ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by vuksadinare Tue 22 Feb - 8:28

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2341445&index_tid=191993&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by vuksadinare Tue 22 Feb - 8:29

:D ...mi,siptari samo sto nismo..do zemuna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by RayMabus Tue 22 Feb - 8:30

Spremni za šta ? Pa nije rat na Balkanu nego na istoku Ukrajine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175478
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by RayMabus Tue 22 Feb - 8:33

A za šta bi se to vojska Srbije trebala spremati Vučicu s obzirom da ....jesi li ti Rusija ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175478
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by IL Risorto Tue 22 Feb - 8:36

vuksadinare wrote::D ...mi,siptari samo sto nismo..do zemuna
Nego vuče,je li ti se napokon diže i svršavaš,obzirom da ti je srbijanska vojska afrodizijak ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by RayMabus Tue 22 Feb - 8:41

Mudrijaš. Sad su mu izbori i onda se pravi pametan. Eto on kao stavlja vojsku u pripravnost itd.

Zašto stavljaš vojsku u pripravnost ? Ti si Rusija ? Rat se dešava ode jel ? Ajde u pičku materinu više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175478
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by RayMabus Tue 22 Feb - 8:51

Zabrinut je za svoju guzicu jer će mu ista sad malo teže sidit na dvije stolice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175478
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by vuksadinare Tue 22 Feb - 9:12

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote::D ...mi,siptari samo sto nismo..do zemuna
Nego vuče,je li ti se napokon diže i svršavaš,obzirom da ti je srbijanska vojska afrodizijak ?
...cuj stari neprijatelji se sigurno ne ljube i piju zajedno..cim neprijatelj zvekece ti moras sirom otvoriti usi i oci..pogotovo ako si ugrizen prije od doticnih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by crvenkasti Tue 22 Feb - 9:50

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote::D ...mi,siptari samo sto nismo..do zemuna
Nego vuče,je li ti se napokon diže i svršavaš,obzirom da ti je srbijanska vojska afrodizijak ?
...cuj stari neprijatelji se sigurno ne ljube i piju zajedno..cim neprijatelj zvekece ti moras sirom otvoriti usi i oci..pogotovo ako si ugrizen prije od doticnih

nema spavanja

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Hrvat13
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by RayMabus Tue 22 Feb - 10:02

Kad godinama pumpaš glavu ljudima idiotarijama onda i moraš dizat vojsku jer svi tamo žive u paralelnom svom svijetu.

Ukrajina napala RUSIJU.
Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' 220222024.2_mn
RayMabus
RayMabus

Posts : 175478
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by IL Risorto Tue 22 Feb - 12:04

RayMabus wrote:Kad godinama pumpaš glavu ljudima idiotarijama onda i moraš dizat vojsku jer svi tamo žive u paralelnom svom svijetu.

Ukrajina napala RUSIJU.
Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' 220222024.2_mn


I po čemu se ta naslovnica Informera razlikuje od recimo Index-a ?

Oni tamo Srbaljima gnoje mozak o zločestoj Americi i Ukrajni,kao što ovdje nama gnoje o zločestoj Rusiji.

Ovo je tako ljigavo novinarsko huškanje na rat.Kako ljudi mogu priželjkivat  rat u zemlji koja nama ama baš nikakve veze s njima,čisto navijački i iz zabave,a bez razmišljanja o stvarnim ljudima i tragedijama u kojoj će ginuti oni koji su najmanje krivi.
Tko drugima želi rat,dabogda mu bio u familiji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.' Empty Re: Suljo:'Zabrinut sam.Dao sam nalog vojsci da bude spremna.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum