ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 17/3/2022, 18:13

omni wrote:Sluzbe unutarnje sigurnosti u zemljama EU i NATO clanicama a i ostalima koje su pod potencijalnim rizikom od bilo kakvog sukoba sa Rusijom i to ne samo vojnog sigurno prikupljaju podatke o pojedincima koji bi bili moguci pripadnici pete kolone u slucaju eskalacije sukoba. Jbg mozemo se i zayebavat i pricati u mirnodobskim uvjetima ali ako dodje do nekih ratova sve se prelistava, prava glasa, sloboda izrazavanja sve ide pod lupu...trebam li objasnjavati kad nas je vecina bila u tim okolnostima kad je za baljezgariju mogla odletjeti glava.
ja se ispričavam, a o čemu sam ja pisao prije 15 dana... tada mi je išla kritika da se ne mre "prijetiti" rusofilima jer oni kakti imaju pravo na svoje "mišljenje" iako je evidentno da se ne radi o mišljenju nego o podržavanju vanserijskih zločinstava koje bi i njih par i samo činilo kad bi bili u prilici... s tim da sam ja objasnio da je iznimno bitno da država bude ta koja će iste procesuirati, jer ako to bude prepušteno osobnoj procjeni onda će najebati i meki rusofili uz ove tvrde...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 17/3/2022, 18:18

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
na 0.10 se vide registracijske tablice pa ako tko može klasificirati jesu li UKR ili Ruske, a ja moran u teretanu .. ja bih se kladio da je UKR baterija, jer Ruski SAM sustavi takvog kalibra su ionako van Ukraine , do sada se nesjećam da sam igdje vidio iti jedan uništen Ruski S-300 (ukraina ih je izgubila već dosta, najviše u prvom danu) .. tako da je vjerojatno UKR sustav

Ne sam teretana, post, ketoza, zene, sve to mora ici zajedno B-)

Slabo radi kardio, hebla ga teretana. A di žene, njanci bauštela.

Ja sam tolerantan.

Naravno da je baustela naj, ali sto je tu je.

Nitko nije savrasen.

Osim nielsa i mene.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 17/3/2022, 18:25

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:kad se radi o lovi kinezi su tu zajebaniji od židova... prijateljstvo je prijateljstvo, ali novci su ipak novci.

Putko je zaribao u Ukrajini...jasno da ga Kinezi neće pustiti niz vodu, jedni drugima čuvaju leđa a Kinezi znaju da su oni sljedeći u sukobu s Amerima.

No Kinezi procjenjuju da je  imao  svoja dva tjedna, ulazak u dugi rat s potencijalnom širom eskalacijom ...ne valja ni Kini, naime ekonomija trpi a to je kineski put daljeg rasta  i dugoročnog plana.

Rusija je već oslabljena dovoljno da je Kini komotnije poslovanje s njom.





Gdje je oslabljena?

Germany Says It Won't Stop Buying Russian Energy Despite Moscow’s War in Ukraine


Germany will continue to buy natural gas, oil and coal from Russia despite Vladimir Putin’s aggression against Ukraine, the government in Berlin said Monday.

Germany and Europe are too dependent on Russian energy imports for power, heating and industrial production to be able to cut trade links with Moscow in the short term, Chancellor Olaf Scholz said in a statement.


https://www.wsj.com/livecoverage/russia-ukraine-latest-news-2022-03-07/card/germany-says-it-won-t-stop-buying-russian-energy-despite-moscow-s-war-in-ukraine-1RLThH0sOukkiygAXV9x


Ok,  ali to je samo jedan dio. 

Rusija će naravno preživjeti zapadne sankcije ali to  se odražava na njenu ekonomiju i financije.

Osnovna je činjenica da će Rusija biti više okrenuta Kini, Indiji i drugima...dok će ekonomski odnosi sa zapadom biti zaglavljeni i njihovo ponovno uspostavljanje i opuštanje ovisit će o politici.

Ekonomska šteta jasno nije samo ruska nego na prvom mjestu i europska pa je očekivati da će se ipak stvari postupno vraćati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 17/3/2022, 18:34

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:

U tom smislu beskompromisni produžetak ovog tragičnog rata na istoku Europe nikako nam nije u interesu kao što nije bio ni njegov početak ruskom invazijom.

Zašto ne ?

Ono šta je Putin rekao kad je rekao : Šta će nam svijet bez Rusije također vrijedi i za BiH : A šta će nam BiH bez Hrvata i prava tamo na veto i odluke ?

ŽEŽI PUTINE.
zato što se pička iz Dugonja isključivo boji za svoju guzicu, zato što je podigao jebeno velik kredit i sad se boji da bi mu ta poprilično velika investicija mogla otići u pičku materinu, a s njom i on... koliko je to smeće od čovjeka u prilog činjenica da ga živo boli kurac za ljudske živote, nebitno dali se radilo o tim rusima od kojih neki žele, a neki moraju ubijati ukrajince, ili o ukrajincima danas a sutra i o hrvatima ili kom već... samo i jedino i isključivo tu tuzlačku mrcinu brine osobni interes...... na kraju krajeva ajmo okrenuti pilu pa reći što će nam svijet sa putinovskom rusijom, gdje će on svakog tko mu se ne sviđa ili ga ne želi poslušati ili ne želi imati s njim posla, zasuti tisućama projektila raznih kalibara i pri tom ubijati sad već na stotine, ako ne i tisuće civila... ali vidiš-te kako je sroljo to lijepo upakovao u celofan... pod "beskompromisni produžetak ovog tragičnog rata" podrazumijeva ukrajinski inat i pružanje orpora ruskoj bezobzirnoj i ničim izazvanoj agresiji, pa onda eto usput spominje i početak ruske invazije... marš u pičku materinu i on i njegova računica...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 17/3/2022, 18:37

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:A posljedice ćemo dugo osjećati, vjerujem i da smo bespovratno izgubili komociju koju je Europa imala.

Naš kontinent je dodatno zglajzao u marginu. Već loši demografski, politički   i socijalno ekonomski pokazatelji ovim su dugoročno gurnuti još dublje.

No, tako je kako je.





KAKO SAD TO A VEĆ TI JE U 20 DANA POSLA TRI MILJONA UKRAJINACA.

Ti Epikure sve nešto to loše rezoniraš. Valjda ti samo bitna sezona pa se po tome ravnaš. Jebi se i ti i ta tvoja sezona i turisti.
bravo longi... ma ostali nek nešto i zarade a on ako Bog da ima da se vrati u Dugonje od kud je navro ovamo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 17/3/2022, 18:43

Speare Shaker wrote:
epikur37 wrote:

U tom smislu beskompromisni produžetak ovog tragičnog rata na istoku Europe nikako nam nije u interesu kao što nije bio ni njegov početak ruskom invazijom.

Nama bi svakako bilo u interesu da se rat završi što skorije prije svega zbog turističke sezone.
No, budimo barem malo realniji.
Ovaj rat će se nastaviti sve do konačnog poraza genocidnog ruskog imperijalizma i zamiranja njegovih glavnih generatora skupa sa ruskom verzijom pravoslavlja i njihovim povlačenjem i uvlačenjem u svoje realne gabarite. 
Oni su zagrizli puno više nego što su u stanju progutati.
i u toj konstelaciji će biti ogromnih gubitaka,i financijskih i materijalnih a po svemu sudeći i ljudskih, ali to je cijena na koju se u određenom trenutku pristaje i ona se plaća, a to što će taj šupak iz Dugonja izgubiti nekakvu planiranu dobit ili čak i propasti neka sad kad je moguće on u pitanju ukalkulira u poslovni rizik... i nek bude sretan ako mu u cijeloj priči ostane glava na ramenima....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 18:58


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 17/3/2022, 19:02

...rusi izgubljeni u mocvari..ahaha...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 17/3/2022, 19:05

hico se okrece u grobu i misli si 'joj da su mi ovi bili 41 ja u moskvi vec u kolovozu' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 17/3/2022, 19:11

vuksadinare wrote:hico se okrece u grobu i misli si 'joj da su mi ovi bili 41 ja u moskvi vec u kolovozu' :D
Izgubili su duh, nista ono tradicionalno, postavis masingeveru i natjeras ih 2 miliona u napad, tko se samo okrene nazad ili i pomisli pokosi ga, ma oderes ponekad onako radi reda 2-3000 sitnica, uzmes grad izgubis milion ljudi, tko ih jebe ionako samo pojedu vise nego sto bi trebali.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 17/3/2022, 19:16

krivnju za rat u Ukrajini snosi "okultna oligarhija Zapada". Prema njegovim riječima, ona je nastala u Veneciji pa je preko Engleske stigla u SAD.

- Invazije na Ukrajinu nema. Ima nešto što se zove specijalna operacija za zaštitu Donbasa, kako su je nazvali i Rusi, tvrdi Domazet Lošo.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 O_21266078_1024


loso u epizodi znam znanje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 17/3/2022, 19:18

Eroo wrote:
Recimo ova snimka kao i tisuće drugih jasno ukazuju da rusi ne kontroliraju "zauzeti" teritorij, da je suprotno tome ove snimke gdje ukrajinci snimaju svakodnevno uništenu rusku tehniku ne bi bile moguće.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 19:20

Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 19:22


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 17/3/2022, 19:31

kao i u slučaju korone tako i u slučaju ovog rata.

isplivaju na površinu govna.

na ovom našem malom uzorku to se lijepo vidi.
daleko od toga da nismo to znali ili naslućivali, ali sami iskaču svojom krvožeđnošću koja je očito vezana uz taj ruski imperijalizam i pravoslavlje.

uzjebali se četnici od tokija do milvokija.
dok "hrabra" i "moćna" srpska armija na području druge države sustavno uništava civilne ciljeve.
nemilosrdno, krvavo i brutalno.

uništavajući logikom srba isključivo civilne ciljeve, gađajući civile i rušeći osnovnu infrastrukturu. odavno nam to poznato pod parolom suzbijanja ustaša i nacista.

iskompleksirani patuljak sve je krivo postavio.

koji idiot moraš biti i krenuti u ofenzivu u rano proljeće?
koji idiot moraš biti računajući na to da ćeš proći frei bez nekih sankcija?

naravno sada će se uzjebati forumski rusofili, ali rusija kihava.


i davno sam pisao o ruskoj "moćnoj" armiji dok su bili sukobi u siriji, da dođe do sukoba NATO i ruske vojske da bi ovi spušili u roku 2 mjeseca.
naravno bez nuklearnog oružja.

ukrajinci kaj imaju samo dio starije tehnologije zapada rade pomor u "močnoj" ruskoj armiji.

neka rat potraje još tri mjeseca ošla rusija u tri pičke mile materine.

i zato jebemti britance, montija i pederčine koje nisu 45e slušale pattona da osvoji berlin i treću hiti na moskvu.

sada plaćamo cijenu ruskog i britanskog imperijalizma od prije 70 godina.

a, svi vi naivci koji ste me pljuvali da rusi neće napasti, kako je to samo demonstracija sile-napušite se kurca.

rusiju treba stiskati dok putlera ne ubiju njegovi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 17/3/2022, 19:44

i di je onaj idiot serbinjo?
koji se smijao na njemačko gomilanje ugljena i kreten bulaznio o lopatama.
odjednom njemačka "ovisnost" o ruskim energentima sa 70% prije agresije na ukrajinu u tri tjedna pala na ispod 30%.

di je kreten?

njemačka za sada dozvoljava prolaz plina za druge zemlje, ali u planu je zatvaranje kompletnog plinovoda iz rusije.

odjednom i hrvatska se sjetila otvoriti bušotine na jadranu.

ako ne dođe do nuklearnog rata, ovo će biti jako dobro za europu.
odjebat će rusiju za dulje vrijeme.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 17/3/2022, 19:59

NAKON što su ruski i bjeloruski sportaši izbačeni sa Zimskih paraolimpijskih igara u Pekingu, Rusija će u Sočiju organizirati natjecanja za ruske i bjeloruske paraolimpijce, objavio je ruski TASS. Natjecanje će se zvati We are together, a održat će se u terminu od 18. do 21. ožujka u gradu Hanti-Mansisku.

Ova bi se ruska verzija Paraolimpijskih igara mogla održavati svake godine. Rekao je to Pavel Rožkov, predsjednik ruskog Paraolimpijskog odbora. "Kinezi su pripremali svoje Paraolimpijske igre sedam godina, a mi smo ih pripremili za sedam dana", rekao je Rožkov. Rusi bi htjeli da na njihovim Igrama sudjeluju još i Bjelorusija, Tadžikistan, Kazahstan i Armenija.

u ukrajini putko sprema paraolimpijce za igre dogodine
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 17/3/2022, 20:02

debotoijusto wrote:
NAKON što su ruski i bjeloruski sportaši izbačeni sa Zimskih paraolimpijskih igara u Pekingu, Rusija će u Sočiju organizirati natjecanja za ruske i bjeloruske paraolimpijce, objavio je ruski TASS. Natjecanje će se zvati We are together, a održat će se u terminu od 18. do 21. ožujka u gradu Hanti-Mansisku.

Ova bi se ruska verzija Paraolimpijskih igara mogla održavati svake godine. Rekao je to Pavel Rožkov, predsjednik ruskog Paraolimpijskog odbora. "Kinezi su pripremali svoje Paraolimpijske igre sedam godina, a mi smo ih pripremili za sedam dana", rekao je Rožkov. Rusi bi htjeli da na njihovim Igrama sudjeluju još i Bjelorusija, Tadžikistan, Kazahstan i Armenija.

u ukrajini putko sprema paraolimpijce za igre dogodine
Dogodine u Kninu- dogodine na OI

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 17/3/2022, 20:09

veber wrote:u planu je zatvaranje kompletnog plinovoda iz rusije.
odjebat će rusiju za dulje vrijeme.

Nije Zapadu glavni cilj oslabiti Rusiju. Rusija je samo korak, usputna stanica, prema ostvarivanju primarnog cilja, o to je Kina. Kina je pravi neprijatejl. Ona je prijetnja da oduzme moć i primat Amerima i Zapadu.

Ako uspiju uništiti Rusiju, ojačali su svoju poziciju za naredne sukobe sa Kinom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 17/3/2022, 21:02

crvenkasti wrote:
veber wrote:u planu je zatvaranje kompletnog plinovoda iz rusije.
odjebat će rusiju za dulje vrijeme.

Nije Zapadu glavni cilj oslabiti Rusiju. Rusija je samo korak, usputna stanica, prema ostvarivanju primarnog cilja, o to je Kina. Kina je pravi neprijatejl. Ona je prijetnja da oduzme moć i primat Amerima i Zapadu.

Ako uspiju uništiti Rusiju, ojačali su svoju poziciju za naredne sukobe sa Kinom.
Tek češ da vidiš koliko je Kina prijetnja Rusiji.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 17/3/2022, 21:05

debotoijusto wrote:
krivnju za rat u Ukrajini snosi "okultna oligarhija Zapada". Prema njegovim riječima, ona je nastala u Veneciji pa je preko Engleske stigla u SAD.

- Invazije na Ukrajinu nema. Ima nešto što se zove specijalna operacija za zaštitu Donbasa, kako su je nazvali i Rusi, tvrdi Domazet Lošo.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 O_21266078_1024


loso u epizodi znam znanje

Imao je taj puno stovatelja ovdje. I ne tako davno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum