prepoznat će se) na forumu loviti kao petu kolonu?
sami sebe?

pametnom dosta.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2404
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by Joža 5/5/2022, 08:31

mortal wrote:
catabbath wrote:Lako za Zokija ali ukri su se razbahatili pa tako prijete među ostalim i Njemcima a praksa je pokazala da nije dobro gristi ruku koja te hrani. Istko kao i glupi Poljaci.
Srećom po njih pa su Njemci još uvijek papci dok im ekonomija kako tako ide.
Ukri hrane ostale, a ne ostali Ukrajince

u kojoj to paralelnoj dimenziji?

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2404
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by Ringo10 5/5/2022, 08:31

Kako...pa Hrvati podrzavaju tu anglosaksonsku kabalu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ode glava Zoki... Empty Re: Ode glava Zoki...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum