ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Fri 11 Mar - 21:39

nešto na vijestima kažu pala u ruke ruja i volnovakha.
ruje gađaju i dnipro. 
gađaju i po zapadnom dijelu ukrajine.
bjelarus se sprema uletiti sa sjevera?
što kaže twitter SOA?

Joža

Posts : 2633
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. Fri 11 Mar - 21:44

debotoijusto wrote:GOOGLEOV YouTube objavio je da će blokirati sve ruske državne kanale na svojoj platformi, i to u cijelom svijetu.

Odluka stupa na snagu odmah.
Do jučer antivakseri, danas rusi, sutra netko drugi...
Jedina konstanta je cenzura...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 60810
T.
T.

Posts : 17247
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Fri 11 Mar - 21:45

Leviathan2 wrote:
Ringo10 wrote:Ovaj michelmacha ili tako nekako prijeti ovdje
Kao mi ne znamo na sta je on spreman
Evo uplasio sam se
Evo ja sam rusofil a on moze dobro kurca da mi se napusi
stani u red, prvo epikuru pa gnjecu  pa veberu , tis negdje na zacelju pirat

:D

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2633
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 11 Mar - 21:46

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 22070631643686-e1647029510996-848x478
-
https://www.geopolitika.news/vijesti/rusija-pocinje-gadti-i-zapadne-gradove-ukrajine-kao-i-bitan-grad-dnjipro/
RayMabus
RayMabus

Posts : 177616
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Fri 11 Mar - 21:48

GLUMAC Benedict Cumberbatch podigao je ukrajinsku zastavu na Međunarodnom filmskom festivalu u Santa Barbari u znak solidarnosti s tom zemljom.

Tijekom dodjele nagrade Cinema Vanguard povikao je "podrži Ukrajinu" dok je odlazio s pozornice. Zatim je uočio da mu osoba u publici pruža zastavu, primio ju je i razvio. Nakon njegovog poteza dvoranom se prolomio pljesak.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 A55e2c3b-9019-4a7d-9778-ab6c8a2154d7
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30776
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 11 Mar - 21:54

Nešto slabo danas akcije u Ukrajini. Čekamo da se brko uključi pa će bit bal vampira.
-

Kijev je optužio Rusiju da je pucala na naselje u Bjelorusiji blizu granice s Ukrajinom u pokušaju da se pojavi napad ukrajinske vojske na Bjelorusiju da bi se pridružila ruskoj invaziji. Istovremeno je predsjednik Bjelorusije Aleksandar Lukašenko optužio Ukrajince da su planirali napad na Bjelorusiju.
Aleksandar Lukašenko je danas posjetio Moskvu i ruskog predsjednika Vladimira Putina prilikom čega je optužio ukrajinsku vojsku da je pripremala napad prije same invazije ne samo na Donbasu, što tvrdi ruska vojska, već i na Bjelorusiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177616
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Fri 11 Mar - 22:05

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

Jebo ja talijanima mater isto kao i hrvatima ne jebe mene jacionalnost tko zasluzi ja mu majku jebem bez kurtona. Pricam da je Tito okupirao talijanski teritorij i da isti nikada nije bio hrvatski tako da ona floskula vratili smo istru je laz nemozes vratiti nesto sto nikada nije bilo tvoje vlasnistvo. A hrvatski politicari njima bi spremio poseban menu. A da sam u italiji isto bi pisao i govorio tko ce mi zabranit karabinjeri? Puca njima kurac za ukrajinu i rusiju to samo korumpitani politicari loze budale koji se pale poput suhe slame.

A cekaj rusofili su potencijalno opasni za sto tocno? Sto ce rusofili razjebati u rvackoj kad vise nema nista za razjebati jer je sve vec HDZ SDP i sateliti razjebali? Ljudi bjeze van iz ove vukojebine nikome ne pada na pamet ici se boriti za sta HDZ mafiju. Ma ni u ludilu da dođu tatari boli me kurac.
ništa nula bodova, opet floskule... rusofili su neprijatelji, nisi glup razumiješ što govorim... rusofil koji je stjecajem okolnosti na nekoj od strateških pozicija u smislu nacionalne sigurnosti može nanijeti ogromnu štetu... zamisli da sad Drlje izgubi laptop sa akcijskim planovima sa sjednica NATO-a ovih dana. a u hotelu u isto vrijeme kad je on izgubio laptop osoblje ruskog veleposlanstva... gnječ nemoj me cimati... ponavljam nismo djeca, a ovo nije igra...

A kuzim. Ali takvih ima svugdje tko da vise para njemu prodaju. Ima takvih i oko Putina nije ni on imun cak ni Kim il Sung isto evo je dao raketirati jednog svog funkcionera. Ali cijelo vrijeme ne kuzim kako mi ovdje na forumu mozemo uopce utjecati na takve? Ja nemam pristupa tajnim sluzbama da provjerim tko je tko u vladi morhu itd. Mozda ti imas. A i nisam bas siguran da ce amer strateske podatke dati nekom njonji u rvackoj i to jos na laptopu.

Razumijem gdje je problem ali imali ste tj. imali su 30 godina za taj problem rijesiti a mozda bi i uspjeli da nisu ustolicili negativnu selekciju kadrova i uhljebili razne vucibatine potencijalne izdajice. Ali jebiga nije se moglo kad se kralo a kad kradu vlastitu drzavu onda znas sa kojom bagrom imas posla. Mozes slobodno sve na svim funkcijama u hrvatskoj tagirati kao potencijalne rusofile nes se zajebat.

Solidno, kolega Gnječ. Dobrodošao! :)
Eroo
Eroo

Posts : 75710
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. Fri 11 Mar - 22:10

debotoijusto wrote:GLUMAC Benedict Cumberbatch podigao je ukrajinsku zastavu na Međunarodnom filmskom festivalu u Santa Barbari u znak solidarnosti s tom zemljom.

Tijekom dodjele nagrade Cinema Vanguard povikao je "podrži Ukrajinu" dok je odlazio s pozornice. Zatim je uočio da mu osoba u publici pruža zastavu, primio ju je i razvio. Nakon njegovog poteza dvoranom se prolomio pljesak.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 A55e2c3b-9019-4a7d-9778-ab6c8a2154d7
Signaliziranje vrlina na max. ...
Što ne uradi nešto konkretno...
Npr. njegovi sunarodnjaci idu se u 
ukrajinu boriti...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 60810
T.
T.

Posts : 17247
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Fri 11 Mar - 22:11

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
ništa nula bodova, opet floskule... rusofili su neprijatelji, nisi glup razumiješ što govorim... rusofil koji je stjecajem okolnosti na nekoj od strateških pozicija u smislu nacionalne sigurnosti može nanijeti ogromnu štetu... zamisli da sad Drlje izgubi laptop sa akcijskim planovima sa sjednica NATO-a ovih dana. a u hotelu u isto vrijeme kad je on izgubio laptop osoblje ruskog veleposlanstva... gnječ nemoj me cimati... ponavljam nismo djeca, a ovo nije igra...

A kuzim. Ali takvih ima svugdje tko da vise para njemu prodaju. Ima takvih i oko Putina nije ni on imun cak ni Kim il Sung isto evo je dao raketirati jednog svog funkcionera. Ali cijelo vrijeme ne kuzim kako mi ovdje na forumu mozemo uopce utjecati na takve? Ja nemam pristupa tajnim sluzbama da provjerim tko je tko u vladi morhu itd. Mozda ti imas. A i nisam bas siguran da ce amer strateske podatke dati nekom njonji u rvackoj i to jos na laptopu.

Razumijem gdje je problem ali imali ste tj. imali su 30 godina za taj problem rijesiti a mozda bi i uspjeli da nisu ustolicili negativnu selekciju kadrova i uhljebili razne vucibatine potencijalne izdajice. Ali jebiga nije se moglo kad se kralo a kad kradu vlastitu drzavu onda znas sa kojom bagrom imas posla. Mozes slobodno sve na svim funkcijama u hrvatskoj tagirati kao potencijalne rusofile nes se zajebat.

Solidno, kolega Gnječ. Dobrodošao! :)

koji se kurac ti tu javljaš udbašino hercegovačko-slovenska?
je l' ti kužiš što on piše?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2633
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Fri 11 Mar - 22:16

RayMabus wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 22070631643686-e1647029510996-848x478
-
https://www.geopolitika.news/vijesti/rusija-pocinje-gadti-i-zapadne-gradove-ukrajine-kao-i-bitan-grad-dnjipro/

Ruska vojska gubi rat s ukrajinskom vojskom, to je očigledno.
Putinovi generali, u brizi za vlastiti život, su počeli ratovati s ukrajinskim civilima.
Svatko s barem zrnom soli u glavi zna što to znači.
Sutra ćemo znati ulazi li u rat i Bjelorusija. Što bi mi mogli učiniti, mislim na NATO?
Kennedy bi sigurno znao što, jer je bio državnik.
Kako u odnosima među ljudima jednako je i među državama: Na ljutu ranu ide ljuta trava.
Sve ostalo je bla bla bla mlatimutana, koji nemaju ni D od državnika.
Eroo
Eroo

Posts : 75710
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. Fri 11 Mar - 22:19

T. wrote:
debotoijusto wrote:GLUMAC Benedict Cumberbatch podigao je ukrajinsku zastavu na Međunarodnom filmskom festivalu u Santa Barbari u znak solidarnosti s tom zemljom.

Tijekom dodjele nagrade Cinema Vanguard povikao je "podrži Ukrajinu" dok je odlazio s pozornice. Zatim je uočio da mu osoba u publici pruža zastavu, primio ju je i razvio. Nakon njegovog poteza dvoranom se prolomio pljesak.



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 A55e2c3b-9019-4a7d-9778-ab6c8a2154d7
Signaliziranje vrlina na max. ...
Što ne uradi nešto konkretno...
Npr. njegovi sunarodnjaci idu se u 
ukrajinu boriti...
Radi se inače o vrhunskom papku...
Dokaz u prilozima:


_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 60810
T.
T.

Posts : 17247
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Fri 11 Mar - 22:29

Dragovit wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

A kuzim. Ali takvih ima svugdje tko da vise para njemu prodaju. Ima takvih i oko Putina nije ni on imun cak ni Kim il Sung isto evo je dao raketirati jednog svog funkcionera. Ali cijelo vrijeme ne kuzim kako mi ovdje na forumu mozemo uopce utjecati na takve? Ja nemam pristupa tajnim sluzbama da provjerim tko je tko u vladi morhu itd. Mozda ti imas. A i nisam bas siguran da ce amer strateske podatke dati nekom njonji u rvackoj i to jos na laptopu.

Razumijem gdje je problem ali imali ste tj. imali su 30 godina za taj problem rijesiti a mozda bi i uspjeli da nisu ustolicili negativnu selekciju kadrova i uhljebili razne vucibatine potencijalne izdajice. Ali jebiga nije se moglo kad se kralo a kad kradu vlastitu drzavu onda znas sa kojom bagrom imas posla. Mozes slobodno sve na svim funkcijama u hrvatskoj tagirati kao potencijalne rusofile nes se zajebat.

Solidno, kolega Gnječ. Dobrodošao! :)

koji se kurac ti tu javljaš udbašino hercegovačko-slovenska?
je l' ti kužiš što on piše?
Sve ja kužim, ali tebi nije jasno koja ti je pozicija.
Gubite i podrugi put, jesi li zato neurozan? :)
Eroo
Eroo

Posts : 75710
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 11 Mar - 22:31

Ne gube. Napreduju. Al sporije nego šta su to prvotno zamislili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177616
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Fri 11 Mar - 22:32

Eroo wrote:
Ruska vojska gubi rat s ukrajinskom vojskom, to je očigledno.
Putinovi generali, u brizi za vlastiti život, su počeli ratovati s ukrajinskim civilima.
Svatko s barem zrnom soli u glavi zna što to znači.
Sutra ćemo znati ulazi li u rat i Bjelorusija. Što bi mi mogli učiniti, mislim na NATO?
Kennedy bi sigurno znao što, jer je bio državnik.
Kako u odnosima među ljudima jednako je i među državama: Na ljutu ranu ide ljuta trava.
Sve ostalo je bla bla bla mlatimutana, koji nemaju ni D od državnika.

Pošto nemam što dodati samo ću ponoviti.
Eroo
Eroo

Posts : 75710
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic Fri 11 Mar - 22:36


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 11 Mar - 22:36

Ja baš ne vidim da gube rat al ajde vi imate neko svoje objašnjenje gubljenja rata.

Valjda šta svaki dan osvoji nove kilometre i slomi drugoj stani infrastrukturu je gubljenje rata po vašem.

Meni je to onda novost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177616
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Fri 11 Mar - 22:42

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Screenshot-1953

VIDEO

https://twitter.com/i/status/1502382749700788236
Eroo
Eroo

Posts : 75710
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Fri 11 Mar - 22:51

Dragovit wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

A kuzim. Ali takvih ima svugdje tko da vise para njemu prodaju. Ima takvih i oko Putina nije ni on imun cak ni Kim il Sung isto evo je dao raketirati jednog svog funkcionera. Ali cijelo vrijeme ne kuzim kako mi ovdje na forumu mozemo uopce utjecati na takve? Ja nemam pristupa tajnim sluzbama da provjerim tko je tko u vladi morhu itd. Mozda ti imas. A i nisam bas siguran da ce amer strateske podatke dati nekom njonji u rvackoj i to jos na laptopu.

Razumijem gdje je problem ali imali ste tj. imali su 30 godina za taj problem rijesiti a mozda bi i uspjeli da nisu ustolicili negativnu selekciju kadrova i uhljebili razne vucibatine potencijalne izdajice. Ali jebiga nije se moglo kad se kralo a kad kradu vlastitu drzavu onda znas sa kojom bagrom imas posla. Mozes slobodno sve na svim funkcijama u hrvatskoj tagirati kao potencijalne rusofile nes se zajebat.

Solidno, kolega Gnječ. Dobrodošao! :)

koji se kurac ti tu javljaš udbašino hercegovačko-slovenska?
je l' ti kužiš što on piše?


Ma nema on mozga da to shvati.Slovenski mentalitet i hercegovachki kamen ne idu nikako,sirovina ostaje sirovina ali jedna dobra vijest,Tramp Putin uuskoro.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5096
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Fri 11 Mar - 22:52

Iz Ministarstva odbrane Rusije (MORF) je dan kasnije saopšteno da je 90 posto ukrajinskih vojnih aerodroma, na kojima je bazirao osnovni sastav borbene avijacije, izbačen iz stroja. Navodi se i da skoro više nema ukrajinskih pilota prve i druge klase, kao i da su zabeleženi samo pojedinačni pokušaji izvođenja borbenih zadataka ukrajinske borbene avijacije.
-
https://tangosix.rs/2022/11/03/rat-u-ukrajini-ruski-strategijski-bombarderi-dejstvuju-krstarecim-raketama-da-li-iznad-ukrajine-leti-i-su-57/
RayMabus
RayMabus

Posts : 177616
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Fri 11 Mar - 22:53

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Screenshot-1954
Eroo
Eroo

Posts : 75710
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Fri 11 Mar - 22:53

Dragovit wrote:nešto na vijestima kažu pala u ruke ruja i volnovakha.
ruje gađaju i dnipro. 
gađaju i po zapadnom dijelu ukrajine.
bjelarus se sprema uletiti sa sjevera?
što kaže twitter SOA?

Volnohovka je gradić od 15000 stanovnika predgrađe između Mariopola i Donjecka. Realno Ukrainci nisu niti branili to mjesto povukli se. Pazi Ruska kopnena vojska koju sam ja i hrpa drugih smatrao da je čak jača i od Američke kopnene vojske, uspjeh smatraju ako sada dnevno uz ogromne gubitke na cijeloj fronti osvoje par sela i koji gradić od Ukrainaca.
Da se umjesto Ukraine na tom teritoriju nalazila Turska, rat bi se vodio unutar Rusije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21288
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 13 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum