ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godina dana "kraljice Balkana"

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by debotoijusto 11/1/2016, 20:04

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:gospodja baba nije nista ispunila svojim biracima osim povrata dostojanstva sto god to bilo
istina nema ni negativnosti sto se tice vanjske politike
zadovoljan , 3 za 1 g. fikusovanja
Debilko meni dovoljno da joj je br.1 baltik-jadran...a ne politika 'regiona' jer jebote slicne jezike govorimo...
skromnost je vrlina
 meni bitno da se drzi svojih ovlasti
zbog toga 3 , 
umjetnicki dojam - TV s miljeticem

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Hqdefault

debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by michaellcmacha 11/1/2016, 20:07

kao da je bitno, što je tebi bitno... nama je bitno da tebi i tebi sličnima, zajedno sa hrvatskom Vladom omogući da odete hleb negde zaraditi..... po mogućnosti što dalje....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by debotoijusto 11/1/2016, 20:09

michaellcmacha wrote:kao da je bitno, što je tebi bitno... nama je bitno da tebi i tebi sličnima, zajedno sa hrvatskom Vladom omogući da odete hleb negde zaraditi..... po mogućnosti što dalje....
Sva bi se njegova maštanja ostvarila da hvata ljevičarske nakaze u pidžamama i papučama i šamarima umiruje njihove histerične drolje.

To vrijeme, nažalost, nikako ne dolazi, ali hačespeovac se ne prestaje nadati. Kad god se osjeti samo kakav ćuh nekakve pobune, državni udar zamiriše u zraku kao gnjila južina, kad se nacionalistička gomila uspali oko nečega, optužbe protiv Mirka Norca, splitske Povorke ponosa, referenduma o braku ili ćirilici, to ne može proći bez njega. Podrug se hopsajući pojavi svježe obrijan i začešljan, poletan, nasmijan, u crnim hlačama izglačanim na crtu i crnoj košulji zakopčanoj do pod grlo, kao maneken u reklami za omekšivač za tamnu odjeću.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by v_vlado 11/1/2016, 20:12

michaellcmacha wrote:kao da je bitno, što je tebi bitno... nama je bitno da tebi i tebi sličnima, zajedno sa hrvatskom Vladom omogući da odete hleb negde zaraditi..... po mogućnosti što dalje....
a tko bi ti zaradio za život da sve potjeraš.........tko bi vas uzdržavao........
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by melkior 11/1/2016, 20:22

debotoijusto wrote:
Ne bi u "region", ali bi htjela da je zovu Kraljicom Balkana
Ta kao i Jelena Rozga, samo s 25 kila viška. Šund kraljica za narodne mase i NATO nalogodavce,  s tim da ono što radi Jelena Rozga ipak ima više smisla:

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by melkior 11/1/2016, 20:23

abraham wrote:Gospodja, majka, politicar, bez bitnijih zamjerki do sada. Odjeb od regiona vrijedi jos jednog mandata unaprijed. neak ne uradi vise nista.
Što reć, žena, majka, kraljica:

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by melkior 11/1/2016, 20:25

debotoijusto wrote:"BIT ćemo jedna od najrazvijenijih i najbogatijih država Europe i svijeta", naglasila je u izbornoj noći Kolinda Grabar Kitarović
Može li to izjaviti uravnotežena osoba ili političar koji ne podcjenjuje vlastite birače?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by melkior 11/1/2016, 20:31

melkior wrote:
debotoijusto wrote:"BIT ćemo jedna od najrazvijenijih i najbogatijih država Europe i svijeta", naglasila je u izbornoj noći Kolinda Grabar Kitarović
Može li to izjaviti uravnotežena osoba ili političar koji ne podcjenjuje vlastite birače?
Hrvatska Sarah Palin, bila bi od nje dobra milfača za one koji vole prirodno oblije...
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by melkior 11/1/2016, 20:35

debotoijusto wrote:gospodja baba nije nista ispunila svojim biracima osim povrata dostojanstva sto god to bilo
istina nema ni negativnosti sto se tice vanjske politike
zadovoljan , 3 za 1 g. fikusovanja
"Dostojanstvo" će vratit ipak novi ministar financija :^0 lol!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by n_razbojnik 11/1/2016, 20:39

jest nevalja, vratite Ivu...ma još bolje, Titu, da se ne pravimo
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by Guest 11/1/2016, 20:41

ok.   ako je ona kraljica balkana
  nas je kralj.   ono je dobro.  ne zeli
 sa regionm a godi kraljice balkana
  sve cekamo ali nikako da napustite
  region.  lijete suze krokodilske
  samo ako malo pooštrimo uslove
  zelite da politicki budete neki qurc
  a ekonomski kao.   mi ništa.  sve je
  isto.  vama treba ukinuti naše trzište
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by L'âme 11/1/2016, 20:44

Ocjena dobar. Samo neka tako i ostane. ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by vuksadinare 11/1/2016, 20:45

pizzon wrote:ok.   ako je ona kraljica balkana
  nas je kralj.   ono je dobro.  ne zeli
 sa regionm a godi kraljice balkana
  sve cekamo ali nikako da napustite
  region.  lijete suze krokodilske
  samo ako malo pooštrimo uslove
  zelite da politicki budete neki qurc
  a ekonomski kao.   mi ništa.  sve je
  isto.  vama treba ukinuti naše trzište
Buuuuu.....drz gace
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by prckov 11/1/2016, 22:18

debilko, idi posudi od mesica obrve pa se kandidiraj.
Kolinda :thumbup1

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by Guest 11/1/2016, 22:19

Sora wrote:
vuksadinare wrote:Zasada daleko normalnija i pristojnija od zokija...dovoljno za prolaznu ocjenu
Jbt 
Koji kriterij za precednicu . Da bude normalna i pristojna . Zbljuv . 
A dupe? :blj
dupe ima dobreo,molim lijepo..dobro,malo se raskokala.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by michaellcmacha 11/1/2016, 22:22

pizzon wrote:ok.   ako je ona kraljica balkana
  nas je kralj.   ono je dobro.  ne zeli
 sa regionm a godi kraljice balkana
  sve cekamo ali nikako da napustite
  region
.  lijete suze krokodilske
  samo ako malo pooštrimo uslove
  zelite da politicki budete neki qurc
  a ekonomski kao.   mi ništa.  sve je
  isto.  vama treba ukinuti naše trzište
men se čini da tebi pod hitno treba stručna osoba pregledati šupljinu između blatobrana... zbog pretjeranog propuha odoše ti bubnjići....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by provocator 11/1/2016, 22:24

Kraljica Balkana?! lol!

_________________
Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by v_vlado 11/1/2016, 22:32

provocator wrote:Kraljica Balkana?! lol!
Kak ne kužiš.ova zemlja je bajka.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by provocator 11/1/2016, 22:46

Kaj bumo pjevali; Rajska djevo Kraljice Balkana...

_________________
Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by Guest 11/1/2016, 22:48

v_vlado wrote:
provocator wrote:Kraljica Balkana?! lol!
Kak ne kužiš.ova zemlja je bajka.....
Zemlja Hobbita.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by provocator 11/1/2016, 22:53

Objavljeno prije godinu dana:

-“Ne samo da sam ljut, nego sam i razočaran”, počinje svoju tužnu priču Nenad V., pedesetogodišnji profesionalni kriminalac koji je, barem za sada, jedini poznati osuđeni kriminalac koji nije pozvan na inauguraciju prve hrvatske predsjednice.

“Dobro, nisam u HDZ-u, ja sam old school lopov. Možda je to dijelom razlog, ali i dalje mi nije jasno”, priča nesretni Nenad.



“Što da vam kažem, i ja sam plaćao kurve, koristio kokain, a ustaške pjesme su mi ringtone na mobitelu. Što sam još trebao napraviti?”, pita se Nenad dodavši kako  mu ni ubijanje civila u ratu nije strano.



Nenad kaže da ga najviše boli činjenica što ne zna koji su kriteriji.



“Jednostavno nije pošteno! Dvadeset godina švercam kokain i nikada me nije uhvatilo. A uhvate te da plaćaš kurvu sa par grama i eto te na inauguraciji”, tužno rezignira Nenad kojemu je malo otužno da je sada u modi samo privredni i politički kriminal, dok se lopove starog kova, umjesto u Banske dvore i Markov trg, šalje u zatvor.

_________________
Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Godina dana "kraljice Balkana" - Page 3 Empty Re: Godina dana "kraljice Balkana"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum