ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 29/3/2022, 23:22

dijagram wrote:Nadam se kakvom pragmaticnom dogovoru, samo da rat prestane.

I budali bi trebalo biti jasno da nastavak ne donosi nikome nista dobrog.

predobro zvuči da bi se obistinilo... ovo je samo faza i jednima i drugima za pregrupiranje logističku popunu i onda svatko po svojim zacrtanim pravcima dalje do ispunjenja cilja... iako politika ima zadnju riječ, ovdje bi bar sa ukrajinske strane vojno zapovjedništvo moglo imati određeni utjecaj na daljnji ishod pregovora... jer ako uistinu postoje makar i polovične pretpostavke da bi ukrajinci mogli potisnuti ruse kod sumi oblasti, u harkivskoj oblasti pogotovo, i oko kyiva nanoseći istima teške gubitke oni onda moraju forsirati svoj dio zadaća, kao što i rusi imaju pretpostavljeni cilj, protjerati ukrajince iz cijelog donbasa (taj cilj je glupost i naknadna sprdačina) plus osvajanje cijelog ukrajinskog primorja i azova i budu poduzeli sve što trenutno mogu da ukrajincima nanesu što je moguće veće gubitke... zato sam ja od početka ovog ruskog idiotluka stalno govorio da ukrajinci moraju rusima nanijeti što je god moguće veće gubitke po svim osnovama... to će im ukoliko to bude na visokoj razini biti najbolji zalog da ih rusi više danas sutra ne budu dirali... kad se zaključi mir nek bude mir ali dok god traje agresija agresora treba ubijati na svakom koraku.... što češće i što žešće

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 23:27

RayMabus wrote:Ja ne vidin po ovome da je tu sleta ikakvi transportni ruski avion tih prvih tjedan dana invazije a vodile su se i borbe.

Vidim da priča o nekim kolonama koje su stizale a vide se i uništeni ruski kamioni na tom aerodromu.

Oni su izveli helikopterski desant padobranskom pješadijom i zauzeli pistu i okolne objekte al ne vidin da je ikakvi transportni avion s opremom tu sletija.

To vjerovatno ako ima takvih vozila njihovih onda je došlo kopnenom kolonom skupa sa ovim kamionima.

Pa ne vjerujem ni ja da je sletio. Pogotovo ne nakon artiljerijskog bombardiranja. Helikoptera je sletilo gomila. Prvo vecer nisu imali nista teske opreme zato i jesu popusili prvi udar od teritorijalaca, sutradan tek kad su prednje jedinice dosle do tamo su se ukrainci povukli s podrucja aerodroma (Rusi tvrde da su ubili 200 Ukrainaca).

Zauzeli su i manji aerodrom u pribirsku isto, i u borodianki. Sve je to bilo tih prvih dana. Samo je ovaj jedini imao pistu na koju bi se mogli tezi transportni avioni spustati :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 23:29

michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:Nadam se kakvom pragmaticnom dogovoru, samo da rat prestane.

I budali bi trebalo biti jasno da nastavak ne donosi nikome nista dobrog.

predobro zvuči da bi se obistinilo... ovo je samo faza i jednima i drugima za pregrupiranje logističku popunu i onda svatko po svojim zacrtanim pravcima dalje do ispunjenja cilja... iako politika ima zadnju riječ, ovdje bi bar sa ukrajinske strane vojno zapovjedništvo moglo imati određeni utjecaj na daljnji ishod pregovora... jer ako uistinu postoje makar i polovične pretpostavke da bi ukrajinci mogli potisnuti ruse kod sumi oblasti, u harkivskoj oblasti pogotovo, i oko kyiva nanoseći istima teške gubitke oni onda moraju forsirati svoj dio zadaća, kao što i rusi imaju pretpostavljeni cilj, protjerati ukrajince iz cijelog donbasa (taj cilj je glupost i naknadna sprdačina) plus osvajanje cijelog ukrajinskog primorja i azova i budu poduzeli sve što trenutno mogu da ukrajincima nanesu što je moguće veće gubitke... zato sam ja od početka ovog ruskog idiotluka stalno govorio da ukrajinci moraju rusima nanijeti što je god moguće veće gubitke po svim osnovama... to će im ukoliko to bude na visokoj razini biti najbolji zalog da ih rusi više danas sutra ne budu dirali... kad se zaključi mir nek bude mir ali dok god traje agresija agresora treba ubijati na svakom koraku.... što češće i što žešće

Ja isto nekako ne vjerujem da ce degenerik tek tako odustati. Već je proćerdao gomilu ugleda o životima vojnika vlastitih i gubitcima opreme da i ne govorimo. Ako je toliko godina čekao da otvoreno uđe u rat, nevjerojatno bi mi bilo da nakon ovakvih neuspjeha oko Kieva i slično odustane od prvotnog plana. Kako god završilo na kraju balade od Ukrainaca je napravio neprijatelje za vijeke vjekova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 29/3/2022, 23:30

mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:Izgleda da je gotovo,ukrainci priistali na uvjete.Znach dogovorili se kako rusi kazu..A Bajden rekao da ce rat trajati godinama .Prtz Milojko.

Russia to ‘drastically’ cut military activity near Ukrainian capital
Moscow said the move was for the sake of successful peace negotiations

“We expect that relevant key decisions will be taken in Kiev and the conditions for further normal work will be created,” he said.

He explained that this decision was taken due to the fact that “negotiations on the preparation of an agreement on the neutrality and non-nuclear status of Ukraine, as well as on the provision of security guarantees to Ukraine” are entering “the practical phase.”


Je dušo mamina, pobijedili ste :D

Ja nisam pobijedio,ja sam izgubio jer necu viishe krapince imati chime hraniti .Shalim se naravno,vama chovjek sve mora crtati jer u svome suludom dinaroidnom mozgu nemate nishta osim pepela jer vam je siva masa izgorila od navijanja.Ako je zavrshilo hvala bogu da je zavrshiilo jer nema vishe ubijanja.Izgleda si ti i tvoja choporativna kamarila razocharani shto grad niije sravnjen sa zemljom zajedno sa stanovniciima.Jebiga nije Putin toliko glup da uniishti vlastitu zemlju i grad gdje je rodjena Rusija.Sada i da se povuche iz Ukrajine nece sebi doci slijedecih 100 godna a Zapad ce al' u kurcu pokushati instalirati tamo neshto svoje.Sada slijedi glad i bijeda nazalost a kada je stomak prazan jebe se ljudima za domovinu vec vidjeno na Balkanu.Dakle nema vishe onanranja,morat cete preci na nek drug rat.
ahahaha, pa ovo nisu istine... evo još jednog koji se moli za mir u ukrajini, a sve u ciju da se spriječi daljnje stradavanje ukrajinskog nacistoidnog banderovskog naroda... al neće jezik nego pravo... glad i bijeda će nastupiti u rusiji jer će im oporavak teći sporo i zeru pa pomalo.... ukrajina će se izgrađivati sa ruskim milijardama koje su blokirane a ima ih 300 milijardi u kešu i 800 tona ruskog zlata plus deseci milijardi keša oligarha i isto toliko nekretnina i pokretnina u vlasništvu istih koje će se također prodavati i trošiti za obnovu... inače tko god tu pričao kako su ukrajinci bili sirotinja taj jede govna, nisu bili turbo bogati ali su sasvim solidno živjeli... puno solidnije od prosječnog rusa...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 29/3/2022, 23:39

Noor wrote:ebeni, citaj tu

https://bihvijesti.ba/2022/03/28/tim-od-samo-30-specijalaca-zaustavio-ruski-konvoj-dug-65-kilometara-pred-kijevom/
dobra :tu :^0 :^0 jel to maxo pisao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 29/3/2022, 23:46

dijagram wrote:
MDMiridije wrote:
dijagram wrote:
MDMiridije wrote:
dijagram wrote:Nadam se kakvom pragmaticnom dogovoru, samo da rat prestane.

I budali bi trebalo biti jasno da nastavak ne donosi nikome nista dobrog.


Nije ni početak pa su svejedno se zaletili.

Prije pocetka imalo  se nekakva ocekivanja, inace se ne bi ni pokrenuli.

Kad sve krene tek tada se vidi sto se dogadja na terenu, kako reragira neprijatelj i kud to sve moze voditi.

Mogla se dogoditi situacija kao nijemcima s beogradom.

Jedan vod ojacan psom bio je dovoljan za usetati u Beograd.

Rusi nisu ocekivali bas tako slab otpor, ali evidentno ni ovakav kakav jest.

Ispade, malo je reci da su se zaletili.

Paaaa... ako su već odlučili ovo napraviti svakako bi najviše logike imalo da su to pokušali u periodu od 2014-e pa do negdje rane 2017-e. To im je prvi zajeb bio. A ovo sve ostalo....iz ovih ili onih razloga je propalo.

Čitav niz stvari. Imao je naklonjene političare sebi godinama...od Merkelice pa do Trumpa. Pitanje je dali bi reakcija bila baš ovako rigorozna ekonomski no dobro. Bio je uvjeren da je vojska sposobna za sve i svašta na temelju toga što imaju lijepe nove uniforme, nešto novih auta, i naočale kakve imaju zapadni vojnici u popularnim filmovima valjda...


Imam dojam da su odnos snaga drzali ravnim onome iz 2014 kada je ruska vojska za dva dana potjerala

slabasnu i neorganiziranu ukrajinsku vojsku, ako se to moglo zvati vojska, od Donjecka i Luganska.

No tko zna, uzalud je nagadjati, stanje je takvo kakvo jest.

Ni prvi ni zadnji put da se pogrijesi, tesko pogrijesi.

tada je ukrajinska doktrina bila zastarjela i neodržavana, kao i tehnika kojom su raspolagali, loši stožerni zapovjednici, nedorasli operativni zapovjednici i izostanak dočasničkog kadra koji umije voditi vojsku... sada im je doktrina bila trenutno prilagođena stanju na terenu, očito im je stožerni zapovjedni kadar solidno proučio što će i kako rusi probati izvesti, operativni kadar na terenu, cijelo vrijeme bio hladne glave i odlično uvezan po vertikali i prema stožeru i prema disperziranim mikro postrojbama tj prema dočasnicima koji vode mikro postrojbe s kojima su postigli odlične rezultate....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 29/3/2022, 23:53

ebenica wrote:
Noor wrote:ebeni, citaj tu

https://bihvijesti.ba/2022/03/28/tim-od-samo-30-specijalaca-zaustavio-ruski-konvoj-dug-65-kilometara-pred-kijevom/
dobra :tu :^0 :^0 jel to maxo pisao?
pa rekao si da je konvoj isceznuo, eto vidis kako i zasto :)
Maxo ti je prije toga jako opsirno objasnio, si procitao?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 29/3/2022, 23:57

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Nije to pretpostavka. Kad ideš s kolonama iz tri smjera prema samome gradu onda nisu sigurno na izlet išli. Koja je logika jebote po tebi nagurati 20-30 tisuca ljudi kroz radioaktivnu zonu jedinom cestom s kojom se moze doci do Kijeva jako brzo? Preventivna radiologija? :D Cemu oni iskrcaji padobranaca na aerodrome uokolo grada manje i slično? Što će im artiljerija kraćeg dometa koju su masovno vukli kamionima tamo? Aj bježi bogati. De dobro je nisu htjeli nikakvo zlo učiniti Kievu...jednostavnu su se provozali tamo i u saobračajkama im poginulo par tisuća ljudi. :)
nemam pojma, da radim u ruskoj vojsci vjerojatno bih znao. napadi se često fingiraju.
I žrtvuje najelitnije postrojbe samo da bi skrenuli pažnju sa drugih ratišta :DDDD sasvim logično :D
bilo je na twiteru.
Jebiga ako pratiš samo twiter, inače zračni desant izvode ročnici i mobilizirani vojnici, koji kurac bi tu radile elitne postrojbe u srcu ukraine.
 Gle najgore je što ti imaš kapaciteta za to prokužiti ali očito nemaš želudac za to provariti pa guraš u smjeru u kojem ispadaš ono baš smješan.
kakav zračni desant? kakve elitne postrojbe?
A da, rat u RH je počeo 05.08.1995te godine. Ista stvar je u Ukraini samo drugi datumi. sve ono prije ne postoji.
interesantno je kako su nemušti do te mjere da nisu sposobni prikriti modus operandi... a uvijek je isti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 00:00

Noor wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:ebeni, citaj tu

https://bihvijesti.ba/2022/03/28/tim-od-samo-30-specijalaca-zaustavio-ruski-konvoj-dug-65-kilometara-pred-kijevom/
dobra :tu :^0 :^0 jel to maxo pisao?
pa rekao si da je konvoj isceznuo,  eto vidis kako i zasto :)
Maxo ti je prije toga jako opsirno objasnio, si procitao?
je, i ti stvarno vjeruješ da je 30 kvadova zaustavilo vojnu kolonu od 60 km tak da je uništilo prva dva vozila? i onda se ta kolona raštrkala? 60 km kolona? zato kaj su uništili prva dva vozila. je, hoće to tak. treba samo pucat u gume prvom kamionu. maxo je napisao ovakvu bajku. od ovakve bajke je gori samo partizanski film sa batom živojinovićem di isti potamani cijelu njemačku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 00:06

ebenica wrote:
Noor wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:ebeni, citaj tu

https://bihvijesti.ba/2022/03/28/tim-od-samo-30-specijalaca-zaustavio-ruski-konvoj-dug-65-kilometara-pred-kijevom/
dobra :tu :^0 :^0 jel to maxo pisao?
pa rekao si da je konvoj isceznuo,  eto vidis kako i zasto :)
Maxo ti je prije toga jako opsirno objasnio, si procitao?
je, i ti stvarno vjeruješ da je 30 kvadova zaustavilo vojnu kolonu od 60 km tak da je uništilo prva dva vozila? i onda se ta kolona raštrkala? 60 km kolona? zato kaj su uništili prva dva vozila. je, hoće to tak. treba samo pucat u gume prvom kamionu. maxo je napisao ovakvu bajku. od ovakve bajke je gori samo partizanski film sa batom živojinovićem di isti potamani cijelu njemačku.

Nisam ja napisao bajku ja sam napisao što se dogodilo. To što ti sve ovo promatraš navijački i mrsko ti priznati da ovi u koje se ufaješ i dušom i tijelom su nesposobne budaletine kad je Kiev u pitanju...to je već onda stajalište u kojemu realne činjenice i dokazi takvoj osobi ne predstavljaju ama baš ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 00:23

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:ebeni, citaj tu

https://bihvijesti.ba/2022/03/28/tim-od-samo-30-specijalaca-zaustavio-ruski-konvoj-dug-65-kilometara-pred-kijevom/
dobra :tu :^0 :^0 jel to maxo pisao?
pa rekao si da je konvoj isceznuo,  eto vidis kako i zasto :)
Maxo ti je prije toga jako opsirno objasnio, si procitao?
je, i ti stvarno vjeruješ da je 30 kvadova zaustavilo vojnu kolonu od 60 km tak da je uništilo prva dva vozila? i onda se ta kolona raštrkala? 60 km kolona? zato kaj su uništili prva dva vozila. je, hoće to tak. treba samo pucat u gume prvom kamionu. maxo je napisao ovakvu bajku. od ovakve bajke je gori samo partizanski film sa batom živojinovićem di isti potamani cijelu njemačku.

Nisam ja napisao bajku ja sam napisao što se dogodilo. To što ti sve ovo promatraš navijački i mrsko ti priznati da ovi u koje se ufaješ i dušom i tijelom su nesposobne budaletine kad je Kiev u pitanju...to je već onda stajalište u kojemu realne činjenice i dokazi takvoj osobi ne predstavljaju ama baš ništa.
je maxo. sve je to realno. par grupica komandosa uništila vojnu kolonu od 60 km. to su realne činjenice. i onda je svizac zamotao čokoladu.
i o tome možeš nać priču na bosanskom i hrvatskom portalu. yes. realno. ako hollywood o tome ne snimi film nek ide sve u kurac. u biti jesu, snimili su par komada, expendables.


Last edited by ebenica on 30/3/2022, 00:27; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 00:25

Jok to si ti sebi tako pojednostavio ja ni jednom riječju to nisam rekao. Da si pročitao išta od napisanog ne bi takvu glupost ni napisao ali dobro, vjeruj što želiš vjerovati što da ti čovjek kaže. ln :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 00:27

MDMiridije wrote:Jok to si ti sebi tako pojednostavio ja ni jednom riječju to nisam rekao. Da si pročitao išta od napisanog ne bi takvu glupost ni napisao ali dobro, vjeruj što želiš vjerovati što da ti čovjek kaže. ln :D
pa piše, 30 kvadova, par noći zaredom. kolaps.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 01:01



Vidi brkova u čovjeka jbte! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 01:31

LIDER Čečenije Ramzan Kadirov izjavio je da je ranjen čečenski komandant Ruslan Geremejev.

https://video.novosti.rs/planeta/video/4325-kadirov-se-hitno-oglasio-cecenski-lider-saopstio-lose-vesti

Izbačen iz stroja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 01:37

RayMabus wrote:LIDER Čečenije Ramzan Kadirov izjavio je da je ranjen čečenski komandant Ruslan Geremejev.

https://video.novosti.rs/planeta/video/4325-kadirov-se-hitno-oglasio-cecenski-lider-saopstio-lose-vesti

Izbačen iz stroja.

Ubojica Borisa Nemtsova, vidis kako pravna drzava u Mordoru procesuira zločince.

Šteta što nije ubilo govnara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 30/3/2022, 01:50

Ruslan Germejev, zapovjednik čečenskih trupa, teško je ranjen u Mariupolju, prenosi ukrajinska Bojna Azov na Telegramu.

- U Mariupolju, nakon neuspješnog napada na zapaljenu praznu kuću, Ruslan Germejev je teško ozlijeđen - napisali su u objavi.

Germejeva se sumnjiči da je u Kremlju 2015. ubio ruskog liberalnog političara Borisa Nemcova, inače Putinovog neprijatelja i bivšeg zamjenika premijera.

https://www.24sata.hr/news/ukrajinci-u-mariupolju-tesko-ranili-cecenskog-zapovjednika-825641

Nakon ranjavanja nalazi se u bolnici u Mariupolju, a navodno ga je posjetio čečenski vođa Ramzan Kadirov zajedno sa sinom Adamom, piše Daily Mail, koji je objavio i snimke navodne posjete

Poveznica na Kadirov blog ( od dole su najnovije vijesti, obrnuto ) :

https://t.me/s/RKadyrov_95

Rješavanje borbenih zadataka od nacionalnog značaja uvijek je povezano s rizikom za život. Unatoč tome, naše vojne osobe časno ispunjavaju svoju dužnost. Jedan od njih je i moj dragi BRAT Ruslan Geremejev "Dobar", koji aktivno sudjeluje u oslobađanju Mariupolja.

Nedavno sam objavio video u kojem je naša postrojba, predvođena Ruslanom Geremejevim, ponovno zauzela upravnu zgradu Mariupolja i na njoj istakla zastavu Čečenske Republike. Nažalost, u daljnjim borbama za grad, Ruslan Geremeev je ranjen i završio je u bolnici.


Na putu za Mariupol posjetio sam svog dragog BRATA i osobno se uvjerio da mu ništa ne prijeti životu. Oporavlja se i spreman je uskoro se vratiti na pravi put. Uopće me ne čudi izdržljivost i visoka borbenost Ruslana. On je pravi ratnik, pravi domoljub domovine.

Poželio sam Ruslanu brz oporavak i izrazio mu iskrenu zahvalnost na iskazanoj hrabrosti, hrabrosti i herojstvu. Zahvaljujući takvim hrabrim i hrabrim ratnicima kao što je Ruslan, naše oružane snage će se nositi sa svakom prijetnjom i osigurati mir i sigurnost Rusije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 30/3/2022, 02:49

Ruslan ubio Njemcova bitangu. Koji car
I sad ratuje...ranjen
Heroj
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 30/3/2022, 03:36

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Nije to pretpostavka. Kad ideš s kolonama iz tri smjera prema samome gradu onda nisu sigurno na izlet išli. Koja je logika jebote po tebi nagurati 20-30 tisuca ljudi kroz radioaktivnu zonu jedinom cestom s kojom se moze doci do Kijeva jako brzo? Preventivna radiologija? :D Cemu oni iskrcaji padobranaca na aerodrome uokolo grada manje i slično? Što će im artiljerija kraćeg dometa koju su masovno vukli kamionima tamo? Aj bježi bogati. De dobro je nisu htjeli nikakvo zlo učiniti Kievu...jednostavnu su se provozali tamo i u saobračajkama im poginulo par tisuća ljudi. :)
nemam pojma, da radim u ruskoj vojsci vjerojatno bih znao. napadi se često fingiraju.
I žrtvuje najelitnije postrojbe samo da bi skrenuli pažnju sa drugih ratišta :DDDD sasvim logično :D
bilo je na twiteru.

onda je sigurno istina. To je uvijek jak dokaz, ako je nešto bilo na twitteru, Facebooku ili internetu općenito

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by pokerjocker 30/3/2022, 04:23

od kada se zašrpanjio, vjeruje svemu. :D
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 30/3/2022, 06:19

marcellus wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:Nije to pretpostavka. Kad ideš s kolonama iz tri smjera prema samome gradu onda nisu sigurno na izlet išli. Koja je logika jebote po tebi nagurati 20-30 tisuca ljudi kroz radioaktivnu zonu jedinom cestom s kojom se moze doci do Kijeva jako brzo? Preventivna radiologija? :D Cemu oni iskrcaji padobranaca na aerodrome uokolo grada manje i slično? Što će im artiljerija kraćeg dometa koju su masovno vukli kamionima tamo? Aj bježi bogati. De dobro je nisu htjeli nikakvo zlo učiniti Kievu...jednostavnu su se provozali tamo i u saobračajkama im poginulo par tisuća ljudi. :)
nemam pojma, da radim u ruskoj vojsci vjerojatno bih znao. napadi se često fingiraju.
I žrtvuje najelitnije postrojbe samo da bi skrenuli pažnju sa drugih ratišta :DDDD sasvim logično :D
bilo je na twiteru.

onda je sigurno istina. To je uvijek jak dokaz, ako je nešto bilo na twitteru, Facebooku ili internetu općenito
ironija ne putuje preko interneta, nema upload-a za istu :/
ja ne stavljam twiter linkove, best of monday, tuesday, wednesday....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 20 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum