ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dan poslije sutra

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Dan poslije sutra - Page 4 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by AssadNaPodmornici 15/2/2022, 21:49

Slovoslagar wrote:
AssadNaPodmornici wrote:AJ ipak sam se strašio da je Putin pukao po stare dane kao safet ili vuk, ali na sreću nije, strašio sam se rata, ne toliko koliko zbog Rusije ili Ukraine, koliko bi ovi radikalni liberali/ljevičari/index/plenkovići/Makroni/Truodoi i ostala gamad koja nas guzi dvije godine radi prehlade dobili još veći legitimitet. Ovako je Putin nama svima, konzervativnim snagama napravio medvjeđu uslugu, da se riješimo globalistčkih fašista koji nas radi gripe guze i pljačkaju i oduzimaju ljudska prava. 

trebate gledati širu sliku.
Da, ruskim napadom na Ukrajinu globalistička elita bi dobila najbolji mogući izgovor da na unutarnjepolitičkom planu u svojim zemljama učine sve o čemu su oduvijek sanjali. Opozicija bi bila kriminalizirana i proganjana i za najmanju riječ kritike i disonatni tonovi bi posve otvoreno bili ugušeni brutalnom silom. For your safety ...

Picula i Plenki bi branili demokraciju od unutarnjeg neprijatelja dok kažeš "vuksadinare".

točno to. 
bravo. napokon neko kuži zašto sam se strašio Ruske invazije, ne zato jer čitam šugavi index, nego upravo radi šugavog indexa i drugih političara, medija, udruga, stranaka, stožera, elite, koji bi onda govorili "eto vidite bili smo u pravu sa koronom, sada smo u pravu sa rusijom  , treba vam još više oduzimati ljudska prava, još više nabijati poreze i regulacije, prvo radi gripe a sada radi ruske prijetnje". 

Putin nas je spasio, hvala ti Putine. 
Plus Ukrainci za koje "navijam" bi izgubili taj rat realno ako gledamo i sa UKR interesa. 

druga je stvar što hrpa ljudi ne kuži drugu sliku.
Recimo Tucker Carlson u svim svojim emisijama zadnjih dva tjedna se sprdao sa "Ruskom prijetnjom", baš je govorio da je to skretanje pozornosti sa domaćih problema i ovo sve što sam nabroja, i počeli su zadnja dva tri dana, njega napadati da je "Ruski špijun" "da je pomogao Putinu da lakše osvoji istočnu Europi" jer su ovi debili koji su nas uvjeravali da se svi trebamo dozirati sa 4 šprice, i pristati na gubljenje ljudskih prava i inflaciju radi gripe, da sada sve to trebamo nastaviti radi Ruske prijetnje . Vjerojatno bi krenili u obračun sa republikancima i konzervativcima, pazi ekipu koja prosvjeduje u Kanadi su već počeli zvati Ruskim igračima, Tucker Carlsona, čak i Republikansku stranku, čak i Fox News.

ovako im sve to palo u vodu. 

kod nas su mediji nakon svega ovoga spali na najnižu razinu, radi korone su svi popušili, nije mi jasno onaj "ljubo" koji je bio kao "tvrdi hrvatski desničar sa kamenjara" u raspravi oko korone, citira index, nenada jarića itd.. i vuksadinare naravno najžešći HDZovac. Epi još ne zna bili piša ili sra. 

Ekipa ne kuži da Ruska prijetnja(na sreću), Klimatske promjene, "Pandemija" da je sve to dio kabalističkog plana. Sada im se raspala "pandemija",  nakon toga sve manje ljudi će pušiti priče o "klimatskom lockdownu",  zadnja nada im je bila Ruska invazija po istoku Europe i nije se desila.

Stavite ovaj moj post na "sticky" i možemo slaviti večeras jer Putin igrajući šah u 4 dimenzije, je nesvjesno spasio naše živote od dodatnog teroriziranja.. zamislite koju su moć index i drugi mediji imali u ovoj krizi.. sada bi nakon svega ovoga dobili novi zamah, pa onda sutra bi mogli utjecati da otvorimo granice za stotine tisuća imigranata i svaka druga sranja.. ovako su doživjeli dva tri poraza.. inače razmišljam dugoročno o pokretanju nekog svoga portala koji bi se bavio realnim vijestima, tipa ZeroHedge samo na Hrvatskom jeziku pa ako je tko zainteresiran za suradnju može ovdje... na ovom forumu ima stvarno inteligetnih ljudi, nekoliko bi moglo nas surađivati itd.. plus znam još par.. 

u RH jednostavno ne postoji neki realni news portal konzervativni, slobodarski,     imaš liberal.hr što je više blog a vlasnik mu je M.N koji je onako polu stabilan sa svima je u sukobu, treba neki Hrvatski ZeroHedge, TucerCarlson šema, Joe Rogan itd.. imaš ove fake news fašiste tipa index,jutarnji,tportal,net.hr, slobodna, dalmacijanews, direktno, večernji, telegram,  te par kvazi desnih portala koji se bave najglupljim teorijama zavjere, i  ustašama i partizanima i pizdarijama

AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 4 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by dijagram 15/2/2022, 21:51

Slovoslagar wrote:
dijagram wrote: Moze se reci da razvaljujemo na svjetskoj sceni.

Doma smo vec odavno sve razvalili.
:lell
krivi barjak

trebalo je ovo  :10
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 4 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by niels 15/2/2022, 21:53

Ne bih još davao definitivne komentare, imamo povlačenje dijela ruskih snaga. Možda je gotovo, možda nije.

Rusija je u ovo ušla nakon što je promatrala što Zapad (ni)je učinio u Siriji i Afganistanu ljetos. Rusija želi prostor bivšeg SSSR-a kao svoju interesnu zonu i demilitarizaciju istočnog krila NATO-a kako bi stekla nadmoć nad tim područjem. Putin je bio prilično otvoren.

Zapadu je bilo stalo potisnuti Rusiju u njene granice i pokazati na primjeru Ukrajine da djeluju kao jedinstveni vojni i politički blok.

Bilo je odmjeravanje živaca, kakvih je 50-ih i 80-ih bilo puno.

Slijedeće tjedne ćemo vidjeti tko je što dobio, a tko što izgubio. Ovdje svašta čitam, ali ok...svi mediji se ponašaju potpuno izobličeno tjednima.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 4 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by niels 15/2/2022, 21:57

Mislim, meni je prilično jasno što se desilo, ali čitam vas i to ne korespondira.

Svijet se promijenio, i znam da se ja ne mogu orijentirati u njemu kao vi, pa zasad samo čitam.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 4 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by dijagram 15/2/2022, 22:01

niels wrote:Mislim, meni je prilično jasno što se desilo, ali čitam vas i to ne korespondira.

Svijet se promijenio, i znam da se ja ne mogu orijentirati u njemu kao vi, pa zasad samo čitam.
Nema brige, sve ce biti ok.

Samo jos zauzdati plenku i zoku da ne dizu tenzije.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 4 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum