ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by AlfaOmega 24/2/2022, 05:48

Uhvatili su ih na prepad. Akcija kod Mariupola je maestralno odrađena. Opločeni počeli rokati artiljerijom, odbrana grada se fokusirala na istok a specijalne ruske snage im se prikrale sa plaža.


Last edited by AlfaOmega on 24/2/2022, 05:48; edited 1 time in total

AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 05:48

Sve neki borci u tom Mariupolju. Imaju osan godina za pripremit rat a oni pali dok san ja sebi napravija omlet od pet jaja i nakont toga pojia jednu naranču.

Ovo će uć u anale ratovanja. Ovo je već sad vojna povijest.

Osan godina. Ej osan godina oni imaju vrimena za organizirat obranu i grad padne dok san ja sebi napravaija omlet od jaj i pojija jednu naranču nakon toga.

A Bog te vidija. Pa kakvi su to tamo ratnici ?!?!?!?!


Last edited by RayMabus on 24/2/2022, 05:51; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 05:49

AlfaOmega wrote:Uhvatili su ih na prepad. Akcija kod Mariupola je maestralno odrađena. Opločeni počeli rokati artiljerijom, odbrana grada se fokusirala na istok a specijalne ruske snage im se prikrale sa plaža.
Pa ne smiš dopusit da te uvate na spavanju. Viš kako ja noćarin po noći. Ja ne spavan ima već 20 dana po noći nego samo po danu.

Pa neće te napast on u podne kad se svaki kurac vidi nego ovako u sri noći, tako da si zore predaja.

A budala Bog te vidija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by AlfaOmega 24/2/2022, 05:52

Sve su prilike da su Ukri ipak bili pod dejstvom "đoda sindroma". Ono, spavajte mirno, rata neće biti.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Ringo10 24/2/2022, 05:53

RayMabus wrote:
AlfaOmega wrote:Uhvatili su ih na prepad. Akcija kod Mariupola je maestralno odrađena. Opločeni počeli rokati artiljerijom, odbrana grada se fokusirala na istok a specijalne ruske snage im se prikrale sa plaža.
Pa ne smiš dopusit da te uvate na spavanju. Viš kako ja noćarin po noći. Ja ne spavan ima već 20 dana po noći nego samo po danu.

Pa neće te napast on u podne kad se svaki kurac vidi nego ovako u sri noći, tako da si zore predaja.

A budala Bog te vidija.
A ti si uhvatio paranoju. Kad si bio oženjen ti si spavao a kuronja ti guzio ženu.

Otad si uhvatio strah od spavanja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 24/2/2022, 05:54

epikur37 wrote:Ovako će i RH HercegBosnu!
pa vidim da general ne djeli bas tvoje odusljevene..on bi rajse vidio herceg bosnu neovisnu..pogotovo sad kad su u hrvatskoj poceli se otvarati gay barovi..neka herceg bosne kao drzave a sa hrvatskom moze se biti u prijateljskim odnosima ako zele..dosta je generalu i zagreba koji je sa ovom vlascu cak gori od sarajeva jer i tu gradZani vladaju koji ne znaju ni tko su ni sto su..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 05:55

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
AlfaOmega wrote:Uhvatili su ih na prepad. Akcija kod Mariupola je maestralno odrađena. Opločeni počeli rokati artiljerijom, odbrana grada se fokusirala na istok a specijalne ruske snage im se prikrale sa plaža.
Pa ne smiš dopusit da te uvate na spavanju. Viš kako ja noćarin po noći. Ja ne spavan ima već 20 dana po noći nego samo po danu.

Pa neće te napast on u podne kad se svaki kurac vidi nego ovako u sri noći, tako da si zore predaja.

A budala Bog te vidija.
A ti si uhvatio paranoju. Kad si bio oženjen ti si spavao a kuronja ti guzio ženu.

Otad si uhvatio strah od spavanja
Nemam ženu i nikad nisan bija oženjen nit ima djecu ( svoju ).

Nisam se seksa više od 16 godina odkako san otkrija emanicpaciju.

Napomena: Nisan se seksa s nikin da ne bi sad bilo da san se seksa s nekim drugim spolom a ima samo jedan ako nije ženski.

Ja san ti dečko Aštar komanda.


Last edited by RayMabus on 24/2/2022, 05:57; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 24/2/2022, 05:57

Uništena mornarica i zrakoplovstvo
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 24/2/2022, 05:57

general bi sutra sletio u herceg bosnu zivjeti ako bude neovisna..a epi bi mogao u neumu saviti gnjezdo..elem na moru elem herceg bosna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:00

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Pa ne smiš dopusit da te uvate na spavanju. Viš kako ja noćarin po noći. Ja ne spavan ima već 20 dana po noći nego samo po danu.

Pa neće te napast on u podne kad se svaki kurac vidi nego ovako u sri noći, tako da si zore predaja.

A budala Bog te vidija.
A ti si uhvatio paranoju. Kad si bio oženjen ti si spavao a kuronja ti guzio ženu.

Otad si uhvatio strah od spavanja
Nemam ženu i nikad nisan bija oženjen nit ima djecu ( svoju ).

Nisam se seksa više od 16 godina odkako san otkrija emanicpaciju.

Napomena: Nisan se seksa s nikin da ne bi sad bilo da san se seksa s nekim drugim spolom a ima samo jedan ako nije ženski.

Ja san ti dečko Aštar komanda.
I uopće me ne hvata paranoja. Mrtav ladan san.

Čak i umiren od smija jer će četnici na Zapadnom Balkanu sad najebat.

Ringo dragi ne poznaješ me.

Nemaš uopće ideju kakvi san ja lik.

Ja san sad mirniji od tebe.

Poput jezera kad ništa ne puše i ništa ne pada.

Ravna crta.

I osmijeh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:02

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
A ti si uhvatio paranoju. Kad si bio oženjen ti si spavao a kuronja ti guzio ženu.

Otad si uhvatio strah od spavanja
Nemam ženu i nikad nisan bija oženjen nit ima djecu ( svoju ).

Nisam se seksa više od 16 godina odkako san otkrija emanicpaciju.

Napomena: Nisan se seksa s nikin da ne bi sad bilo da san se seksa s nekim drugim spolom a ima samo jedan ako nije ženski.

Ja san ti dečko Aštar komanda.
I uopće me ne hvata paranoja. Mrtav ladan san.

Čak i umiren od smija jer će četnici na Zapadnom Balkanu sad najebat.

Ringo dragi ne poznaješ me.

Nemaš uopće ideju kakvi san ja lik.

Ja san sad mirniji od tebe.

Poput jezera kad ništa ne puše i ništa ne pada.

Ravna crta.

I osmijeh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by epikur37 24/2/2022, 06:07

Za rusku zabrinutost glede vlastite sigurnosti najbolje rješnje bio je  taj minski sporazum.

Pa i taj zamrznuti konflikt oko Dombasa bio je dovoljan. Nadao sam se da će tako ostati.

Ako je pokrenuta invazija to je loš razvoj događaja koji se ne može uvažiti ni opravdati.

Nadajmo se da će stati što prije.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by epikur37 24/2/2022, 06:08

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Ovako će i RH HercegBosnu!
pa vidim da general ne djeli bas tvoje odusljevene..on bi rajse vidio herceg bosnu neovisnu..

Ništa to, autonomašenje ne podržavam. Samo matici prisajediniti i starteški se pojačati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:09

epikur37 wrote:Za rusku zabrinutost glede vlastite sigurnosti najbolje rješnje bio je  taj minski sporazum.

Pa i taj zamrznuti konflikt oko Dombasa bio je dovoljan. Nadao sam se da će tako ostati.

Ako je pokrenuta invazija to je loš razvoj događaja koji se ne može uvažiti ni opravdati.

Nadajmo se  da će stati što prije.
Stat će kad dođu do rumunjske granice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by AlfaOmega 24/2/2022, 06:15

epikur37 wrote:
Nadajmo se  da će stati što prije.
Sve su prilike da neće baš dugo trajati. Tj. bude gotovo brzo :tu

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:16

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Za rusku zabrinutost glede vlastite sigurnosti najbolje rješnje bio je  taj minski sporazum.

Pa i taj zamrznuti konflikt oko Dombasa bio je dovoljan. Nadao sam se da će tako ostati.

Ako je pokrenuta invazija to je loš razvoj događaja koji se ne može uvažiti ni opravdati.

Nadajmo se  da će stati što prije.
Stat će kad dođu do rumunjske granice.
A kako stvar stoje to će biti vrlo brzo pa će ti se želja i ispunit.

Ako su oni pali dok san ja napravija i izija omlet od jaj i onda smaza još jednu naranču a njima je pao Mariupolj onda po mojoj matematici oni su na rumunjskoj granici.....ja ću ić leć i propudit ću se kasno popodne i Rusi će biti na toj granici kontrolirat tko ulazi u Novorusiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:25

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Za rusku zabrinutost glede vlastite sigurnosti najbolje rješnje bio je  taj minski sporazum.

Pa i taj zamrznuti konflikt oko Dombasa bio je dovoljan. Nadao sam se da će tako ostati.

Ako je pokrenuta invazija to je loš razvoj događaja koji se ne može uvažiti ni opravdati.

Nadajmo se  da će stati što prije.
Stat će kad dođu do rumunjske granice.
A kako stvar stoje to će biti vrlo brzo pa će ti se želja i ispunit.

Ako su oni pali dok san ja napravija i izija omlet od jaj i onda smaza još jednu naranču a njima je pao Mariupolj onda po mojoj matematici oni su na rumunjskoj granici.....ja ću ić leć i propudit ću se kasno popodne i Rusi će biti na toj granici kontrolirat tko ulazi u Novorusiju.
Ima jedan veliki knal ispod Odesse pa ako se iskrcava brodovima tu a istovremeno u Moldaviji su se aktivirali onda im zaposjeda taj kanal i ispod toga je močvarno područje slabo naseljeno a ima raznih manjina i pola tih seljaka je za Rusiju, tako da to sad radi pa onda ovo šta sam rekao da do kasno popodne ovim tempom s obzirom kako se ovi brane tj bolje rečeno ne brane računam da će do kasno popodne Rusi kontrolirat tu granicu i tko ulazi u Novorusiju.

Znam da se ja volim šalim ( vi to ne znate ) al ....ja sam ipak general s pet zvjezdica.

WELCOME TO THE NOVORUSIA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by epikur37 24/2/2022, 06:28

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Za rusku zabrinutost glede vlastite sigurnosti najbolje rješnje bio je  taj minski sporazum.

Pa i taj zamrznuti konflikt oko Dombasa bio je dovoljan. Nadao sam se da će tako ostati.

Ako je pokrenuta invazija to je loš razvoj događaja koji se ne može uvažiti ni opravdati.

Nadajmo se  da će stati što prije.
Stat će kad dođu do rumunjske granice.

Ne vjerujem da će vojno ići izvan granica donjecka i luganska, onda priznavanje istih nema smisla.

Brzo će se znati.

Nije trebalo doći do ovoga, kad već jeste najbolje da što prije prođe.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:29

I budite srećni šta sam se inkarnirao ovdje.

Sad ide nered u CG pa ćemo namlatit četalje.

Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by AlfaOmega 24/2/2022, 06:30

Samo priznanje DPR-a i LPR-a na onim mizernim granicama nima nikakvog smisla. Republike bi bile neodržive i osuđene na rusku državnu kasu. Ovo je bilo očekivano.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 24/2/2022, 06:34

Jedem kekse i smijem se.

Totalno sam opušten. I sretan.

Sad ćemo mlatit Vučica i njegove četnike diljem regiona.

Dođi Vučko da te pleskam.

Ne ovaj naš Vučko s foruma nego predsjednik Srbije.

Dođi bre da ti jedan šamar opalim.

Pljas. 

Pa onda s druge strane još jedan.

Pljas.

Pa opet pljas.

Minjaš malo. Liva desna.

Malo ono trzneš ko da očeš s livon a onda se on tu na krivi a ti mu opališ onda Desanku.

Sretan san ko malo dijete šta ću ga sad malo šamarat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 17 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum