ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by aben 24/4/2022, 15:02

Eroo wrote:
aben wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Dakle, admin -antivaxerski Zoro.... Z -Protiv slobode misljenja i govora-pisanja. Muhahahahahaaaa Zabrani vaxerskog nacistu i narkomana..... Zvaci poznato.....Denacifikacija kolege Ero.....
:tu

. Kada budem spamao 40h u komadu kolega administrator će me poslati na odmor jer sam se ne mogu kontrolirati

E, moj kic..

forum se popravlja

Steva iz podstrane, ili je u teretani isprid špeća, ili baniro nedužne

aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 24/4/2022, 15:16

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade
Bio sam debil i pokušati ću manje spamati

:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 24/4/2022, 15:20

Veliki vojni konvoj prošao kroz Osijek, pogledajte snimku

vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 24/4/2022, 15:24

MDMiridije wrote:

Zanimljivost jedna. Azeri jebote izgleda imaju novinare ono slobodan prolaz i kod jednih i kod drugih...po komentarima redom vise nekako navijaju za Ukraince. Sto mi isto nije jasno...sasvim lijepo suraduju s Rusima. Dronovi više ovako da gledaju gdje je šta....ali na kraju balade artiljerija odrađuje posao i na jednoj i drugoj strani. Ovi tko god da jesu....na otvorenome voziti ovako kolonu u dometu artiljerije ukoliko ih dron vidi...samoubojstvo.

Lokacija Baku, Azerbajdžanska SSR
Datum 19. – 20. siječnja 1990
Umrli 131–170
Ozlijeđenih 700–800
Žrtve Azerbajdžanaca
Počinitelji sovjetske vojske
Crni siječanj (azerbejdžanski: Qara Yanvar), također poznat kao Crna subota ili siječanjski masakr, bio je nasilni udar na civilno stanovništvo Bakua 19. – 20. siječnja 1990., kao dio izvanrednog stanja tijekom raspada Sovjetskog Saveza. .

Glavni tajnik Sovjetske Komunističke partije Mihail Gorbačov i ministar obrane Dmitrij Yazov ustvrdili su da je vojni zakon nužan kako bi se osujetili napori pokreta za neovisnost Azerbajdžana da zbaci sovjetsku azerbajdžansku vladu. Prema službenim procjenama Azerbajdžana, 147 civila je ubijeno, 800 ljudi je ozlijeđeno, a pet osoba je nestalo.

U rezoluciji od 22. siječnja 1990. Vrhovni sovjet Azerbajdžanske SSR proglasio je da dekret Predsjedništva Vrhovnog sovjeta SSSR-a od 19. siječnja, koji je korišten za uvođenje izvanrednog stanja u Bakuu i raspoređivanje vojske, predstavlja čin agresije.

Neovisnost

Azerbajdžanski parlament je 18. listopada 1991. obnovio neovisnost zemlje. Dana 14. veljače 1992. Ured glavnog tužitelja Azerbajdžana pokrenuo je tužbu protiv osoba uključenih u masakr. U ožujku 2003. ista je tužba bila usmjerena protiv bivšeg sovjetskog predsjednika Gorbačova zbog kršenja članka 119. sovjetskog ustava i članka 71. Ustava Azerbajdžanske SSR. Godine 1994. Narodna skupština Azerbajdžana usvojila je punu političku i pravnu ocjenu događaja iz Crnog siječnja. Prema dekretu predsjednika Azerbajdžana, Heydara Aliyeva od 16. prosinca 1999., sve žrtve gušenja dobile su počasnu titulu "Mučenik 20. siječnja" (azerbejdžanski: 20 yanvar şəhidi).

20. siječnja se u Azerbajdžanu obilježava kao Dan mučenika (ili doslovno "Dan tuge cijele zemlje").

https://en.wikipedia.org/wiki/Black_January
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 24/4/2022, 16:01

INTRIGANTNA MISIJA
[size=87]Misteriozni avion danima kruži nad RH: Često ga koriste i u vojne svrhe, evo što radi kod nas[/size]
Avion s registracijskom oznakom OO-LET na zagrebački aerodrom Franjo Tuđman stigao je iz Antwerpena još 20. travnja
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 K_24510003_640

Svi oni koji danas pozornije prate aktivnosti na nebu iznad Hrvatske putem servisa Flightradar24 mogli su zamijetiti neobične zračne aktivnosti aviona Beech B200 Super King Air registarske oznake OO-LET. Riječ je o avionu u vlasništvu belgijske kompanije Air Service Liege.
Avion je tijekom današnjeg dana u trajanju od nekoliko sati kružno nadlijetao područje Zagorja i Slovenije u pograničnom području. Na Flightradaru24 mogu se vidjeti skoro pa pravilni krugovi putanje leta koje posada obavlja. Prema neslužbenim informacijama, riječ je o avionu koji za potrebe WRC Croatia Rallyja obavlja posao osiguravanja komunikacija i radio uređaja. Naime, sličan posao ova tvrtka je istim ovim avionom obavljala i za organizatore Olimpijskih igara u Londonu 2012. godine. Tada je avion doživio kvar te se morao prisilno spustiti.
Avion s registracijskom oznakom OO-LET na zagrebački aerodrom Franjo Tuđman stigao je iz Antwerpena još 20. travnja. Od tada do danas njegova posada obavila više od 30 sati leta iznad Hrvatske.
No, prva tri dana boravka u Hrvatskoj "meta" im nije bilo Zagorje. Dana 21. travnja u prvom letu avion je kružio u području Gorrnje Podgore u Sloveniji nakon čega se uputio na područje Gornjeg Jelenja iznad kojeg je napravio nekoliko krugova te se vratio u Zagreb da bi se u poslijepodnevnim satima ponovo vratio na područje Gornjeg Jelenja i Platka i napravio nekoliko krugova.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509967
Dan kasnije u dva je navrata po nekoliko sati kružio iznad područja Plešivice s obje strane granice te Karlovca i Duge Rese. U poslijepodnevnim satima uputio se u područje Nacionalnog parka Risnjak iznad kojeg je obavio nekoliko kružnih letova.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509969
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509971
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509973
Sličnu rutu leta imao je i jučer, 23. travnja, u prijepodnevnim satima. Poslijepodne se nakon nadlijetanja Žumberka i Karlovca ponovno uputio prema Gornjem Jelenju te obavio nekoliko kružnih nadlijetanja iznad Grobnika.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509975
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509977
S obzirom na putanje letova u ta tri dana, najvjerojatnije je bila riječ o unaprijed dogovorenom zračnom snimanju. Naime, avion Beech b200 Super King Air koriste državne, vojne i komercijalne institucije za operacije zračnog snimanja, zračne hitne pomoći, obavljanje poslova inspekcije leta i nadzor. Može prevesti deset osoba, a posadu čine dva člana.
Jutros u 6 sati i 39 minuta avion je poletio sa zagrebačkog aerodroma prema Zagorju te je kružno nadlijetao područje Kumrovca te Trakošćana, Bednje, Donjeg i Gornjeg Macelja te Lepoglave. Na aerodrom se vratio u 11 sati i 16 minuta. Ponovno je poletio nešto iza 13 sati te intezivno nadlijetao područje Zagorskih sela, Miljane, Jelenjaka, Ivanića Desinićkog...
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 24509979
Tvrtku Air Service Liege sa sjedištem u Belgiji osnovao je 21. studenog 1997. godine Philippe Bodson, a s radom je započela godinu dana kasnije. Šest godina kasnije spojila se s tvrtkom JetNetherlands te je postala jedna od vodećih kompanija u sektoru poslovnog zrakoplovstva u Europi. Tvrtka nudi usluge poslovnih i čarter letova te prijevoze organa, raznih tereta i ostalog. U svojoj floti osim aviona Beech b200 Super King Aira ima i ima i avione Cessna 51o, Cessna 680, Dornier 328 te Embraer ERJ-135.
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 24/4/2022, 16:20

aben wrote:
Eroo wrote:
aben wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Dakle, admin -antivaxerski Zoro.... Z -Protiv slobode misljenja i govora-pisanja. Muhahahahahaaaa Zabrani vaxerskog nacistu i narkomana..... Zvaci poznato.....Denacifikacija kolege Ero.....
:tu

. Kada budem spamao 40h u komadu kolega administrator će me poslati na odmor jer sam se ne mogu kontrolirati

E, moj kic..

forum se popravlja

Steva iz podstrane, ili je u teretani isprid špeća, ili baniro nedužne

on strog ali pravedan.
based
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 24/4/2022, 16:24

darth_vader wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade
Bio sam debil i pokušati ću manje spamati

:D
Konačno i Kic i yoda uvode reda, a i ja postajem sve normalniji
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 24/4/2022, 16:27

lijepo neopisivo


20 komada ovih sa 40 000 granata.
Ukraina je do sada od zapada dobila/dobiti će , preko 200 komada 155 mm haubica(mobilne i druge verzije), i ovako iz glave 300 000 granata...

https://en.wikipedia.org/wiki/AS-90

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 AS-90_self-propelled_artillery


treba naglasiti da većina tih zapadnih haubica može ispaljivati i "pametne granate" , gdje svaka košta i par destaka tisuća $ pa i do 100 000$(googlajte exalibur granate na youtube ili wiki), koje imaju razne sezone, pogone za duži domete, navođenje itd,

naravno sve ovo oružje će trebati nekoliko mjeseci da se istrenira ... tako da ovo ljeto vjerujem da će UKR već hrpu njih početi raspoređivati po linijama fronte..

iskreno s obzirom na ogromne količine oružja koje ovi dobijaju a dobijati će sve više i više, Rusima bi bilo pametno da izađu iz rata..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 24/4/2022, 16:30

Slusam tu zapadnu propagandu
Pa stvarno...nakon svih lazi zapadne propagande...nakon svih Bin Laden lakrdija, Sadama i oruzja masovnog unistenja, Gadafija i silovanja gardistkinja, nakon kuvajtskih beba izbacenih iz inkubatora, nakon incidenta u Tonkin zalivu u Vijetnamu ...nakon svih tih lazi opet budale vjeruju zapadnoj propagandi ...pa stvarno treba bit kreten pa im vjerovati...
E Jebi ga...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 24/4/2022, 16:34

Poslali su im dosta šta je je. Baš san to sve proučava zadnjih dana tako da ono poprilično fina svotica tih haubica šta teglenih a šta samohodnih kalibra 155 mm.

Za Kosevo, za Vratnik, Maltu
Za čitav svijet
Gigo Bosnić puni sad
Kalibar 155

Balada o Gigi Bosniću, Zabranjeno pušenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 24/4/2022, 16:35

Eroo wrote:
darth_vader wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade
Bio sam debil i pokušati ću manje spamati

:D
Konačno i Kic i yoda uvode reda, a i ja postajem sve normalniji

Od kad je Yoda uzeja adminske ovlasti, odjednom ti nadošao smisao za autoironiju... : )

Ovo je čak i zabavnije, nego što sam mislio... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 24/4/2022, 16:37

inače sada je valjda svima jasno kako je SSSR preživio i pobjedio Nazi Njemačku, uz pomoć neograničene USA industrijske pomoći.
USSR je 1942 imao slobodni teritorij sa 110 milijuna ljudi, a Nazi Njemačka + saveznici na istočnom frontu 140milijuna

Gubitkom zapadnih djelova SSSRa, izgubili su 2/3 obradivih površina, većinu rudnika željeza, ugljena, aluminija, nisu imali proizvodnju gume više.. čak i manje stanovnika i manju industriju..

međutim zbog Američke neograničene pomoći , već od 1942 imaju non stop duplo više vojnika, nekoliko puta više tenkova, aviona, topova i streljiva od Švaba, i najvažnije hrane, strateških resursa, i još važnije SSSR je dobio pola milijuna Američkih kamiona sa kojima su vodili mobilno ratovanje..
a švabe su vukli logistiku na magarcima(ovo je istina) i velik dio vojske im je išao pješice.

sada su uloge obrnuto , Rusija iako ima veću populaciju i veću vojsku i industrijsku bazu, sve teže će se nositi sa gubicima, dok Ukrainci će dobijati toliko resursa, i oružja da će uskoro imati i nadmoć u teškom oružuju spram Rusa.

Naravno sve što Ukrainci trebaju za dobiti rat - jest da nastave imati visoko motiviranu vojsku. Ako imaju motivaciju, rat ne mogu izgubiti.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 24/4/2022, 16:37

violator wrote:Sandore, sretan ti Uskrs!

U slast ti bio danasnji dorucak s finom sunkicom!

We love you!

#postujmomanjine

kaj je danas uskrs?

po kojem ti kalendaru slaviš?

kaj nije bio prošli tjedan?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 24/4/2022, 16:40

Ako pretpostavimo da će Ukrainci imati motivaciju. To znači da će kroz nekoliko mjeseci ili više ostvariti i stratešku prednost na istočnoj fronti.

Rusima preostaje ako su inteligentni da izađu iz rata dok još mogu sa nekim ustupcima. Inače kako je Strelakov rekao, rat će se vrlo brzo prebaciti na teritorij Ruske Federacije, neka Ukrainci kada izgrade vojsku oslobode Herson, odmah sam Krim dolazi u pitanje. A kako je strelakov rekao i teritorij Ruske Federacije , Bjelograd, Kursk (koji su već doživljeli Ukrainske napade) će biti ugroženi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 24/4/2022, 16:47

darth_vader wrote:
Eroo wrote:
darth_vader wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade
Bio sam debil i pokušati ću manje spamati

:D
Konačno i Kic i yoda uvode reda, a i ja postajem sve normalniji

Od kad je Yoda uzeja adminske ovlasti, odjednom ti nadošao smisao za autoironiju... : )

Ovo je čak i zabavnije, nego što sam mislio... :D
suncokret će prihvatiti svaki kombajn.
za njega nije bitno da li je to fend, john deer ili deutz.
bitno da je podšišan, pognojen i da ima mânu s neba.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 24/4/2022, 16:56

veber wrote:
violator wrote:Sandore, sretan ti Uskrs!

U slast ti bio danasnji dorucak s finom sunkicom!

We love you!

#postujmomanjine

kaj je danas uskrs?

po kojem ti kalendaru slaviš?

kaj nije bio prošli tjedan?

Tre je po ocu pravoslavac. Pristojno je čestitati mu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 24/4/2022, 16:56

Eroo wrote:
darth_vader wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade
Bio sam debil i pokušati ću manje spamati

:D
Konačno i Kic i yoda uvode reda, a i ja postajem sve normalniji

 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 1f446
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by jastreb 24/4/2022, 16:59

crvenkasti wrote:
veber wrote:
violator wrote:Sandore, sretan ti Uskrs!

U slast ti bio danasnji dorucak s finom sunkicom!

We love you!

#postujmomanjine

kaj je danas uskrs?

po kojem ti kalendaru slaviš?

kaj nije bio prošli tjedan?

Tre je po ocu pravoslavac. Pristojno je čestitati mu.
Ako je Tre katolik,onda ne može biti "po ocu pravoslavac",jer ako si katolik onda si katolik i ne možeš biti nešto drugo,ni po babu ni po stričevima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 24/4/2022, 16:59

AssadNaPodmornici wrote:Ako pretpostavimo da će Ukrainci imati motivaciju. To znači da će kroz nekoliko mjeseci ili više ostvariti i stratešku prednost na istočnoj fronti.

Rusima preostaje ako su inteligentni da izađu iz rata dok još mogu sa nekim ustupcima.  Inače kako je Strelakov rekao, rat će se vrlo brzo prebaciti na teritorij Ruske Federacije, neka Ukrainci kada izgrade vojsku oslobode Herson, odmah sam Krim dolazi u pitanje. A kako je strelakov rekao i teritorij Ruske Federacije , Bjelograd, Kursk (koji su već doživljeli Ukrainske napade) će biti ugroženi

Dobra analiza
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 24/4/2022, 17:02

crvenkasti wrote:
veber wrote:
violator wrote:Sandore, sretan ti Uskrs!

U slast ti bio danasnji dorucak s finom sunkicom!

We love you!

#postujmomanjine

kaj je danas uskrs?

po kojem ti kalendaru slaviš?

kaj nije bio prošli tjedan?

Tre je po ocu pravoslavac. Pristojno je čestitati mu.

On barem zna tko mu je otac. sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 24/4/2022, 17:06

MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:
veber wrote:
violator wrote:Sandore, sretan ti Uskrs!

U slast ti bio danasnji dorucak s finom sunkicom!

We love you!

#postujmomanjine

kaj je danas uskrs?

po kojem ti kalendaru slaviš?

kaj nije bio prošli tjedan?

Tre je po ocu pravoslavac. Pristojno je čestitati mu.

On barem zna tko mu je otac. sunny

Zar ti ne znaš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum