ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 16:22

Ringo10 wrote:Meni je bilo suludo ponasanje tih Majdanasa...sukob sa Rusijom je bilo sve sto su oni radili
Samo sukob sa Rusijom i provociranje Rusije
Nije mi bilo jasno cemu to ali brzo sam shvatio da su oni samo marionete u rukama CIA i da rade ono sto im se naredi.

Ponašaju se kao i Slovenci, Hrvati, Behanci i Kosovari ...
Milošević ih pokušao demilitizirati i denacificirati i nije išlo
A sad ide ono "Dogodine u Kninu" i slično.  jocolor

Eroo

Posts : 74707
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 17/3/2022, 16:23

Izgleda da je Kina ipak lagano odjebala Ruse. Vjerojatno su čekali u kom će se smjeru stvari razvijati, tipično za Kineze.

Kina bi mogla pomoći Rusima da gotovo u potpunosti zaobiđu sankcije, naročito oko tehnologije i financija. Međutim... izgleda da su procijenili da Putinu ne ide dobro i da nemaju interesa eksponirati se

nekakvo back door savezništvo možda i dalje postoji, ali kina je očito odlučila držati low profile i ne ići u sukob sa zapadom oko ukrajine, za koju im se realno jebe (za rusiju im se ne jebe radi plina, nafte, rijetkih metala... ali to rusi trenutno ionako nemaju kome prodat osim kinezima)

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 16:24

Ringo10 wrote:Ray kaze Rusi zele postaviti marionetu u Kijevu
Tesko ce to ici. Zeleni je ipak priznati Predsjednik.
Moze on biti legitimni Predsjednik I u Lvovu.
Može i u Moskvi, kao američki gubernator...Čudni su putevi Gospodnji.  :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 74707
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 17/3/2022, 16:31

Kinezi pomazu Rusiji
Ali to ne znaci da nemaju neke svoje interese i da ne moraju bas u svemu sa se angaziraju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 17/3/2022, 16:33

AlfaOmega wrote:Čitam da Ameri baš i nisu oduševljeni činjenicom da su Rusi i Ukrajinci približili stavove oko postizanja sporazuma. Očito očekuju da rat traje što duže i duže.
pogotovo demokratima kojima sve ankete predviđaju najžeći potop u povjesti USA izbora tamo na jesen 2022 . 

zato je njima u interesu da rat što duže traje, makar do studenog 2022, čisto da skrenu pozornost radi togalnog razjebavanja amerike iz unutra. 

a debili od republikanaca se navukli na njihove igre, tucker carlson je sinoć jednu republikansku latino kongresnicu doveo i isprašio dobro. 

,da u interesu je amera da rat traje što duže, to nije uopće tajna, tu su im višestruki interesi u pitanju, od skretanja problema na domaće probleme, do uništavanja rusije, do interesa njihovih deep state igrača , pa do samog slabljena i EU . 

ali jebiga kada se luđak Putin uhvatio u zamku. njegov problem.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 17/3/2022, 16:34

Ringo10 wrote:Kinezi pomazu Rusiji
Ali to ne znaci da nemaju neke svoje interese i da ne moraju bas u svemu sa se angaziraju
pomažu im kurac, počeli ih već odjebavati, ja cijelo vrijeme pričam da je savezništvo Kine i Rusije , kao savezništvo Sovjetskog saveza i Nazi Njemačke.. neki privremeni interes, ali jedni i drugi sa figom u džepu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 16:37


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74707
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 17/3/2022, 16:40

da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 17/3/2022, 16:42

AssadNaPodmornici wrote:da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...
na 0.10 se vide registracijske tablice pa ako tko može klasificirati jesu li UKR ili Ruske, a ja moran u teretanu .. ja bih se kladio da je UKR baterija, jer Ruski SAM sustavi takvog kalibra su ionako van Ukraine , do sada se nesjećam da sam igdje vidio iti jedan uništen Ruski S-300 (ukraina ih je izgubila već dosta, najviše u prvom danu) .. tako da je vjerojatno UKR sustav

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 17/3/2022, 17:14

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:Kinezi pomazu Rusiji
Ali to ne znaci da nemaju neke svoje interese i da ne moraju bas u svemu sa se angaziraju
pomažu im kurac, počeli ih već odjebavati, ja cijelo vrijeme pričam da je savezništvo Kine i Rusije , kao savezništvo Sovjetskog saveza i Nazi Njemačke.. neki privremeni interes, ali jedni i drugi sa figom u džepu.

Pa kinezi su im srušili rublju u biti - i zaradili masno na tome..

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 17/3/2022, 17:19

https://abcnews.go.com/International/wireStory/china-eases-control-ruble-fall-faster-yuan-83360995

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 17/3/2022, 17:20

kad se radi o lovi kinezi su tu zajebaniji od židova... prijateljstvo je prijateljstvo, ali novci su ipak novci.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 17:28

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Screenshot-2088

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74707
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 17:29

AssadNaPodmornici wrote:da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...

Jeba ti safet mater, kao što i je... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74707
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 17/3/2022, 17:33

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...
na 0.10 se vide registracijske tablice pa ako tko može klasificirati jesu li UKR ili Ruske, a ja moran u teretanu .. ja bih se kladio da je UKR baterija, jer Ruski SAM sustavi takvog kalibra su ionako van Ukraine , do sada se nesjećam da sam igdje vidio iti jedan uništen Ruski S-300 (ukraina ih je izgubila već dosta, najviše u prvom danu) .. tako da je vjerojatno UKR sustav

Ne sam teretana, post, ketoza, zene, sve to mora ici zajedno B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 17/3/2022, 17:54

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...
na 0.10 se vide registracijske tablice pa ako tko može klasificirati jesu li UKR ili Ruske, a ja moran u teretanu .. ja bih se kladio da je UKR baterija, jer Ruski SAM sustavi takvog kalibra su ionako van Ukraine , do sada se nesjećam da sam igdje vidio iti jedan uništen Ruski S-300 (ukraina ih je izgubila već dosta, najviše u prvom danu) .. tako da je vjerojatno UKR sustav

Ne sam teretana, post, ketoza, zene, sve to mora ici zajedno B-)

Slabo radi kardio, hebla ga teretana. A di žene, njanci bauštela.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/3/2022, 17:55

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da ne ispadne da samo stavljamo RU gubitke. imaju i ukrainci gadnih gubitaka, ali to sam očekivao od alpha_omega da stavi više toga. ringo je ionako spržen ko safet ali alpa je mogao.

https://twitter.com/aldin_ww/status/1504447567249219584

ovo je navodno UKR S-300 baterija uništena u Luganskoj regiji. 
Navodno Ukrainska, plus ne znamo datum jel recently ili davnih dana...
na 0.10 se vide registracijske tablice pa ako tko može klasificirati jesu li UKR ili Ruske, a ja moran u teretanu .. ja bih se kladio da je UKR baterija, jer Ruski SAM sustavi takvog kalibra su ionako van Ukraine , do sada se nesjećam da sam igdje vidio iti jedan uništen Ruski S-300 (ukraina ih je izgubila već dosta, najviše u prvom danu) .. tako da je vjerojatno UKR sustav

Ne sam teretana, post, ketoza, zene, sve to mora ici zajedno B-)
Kakve žene, ogledalo, ogledalo...To je taj psihološki profil ljudi.
Poznavao sam jednog takvom. Dok smo mi(tada studenti) ganjali ribe,
on bi lega na krevet s ogledalom u ruci...Satima si je popravljao frizuru... :D
Yoda bi eventualno kakve mišićave i muškobanjaste gledao ...podcjenjivački. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74707
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 17/3/2022, 18:01

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:
ja sam školovani tenkist, šro mladen stojanović u klasi iztoka kočevara, na 84ki, u ratu prvih se odmah od prvog dana prešaltao na 55icu i u oklopu u diskontinuitetu bio do kraja ljeta 1993. bio pogođen sa 40mm u kupolu, grdo grdo, na šestanj brdu skoro me upucao moj prvi susjed, ja bio napred ispod, a on htio gađat preko mene sa trenutnom pa pogodio stablo nekih 15 metara od nas..., uglavnom iako nije lako biti ni pješak, ali to mi je kasnije nekako lakše bilo, mada mi je u oluji bilo teško jer sam išao istom trasom kojom su išli i moji tenkisti, koji su na žalost zbog onog luđe basarca grdo najebali..., sve u svemu tada je bila 20-25 godina, sve je bilo lako i sve se nekako u hodu podnosilo, tek sam kasnije skužio da mi je stara koja je bila prirodna crnka skroz posjedila...poslije kad je rat završio i kad sam prešao u policiju još sam pet godina svake godine bar 3-4 mjeseca odrađivao zelenu granicu... i onda dođe onaj peder šime lučin i pederčina jozo radoš i razjebu dva jedina resora koji su mogli ovaj apsurdistan držati iznad vode... ili bar pod kontrolom
Eto bili smo blizu u isto vrijeme, ja sam bio haubičar i završio obuku u kozari na 122mm M38, 122mm D30J i na B1 76mm i to sve kod onog ludog (tada major) laze babića koji je poslje bio zapovjednik 18 korpusa VRSK

No završio sam tu obuku kao prvi dodavač ili tako nešto, tek bijegom iz JNA sam se osposobio u smislu vođenja i vršenja ofenzivnih i obrambenih akcija u topništvu no moram priznati da mi je ta JNA obuka ipak pomogla u prvim danima jer sam poznavao rad i djelovanje spomenutih oruđa a sasvim lagano sam se prešaltao poslje i na MB120 mm, 82 mm, 60 mm, MT12 100mm mada nisam sa njim imao priliku djelovati.


Jel se sjećaš kako sam poklopio onu lažovčinu jehudija kada je počeo srati o topništvu? Poslje se pokazalo o kavom se sitnom kriminalcu radi, kokošaru i dileru te ucjenjivaču klinaca kojima je prodavao cigle.
naravno da se sjećam... ko i ona pederčina svetozar koji je bio snajperist sa glockom u vinkovačkoj sjp... nešto se ne mogu sjetiti gdje je ono šupčina Levi bio angažiran... predmnijevam da je odao okolo kad se grmljavina utišala i skupljao mesing... pleme jebo svoje...
lovac na sekundarne sirovine

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 17/3/2022, 18:01

marcellus wrote:kad se radi o lovi kinezi su tu zajebaniji od židova... prijateljstvo je prijateljstvo, ali novci su ipak novci.

Putko je zaribao u Ukrajini...jasno da ga Kinezi neće pustiti niz vodu, jedni drugima čuvaju leđa a Kinezi znaju da su oni sljedeći u sukobu s Amerima.

No Kinezi procjenjuju da je imao svoja dva tjedna, ulazak u dugi rat s potencijalnom širom eskalacijom ...ne valja ni Kini, naime ekonomija trpi a to je kineski put daljeg rasta i dugoročnog plana.

Rusija je već oslabljena dovoljno da je Kini komotnije poslovanje s njom.




epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 17/3/2022, 18:13

epikur37 wrote:
marcellus wrote:kad se radi o lovi kinezi su tu zajebaniji od židova... prijateljstvo je prijateljstvo, ali novci su ipak novci.

Putko je zaribao u Ukrajini...jasno da ga Kinezi neće pustiti niz vodu, jedni drugima čuvaju leđa a Kinezi znaju da su oni sljedeći u sukobu s Amerima.

No Kinezi procjenjuju da je  imao  svoja dva tjedna, ulazak u dugi rat s potencijalnom širom eskalacijom ...ne valja ni Kini, naime ekonomija trpi a to je kineski put daljeg rasta  i dugoročnog plana.

Rusija je već oslabljena dovoljno da je Kini komotnije poslovanje s njom.





Gdje je oslabljena?

Germany Says It Won't Stop Buying Russian Energy Despite Moscow’s War in Ukraine


Germany will continue to buy natural gas, oil and coal from Russia despite Vladimir Putin’s aggression against Ukraine, the government in Berlin said Monday.

Germany and Europe are too dependent on Russian energy imports for power, heating and industrial production to be able to cut trade links with Moscow in the short term, Chancellor Olaf Scholz said in a statement.


https://www.wsj.com/livecoverage/russia-ukraine-latest-news-2022-03-07/card/germany-says-it-won-t-stop-buying-russian-energy-despite-moscow-s-war-in-ukraine-1RLThH0sOukkiygAXV9x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 17/3/2022, 18:13

omni wrote:Sluzbe unutarnje sigurnosti u zemljama EU i NATO clanicama a i ostalima koje su pod potencijalnim rizikom od bilo kakvog sukoba sa Rusijom i to ne samo vojnog sigurno prikupljaju podatke o pojedincima koji bi bili moguci pripadnici pete kolone u slucaju eskalacije sukoba. Jbg mozemo se i zayebavat i pricati u mirnodobskim uvjetima ali ako dodje do nekih ratova sve se prelistava, prava glasa, sloboda izrazavanja sve ide pod lupu...trebam li objasnjavati kad nas je vecina bila u tim okolnostima kad je za baljezgariju mogla odletjeti glava.
ja se ispričavam, a o čemu sam ja pisao prije 15 dana... tada mi je išla kritika da se ne mre "prijetiti" rusofilima jer oni kakti imaju pravo na svoje "mišljenje" iako je evidentno da se ne radi o mišljenju nego o podržavanju vanserijskih zločinstava koje bi i njih par i samo činilo kad bi bili u prilici... s tim da sam ja objasnio da je iznimno bitno da država bude ta koja će iste procesuirati, jer ako to bude prepušteno osobnoj procjeni onda će najebati i meki rusofili uz ove tvrde...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum