ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/4/2022, 21:55

AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:A, vratila se glupa pička koja si misli da je intelektualka

ko adrian mole (13 3/4), "ja jesam intelektualac ali nisam baš jako pametan"
a biti će joj drago da je netko reagirao na njen glupi post

a što mogu kad sam po prirodi dobrohotan
Rođo Ljubo nas je sve sjebo davši nam vile i sjeno za hranidbu potrebitih :(
Vas dvojica baš retardirani. :roll
evo ja ću na tvoj post reagirati, jesi sad barem malo sretniji, barem da mahneš repom a?

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 28/4/2022, 21:56

Šandor Winnetou wrote:
AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:A, vratila se glupa pička koja si misli da je intelektualka

ko adrian mole (13 3/4), "ja jesam intelektualac ali nisam baš jako pametan"
a biti će joj drago da je netko reagirao na njen glupi post

a što mogu kad sam po prirodi dobrohotan
Rođo Ljubo nas je sve sjebo davši nam vile i sjeno za hranidbu potrebitih :(
Vas dvojica baš retardirani. :roll
evo ja ću na tvoj post reagirati, jesi sad barem malo sretniji, barem da mahneš repom a?
Pa napisa sam to zato da bi ti reagira. Nisam zato što zaista jeste retardirani.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 28/4/2022, 22:02

marcellus wrote:A, vratila se glupa pička koja si misli da je intelektualka

ko adrian mole (13 3/4), "ja jesam intelektualac ali nisam baš jako pametan"
U čemu je fora sa ovim vređanjem forumašice?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 28/4/2022, 22:04

https://twitter.com/TpyxaNews/status/1519766507810701312?cxt=HHwWgIC--cblpZcqAAAA

Eksplozije u Hersonu.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 28/4/2022, 22:06

AlfaOmega wrote:Evo ih nešt ka umjereni kanibali u Siriji

Sada su i zvanično nasisti?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 28/4/2022, 22:06

https://twitter.com/MrKovalenko/status/1519661171854516224?cxt=HHwWgIC99Zjy9ZYqAAAA

Ukrajinski partizani na djelu...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 28/4/2022, 22:11

dzango wrote:
Sada su i zvanično nasisti?
Jedan navijač Ukrajine kojem sam to pokaza mi je reka - nisu zvanično, nego ih je nezvanično veći broj. A zvanično će ka biti tek kad vlast bude nacistička. 
Ima lik pojašnjenje, jbg.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/4/2022, 22:12

Šandor Winnetou wrote:https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/ruske-medijske-prijetnje-sve-su-glasnije-simonyan-ili-cemo-izgubiti-u-ukrajini-ili-pocinje-treci-svjetski-rat-sto-je-realnije-poznavajuci-naseg-vodu-1188077

Jedina utjeha bi mi bila da bi tom prilikom spalio netralnog ebenog, ventilator,  alfu, ringa, levog i ostale ruske kujice koje navijaju za psihopata

Vidiš mene to nikada toliko nije smetalo. Kao u svemu ostalome normalno je da ima nenormalnog svijeta u svemu tako i kod ovoga. Na kraju krajeva nema rata ili sukoba na svijetu ili naposlijetku države koja nema niz ljudi koji su istu spremni izdati iz ovih ili onih razloga. Odkad je ljudi takvih ljudi je uvijek bilo, to se neće nikada promijeniti.

Ljudi koje ja doslovno ne podnosim tj koji mi se potpuno gade, su ljudi koji trenutno promijene mišljenje iz raznih razloga, najčešće prilagodbe retorike radi u temi da bi bili ne znam ni ja što...popularniji u razgovorima ili da bi im mišljenje išlo u liniji s većinom, i onda u trenutku kada im to odgovara....instant zaborave sve što su govorili do jučer pušu u potpuno drugi rog bez ikakvog objašnjenja ili doze samokritike. To se ovdje recimo dogodilo kod jako puno ljudi koji su godinama dizali Putka u nebesa, čovječe ja se sjećam niza baš ono najgorih mogućih članaka sa RT ili sličnoga smeća o stvarima tipa onaj Yatsenyuk ili kako li se zvao da je bio sudionik gay orgija ili tko zna što sve ne. Pisanje ove lude kučke na televiziji njihovoj i onog manijaka s vilama u Italiji to je prije jaaaaaaaaaaaako kratko vremena bilo sasvim prihvatljivo čitavom dijelu ljudi da bi sada odjednom total promijenili retoriko i nitko od istih ni da spomene sva ta sranja koja su pisali prije. Niti da daju objašnjenje...ma ništa nula bodova. Nego eto sad je on protiv Rusa jer sad su odjednom zli. Isti ljudi su gušili biskupa u nesvjest kad je ovaj napadao Gruziju,Krim anektirao,Donbass,ubijao okolo novinare....opravdavali bukvalno ubojstva disidenata i oporbenih političara. Da bi sada zaboravili vlastitu retoriku i pristup svemu ovome i sva sranja koja su izasrali unatrag 10-15 godina. Mirne duše pišu o ovome bez ikakvog osvrtanja na sve prije što je napisano i slažu se sa svakim zaključkom po pitanju ludila Putina ili idiota oko njega....uz naravno svesrdnu nadu u konačnu pobjedu Ukraine. Ne radi se samo o forumu naravno ali evo ovdje pričamo o forumu i forumašima pa rekoh da spomenem.

E sad....niti jedan od gore spomenutih ne spada u ovo što nabrojah gore. Ako ništa drugo...ti mi se ljudi možebitno gade zbog svojih stavova, redom su mi svi na ignoru jer namam o čemu sa fašistima i ljudima koji propagiraju otvoreno uništavanje drugih nacija kao nešto pozitivno razgovarati, ili razmjenjivati mišljenja nebitno,... ali barem ne mijenjaju stavove ko čarape svako par dana. Meni je svako iskreno đubre i govno od čovjeka draže od prebjega s kojim ne znaš na čemu si danas a na čemu si sutra. Mrzim proklete žmigavce.


Jebote otkrili ameriku....odjednom je lud, odjednom je tiranin, odjednom je uvijek to bilo, odjednom koristi metode koje koristi, odjednom su svi ovi oko njega poslušnici i manijaci. Pa pička vam materina gdje ste prije bili? A ne prije je bilo....hehehe hihihi Putin manga...vidiš ti kako on to rješava po kratkom postupku....do ovoga. I sad odjednom sve te karakterne strane od tog luđaka koje su tim istima bile godinama vrline...odjednom se sjetili da to nije možda nešto najpozitivnije. A do pred dva mjeseca im svetac bio....bez mrlje jedne u cv-u...

Fuj jebote.

I još nešto...opet će im bog biti za par mjeseci.


Last edited by MDMiridije on 28/4/2022, 22:22; edited 6 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 28/4/2022, 22:12

https://twitter.com/mhmck/status/1519748241977495552?cxt=HHwWgMC-8au-nZcqAAAA

Ukrajinska vojska je oslobodila Rusku Lozovu, 16 kilometara od Harkivka. Nekoliko sati prije, Ukrajinska vojska je oslobodila i selo Kutuzovku kod Harkivka


Last edited by red wolf on 28/4/2022, 22:14; edited 1 time in total
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/4/2022, 22:12

AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:A, vratila se glupa pička koja si misli da je intelektualka

ko adrian mole (13 3/4), "ja jesam intelektualac ali nisam baš jako pametan"
a biti će joj drago da je netko reagirao na njen glupi post

a što mogu kad sam po prirodi dobrohotan
Rođo Ljubo nas je sve sjebo davši nam vile i sjeno za hranidbu potrebitih :(
Vas dvojica baš retardirani. :roll
evo ja ću na tvoj post reagirati, jesi sad barem malo sretniji, barem da mahneš repom a?
Pa napisa sam to zato da bi ti reagira. Nisam zato što zaista jeste retardirani.
znači tko navija da rusi otimaju pljačkaju, pale, siluju, ubijaju je normalan ( ti, neutralni, ventilirajuća...) a svi drugi su retardirani? Bravo majestore, ajd reci iskreno koliko ti ljudi dnevno kažu da si idiot?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 28/4/2022, 22:16

AlfaOmega wrote:
dzango wrote:
Sada su i zvanično nasisti?
Jedan navijač Ukrajine kojem sam to pokaza mi je reka - nisu zvanično, nego ih je nezvanično veći broj. A zvanično će ka biti tek kad vlast bude nacistička. 
Ima lik pojašnjenje, jbg.
Znači nisu nacisti, samo se tako češljaju?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2022, 22:18

Jedna od stvari zašto navijam za Ukraince, jest ikonografija, paganizam i druga simbolika.

Ruska simobila je najčešće komunistička, ateistička, ruski vojnici izgledaju depresivno , osim čečenaca koji su dovedeni da budu šminkeri da snimaju tik tok videa , dok ruska sirotinja gine.

Kod Ukrainaca je vrhunska mješavina religije(pravoslavlja) i slavenskog paganizma, rituali, simboli, pogledajte ovu zastavu od desnog sektora. Dva kalašnikova itd. gledao sam neke vjerske rituale recimo gdje se ukrainski vojnici klanjaju slavenskim bogovima, obilaze crkve, itd, sviđa mi se ta vjerska nota. recimo često ukrainci kada se pozdravljaju , pokazuju simbole rogova, naravno to se odmah povezuje sa "sotonizmom" , međutim to je istovremeno i paganski simboli Peruna , Slavenskog Boga rata . Ukraina mora pobjediti , tamo će se obnoviti nova vjerovanja koja bi se mogla kroz idućih desetljeća proširiti na cijelu ateističku Europu gdje kršćanstvo izumire pa je normalno da vratimo stara vjerovanja, umjesto da nas smrvi ateistička kultura smrti koja dolazi i od amerike i rusije ili islamizam koji dolazi iz amerike ali i rusije
ovako mojih par rečenica na to u Ukraini

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2022, 22:19

dzango wrote:
AlfaOmega wrote:Evo ih nešt ka umjereni kanibali u Siriji

Sada su i zvanično nasisti?
ova zastava mi je teški vrh

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/4/2022, 22:20

dzango wrote:
AlfaOmega wrote:
dzango wrote:
Sada su i zvanično nasisti?
Jedan navijač Ukrajine kojem sam to pokaza mi je reka - nisu zvanično, nego ih je nezvanično veći broj. A zvanično će ka biti tek kad vlast bude nacistička. 
Ima lik pojašnjenje, jbg.
Znači nisu nacisti, samo se tako češljaju?

Nisi ni ti manijak dok ne kreneš slike ćune pokazivati uokolo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 28/4/2022, 22:23

Šandor Winnetou wrote:
AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:A, vratila se glupa pička koja si misli da je intelektualka

ko adrian mole (13 3/4), "ja jesam intelektualac ali nisam baš jako pametan"
a biti će joj drago da je netko reagirao na njen glupi post

a što mogu kad sam po prirodi dobrohotan
Rođo Ljubo nas je sve sjebo davši nam vile i sjeno za hranidbu potrebitih :(
Vas dvojica baš retardirani. :roll
evo ja ću na tvoj post reagirati, jesi sad barem malo sretniji, barem da mahneš repom a?
Pa napisa sam to zato da bi ti reagira. Nisam zato što zaista jeste retardirani.
znači tko navija da rusi otimaju pljačkaju, pale, siluju, ubijaju je normalan ( ti, neutralni, ventilirajuća...) a svi drugi su retardirani? Bravo majestore, ajd reci iskreno koliko ti ljudi dnevno kažu da si idiot?
Gle, ono sarkazam, jbt. Istina je obratna - nek se zna da ste retardirani, a boli nekog k. hoćeš li na to reagirati. Kuiš sad ili? 
I ne, nema to veze sa pljačkama, paleži, silovanjima i stanjem na terenu u Ukrajini, neg sa ophođenjem prema kolegici.  :)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/4/2022, 22:26

MDMiridije wrote:
Šandor Winnetou wrote:https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/ruske-medijske-prijetnje-sve-su-glasnije-simonyan-ili-cemo-izgubiti-u-ukrajini-ili-pocinje-treci-svjetski-rat-sto-je-realnije-poznavajuci-naseg-vodu-1188077

Jedina utjeha bi mi bila da bi tom prilikom spalio netralnog ebenog, ventilator,  alfu, ringa, levog i ostale ruske kujice koje navijaju za psihopata

Vidiš mene to nikada toliko nije smetalo. Kao u svemu ostalome normalno je da ima nenormalnog svijeta u svemu tako i kod ovoga. Na kraju krajeva nema rata ili sukoba na svijetu ili naposlijetku države koja nema niz ljudi koji su istu spremni izdati iz ovih ili onih razloga. Odkad je ljudi takvih ljudi je uvijek bilo, to se neće nikada promijeniti.

Ljudi koje ja doslovno ne podnosim tj koji mi se potpuno gade, su ljudi koji trenutno promijene mišljenje iz raznih razloga, najčešće prilagodbe retorike radi u temi da bi bili ne znam ni ja što...popularniji u razgovorima ili da bi im mišljenje išlo u liniji s većinom, i onda u trenutku kada im to odgovara....instant zaborave sve što su govorili do jučer pušu u potpuno drugi rog bez ikakvog objašnjenja ili doze samokritike. To se ovdje recimo dogodilo kod jako puno ljudi koji su godinama dizali Putka u nebesa, čovječe ja se sjećam niza baš ono najgorih mogućih članaka sa RT ili sličnoga smeća o stvarima tipa onaj Yatsenyuk ili kako li se zvao da je bio sudionik gay orgija ili tko zna što sve ne. Pisanje ove lude kučke na televiziji njihovoj i onog manijaka s vilama u Italiji to je prije jaaaaaaaaaaaako kratko vremena bilo sasvim prihvatljivo čitavom dijelu ljudi da bi sada odjednom total promijenili retoriko i nitko od istih ni da spomene sva ta sranja koja su pisali prije. Niti da daju objašnjenje...ma ništa nula bodova. Nego eto sad je on protiv Rusa jer sad su odjednom zli. Isti ljudi su gušili biskupa u nesvjest kad je ovaj napadao Gruziju,Krim anektirao,Donbass,ubijao okolo novinare....opravdavali bukvalno ubojstva disidenata i novinara. Da bi sada zaboravili vlastitu retoriku i pristup svemu ovome i sva sranja koja su izasrali unatrag 10-15 godina. Mirne duše pišu o ovome bez ikakvog osvrtanja na sve prije što je napisano i slažu se sa svakim zaključkom po pitanju ludila Putina ili idiota oko njega....uz naravno svesrdnu nadu u konačnu pobjedu Ukraine. Ne radi se samo o forumu naravno ali evo ovdje pričamo o forumu i forumašima pa rekoh da spomenem.

E sad....niti jedan od gore spomenutih ne spada u ovo što nabrojah gore. Ako ništa drugo...ti mi se ljudi možebitno gade zbog svojih stavova, redom su mi svi na ignoru jer namam o čemu sa fašistima i ljudima koji propagiraju otvoreno uništavanje drugih nacija kao nešto pozitivno razgovarati, ili razmjenjivati mišljenja nebitno,... ali barem ne mijenjaju stavove ko čarape svako par dana. Meni je svako iskreno đubre i govno od čovjeka draže od prebjega s kojim ne znaš na čemu si danas a na čemu si sutra. Mrzim proklete žmigavce.


Jebote otkrili ameriku....odjednom je lud, odjednom je tiranin, odjednom je uvijek to bilo, odjednom koristi metode koje koristi, odjednom su svi ovi oko njega poslušnici i manijaci. Pa pička vam materina gdje ste prije bili? A ne prije je bilo....hehehe hihihi Putin manga...vidiš ti kako on to rješava po kratkom postupku....do ovoga. I sad odjednom sve te karakterne strane od tog luđaka koje su tim istima bile godinama vrline...odjednom se sjetili da to nije možda nešto najpozitivnije. A do pred dva mjeseca im svetac bio....bez mrlje jedne u cv-u...

Fuj jebote.
tih prebjega je uvijek bilo i biti će, na svojoj koži smo mogli svi to osjetiti od stvaranja RH pa na ovamo, budemo vidjeli jeli netko stvarno progledao ili se samo adaptirao. 
No meni se gadi kompletan moralni pristup  cijeloj tematici oko agresije na ukrajinu, ti ljudi koji podržavaju rusku stoku imaju svakako sjeban moralni kompas u svakom pogledu i vrlo vjerojatno još pokoji poremećaj tipa sadizam ili mazohizam a o licemjerstvu istih da i ne govorimo jer svi odreda žive na zapadu i ne pada im na pamet ići živjeti u rusiju.
Gadljivo do bola

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 28/4/2022, 22:26

AssadNaPodmornici wrote:
Ruska simobila je najčešće komunistička, ateistička, 

Rusi su još uvijek pojeljeni između crvenih i bijelih

Recimo Strelkov je bijeli 

Vojna simbolika je još uvijek sva crvena. 


Kod Ukra nema crvenih.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2022, 22:28

AssadNaPodmornici wrote:Jedna od stvari zašto navijam za Ukraince, jest ikonografija, paganizam i druga simbolika.

Ruska simobila je najčešće komunistička, ateistička, ruski vojnici izgledaju depresivno , osim čečenaca koji su dovedeni da budu šminkeri da snimaju tik tok videa , dok ruska sirotinja gine.

Kod Ukrainaca je vrhunska mješavina religije(pravoslavlja) i slavenskog paganizma, rituali, simboli, pogledajte ovu zastavu od desnog sektora. Dva kalašnikova itd. gledao sam neke vjerske rituale recimo gdje se ukrainski vojnici klanjaju slavenskim bogovima, obilaze crkve, itd, sviđa mi se ta vjerska nota. recimo često ukrainci kada se pozdravljaju  , pokazuju simbole rogova, naravno to se odmah povezuje sa "sotonizmom" , međutim to je istovremeno i paganski simboli Peruna , Slavenskog Boga rata . Ukraina mora pobjediti , tamo će se obnoviti nova vjerovanja koja bi se mogla kroz idućih desetljeća proširiti na cijelu ateističku Europu gdje kršćanstvo izumire pa je normalno da vratimo stara vjerovanja, umjesto da nas smrvi ateistička kultura smrti koja dolazi i od amerike i rusije ili islamizam koji dolazi iz amerike ali i rusije
ovako mojih par rečenica na to u Ukraini



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 _123605313_nwv6jh5i-1

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2022, 22:30

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ruska simobila je najčešće komunistička, ateistička, 

Rusi su još uvijek pojeljeni između crvenih i bijelih

Recimo Strelkov je bijeli 

Vojna simbolika je još uvijek sva crvena. 


Kod Ukra nema crvenih.
pa to je to, pogledaj onaj ritual što sam stavio... vidio sam hrpu toga, šteta što nisam spremio linkove

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/4/2022, 22:31

AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
AlfaOmega wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:A, vratila se glupa pička koja si misli da je intelektualka

ko adrian mole (13 3/4), "ja jesam intelektualac ali nisam baš jako pametan"
a biti će joj drago da je netko reagirao na njen glupi post

a što mogu kad sam po prirodi dobrohotan
Rođo Ljubo nas je sve sjebo davši nam vile i sjeno za hranidbu potrebitih :(
Vas dvojica baš retardirani. :roll
evo ja ću na tvoj post reagirati, jesi sad barem malo sretniji, barem da mahneš repom a?
Pa napisa sam to zato da bi ti reagira. Nisam zato što zaista jeste retardirani.
znači tko navija da rusi otimaju pljačkaju, pale, siluju, ubijaju je normalan ( ti, neutralni, ventilirajuća...) a svi drugi su retardirani? Bravo majestore, ajd reci iskreno koliko ti ljudi dnevno kažu da si idiot?
Gle, ono sarkazam, jbt. Istina je obratna - nek se zna da ste retardirani, a boli nekog k. hoćeš li na to reagirati. Kuiš sad ili? 
I ne, nema to veze sa pljačkama, paleži, silovanjima i stanjem na terenu u Ukrajini, neg sa ophođenjem prema kolegici.  :)
a zoro junak se javio, kako ne štitiš tako ukrajinske žrtve retardinjo nego navijaš da ih ruska stoka potamani?
Da  te nema trebalo bi te izmisliti kao ogledni primjer totalnog moralnog krša u svakom pogledu.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 28/4/2022, 22:34

O moralisanju priča lik koji se mora udružiti sa drugim forumašem da bi nekaj sklepa protiv forumašice. Ono, nje, nje, kmee... ajd, mrš glavonja

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum