ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srbija izbori

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by immortal Mon 4 Apr - 12:23

Hektorović wrote::)

"Dozvolite mi u ime hrvatskog naroda Bosne i Hercegovine, u ime moje domovine Bosne i Hercegovine ali i u svoje osobno, uputiti najiskrenije čestitke na još jednom osvojenom predsjedničkom mandatu kao i ostvarenim izbornim rezultatima Srpske napredne stranke, s Vama na čelu, na izborima u Republici Srbiji. Držim kako ćete ponovno ukazano snažno povijesno povjerenje građana Srbije odgovorno iskoristiti i da će ostvareni rezultat kreirati još jedan snažan mandat za uspješne političke korake Vas i Vaše stranke.
Također, vjerujem kako ćemo našu dosadašnju dobru suradnju, prijateljstvo i trajnu vezu naših domovina, Bosne i Hercegovine i Republike Srbije, još više produbiti i učvrstiti na dobrobit svih naših naroda", istakao je Čović.



i taj Čović previše pretjeruje
kad bi znao koliko ga srbi vole i koliko bi ga uvažili da je putin uspio u namjerama .. skrivali mu iza leđa i radovali se slavnim planovima 


ne zna Čović preuzeti vodstvo na povijesnom Hrvatskom tlu
a boljeg ne biraju
i tamo mora doći do promjena 
dosta je hvalospjeva srbima pogotovo u BIH gdje su područje RS srbi dobili zločinom
zločinačka tvorevina 

immortal

Posts : 23187
2014-04-16


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by immortal Mon 4 Apr - 12:25

pizzon wrote:gde su vrata ?

tolika kulminacija osjećaja da ni vrata ne vidiš gdje su

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by michaellcmacha Mon 4 Apr - 13:03

pizzon wrote:gde su vrata ?
jesam ti ja rekao da odeš u veleposlanstvo ili u konzulat i da riješiš hrvatske papire... istina i bog nećeš se ni ovdje usrećiti ako gledaš političare kao ljude koji bi trebali biti tebi na usluzi, iako bi tvoji pupići bili na vlasti. ali bi ovdje ipak imao bolje mogućnosti za život, plus lakše otići u europu raditi... ako ne ti klinci tvoji... tvoja otadžbina ionako je odjebala karijeru slijedećih 10 godina minimalno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by michaellcmacha Mon 4 Apr - 13:09

evo u firmu mi došao neki dečko iz banja luke, radio i prošle godine i tako pričamo, veli tetak mu ima hrvatske papire (od očeve sestre muž) i on radi u njemačkoj i ok, on bi isto rado u njemačku ali problem su papiri, niti naši koji imaju firme po vani niti stranci se ne žele zajebavati sa papirima... jebiga ja mu velim 30ta je na pragu, dolaziš tu raditi, oženi se ima tu materijala, riješio si papire u kratkom roku, još ako nađeš domaću otočanku da je uz more, eto i lijepe kinte od najma apartmana ili kakve sobe... a nije ni banja luka na kraj svijeta...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 13:59

mortal wrote:
Hektorović wrote::)

"Dozvolite mi u ime hrvatskog naroda Bosne i Hercegovine, u ime moje domovine Bosne i Hercegovine ali i u svoje osobno, uputiti najiskrenije čestitke na još jednom osvojenom predsjedničkom mandatu kao i ostvarenim izbornim rezultatima Srpske napredne stranke, s Vama na čelu, na izborima u Republici Srbiji. Držim kako ćete ponovno ukazano snažno povijesno povjerenje građana Srbije odgovorno iskoristiti i da će ostvareni rezultat kreirati još jedan snažan mandat za uspješne političke korake Vas i Vaše stranke.
Također, vjerujem kako ćemo našu dosadašnju dobru suradnju, prijateljstvo i trajnu vezu naših domovina, Bosne i Hercegovine i Republike Srbije, još više produbiti i učvrstiti na dobrobit svih naših naroda", istakao je Čović.



i taj Čović previše pretjeruje
kad bi znao koliko ga srbi vole i koliko bi ga uvažili da je putin uspio u namjerama .. skrivali mu iza leđa i radovali se slavnim planovima 


ne zna Čović preuzeti vodstvo na povijesnom Hrvatskom tlu
a boljeg ne biraju
i tamo mora doći do promjena 
dosta je hvalospjeva srbima pogotovo u BIH gdje su područje RS srbi dobili zločinom
zločinačka tvorevina 

Ne radi se ovdje o ljubavi nego o određenim našim interesima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


RayMabus likes this post

Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 14:03

michaellcmacha wrote:evo u firmu mi došao neki dečko iz banja luke, radio i prošle godine i tako pričamo, veli tetak mu ima hrvatske papire (od očeve sestre muž) i on radi u njemačkoj i ok, on bi isto rado u njemačku ali problem su papiri, niti naši koji imaju firme po vani niti stranci se ne žele zajebavati sa papirima... jebiga ja mu velim 30ta je na pragu, dolaziš tu raditi, oženi se ima tu materijala, riješio si papire u kratkom roku, još ako nađeš domaću otočanku da je uz more, eto i lijepe kinte od najma apartmana ili kakve sobe... a nije ni banja luka na kraj svijeta...

Za Srbijance ne znam, ali znam da Bošnjački/Srpski bauštelci iz BiH uglavnom dobiju papire za bauštelu u Austriji i Sloveniji. Barem ovi što raduckaju ponekad za mene. Uglavnom budu malo u BiH dok čekaju papire, pa malo tamo.

Vozači još lakše dobiju papire.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 14:05

Hektorović wrote:

Ne radi se ovdje o ljubavi nego o određenim našim interesima.

Tako naši poduzetnici u Središnjoj Bosni radije upošljavaju Muju koji glasa za Komšića nego Antu, jer Mujo će raditi za manje. A sa glasanjem ga "metne" gazdi koji ga malo plaća.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by epikur37 Mon 4 Apr - 14:32

Hektorović wrote:
Hektorović wrote:

Ne radi se ovdje o ljubavi nego o određenim našim interesima.

Tako naši poduzetnici u Središnjoj Bosni radije upošljavaju Muju koji glasa za Komšića nego Antu, jer Mujo će raditi za manje. A sa glasanjem ga "metne" gazdi koji ga malo plaća.

U BeHa je socijalni očaj, prvenstveno mislim na mujage.

Naših u Bosni ili nema ili su starčad, situirana doznakama i mirovinom.

Za mujage uopće ne znam kako preživljavaju. Sad im lupilo poskupljenja skuplje nego u HR.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 14:45

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
Hektorović wrote:

Ne radi se ovdje o ljubavi nego o određenim našim interesima.

Tako naši poduzetnici u Središnjoj Bosni radije upošljavaju Muju koji glasa za Komšića nego Antu, jer Mujo će raditi za manje. A sa glasanjem ga "metne" gazdi koji ga malo plaća.

U BeHa je socijalni očaj, prvenstveno mislim na mujage.

Naših u Bosni  ili nema ili su starčad, situirana doznakama i mirovinom.

Za mujage uopće ne znam kako preživljavaju. Sad im lupilo poskupljenja skuplje nego u HR.


Dosta ih je vani, šalje lovu u Bosnu daidžićima, amidžićima i roditeljima, onda dođu pa troše, ulažu u nekretnine u Bosni gdje misle u penziju... 

Van Sarajeva je očaj. Naši po Vitezu i Kisaljaku zbog toga imaju jeftinu radnu snagu, no...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 14:46

Čak su i po zapadnom krenuli uzimati radnu snagu iz istočnog, ušteda je ušteda...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Pirate Mon 4 Apr - 15:03

Vucela zajedno sa Madjarima ima dovoljno za sastav vlade. Ono sto je zanimljivo je suskanje da bi mogao odbaciti Dacica kao dio koalicije sto bi mogao biti znak za odmak od Rusije.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 15:05

Prema podacima Cesida i Ipsosa, Vučićev SNS na izborima za Skupštinu Beograda osvojio je 38 posto glasova, odnosno 48 mandata, od ukupno 110 mjesta.

On će vjerovatno ponovo moći formirati vlast, jer je SPS Ivice Dačića, s kojim je u koaliciji, dobio osam mandata, tako da zajedno imaju tijesnu većinu od 56 mjesta.


https://www.klix.ba/vijesti/regija/vucicev-sns-dozivio-veliki-pad-u-beogradu-izgubili-cak-28-mandata/220404081
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Pirate Mon 4 Apr - 15:06

Vucela zajedno sa Madjarima ima dovoljno za sastav vlade. Ono sto je zanimljivo je suskanje da bi mogao odbaciti Dacica kao dio koalicije sto bi mogao biti znak za odmak od Rusije.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 15:13

Bez Dačića nema on većinu u Beogradu a tu je lova a i vlast ( hrpa mijesta za stranačke uhljebe ).

A šta ja znam. Ne znan. Nisan se uopće ni potrudija prati al Vučicu treba Orban da blokira ovu EU žgadiju koja bi sad brisala pod sa Srbijom no ne može mu ni taj Orban pomoć oko sankcija Rusiji jer ih je i on sam uveja pa mu tu bar oko te točke ne može pomoč.

Putin će prodat Vučicu ( Srbiji ) i Orbanu dio dionica NIS jer Rusija je pod sankcijama a Orban je ipak Putinov đoker a Orban je MOL a taj Mol njegove su rafinerije i u Slovačkoj i u Hrvatskoj a upravo Hrvatska je dobavni pravac za sirovu naftu prema srpskim rafinerijama....tako da će to bit to i idemo dalje.

Ionako dolaze ti električni bi bi pa to rafinerija eto moraš imat radi sebe i svoje ekonomije i to je to. Jednu za sebe da imaš najmanje i ne triba ti više.


Mala napomena : Putin svoje dionice u NIS ako ih odluči prodat jer mu je zbog sankcija otežano poslovanje tamo sigurno neće prodat Americi nego nekom svome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by epikur37 Mon 4 Apr - 15:27

Pirate wrote:Vucela zajedno sa Madjarima ima dovoljno za sastav vlade. Ono sto je zanimljivo je suskanje da bi mogao odbaciti Dacica kao dio koalicije sto bi mogao biti znak za odmak od Rusije.

Da, SPSovci su prorusi i po sovjetskoj i po pravoslavnoj liniji.

Adem Vuchiqi je četnik, manje je privezan uz rusiju.

Pitanje je s kim će praviti većinu ali obzirom da mu je gey-lezbo premijerka....neće birati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by RayMabus Mon 4 Apr - 15:31

Analitička kuća Teneo prije izbora je objavila da se može očekivati da će Adem Vuchiqi nakon izbora krenuti u "mučnu i tešku" operaciju formiranja vlade. Kako bi se pred Bruxellesom mogao izgovarati da ne može uvesti sankcije jer državu vodi tehnička, postizborna vlada koja nema te ovlasti. Nadajući se da će članice EU prihvatiti takav stav ne prozirući ga kao trik te moleći se da rat u Ukrajini što prije završi jer će u nekom trenutku morati formirati vladu.

Putin čestitao Vučiću, Beograd sprema trik kako bi prevarili EU i izbjegli uvođenje sankcija Rusiji?

Vazelin. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by immortal Mon 4 Apr - 15:50

Hektorović wrote:
mortal wrote:
Hektorović wrote::)

"Dozvolite mi u ime hrvatskog naroda Bosne i Hercegovine, u ime moje domovine Bosne i Hercegovine ali i u svoje osobno, uputiti najiskrenije čestitke na još jednom osvojenom predsjedničkom mandatu kao i ostvarenim izbornim rezultatima Srpske napredne stranke, s Vama na čelu, na izborima u Republici Srbiji. Držim kako ćete ponovno ukazano snažno povijesno povjerenje građana Srbije odgovorno iskoristiti i da će ostvareni rezultat kreirati još jedan snažan mandat za uspješne političke korake Vas i Vaše stranke.
Također, vjerujem kako ćemo našu dosadašnju dobru suradnju, prijateljstvo i trajnu vezu naših domovina, Bosne i Hercegovine i Republike Srbije, još više produbiti i učvrstiti na dobrobit svih naših naroda", istakao je Čović.



i taj Čović previše pretjeruje
kad bi znao koliko ga srbi vole i koliko bi ga uvažili da je putin uspio u namjerama .. skrivali mu iza leđa i radovali se slavnim planovima 


ne zna Čović preuzeti vodstvo na povijesnom Hrvatskom tlu
a boljeg ne biraju
i tamo mora doći do promjena 
dosta je hvalospjeva srbima pogotovo u BIH gdje su područje RS srbi dobili zločinom
zločinačka tvorevina 

Ne radi se ovdje o ljubavi nego o određenim našim interesima.
tako sam i ja prije razmišljala o zajedničkim interesima 
kakav zajednički intertes možeš imati s narodom koji je zauzeo teritorij koji nikada nije pripadao njima ali Hrvatskom narodu je 
dulje vremena kroz povijest
Hrvatska kraljevina pa čak i prva samostalna Hr država

I kako samo Čović olako prelazi preko izjava najbližih dodikovih suradnica početkom ruske agresije

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by kaya Mon 4 Apr - 16:16

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:evo u firmu mi došao neki dečko iz banja luke, radio i prošle godine i tako pričamo, veli tetak mu ima hrvatske papire (od očeve sestre muž) i on radi u njemačkoj i ok, on bi isto rado u njemačku ali problem su papiri, niti naši koji imaju firme po vani niti stranci se ne žele zajebavati sa papirima... jebiga ja mu velim 30ta je na pragu, dolaziš tu raditi, oženi se ima tu materijala, riješio si papire u kratkom roku, još ako nađeš domaću otočanku da je uz more, eto i lijepe kinte od najma apartmana ili kakve sobe... a nije ni banja luka na kraj svijeta...

Za Srbijance ne znam, ali znam da Bošnjački/Srpski bauštelci iz BiH uglavnom dobiju papire za bauštelu u Austriji i Sloveniji. Barem ovi što raduckaju ponekad za mene. Uglavnom budu malo u BiH dok čekaju papire, pa malo tamo.

Vozači još lakše dobiju papire.
Dobiju radnu dozvolu na godinu dana. Ništa više od toga oni ne mogu dobiti a postupak je..pa nije baš jednostavan. 
Vezano za ovo državljanstvo preko braka što je miha napisao, nije ni to baš tako jednostavno. Naime stupa njem u brak s našim državljanom/kom tek nakon 8 godina neprekinutog boravka u rh stječeš pravo - da tražiš državljanstvo. 
To ne znači da ćeš ga dobiti samo ga možeš tražiti. Uglavnom odbiju pa tako postoji puno tzv brakova gdje strani državljanin nije niti nakon 15 godina braka dobio državljanstvo.
Kada se radi o stranim državljanima koji nisu iz trećih zemalja tu su malo labilniji pa ga daju nakon 8 godina.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by kaya Mon 4 Apr - 16:21

Za dobiti državljanstvo ako si iz bih ili srb ili tako nekih zemalja jedino što je najsigurnije je - naći baku, dedu, pretka koji je hrvat. 
Ovo brak štanga, to se tako zalete muslimani ili srbi , da mogu otići vani lakše ili stvarno zbog ljubavi ?! ali uredno ih odbijaju. Pa i neke druge ne samo njih
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 16:23

kaya wrote:Dobiju radnu dozvolu na godinu dana. Ništa više od toga oni ne mogu dobiti a postupak je..pa nije baš jednostavan. 
Vezano za ovo državljanstvo preko braka što je miha napisao, nije ni to baš tako jednostavno. Naime stupa njem u brak s našim državljanom/kom tek nakon 8 godina neprekinutog boravka u rh stječeš pravo - da tražiš državljanstvo. 
To ne znači da ćeš ga dobiti samo ga možeš tražiti. Uglavnom odbiju pa tako postoji puno tzv brakova gdje strani državljanin nije niti nakon 15 godina braka dobio državljanstvo.
Kada se radi o stranim državljanima koji nisu iz trećih zemalja tu su malo labilniji pa ga daju nakon 8 godina.

Malo smo fleksibilniji

Edin Džeko tražio i dobio hrvatsko državljanstvo - Gol.hr




I Bošnjacima je draga hrvatska putovnica - Večernji.hr

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Hektorović Mon 4 Apr - 16:27

A ima li recimo opcija da se pokrene postupak oduzimanja državljanstva Reisu Ceriću zbog međunarodnog sramoćenja?

srbija izbori - Page 8 Reis-ceric-kadirov
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

srbija izbori - Page 8 Empty Re: srbija izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum