ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 22/2/2022, 10:52

Šandor Winnetou wrote:
Hektorović wrote:[size=42]Osim Rusije, i Venezuela, Kuba i Nikaragva, Sirija, Južna Osetija, Abhazija i Jemen priznali su Lugansk i Donjeck kao nezavisne države. [/size]
nema što, respektabilni broj i još respektabilnije zemlje. Ne sumnjam da će se još ljudoždera naći na tom spisku.
kladim se na dodika i srpsku...a i suljo ce morati

vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 10:53

Kakav narod takva vlast.

Ja se nemišan u puno toga jer se svi mi igramo na nekom igralištu i poštujem slobodnu volju.

Ne diraj em ne diram te.

Al kad me takneš i ja reagiram onda najebeš.

Zašto ?

Zato šta te mogu naguzit jer mi je mentalni kapacitet toliki da mogu naređivat drugima da izvrše to šta ja oću.

Samo 10% duše je inkarnirano. Onih 90% nije. 

Ja mogu svakome od vas doslovno gore po zraku oko ove planete di vam većinom lebdi tih 90% doć i natirat vas da se ponašate kako ja oću.

Mogu vas jebat.

A to i radin kad mi netko digne tlak.

ČORIĆ.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Šandor Winnetou 22/2/2022, 10:56

vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Hektorović wrote:[size=49]Osim Rusije, i Venezuela, Kuba i Nikaragva, Sirija, Južna Osetija, Abhazija i Jemen priznali su Lugansk i Donjeck kao nezavisne države. [/size]
nema što, respektabilni broj i još respektabilnije zemlje. Ne sumnjam da će se još ljudoždera naći na tom spisku.
kladim se na dodika i srpsku...a i suljo ce morati
suljo neće budi siguran. Srbiji ne odgovara ovakav rasplet zbog kosova no da će se naslađivati i davati pozitivne signale oće.

_________________
Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 10:57

RayMabus wrote:by RayMabus Fri 14 Jan - 4:50

Osim sredstava osiguranih iz EU, Fond kojem je na čelu će također kroz svoje javne pozive nacionalnim sredstvima sufinancirati projekte tvrtki na putu transformacije prema niskougljičnom gospodarstvu, poručio je Kukić.

--

Hoćeš li ?

Ja mislim da nećeš.



Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49990-zapad-ce-vojno-okupirat-srbiju-radi-litija

PRIJE SAT VREMENA
DIO HDZ-OVACA DAO ULTIMATUM PLENKOVIĆU?
Premijer Andrej Kenwood Kenon, piše Nacional, izgubio je podršku vrha svoje stranke, tj. nekih od vodećih ljudi HDZ-a, iako značajan broj ljudi iz šireg vodstva smatra da on još uvijek "drži karte u rukama" i da još uvijek može spasiti i sebe i vladu i HDZ ako pod hitno provede najprije širu rekonstrukciju vlade.
"Neki bliski suradnici odbili su poslušnost premijeru Plenkoviću i skovali plan da ga na sjednici Predsjedništva HDZ-a suoče s ultimatumom: hitno rekonstruiraj vladu jer samo tako se možeš spasiti".
..

:aw lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 22/2/2022, 11:00

Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
nema što, respektabilni broj i još respektabilnije zemlje. Ne sumnjam da će se još ljudoždera naći na tom spisku.
kladim se na dodika i srpsku...a i suljo ce morati
suljo neće budi siguran. Srbiji ne odgovara ovakav rasplet zbog kosova no da će se naslađivati i davati pozitivne signale oće.
naravno da ne odgovara...ali problem je sto putin ce vjerojatno sad sulju staviti na pravo iskusenje..jer mu nije zabadava davao oruzje..ili ce morati vratiti kosovo na bilo koji nacin da putin ima opravdanje za ovo u ukrajini..ili ce morati srbija priznati ove dve pokrajine..uglavnom samar im prijeti sa obje strane koju god odaberu i koji nacin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 11:01

RayMabus wrote:13 januar :

by RayMabus Fri 14 Jan - 4:23


Fond je za održivi promet ove godine osigurao gotovo 40 milijuna kuna, a proračun ovog poziva je 17, 5 milijuna kuna. Sufinancirat će se do 40 posto investicije, odnosno maksimalno do 400.000 kuna po korisniku, rekao je Ponoš.

Na javni poziv mogu se prijaviti lokalne jedinice, tvrtke, obrtnici i sve neprofitne organizacije osim udruga, a financira se nabava električnih bicikala i vozila L kategorije, osobnih vozila te kategorije N1-N3 te M2 i M3, koji osim na električni pogon mogu biti i na stlačeni ili ukapljeni prirodni plin.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/fond-za-zastitu-okolisa-opet-sufinancira-nabavu-elektricnih-vozila-tvrtkama-cak-placaju-do-40-posto-cijene-20190521

Zanimljivo.

A zašto ti to finaciraš ?

Mislim jasno mi je zašto Nijemac financira jer ima svoju auto industriju, al me zanima zašto ti to financiraš a lova se puni iz novaca građana ?

To ćeš mi uskoro morat objasniti.


-

Tema : 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49990-zapad-ce-vojno-okupirat-srbiju-radi-litija


PRIJE SAT VREMENA
DIO HDZ-OVACA DAO ULTIMATUM PLENKOVIĆU?
Premijer Andrej Kenwood Kenon, piše Nacional, izgubio je podršku vrha svoje stranke, tj. nekih od vodećih ljudi HDZ-a, iako značajan broj ljudi iz šireg vodstva smatra da on još uvijek "drži karte u rukama" i da još uvijek može spasiti i sebe i vladu i HDZ ako pod hitno provede najprije širu rekonstrukciju vlade.
"Neki bliski suradnici odbili su poslušnost premijeru Plenkoviću i skovali plan da ga na sjednici Predsjedništva HDZ-a suoče s ultimatumom: hitno rekonstruiraj vladu jer samo tako se možeš spasiti".
--
Zanimljivo.

A zašto ti to finaciraš ?

Mislim jasno mi je zašto Nijemac financira jer ima svoju auto industriju, al me zanima zašto ti to financiraš a lova se puni iz novaca građana ?

To ćeš mi uskoro morat objasniti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 22/2/2022, 11:03

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 22/2/2022, 11:12

Nebenzja: Priznanje Donjecka i Luganska ne mijenja sporazume iz Minska

Rusko priznanje nezavisnosti narodnih republika Donjecka i Luganska ne mijenja sastav strana u sporazumima iz Minska, izjavio je ruski ambasador pri UN Vasilij Nebenzja.



- Želio bih da vas podsjetim da su u vrijeme sklapanja Minskih sporazuma LNR i DNR već proglasile nezavisnost. Činjenica da ih je Rusija priznala ne mijenja sastav strana iz tog sporazuma, jer Rusija nije jedna od njih - rekao je Nebenzja na hitnom sastanku Savjeta bezbjednosti UN.
Nebenzja je dodao da Rusija ostaje otvorena za dijalog, ističući da je nekoliko država spremno da "sahrani" sporazume iz Minska.
- Kijev je i dalje obavezan da ispuni Minske sporazume. I dalje smo otvoreni za diplomatsko rješenje, ali više ne namjeravamo da dozvolimo novi krvavi masakr u Donbasu - naveo je Nebenzja.


Last edited by Hektorović on 22/2/2022, 11:13; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 11:13

Ministar inostranih poslova Mađarske Peter Sijarto je danas saopštio da se "moramo nadati diplomatskom rešenju", i potvrdio da Brisel istovremeno pojačava pripreme za uvođenje sankcija Rusiji nakon poslednjih poteza Moskve, prenosi MTI.
- U toku su razgovori o mogućim sledećim koracima. Mađarska nikada nije odstupala od EU po ovom pitanju. Istovremeno, ne smemo odustati od nade u diplomatsko rešenje - saopštio je Sijatro.
Mađarski Savet za nacionalnu bezbednost sastao se u danas u kabinetu premijera Viktora Orbana kako bi razmotrio ukrajinsku krizu, saopštio je premijerov šef kabineta Gergelji Guljaš.
Prema saopštenju, sastanak je vodio premijer Viktor Orban, a pored Guljaša učestvovali su sekretar kabineta Antal Rogan, ministar odbrane Tibor Benko i ministar unutrašnjih poslova Šandor Pinter.
Ruski predsednik Vladimir Putin najavio je u ponedeljak uveče priznanje suvereniteta Donjecke Narodne Republike i Luganske Narodne Republike u istočnoj Ukrajini i naredio ruskim trupama da uđu na te teritorije u sklopu "mirovne misije", navodi MTI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 11:14

Evropska unija će uvesti sankcije Moskvi nakon neprihvatljivog ulaska ruskih trupa u područje Donbasa u Ukrajini, izjavio je danas francuski ministar vanjskih poslova Žan-Iv Le Drian (Jean-Yves).
Le Drian je uoči sastanka evropskih ministara vanjskih poslova u Parizu poručio da je očigledno da će se uvesti sankcije.
- To je kršenje međunarodnog prava, to je napad na suverenitet i integritet Ukrajine, to je Rusija koja se odriče svojih međunarodnih obaveza i sporazuma iz Minska koje je potpisala. Dakle, situacija je vrlo ozbiljna - rekao je Le Drian.
Dodao je da evropski lideri imaju tri poruke koje treba prenijeti: zauzeti čvrst stav protiv ruskih aktivnosti, pokazati solidarnost sa Ukrajinom i pokazati jedinstvo u Evropi.
Visoki predstavnik EU Žozep Borelj (Joseph Borrell) rekao je jutros da je sazvao hitni neformalni sastanak ministara vanjskih poslova EU kako bi razgovarali o Ukrajini nakon planiranog samita.
-
Sankcije. cheers cheers cheers cheers cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Šandor Winnetou 22/2/2022, 11:21

Rusiju izbaciti iz svih međunarodnih događanja, sport, kultura, gospodarstvo, uvesti blokadu svih ruskih energenata i rudnih bogatstava, blokirati svu imovinu rusije na zapadu a ruski oligarsi će se tada pobrinuti za putina i njegova sranja zbog enormnih gubitaka koje će im to proizvesti.

_________________
Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 11:22

Sankcije će napravit još veći ekonomski kolaps sistema a sad izbori u Francuskoj a u Italiji Musolini podrška 22%.

Ovo sad može samo rast pa ako negdje u ove dvije velike države EU dobijemo krajnju desnicu na vlasti, ona odma blokira Zelene iz Njemačke i Austrije i potapa Komšića.

Sankcije. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Eroo 22/2/2022, 11:32

Hektorović wrote:

Nema majci... Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 1f602
Eroo
Eroo

Posts : 75283
2016-07-22


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Eroo 22/2/2022, 11:39

Ovaj čelnik me potsjetio na tipa u jednom mađarskom filmu, mislim da se zvao "Svjedok".
Tipa, očigledno mentalno oštećenog, psihijatar priprama za  lažno svjedočenje protiv druge osobe,
kako bi sovjetska vlast mogla istu zatvoriti zbog klevete, špijunaže,  ili šta već.
Psihijatar mu navede  pet stvari koje treba ponoviti istim redom: votka, jabuka, krava, kruška, mačka
Odgovor "svjedoka": - mačka. 
:)
Eroo
Eroo

Posts : 75283
2016-07-22


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 22/2/2022, 11:43

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 FMMcQv9WUAEDi11?format=jpg&name=medium
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 22/2/2022, 11:44

Zadovoljan sam razvojem situacijem. Dobili smo ono šta smo tili. Sad su u Sarajevu i na Zapadu uplašeni. Nije im više smiješno šta ja oću. Sad me čuju.

Sad fino sankcije i još veći kupus u EU i negdi dovest krajnju desnicu na vlast da totalno blokira Krug 99.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176927
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 22/2/2022, 12:10

#BREAKING
#Scholz suspends Nord stream 2 project.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by T. 22/2/2022, 12:16

uglavnom, pokazalo se, kao i bezbroj puta do sada, da zapad prijeti praznom puškom...
kojeg se vraga uopće miješaju kada ne mogu poduzeti ništa osim ispasti klaunovi...
imaju sreće što je s druge strane putin, koji se zadovoljava komadićima ukrajine s većinski ruskim stanovništvom...

_________________
Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Unname11
T.
T.

Posts : 17176
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 22/2/2022, 12:17

STOP ZA SEVERNI TOK 2 Šolc: Zaustavljamo gasovod zbog poteza Rusije

Nemački kancelar Olaf Šolc rekao je da projekat gasovoda Severni tok 2 ne može da se nastavi u ovim kriznim okolnostima.



22.02.2022. 12:14

On je rekao da je proces odobravanja gasovoda zaustavljen zbog situacije u Ukrajini i ruskog poteza sa priznanjem sepaatističkih republika.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 22/2/2022, 12:20

Njemačka sankcionirala sama sebe.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Eroo 22/2/2022, 12:42

Sjedi i šuti, ako se ne pitaš.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75283
2016-07-22


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 10 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum