ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine - Page 2 Empty Re: Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine

Post by RayMabus Tue 15 Feb - 22:07

RayMabus wrote:Italija, Slovenija i još neke članice EU podržavaju ideju europskih diplomata iz EEAS-a prema kojoj neuspjeh pregovora o izbornoj reformi ne bi trebao utjecati na održavanje izbora u listopadu
Đurđa je na 22% podrške a izbori za godinu i po dana u Italiji.

Slovenci očito žele fašiste na svojim granicama a onda će biti Zagreb pomagaj, mi braća. Pušite kurac Janezi.

RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine - Page 2 Empty Re: Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine

Post by RayMabus Tue 15 Feb - 22:39

Janši izgleda nije jasno na komu i na čemu pokušava skupljat političke poene.

Đurđa ima podršku 22% a izbori u Italiji su za godinu i po dana ako vlada ne padne prije i ona je sad najjača stranka desnice a talijanski fašisti ne vole Slovence općenito nevezano jesu li ovi ljevičari il desničari i zato sad Janša iako je desničar je slizan sa talijanskim ljevičarima po pitanju BiH.

Baš me zanima kako će to izgledat za godinu i po dana kad Đurđa bude oko 20% u parlamentu a pošto je vodeća stranka desnice, bude svako drugi dan fojbe u parlamentu i Zlovenci na tapetu.

Oderat ću vam kožu s ramena u Sloveniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine - Page 2 Empty Re: Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine

Post by RayMabus Tue 15 Feb - 23:26

Morat ću proučiti jeste li vi država ili ste satelit po narudžbi većih sila kad im šta zatreba negdje da poguraju svoje interese a onda se vi odma nudite.

Ja mislim da ste satelit samo šta ste sad nagazili na krivog.

Kad u Italiji ojačaju fašisti onda vam ostaju više manje samo Germani a to je staro vračanje geopolitike di vam je povijesno i mjesto a to je Bečki konjušari. 

Za nešto više od toga da budete ruku na srce, nemate ni kapaciteta ni pameti jer da imate pameti onda se ne bi gurali negdi di znate da ćete se nekome zamirit a nemate potrebu da to radite.

Jebat ću vam majku. Uzduž i popreko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175479
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine - Page 2 Empty Re: Ruski parlament priznao Donjecku i Lugansku republiku na istoku Ukrajine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum