ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Ringo10 2/22/2022, 05:51

Minski sporazumi su bili najbolje rjesenje ali Ukri na nagovor Amera to sabotiraju vec 7 godina i nedavno su po ko zna koji put rekli da to nece implementirati.
E pa kad nece sad se mogu pozdraviti sa Donbasom

Ovo treba i Hrvatska uraditi sa Herceg Bosnom.

Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by epikur37 2/22/2022, 05:53

Ringo10 wrote:Minski sporazumi su bili  najbolje rjesenje ali Ukri na nagovor Amera to sabotiraju vec 7 godina i nedavno su po ko zna koji put  rekli da to nece implementirati.
E pa kad nece sad se mogu pozdraviti sa Donbasom

Ovo treba i Hrvatska uraditi sa Herceg Bosnom.

Pa Milanović je tako nešto i najavio.

A to je i posve realno ako Sarajevo nastavi s kršenjem Daytona i dekonstituiranjem Hrvata.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 2/22/2022, 05:54

Ringo10 wrote:
Ovo treba i Hrvatska uraditi sa Herceg Bosnom.
Pa bolje prvo pustit Srbe. Oni već imaju gotov entitet i Rusiju iza sebe. 

Mi ćemo odma nakon toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by kic 2/22/2022, 09:18

Hektorović wrote:
kic wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Ovako će i RH HercegBosnu!

Kažu Rusi tamo živi 800.000 naših državljana, a znamo kakvu frku Amerika pravi oko par svojih.


Istovremeno mala Hrvatska ima u HB preko 400.000 svojih državljana.

bome

spot on

više od 10% nacije.

ko da ne postoji

hrvati nemaju politiku na duge staze

AV 30gof igra istu filozofiju
Bakir je sin kralja Alije, ista priča
mi imamo karijeriste koji misle da je politika igra retorikom a ne ozbiljna long-run game..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by kic 2/22/2022, 09:41


Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 20220221
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by crvenkasti 2/22/2022, 09:44

Ti su Rusi ludi,
Uopće se ne boje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 2/22/2022, 10:16

kic wrote:
Hektorović wrote:više od 10% nacije.

ko da ne postoji

hrvati nemaju politiku na duge staze

AV 30gof igra istu filozofiju
Bakir je sin kralja Alije, ista priča
mi imamo karijeriste koji misle da je politika igra retorikom a ne ozbiljna long-run game..

Zato što se i na najvišim državnim razinama radi za sebe a ne za nacionalni interes.

Još se pati od toga da se nekome ne zamjeramo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


kic likes this post

Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 2/22/2022, 10:21

Hektorović wrote:

Zato što se i na najvišim državnim razinama radi za sebe a ne za nacionalni interes.
To će tako bit sve dok glasate za HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 2/22/2022, 10:37

PRIJE 36 MINUTA
DIO HDZ-OVACA DAO ULTIMATUM PLENKOVIĆU?
Premijer Andrej Kenwood Kenon, piše Nacional, izgubio je podršku vrha svoje stranke, tj. nekih od vodećih ljudi HDZ-a, iako značajan broj ljudi iz šireg vodstva smatra da on još uvijek "drži karte u rukama" i da još uvijek može spasiti i sebe i vladu i HDZ ako pod hitno provede najprije širu rekonstrukciju vlade.
"Neki bliski suradnici odbili su poslušnost premijeru Plenkoviću i skovali plan da ga na sjednici Predsjedništva HDZ-a suoče s ultimatumom: hitno rekonstruiraj vladu jer samo tako se možeš spasiti".
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 2/22/2022, 10:38

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:

Zato što se i na najvišim državnim razinama radi za sebe a ne za nacionalni interes.
To će tako bit sve dok glasate za HDZ.
nema se za koga...alternative krepilske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 2/22/2022, 10:41

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:

Zato što se i na najvišim državnim razinama radi za sebe a ne za nacionalni interes.
To će tako bit sve dok glasate za HDZ.
...ako anusic naslijedi plenkija pupovac dobija pedalu..hdz radi reset...ide se na koaliranje sa desnim strankama..neki onda gube smisao...djelovanja i postojanja..a ako nece ici u tu grupaciju mogu racunati najvise na 5% ako i to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Šandor Winnetou 2/22/2022, 10:42

i sad se ovdje ringo i ostali rusofili pitaju zašto svi bježe od rusa glavom bez obzira i sklapaju sporazum i sa crnim vragom samo da ih se riješe

_________________
Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 2/22/2022, 10:43

recimo za određene desne grupacije najsretniji ishod bi bio da plenki ostane da imaju metu..bez njega kljucaj i baci kljuc
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 2/22/2022, 10:45

Šandor Winnetou wrote:i sad se ovdje ringo i ostali rusofili pitaju zašto svi bježe od rusa glavom bez obzira i sklapaju sporazum i sa crnim vragom samo da ih se riješe
..pa zasto sam ja oduvijek otvoreno na strani ukra..dok plasljivi yoda bi ni mimo ni vrit...ukri povijesno uvijek su imali problema sa rusima...kao mi npr.sa srbima..nekad su ti problemi bili manji nekad jaci nekad gori od pakla..ali su bili i ostali problemi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 2/22/2022, 10:45

Ja glasan za MOST a nekad čak i za HDZ ako je s druge strane još gori kandidat.

Međutim ja svaku stvar proučim kad me zanima pa znam kako ću glast i zašto baš tako.

S noći na 13 na 14 prvoga ove godine otkrija san da ministar Čorić daje naše pare svojima na način da im kupuje nove aute a kao to ekološki auti ( plin , struja itd ).

Onda san popizdija jer ja sve gledam vojno ( i ovo s Komšićem je moje maslo i zaplait ću cili usrani Zapad radi toga ako triba a to gledate upravo ) i reka da će mi to morat objasnit i da taj film neće gledat.

Evo vam dokazi na ovoj temi :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50602-gf-izvrsila-jos-jednu-zapovijed-galaktickog-generala

Nakon mjesec dana PADAJU.

Zašto ?

Zato šta mi nemamo industriju automobila ( ne pričam o Rimcu koji radi vanserijske aute ) a oni da bi zadovoljili njemačku autoindustriju fino zeleni poticaji i određena suma love al nema spiska nego se javi određena brojka ljudi, njima se daju pare i kad se to potroši e onda iduće godine idemo opet.

Dakle daju sebi i svoijima, finaciraju tuđu auto industriju tj industriju uopće, rugaju se ostalima itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 2/22/2022, 10:45

..i ti problemi su bili i davno prije zapadnog mjesanja kako neki govore ovdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 2/22/2022, 10:47

13 januar :

by RayMabus Fri 14 Jan - 4:23

Fond je za održivi promet ove godine osigurao gotovo 40 milijuna kuna, a proračun ovog poziva je 17, 5 milijuna kuna. Sufinancirat će se do 40 posto investicije, odnosno maksimalno do 400.000 kuna po korisniku, rekao je Ponoš.

Na javni poziv mogu se prijaviti lokalne jedinice, tvrtke, obrtnici i sve neprofitne organizacije osim udruga, a financira se nabava električnih bicikala i vozila L kategorije, osobnih vozila te kategorije N1-N3 te M2 i M3, koji osim na električni pogon mogu biti i na stlačeni ili ukapljeni prirodni plin.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/fond-za-zastitu-okolisa-opet-sufinancira-nabavu-elektricnih-vozila-tvrtkama-cak-placaju-do-40-posto-cijene-20190521

Zanimljivo.

A zašto ti to finaciraš ?

Mislim jasno mi je zašto Nijemac financira jer ima svoju auto industriju, al me zanima zašto ti to financiraš a lova se puni iz novaca građana ?

To ćeš mi uskoro morat objasniti.


-

Tema : 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49990-zapad-ce-vojno-okupirat-srbiju-radi-litija

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by RayMabus 2/22/2022, 10:48

by RayMabus Fri 14 Jan - 4:50

Osim sredstava osiguranih iz EU, Fond kojem je na čelu će također kroz svoje javne pozive nacionalnim sredstvima sufinancirati projekte tvrtki na putu transformacije prema niskougljičnom gospodarstvu, poručio je Kukić.

--

Hoćeš li ?

Ja mislim da nećeš.



Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49990-zapad-ce-vojno-okupirat-srbiju-radi-litija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Hektorović 2/22/2022, 10:48

Osim Rusije, i Venezuela, Kuba i Nikaragva, Sirija, Južna Osetija, Abhazija i Jemen priznali su Lugansk i Donjeck kao nezavisne države. 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Šandor Winnetou 2/22/2022, 10:51

Hektorović wrote:[size=42]Osim Rusije, i Venezuela, Kuba i Nikaragva, Sirija, Južna Osetija, Abhazija i Jemen priznali su Lugansk i Donjeck kao nezavisne države. [/size]
nema što, respektabilni broj i još respektabilnije zemlje. Ne sumnjam da će se još ljudoždera naći na tom spisku.

_________________
Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by vuksadinare 2/22/2022, 10:52

Šandor Winnetou wrote:
Hektorović wrote:[size=42]Osim Rusije, i Venezuela, Kuba i Nikaragva, Sirija, Južna Osetija, Abhazija i Jemen priznali su Lugansk i Donjeck kao nezavisne države. [/size]
nema što, respektabilni broj i još respektabilnije zemlje. Ne sumnjam da će se još ljudoždera naći na tom spisku.
kladim se na dodika i srpsku...a i suljo ce morati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija upravo priznaje LNR i DNR - Page 9 Empty Re: Rusija upravo priznaje LNR i DNR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum