ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by dijagram 19/2/2022, 18:44

Lekarkino cedo u kurcu.

Kmeci ko crvenkasti:)

:kickass

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by niels 19/2/2022, 19:25

AssadNaPodmornici wrote:jbt ovom anemičnom svaki skoro ministar je smjenjen radi korupcije.

gdje as samo pronalazi takve debile i lopine

U članskoj bazi megazločinačke, i to vjerojatno nasumce.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by debotoijusto 19/2/2022, 20:01

Predsjednik Vlade Andrej Kenwood Kenon u subotu je razriješio Darka Horvata dužnosti ministra prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine na osobni zahtjev, potvrđeno je Jutarnjem u subotu navečer od glasnogovornika Vlade. Kako doznajemo, Horvat je razrješenje zatražio preko odvjetnika.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by mutava baštarda 19/2/2022, 20:04

Još jedan frakcionaš iz Remetinca

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by vili40 19/2/2022, 20:07

debotoijusto wrote:Predsjednik Vlade Andrej Kenwood Kenon u subotu je razriješio Darka Horvata dužnosti ministra prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine na osobni zahtjev, potvrđeno je Jutarnjem u subotu navečer od glasnogovornika Vlade. Kako doznajemo, Horvat je razrješenje zatražio preko odvjetnika.

ide to brzo kad vrag odnese šalu
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by michaellcmacha 19/2/2022, 20:48

sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
prežvakana tema.

kaj su iz središnjice poslali befel da se trola i time skreće pozornost sa anemičnog sociopate.

kad si već navalio, ajde da usporedimo:

horvat i ekipa su muljali sa cca 15.000.000 kuna.
bauk je pitao za 24 kune.

dakle, riječ je o 625.000 puta većem iznosu za koji se tereti puzavac horvat, a što anemični sociopata pokušava obraniti.


ti to uspoređuješ.
kradoljubni trol.
jebali te oni i i jedni i drugi... trol ti je tata koji te tako nakaradnog napravio... ako itko ovdje nema problem reći tko je tko i što je što onda sam to ja... i od kada pišemo tu malo je tko toliko puta skrenuo pozornost na idiotluk ove hadezeove vlasti po enti put...
sve 5.

anemični će ti sociopata dati orden orlovih muda za trud i samozatajnost.

puzavi kradoljubi su anemičnom sociopati uvijek mili i dragi.

takvi su topovsko meso koje se žrtvuje ne bi li se pozornost skrenula sa anemičnog sociopate, s njegove nesposobnosti i nerada te totalne nebrige za rh i njezine građane.
Sdpenjaro nemoj kakati... Ova moja gradonačelnica Ikićka je kriminalac par excelance, u ovoj bijednoj prćiji koju je stukao potres flundra je izorganizirala ekipu od par članova partije koji su doslovno preko noći postali biznismeni, a do jučer bili klošari... 150 milijuna je ona već zavrtila, a ti računaj znači čista dobit iz mita i korupcije plus mega razmjeri nepotizma red veličine 15-20 milijuna kuna, plus onih 80 kilometara pruge i šlipera koje je njen školski drug kajgana pretvorio u pelete... Ponovit ću... jebe mi se i za jedne i za druge i za treće... Moja djeca niti su dobila posao preko veze niti ovaj treći što ide u školu ima kakvih povlastica čak je i zakinut za stipendiju... Da onaj skot od zoleta nije kafenisao sa četnikom vukelićem da milanka opačić kao provjerena bivša jebaljka profe Vidovića nije uništila czss i da sad ne nabrajam sijaset kurvi i lopova iz sdpa, a isto tako i iz hadezea i ostalih političkih skupina mi bi neovisno tko vlada imali ono što se kaže koliko toliko normalan život... Otkud ti pravo da bilo što kao partijski član bilo kome bilo što imputiraš, predsjednik stranke ti šuruje sa hadezeovcima, loče po birtijetinama, višnja tafra i dan danas stoluje u jednom od ministarstava i deseci sdpovih klošara koji uredno "odrađuju posao". Nosi se u kurac i ti i onaj lhotka, obični bijednici koji morate uslikat osobnu iskaznicu i pokazati i dokazati svom partijskom šefu da ste glasali za partiju... I ti ćeš onda meni reći da sam ja trol... Što si ti onda bot sendvičarski
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by debotoijusto 19/2/2022, 21:05

HDZ-ov ministar pravosuđa Ivan Malenica danas je za Novu TV komentirao uhićenje HDZ-ovog ministra graditeljstva Darka Horvata, koji je danas poslijepodne smijenjen.

"Vjerujem da nam ljudi vjeruju", rekao je Malenica.

vjeruju 34% na izlaznost od 42% sto vise govori o biracima nego zlocinackoj org.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by epikur37 19/2/2022, 21:14

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-bi-za-hdz-bio-idealan-trenutak-da-se-raspisu-izbori-ali-evo-sto-vjerujem-da-ce-plenkovic-uciniti-15160260

Pitanje izbora je isključivo pitanje saborske većine.

Pu8hovski je mislim dobro rekao ako bude jedan ministar ići će se na novog ministra, ako bude više odna rekonstrukcija vlade.

A izbori ako padne većina i to je to.

i što bi se dobilo novim izborima msm?

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by newuser 19/2/2022, 21:18

Koliko god Plenkija volili ili ne stvarno je maher. Odrzati vlast s ovoliko korupcijskih skandala mislim da ne bi nitko mogao.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by vili40 19/2/2022, 21:20

svi znamo da je ovo dno dna od političara ali baš se pitam kud bi sve to otišlo da nismo u eu i da nas ipak kolko tolko ne prate i ne pritišću?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by niels 19/2/2022, 21:21

epikur37 wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-bi-za-hdz-bio-idealan-trenutak-da-se-raspisu-izbori-ali-evo-sto-vjerujem-da-ce-plenkovic-uciniti-15160260

Pitanje izbora je isključivo pitanje saborske većine.

Pu8hovski je mislim dobro rekao ako bude jedan ministar ići će se na novog ministra, ako bude više odna rekonstrukcija vlade.

A izbori ako padne većina i to je to.

i što bi se dobilo novim izborima msm?


A ne znam, da nam državu ne vodi mafija koja je omanula gdje se registrirati umjesto u zločinačku organizaciju oni se registrirali kao politička stranka.

Državi treba elementarno poštenje, moralna obnova.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

michaellcmacha and newuser like this post

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by vili40 19/2/2022, 21:22

nama treba neki skrbnik a ne da samostalno vrte tolike novce
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by darth_vader 19/2/2022, 21:24

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:jasna stvar,

ok presica, sve na mjestu

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 NydSK0N

Ae... Fali mu samo plavi šuškavac i zastavica za mahanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

mutava baštarda likes this post

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by darth_vader 19/2/2022, 21:25

vuksadinare wrote:...raspudic se vec vidio kao premijer..tsss..pa tog lika zena na uzici voda..a ne da bi bio premijer..elem nema sanse na visoku funkciju doci jer je kao prvo hercegovac i to mu je u startu hendikep osim ako je u hdz-u..drugo most nece nikad dobit vise od 10% glasova i to sto dobiju najveci dio otpada na dalmaciju..trece osim raspudica nitko tamo ne moze sloziti tri jednostavne recenice pa ne mogu vodit metkovic a kamoli hrvatsku

Kradezovac, opet ti je loša krinka... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by darth_vader 19/2/2022, 21:26

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jbt ovom anemičnom svaki skoro ministar je smjenjen radi korupcije.

gdje as samo pronalazi takve debile i lopine
ne pronalazi..nude mu..njegov problem sto vjeruje 'na rijec' umjesto da ih prije toga provjeri

:D :D :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by epikur37 19/2/2022, 21:27

niels wrote:
epikur37 wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-bi-za-hdz-bio-idealan-trenutak-da-se-raspisu-izbori-ali-evo-sto-vjerujem-da-ce-plenkovic-uciniti-15160260

Pitanje izbora je isključivo pitanje saborske većine.

Pu8hovski je mislim dobro rekao ako bude jedan ministar ići će se na novog ministra, ako bude više odna rekonstrukcija vlade.

A izbori ako padne većina i to je to.

i što bi se dobilo novim izborima msm?


A ne znam, da nam državu ne vodi mafija koja je omanula gdje se registrirati umjesto u zločinačku organizaciju oni se registrirali kao politička stranka.

Državi treba elementarno poštenje, moralna obnova.

Za to imamo Crkvu s druge strane
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by darth_vader 19/2/2022, 21:27

dijagram wrote:Koji je to sljam, strava!

Treba znati tako srati, a da se ne zacrveniš... Sociopatija press...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by darth_vader 19/2/2022, 21:32

dijagram wrote:Adezenjare su nakupina stakora, obicnih lopina i nista vise.

Ali imaš dosta suboraca među njima. Ljudi koji su se iskazali. Kako tumačiti taj fenomen.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Noor 19/2/2022, 21:54

newuser wrote:Koliko god Plenkija volili ili ne stvarno je maher. Odrzati vlast s ovoliko korupcijskih skandala mislim da ne bi nitko mogao.

još i DORH uspije napasti....kaže "neka institucije rade svoj posao, ali prethodno mi moraju reći zašto rade svoj posao"


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by veber 19/2/2022, 22:16

kada je vuk neki dan hvalio anemija, prenesao sam što su drugi rekli o hrvatskoj.
korumpirani. nesposobni, stranačke sfere.
i da to eu neće tolerirati kada već daje novac.
debil me popljuvao.

u istom tjednu uskok kreće s čistkom. gledao sam plenkijev performans  u gužvi na auto cesti. lako moguće da i njega pospreme.

i pita se kako to da tijela rade svoj posao i subotom.

tek se sada vidi kolika je premreženost zločinačke.

i onda eu mora raditi reda kod nas.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Noor 19/2/2022, 22:22

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 27418210

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna - Page 3 Empty Re: Plenki:Nema prijevremenih izbora.Vecina stabilna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum