ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija ne sme da stane, Izbori

Go down

Srbija ne sme da stane, Izbori  Empty Srbija ne sme da stane, Izbori

Post by Serbinho-3 8/12/2023, 12:24

[size=40]Jokić, Piksi, Marjanović, akademici i doktori: +2.000 potpisalo "Aleksandar Adem Vuchiqi - Srbija ne sme da stane"[/size]


https://www.b92.net/info/izbori2023/vesti.php?nav_id=2446838
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija ne sme da stane, Izbori  Empty Re: Srbija ne sme da stane, Izbori

Post by Serbinho-3 8/12/2023, 12:31

Spisak 2000 osoba i radi se o lekarima i profesorima.


 Klasican primer selektivnosti,  klasizam, sto je vise lokalna kultura, ali odlika fasizma. Oni su kao vredniji od ostalih. Njih reklamiras i krijes se iza istih da bi dobio glasove onih, koje nisi stavio i sa kojima se ne reklamiras. Zato su mnogi isli u lekare i profesore da bi ih drugi cenili i profitirali a onda se neko pita, zasto mu je zubar usrao zube ili onom jednom odsekli nogu, presekao arteriju i ode noga. Primetio sam da voli da se kiti tudjim perjem i da mu je Marketing jaca strana licnosti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija ne sme da stane, Izbori  Empty Re: Srbija ne sme da stane, Izbori

Post by Serbinho-3 8/12/2023, 12:47

[size=30]TITO: Prosečna plata će biti 1.400 evra[/size]
"Naše obećanje je da će prosečna plata biti 1.400 evra", rekao je predsednik Srbije


Srbija ne sme da stane, Izbori  19891849266572da1281c04833751587_w640


https://www.b92.net/biz/vesti/srbija/Suljo-prosecna-plata-ce-biti-1-400-evra-2446803


Ovakve nebuloze su kupovali Hrvati od HDZ i da 
ce ista biti Svajcarska.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija ne sme da stane, Izbori  Empty Re: Srbija ne sme da stane, Izbori

Post by vili40 8/12/2023, 17:34

U Srbiji Dačić sprječavao oporbenog političara da pokaže dokument kameri
Srbija ne sme da stane, Izbori  Ac76e85e-ec56-4eff-ae9f-25320cded887

NOVA demokratska stranka Srbije (DSS) objavila je snimku na kojoj se vidi da predsjednik Socijalističke partije Srbije Dačić prilikom zajedničkog gostovanja na RTS-u lideru Novog DSS-a Milošu Jovanoviću nije dopustio da iz bunta dokumenata izvuče briselski sporazum.
Jovanović je rekao da je Dačić bio u vladi koja je pristala na premještanje pregovora o Kosovu iz Ujedinjenih naroda u Europsku uniju.
"Mi smo im 2011. godine, od početka tehničkog dijaloga, priznavali osobne iskaznice i davali preslike katastarskih i matičnih knjiga. 2013. godine, gospodine Dačiću, parafirali ste briselski sporazum i ukinuli naše pravosuđe na sjeveru, povukli građanske zaštite", kazao je Jovanović.
Dačić je odgovorio da je to "apsolutna neistina".
"Pa kakva laž, evo sporazuma", odgovorio je Jovanović i pokušao uzeti briselski sporazum sa stola, kako bi ga pokazao gledateljima.
"Samo da vam kažem jednu stvar, samo me pričekajte da vam kažem...", rekao je Dačić i stavio ruku na Jovanovićevu kako bi ga spriječio da uzme dokument.
"Drago mi je da me dodirujete, ja vas čekam, samo da ovo pokažem građanima", pokušao je Jovanović uzeti dokument, ali u tome nije uspijevao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Srbija ne sme da stane, Izbori  Empty Re: Srbija ne sme da stane, Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum