ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 18:17

kaya wrote:
Ringo10 wrote:E ne znam...Rusi su unistili tvornicu u Kjjevu koja navodno proizvodi te projektile
. Ali po logici stvari podvodna mina pada na dno, i pogodi podmornicu ili padne na dno, i eksplodira ili ne. Na nju ne može naletiti  brod, ovaj moskva sada na dnu može doduše. A brodove uništava torpedo. 
.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 15/4/2022, 18:17

Ringo10 wrote:Ovaj rat ne dobija mornarica
bome ni ruski tenkovi, cigani će godinama imati što šarafati kad ruske bitange na kraju budu istjerane iz Ukrajine.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 15/4/2022, 18:17

Ne tjesim se ja. Rat znaci gubitke a Ukri gube rat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 15/4/2022, 18:18

E pa tenkovi ga dobijaju izmedju ostalog
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 15/4/2022, 18:21

Ringo10 wrote:Ne tjesim se ja. Rat znaci gubitke a Ukri gube rat
tješiš i te kako,  takva sila kakva je rusija je trebala davno pregaziti Ukrajinu jer je zato i dovukla 200 tisuća vojnika i more tehnike od koje joj je gotovo pola već sprženo.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 15/4/2022, 18:22

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:E ne znam...Rusi su unistili tvornicu u Kjjevu koja navodno proizvodi te projektile
A čuj, i ja znam iz filma. Ali po logici stvari podvodna mina pada na dno, i pogodi podmornicu ili padne na dno, i eksplodira ili ne. Na nju ne može naletiti  brod, ovaj moskva sada na dnu može doduše. A brodove uništava torpedo. 
Valjda. Evo ovi dečki bolje znaju..
ima plutajućih mina  no u ovom slučaju gotovo je sigurno da pokojni ponos ruske mornarice nije na takvo što naletio.
ima deset vrsta morskih mina i lijepo do tebe da joj pokušavaš objasnit :tu  
Pa ja volim čuti nešto od njih što ne znam. A tebe ne bi slušala jer nemaš pojma, sasamo goglaš a to mogu i sama.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 18:23

kaya wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:E ne znam...Rusi su unistili tvornicu u Kjjevu koja navodno proizvodi te projektile
A čuj, i ja znam iz filma. Ali po logici stvari podvodna mina pada na dno, i pogodi podmornicu ili padne na dno, i eksplodira ili ne. Na nju ne može naletiti  brod, ovaj moskva sada na dnu može doduše. A brodove uništava torpedo. 
Valjda. Evo ovi dečki bolje znaju..
ima plutajućih mina  no u ovom slučaju gotovo je sigurno da pokojni ponos ruske mornarice nije na takvo što naletio.
ima deset vrsta morskih mina i lijepo do tebe da joj pokušavaš objasnit :tu  
Pa ja volim čuti nešto od njih što ne znam. A tebe ne bi slušala jer nemaš pojma, sasamo goglaš a to mogu i sama.
to sam izguglao tebi jer drugačije je isto k'o da zidu objašnjavaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 15/4/2022, 18:26

ebenica wrote:
kaya wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:E ne znam...Rusi su unistili tvornicu u Kjjevu koja navodno proizvodi te projektile
A čuj, i ja znam iz filma. Ali po logici stvari podvodna mina pada na dno, i pogodi podmornicu ili padne na dno, i eksplodira ili ne. Na nju ne može naletiti  brod, ovaj moskva sada na dnu može doduše. A brodove uništava torpedo. 
Valjda. Evo ovi dečki bolje znaju..
ima plutajućih mina  no u ovom slučaju gotovo je sigurno da pokojni ponos ruske mornarice nije na takvo što naletio.
ima deset vrsta morskih mina i lijepo do tebe da joj pokušavaš objasnit :tu  
Pa ja volim čuti nešto od njih što ne znam. A tebe ne bi slušala jer nemaš pojma, sasamo goglaš a to mogu i sama.
to sam izguglao tebi jer drugačije je isto k'o da zidu objašnjavaš.
A ha, znao si da tebi niš ne vjerujem da napišeš.  
Ajde dobro
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 15/4/2022, 18:26

Ringo10 wrote:E pa tenkovi ga dobijaju izmedju ostalog
Znači Ukrajina je denacifizirana i svi ruski zahtjevi su ostvareni u specijalnoj vojnoj operaciji od tri dana koja traje već 50 dana bez ikakvog uspjeha, uz more uništene ruske tehnike i na desetke tisuća itbačenih iz stroja ruskih vojnika.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 18:28

kaya wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:E ne znam...Rusi su unistili tvornicu u Kjjevu koja navodno proizvodi te projektile
A čuj, i ja znam iz filma. Ali po logici stvari podvodna mina pada na dno, i pogodi podmornicu ili padne na dno, i eksplodira ili ne. Na nju ne može naletiti  brod, ovaj moskva sada na dnu može doduše. A brodove uništava torpedo. 
Valjda. Evo ovi dečki bolje znaju..
ima plutajućih mina  no u ovom slučaju gotovo je sigurno da pokojni ponos ruske mornarice nije na takvo što naletio.
ima deset vrsta morskih mina i lijepo do tebe da joj pokušavaš objasnit :tu  
Pa ja volim čuti nešto od njih što ne znam. A tebe ne bi slušala jer nemaš pojma, sasamo goglaš a to mogu i sama.
to sam izguglao tebi jer drugačije je isto k'o da zidu objašnjavaš.
A ha, znao si da tebi niš ne vjerujem da napišeš.  
Ajde dobro
da. jer nisi baš nešto inteligentna a meni se neda stalno guglat za tebe.
danas sam melankoličan pa imaš sreće i pošteđena si mog uobičajenog pristupa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 15/4/2022, 18:33

Nepoznato ostaje i što se dogodilo s 510 članova posade nakon eksplozije koja je izazvala požar nakon što su brod navodno pogodile dvije ukrajinske krstareće rakete Neptun.

Do sada se zna samo da je oko 50 članova posade pokupio turski brod, dok je još 14 mornara navodno prevezeno u luku Sevastopolj. Sudbina više od 400 Rusa nije poznata.

Rusija tvrdi da je evakuirala cijelu posadu, ali video snimljen noćas u Sevastopolju pokazuje desetke automobila koji navodno pripadaju mornarima, a koji su još uvijek parkirani u luci - što sugerira da se njihovi vlasnici nisu vratili po njih.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 18:36

debotoijusto wrote: ali video snimljen noćas u Sevastopolju pokazuje desetke automobila koji navodno pripadaju mornarima, a koji su još uvijek parkirani u luci - što sugerira da se njihovi vlasnici nisu vratili po njih.
kako ti logički guru zamišljaš mornaricu? dođeš ujutro autom na posao u osam, ako ne pokupiš auto do noći utopio si se? što nam to sugerira logički guru? što nam sugeriraju auti u luci, da netko nije išao doma? a tko bi to mogao biti? mornari kojima je radno vrijeme završilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 18:47

Meni nema logike da se radi o neptunima jeednostavno jer....pa sto bi dozvolili ruskoj floti da bez kazne bombardira gradove okolo i radi sto hoce 50 dana i onda odjednom....e idemo sada pucati. Upotrijebili bi ih prije.

Jedino ako su do sada obucavali ljude de uopce rukuju s tim...tko ce znati sto je ovdje bilo. Toliku mrcinu nije ni lako pogoditi, skladista municije su obicno u najzasticenijem dijelu broda...sve ce biti da su se degenerici sami digli u zrak. Kako god bilo lijepo....nek je zaronio i dabogda ga slijedili i svi ostali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 18:48

još jedna priča iz rubrike fuck off battleship.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 15/4/2022, 18:50

MDMiridije wrote:Meni nema logike da se radi o neptunima jeednostavno jer....pa sto bi dozvolili ruskoj floti da bez kazne bombardira gradove okolo i radi sto hoce 50 dana i onda odjednom....e idemo sada pucati. Upotrijebili bi ih prije.

Jedino ako su do sada obucavali ljude de uopce rukuju s tim...tko ce znati sto je ovdje bilo. Toliku mrcinu nije ni lako pogoditi, skladista municije su obicno u najzasticenijem dijelu broda...sve ce biti da su se degenerici sami digli u zrak. Kako god bilo lijepo....nek je zaronio i dabogda ga slijedili i svi ostali.
A možda nije neptun nego su im amerikanci dali nešto i malo pomogli da naciljaju 😀. Pa eto tek sada..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 15/4/2022, 18:52

https://m.vecernji.hr/vijesti/karinu-23-su-ruski-vojnici-silovali-mucili-a-potom-i-ubili-obitelj-ocajna-oni-nisu-ljudi-oni-su-zivotinje-1579167
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 15/4/2022, 18:55

Je li palo koje selo, di su klipici s unistenom tehnikom,...opet slabasan rezultat.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 15/4/2022, 18:57

vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/karinu-23-su-ruski-vojnici-silovali-mucili-a-potom-i-ubili-obitelj-ocajna-oni-nisu-ljudi-oni-su-zivotinje-1579167


Sigurno je bila nacist inace rusi ne bi, oni su dobri.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/4/2022, 19:03

dijagram wrote:
vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/karinu-23-su-ruski-vojnici-silovali-mucili-a-potom-i-ubili-obitelj-ocajna-oni-nisu-ljudi-oni-su-zivotinje-1579167


Sigurno je bila nacist inace rusi ne bi, oni su dobri.
iz priče ispada da njen očuh ima ozbiljne maštarioje o silovanju a ne rusi. propaganda 1:0.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 15/4/2022, 19:38

ebenica wrote:
dijagram wrote:
vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/karinu-23-su-ruski-vojnici-silovali-mucili-a-potom-i-ubili-obitelj-ocajna-oni-nisu-ljudi-oni-su-zivotinje-1579167


Sigurno je bila nacist inace rusi ne bi, oni su dobri.
iz priče ispada da njen očuh ima ozbiljne maštarioje o silovanju a ne rusi. propaganda 1:0.
ma sve je to proturuska propaganda..nema vece nejaci i dobrica od rusa..da sad kazu rus prdnuo i to je propaganda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 15/4/2022, 20:28

Rusi: "nije istina da su nam ukrajinci potopili brod, sam se zapalio i potonuo. A sad im se moramo osvetiti"

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum