ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by RayMabus 23/3/2021, 10:38

A šta da ti kažem ?

Odavno mi se ne prate te teme. Detaljno su mi poznate. To leti okolo. A štaš. Imaju par stoljeća napredniju tehnologiju

2014-04-11

Back to top Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by RayMabus 23/3/2021, 10:48

Prvo neke pojmove astronomske moraš razjasniti , recimo kad ja kažem general galaktičke federacije....recimo riječ galakička.

To je galaksija. Pa vi niste na rubu galaksije nego ipak di je prometno.

I da ne bi mi a to je ta galaktička federacija šta je unija miroljubivi svjetova radi planete Zemlje zaratili ko i Kina i Amerika oko Tajvana pa počeli nuklearni rat do istrijebljenja e onda šta ?

Šta ćemo onda ?

Dogovor.

Nema direktne invazije nego iza kulisa borba dobra i zla za ljudske umove tj oćel rasa postat pozitivna pa se pridružit gf il će postat negativna pa neće nego ovim drugima.

Mala napomena : sjetimo se riječi general u mojoj tituli general galaktičke federacije.

Ok

Šta ćemo sad ?

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 23/3/2021, 10:51

Neće da idu direktno jer postoji taj dogovor između negativnih i pozitivnih da nitko neće radit otvorenu vojnu invaziju na Tajvan da se ne bi Kina i Amerika nuklernim ratom uništile između sebe zbog jednog otočića.

Namjerno pričam to kroz priču o Tajvanu i Kini i Americi s druge strane jer tako imate sliku.

I onda oni lete. Skrivečki.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by kic 23/3/2021, 11:21

baš čitam od Jacques Vallea, passport to magonia (ufo's, folklore, and parallel worlds)
kic
kic
Admin

Male
2014-04-10

https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top