ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Noor 19/2/2022, 22:22

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 27418210

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Hektorović 19/2/2022, 22:25

Noor wrote:Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 27418210

Delboy ko doma  :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by debotoijusto 19/2/2022, 22:28

darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:jasna stvar,

ok presica, sve na mjestu

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 NydSK0N

Ae... Fali mu samo plavi šuškavac i zastavica za mahanje...
ima to u potkrovlju pod plahtom , u sredini , desno slika tita u biloj uniformi iz bokocrta a livo grb herceg bosne , sve opcije zlu ne trebalo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Noor 19/2/2022, 22:39

epikur37 wrote:jasna stvar,

ok presica, sve na mjestu

:facepalm

ledteyebo, pa na kakvim si ti drogama???

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by veber 19/2/2022, 22:48

Noor wrote:
epikur37 wrote:jasna stvar,

ok presica, sve na mjestu

:facepalm

ledteyebo, pa na kakvim si ti drogama???
uhljebničkim.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by sitting_bull 19/2/2022, 23:15

epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-bi-za-hdz-bio-idealan-trenutak-da-se-raspisu-izbori-ali-evo-sto-vjerujem-da-ce-plenkovic-uciniti-15160260

Pitanje izbora je isključivo pitanje saborske većine.

Pu8hovski je mislim dobro rekao ako bude jedan ministar ići će se na novog ministra, ako bude više odna rekonstrukcija vlade.

A izbori ako padne većina i to je to.

i što bi se dobilo novim izborima msm?


A ne znam, da nam državu ne vodi mafija koja je omanula gdje se registrirati umjesto u zločinačku organizaciju oni se registrirali kao politička stranka.

Državi treba elementarno poštenje, moralna obnova.

Za to imamo Crkvu  s druge strane
kaptol je druga strana hdz novčića.

razlika je samo u kabanicama: hdz-ovci nose plave, popovi crne kabanice.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by sitting_bull 19/2/2022, 23:22

michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
jebali te oni i i jedni i drugi... trol ti je tata koji te tako nakaradnog napravio... ako itko ovdje nema problem reći tko je tko i što je što onda sam to ja... i od kada pišemo tu malo je tko toliko puta skrenuo pozornost na idiotluk ove hadezeove vlasti po enti put...
sve 5.

anemični će ti sociopata dati orden orlovih muda za trud i samozatajnost.

puzavi kradoljubi su anemičnom sociopati uvijek mili i dragi.

takvi su topovsko meso koje se žrtvuje ne bi li se pozornost skrenula sa anemičnog sociopate, s njegove nesposobnosti i nerada te totalne nebrige za rh i njezine građane.
Sdpenjaro nemoj kakati... Ova moja gradonačelnica Ikićka je kriminalac par excelance, u ovoj bijednoj prćiji koju je stukao potres flundra je izorganizirala ekipu od par članova partije koji su doslovno preko noći postali biznismeni, a do jučer bili klošari... 150 milijuna je ona već zavrtila, a ti računaj znači čista dobit iz mita i korupcije plus mega razmjeri nepotizma red veličine 15-20 milijuna kuna, plus onih 80 kilometara pruge i šlipera koje je njen školski drug kajgana pretvorio u pelete... Ponovit ću... jebe mi se i za jedne i za druge i za treće... Moja djeca niti su dobila posao preko veze niti ovaj treći što ide u školu ima kakvih povlastica čak je i zakinut za stipendiju... Da onaj skot od zoleta nije kafenisao sa četnikom vukelićem da milanka opačić kao provjerena bivša jebaljka profe Vidovića nije uništila czss i da sad ne nabrajam sijaset kurvi i lopova iz sdpa, a isto tako i iz hadezea i ostalih političkih skupina mi bi neovisno tko vlada imali ono što se kaže koliko toliko normalan život... Otkud ti pravo da bilo što kao partijski član bilo kome bilo što imputiraš, predsjednik stranke ti šuruje sa hadezeovcima, loče po birtijetinama, višnja tafra i dan danas stoluje u jednom od ministarstava i deseci sdpovih klošara koji uredno "odrađuju posao". Nosi se u kurac i ti i onaj lhotka, obični bijednici koji morate uslikat osobnu iskaznicu i pokazati i dokazati svom partijskom šefu da ste glasali za partiju... I ti ćeš onda meni reći da sam ja trol... Što si ti onda bot sendvičarski
koji si se kurac uzjogunio kad ti se kaže tko si i što si.

držiš štangu najvećem izdajniku i šefu zločinačke organizacije i to pravdaš tamo nekim navodnim kriminalom u sisku i na baniji.

kretenu, da je takvo što istina pa anemični bi sociopata poslao sve svoje jake snage hdz milicije da to istraže i uhapse drugaricu.
jesu li to napravili?
nisu.
zašto?
zato što nemaju dokaze, a pljuvanje kroz medije po svim drugima je poznat modus operandi zločinačke organizacije.

vidim kako se žališ što i ti nemaš nikakve koristi od zločinačke.

jebiga, ti si keder u zločinačkoj, a ne krupna riba.
šuti i trpi. sam si izabrao biti anemičarev puzavac.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by michaellcmacha 19/2/2022, 23:49

sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
sve 5.

anemični će ti sociopata dati orden orlovih muda za trud i samozatajnost.

puzavi kradoljubi su anemičnom sociopati uvijek mili i dragi.

takvi su topovsko meso koje se žrtvuje ne bi li se pozornost skrenula sa anemičnog sociopate, s njegove nesposobnosti i nerada te totalne nebrige za rh i njezine građane.
Sdpenjaro nemoj kakati... Ova moja gradonačelnica Ikićka je kriminalac par excelance, u ovoj bijednoj prćiji koju je stukao potres flundra je izorganizirala ekipu od par članova partije koji su doslovno preko noći postali biznismeni, a do jučer bili klošari... 150 milijuna je ona već zavrtila, a ti računaj znači čista dobit iz mita i korupcije plus mega razmjeri nepotizma red veličine 15-20 milijuna kuna, plus onih 80 kilometara pruge i šlipera koje je njen školski drug kajgana pretvorio u pelete... Ponovit ću... jebe mi se i za jedne i za druge i za treće... Moja djeca niti su dobila posao preko veze niti ovaj treći što ide u školu ima kakvih povlastica čak je i zakinut za stipendiju... Da onaj skot od zoleta nije kafenisao sa četnikom vukelićem da milanka opačić kao provjerena bivša jebaljka profe Vidovića nije uništila czss i da sad ne nabrajam sijaset kurvi i lopova iz sdpa, a isto tako i iz hadezea i ostalih političkih skupina mi bi neovisno tko vlada imali ono što se kaže koliko toliko normalan život... Otkud ti pravo da bilo što kao partijski član bilo kome bilo što imputiraš, predsjednik stranke ti šuruje sa hadezeovcima, loče po birtijetinama, višnja tafra i dan danas stoluje u jednom od ministarstava i deseci sdpovih klošara koji uredno "odrađuju posao". Nosi se u kurac i ti i onaj lhotka, obični bijednici koji morate uslikat osobnu iskaznicu i pokazati i dokazati svom partijskom šefu da ste glasali za partiju... I ti ćeš onda meni reći da sam ja trol... Što si ti onda bot sendvičarski
koji si se kurac uzjogunio kad ti se kaže tko si i što si.

držiš štangu najvećem izdajniku i šefu zločinačke organizacije i to pravdaš tamo nekim navodnim kriminalom u sisku i na baniji.

kretenu, da je takvo što istina pa anemični bi sociopata poslao sve svoje jake snage hdz milicije da to istraže i uhapse drugaricu.
jesu li to napravili?
nisu.
zašto?
zato što nemaju dokaze, a pljuvanje kroz medije po svim drugima je poznat modus operandi zločinačke organizacije.

vidim kako se žališ što i ti nemaš nikakve koristi od zločinačke.

jebiga, ti si keder u zločinačkoj, a ne krupna riba.
šuti i trpi. sam si izabrao biti anemičarev puzavac.
ne diraju je zato što je u talu sa Cezarom, a u toj igri su i drugovi iz hadezea, eto zašto ju ne diraju.... ja se žalim što je hadezeov ministar zakinuo nekoliko tisuća hrvatskih školaraca za stipendiju, koju je temeljem pozitivnih propisa trebao dobiti i moj sin a nije kao niti jedan od tih školaraca, znači majmune jedan nepodojeni ja ne pričam ni o kakvoj koristi od zločinačke nego o pravu na koje je moj sin imao a hadezeov klošarski ministar ga zakinuo... potpuno isto je smeće i ikićka koja istom tom mom klincu nije dozvoljavala da trenira u dvorani na kojoj je flundra hrpetine novaca izvukla i pokupovala apartmane po opatiji... pitao si zašto do sada nije odgovorio sam ti zašto do sada nije ali za adati se da će i ona doći na red... aj sad nosi se u tri pičke materine esdepenjarske
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by sitting_bull 20/2/2022, 01:41

michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
Sdpenjaro nemoj kakati... Ova moja gradonačelnica Ikićka je kriminalac par excelance, u ovoj bijednoj prćiji koju je stukao potres flundra je izorganizirala ekipu od par članova partije koji su doslovno preko noći postali biznismeni, a do jučer bili klošari... 150 milijuna je ona već zavrtila, a ti računaj znači čista dobit iz mita i korupcije plus mega razmjeri nepotizma red veličine 15-20 milijuna kuna, plus onih 80 kilometara pruge i šlipera koje je njen školski drug kajgana pretvorio u pelete... Ponovit ću... jebe mi se i za jedne i za druge i za treće... Moja djeca niti su dobila posao preko veze niti ovaj treći što ide u školu ima kakvih povlastica čak je i zakinut za stipendiju... Da onaj skot od zoleta nije kafenisao sa četnikom vukelićem da milanka opačić kao provjerena bivša jebaljka profe Vidovića nije uništila czss i da sad ne nabrajam sijaset kurvi i lopova iz sdpa, a isto tako i iz hadezea i ostalih političkih skupina mi bi neovisno tko vlada imali ono što se kaže koliko toliko normalan život... Otkud ti pravo da bilo što kao partijski član bilo kome bilo što imputiraš, predsjednik stranke ti šuruje sa hadezeovcima, loče po birtijetinama, višnja tafra i dan danas stoluje u jednom od ministarstava i deseci sdpovih klošara koji uredno "odrađuju posao". Nosi se u kurac i ti i onaj lhotka, obični bijednici koji morate uslikat osobnu iskaznicu i pokazati i dokazati svom partijskom šefu da ste glasali za partiju... I ti ćeš onda meni reći da sam ja trol... Što si ti onda bot sendvičarski
koji si se kurac uzjogunio kad ti se kaže tko si i što si.

držiš štangu najvećem izdajniku i šefu zločinačke organizacije i to pravdaš tamo nekim navodnim kriminalom u sisku i na baniji.

kretenu, da je takvo što istina pa anemični bi sociopata poslao sve svoje jake snage hdz milicije da to istraže i uhapse drugaricu.
jesu li to napravili?
nisu.
zašto?
zato što nemaju dokaze, a pljuvanje kroz medije po svim drugima je poznat modus operandi zločinačke organizacije.

vidim kako se žališ što i ti nemaš nikakve koristi od zločinačke.

jebiga, ti si keder u zločinačkoj, a ne krupna riba.
šuti i trpi. sam si izabrao biti anemičarev puzavac.
ne diraju je zato što je u talu sa Cezarom, a u toj igri su i drugovi iz hadezea, eto zašto ju ne diraju.... ja se žalim što je hadezeov ministar zakinuo nekoliko tisuća hrvatskih školaraca za stipendiju, koju je temeljem pozitivnih propisa trebao dobiti i moj sin a nije kao niti jedan od tih školaraca, znači majmune jedan nepodojeni ja ne pričam ni o kakvoj koristi od zločinačke nego o pravu na koje je moj sin imao a hadezeov klošarski ministar ga zakinuo... potpuno isto je smeće i ikićka koja istom tom mom klincu nije dozvoljavala da trenira u dvorani na kojoj je flundra hrpetine novaca izvukla i pokupovala apartmane po opatiji... pitao si zašto do sada nije odgovorio sam ti zašto do sada nije ali za adati se da će i ona doći na red... aj sad nosi se u tri pičke materine esdepenjarske
jadan ti.
toliko se daješ zločinačkoj organizaciji, a ništa ne dobivaš.

i ta ikićka: sigurno je, po tebi, u tajnom talu sa zločinačkom organizacijom, a javno istupa kontra zločinačke organizacije.

mora da je i anemičnom sociopati kupila neki apartman u opatiji, ne?

i onda na kraju ispada kako samo zločinačka i njezini članovi kradu i muljaju, a jedina im je greška i problem što ni to ne znaju napraviti, a da ih ne uhvate.

anemični sociopata kao capo di banda je uistinu u velikim problemima jer ovi što su u apsu ne žele guliti za druge i za njega.

lijepo sam pisao kako je trebao uložiti lovu u obnovu i rekonstrukciju remetinca i opremiti barem jedan predsjednički apartman za sebe.

kako je krenulo, mogao bi anemičar  biti susjed ćaći.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by vili40 20/2/2022, 07:07

Nakon duge i teške bolesti u subotu navečer u Zagrebu je preminuo profesor Mario Kenwood Kenon, otac predsjednika Vlade Andreja Plenkovića, potvrđeno je Hini iz Vlade.
Večeras je u KBC-u Zagreb, nakon duge i teške bolesti preminuo prof. dr. Mario Kenwood Kenon (1947.), otac predsjednika Vlade Andreja Plenkovića, rekao je Hini glasnogovornik Vlade Marko Milić.
Ispraćaj pokojnog Marija Plenkovića bit će u krugu obitelji.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nakon-duge-i-teske-bolesti-preminuo-sveucilisni-profesor-mario-plenkovic-otac-hrvatskog-premijera-15160497
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 4 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum