ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dan poslije sutra

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by epikur37 15/2/2022, 10:42

Amerima je propala ratna propaganda, deeskalacija počinje.

Što će sad?

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 10:46

epikur37 wrote:Amerima je propala ratna propaganda, deeskalacija počinje.

Što će sad?
nista po lampi zokija,šolca i jos nekih...pobjedili su..rusi povlace snage a da nisu dobili-nista..ukrajina ostaje na putu zapada...nafilovana modernim oruzjem..a ovi u donbasu nek se cesu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by epikur37 15/2/2022, 10:50

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Amerima je propala ratna propaganda, deeskalacija počinje.

Što će sad?
nista po lampi zokija,šolca i jos nekih...pobjedili su..rusi povlace snage a da nisu dobili-nista..ukrajina ostaje na putu zapada...nafilovana modernim oruzjem..a ovi u donbasu nek se cesu

Sve je ispalo dobro, zaključimo to složno, neovisno od toga kako tko lomi vijesti kroz svoju prizmu ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by mutava baštarda 15/2/2022, 10:52

vuksadinare wrote:kazu rusi da su pobijedili zapad bez ispaljenog metka..kako pise u vijestima...ipak mislim da nisu ovaj put nisu i da je ovo prije pobjeda amera i zapada a poraz rusije pa i njemacke...rusi se povlace kad ameri i briti i ostali trpaju oruzjem ukrajinu narocito protivoklopnim i protivzracnim..ukrajina nije rekla da nece u nato i to je to...sve mi se cini da ce njemci dobit po piksi od amera i drugih jer su se u ovoj situaciji ziheraski ponjeli cak omalovazavali ukre isporukom sljemova i kreveta...a i zoki bi mogao po lampi dobiti..jucer je solc isao na noge zelenskaju a klicko mu je porucio...bezveze dolazis..pokazao si se i ti i njemacka
Pokazali su se Kenwood Kenon, Picula, mogli bi izvući i Mavrovića iz naftalina pa ga poslat Kličku da razrade taktiku .
Americi triba rat, koji ne treba u prvom redu Ukrajini, pa tek onda Rusiji i na kraju EU.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 10:57

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:kazu rusi da su pobijedili zapad bez ispaljenog metka..kako pise u vijestima...ipak mislim da nisu ovaj put nisu i da je ovo prije pobjeda amera i zapada a poraz rusije pa i njemacke...rusi se povlace kad ameri i briti i ostali trpaju oruzjem ukrajinu narocito protivoklopnim i protivzracnim..ukrajina nije rekla da nece u nato i to je to...sve mi se cini da ce njemci dobit po piksi od amera i drugih jer su se u ovoj situaciji ziheraski ponjeli cak omalovazavali ukre isporukom sljemova i kreveta...a i zoki bi mogao po lampi dobiti..jucer je solc isao na noge zelenskaju a klicko mu je porucio...bezveze dolazis..pokazao si se i ti i njemacka
Pokazali su se Kenwood Kenon, Picula, mogli bi izvući i Mavrovića iz naftalina pa ga poslat Kličku da razrade taktiku .
Americi triba rat, koji ne treba u prvom redu Ukrajini, pa tek onda Rusiji i na kraju EU.
...nemaju sto.,.napunili su ukre oruzjem...ruje podvile rep...sad im je preriskantno napasti...jedini koji mogu strahovati su ovi u donbasu...zoki moze poceti traziti azil u rosnjeftu kao i sreder..a i solc bi mogao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by epikur37 15/2/2022, 11:06

Šolc taman može s Putkom otvoriti sjeverni tok II.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 11:09

epikur37 wrote:Šolc taman može s Putkom otvoriti sjeverni tok II.
o šolcu bu sad mi5 i cia iskopali nesto za ono sto ni on sam ne zna...a mogla bi takva sudba zadesit i zokija..jedini koji sad mogu trljat ruke su plenki i picula
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 11:24

sto sam rekao...šolc i macron poceli sa ograđivanjem od putina...aj macron nema puno zasto..ali šolc je u gabuli puno vecoj..zanima me li hoce li ovaj nas lude zoki pocet od putina stratesko izvlacenje..sumnjam...ali u suprotnom ne gine mu skidanje sa pozicije ak se nece cesljati...bolje mu je da s ezadrzavao na bh-a..nek se petljao tamo gdje mu nije mjesto..ali jbg rujke su mu uvalkile lovu ili poziciju ak zastupa njihove interese..no to je sistem tko ne riskira ne profitira..da li je ludonja profitirao ostaje za vidjeti..tu su mu inace karte slabo stajale
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by epikur37 15/2/2022, 11:26

Zoki je bio u pravu njegova vanjska politika se potvrdila. NaPantivčaku su zadovoljni a ide i još jedan mandat. A možda dobijemo i jeftiniji plin
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 11:28

epikur37 wrote:Zoki je bio u pravu njegova vanjska politika se potvrdila. NaPantivčaku su zadovoljni a ide i još jedan mandat. A možda dobijemo i jeftiniji plin
..budi sretan ak ameri i briti ne budu ceprkali koje ovdje ruska agentura...da zna plenki siso bi ti vec veslo...mozda mu ja druknem ili nekom od njegovih sendvicara da proceslja forum ex iskon sa naglaskom da s ena ovim nickovima zadrze...zajebavam se epi..ne moras odmah tabletu za smirenje uzet...ali moras postati ukr veci od ukra lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by AssadNaPodmornici 15/2/2022, 11:38

Ako se Rusi povuku onda je to njihova politička pobjeda.
Ameri žele rat. Rusi im ga nisu dali i to je njihova pobjeda. Navukli su ih vježbama itd. Biti će mi gušt kasnije čitati srpske vojne forume gdje će ekipa biti razočarana, Deki je najavljiva doslovno Oluju prema Kijevu haha

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20971
2018-06-14


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 11:41

AssadNaPodmornici wrote:Ako se Rusi povuku onda je to njihova politička pobjeda.
Ameri žele rat. Rusi im ga nisu dali i to je njihova pobjeda. Navukli su ih vježbama itd. Biti će mi gušt kasnije čitati srpske vojne forume gdje će ekipa biti razočarana, Deki je najavljiva doslovno Oluju prema Kijevu haha
bi oni..ali fakat je rujama postao problem zadnjih desetak dana kad  su ameri,briti,finci,baltezani,poljaci poceli puniti oruzjem ukre i to ono oruzje najvaznije protuoklopno i protuzracno..ruje nisu imali isti pogled prije dva mjeseca i sada..odnosno analize..ajh ti kreni oklopom a ovi ti ispale stotine,tisuce jawelina na primjer..e sad se posluzio onim pubertetskim stosom 'e je sam vas zajebo'...nisi...jednostavno ispravna vojnostrateska odluka..politicki je popusio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 11:46

...drugo predmjevam..da je putler popustio njegovim vojnim savjetnicima i ruskom stozeru koji su sagledali sve stvarne opasnosti po rusku vojsku ako bi krenuli pogotovo nakon naoruzavanja ukrajine..prvo u slucaju gubitka podobrog broja oklopa ili zrakoplova to je za rusiju na koncu veliki financijski gubitak..tu su na koncu ljudski zivoti koje trebas opravdati ako operacija po zlu krene..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by epikur37 15/2/2022, 11:51

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Zoki je bio u pravu njegova vanjska politika se potvrdila. NaPantivčaku su zadovoljni a ide i još jedan mandat. A možda dobijemo i jeftiniji plin
..budi sretan ak ameri i briti ne budu ceprkali koje ovdje ruska agentura...da zna plenki siso bi ti vec veslo...mozda mu ja druknem ili nekom od njegovih sendvicara da proceslja forum ex iskon sa naglaskom da s ena ovim nickovima zadrze...zajebavam se epi..ne moras odmah tabletu za smirenje uzet...ali moras postati ukr veci od ukra lol!

rat u tvojoj glavi,

ipak ostaje za sada samo tamo :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by epikur37 15/2/2022, 11:52

AssadNaPodmornici wrote:Ako se Rusi povuku onda je to njihova politička pobjeda.
Ameri žele rat. Rusi im ga nisu dali i to je njihova pobjeda. Navukli su ih vježbama itd. Biti će mi gušt kasnije čitati srpske vojne forume gdje će ekipa biti razočarana, Deki je najavljiva doslovno Oluju prema Kijevu haha

Točno tako

:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by vuksadinare 15/2/2022, 11:59

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ako se Rusi povuku onda je to njihova politička pobjeda.
Ameri žele rat. Rusi im ga nisu dali i to je njihova pobjeda. Navukli su ih vježbama itd. Biti će mi gušt kasnije čitati srpske vojne forume gdje će ekipa biti razočarana, Deki je najavljiva doslovno Oluju prema Kijevu haha

Točno tako

:)
ovo se zove kako se utjesiti ili nije mimo a ni vrit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by AssadNaPodmornici 15/2/2022, 12:07

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ako se Rusi povuku onda je to njihova politička pobjeda.
Ameri žele rat. Rusi im ga nisu dali i to je njihova pobjeda. Navukli su ih vježbama itd. Biti će mi gušt kasnije čitati srpske vojne forume gdje će ekipa biti razočarana, Deki je najavljiva doslovno Oluju prema Kijevu haha
bi oni..ali fakat je rujama postao problem zadnjih desetak dana kad  su ameri,briti,finci,baltezani,poljaci poceli puniti oruzjem ukre i to ono oruzje najvaznije protuoklopno i protuzracno..ruje nisu imali isti pogled prije dva mjeseca i sada..odnosno analize..ajh ti kreni oklopom a ovi ti ispale stotine,tisuce jawelina na primjer..e sad se posluzio onim pubertetskim stosom 'e je sam vas zajebo'...nisi...jednostavno ispravna vojnostrateska odluka..politicki je popusio
nebi im puno pomoglo. možda bi uništilo nešto dodatnih ruskih tenkova i oborilo koji helikopter, ali niti blizu da poremeti stratešku ravnotežu snaga. 
vi u glavi imate da bi to bio napad kao ono 90tih na balkanu.  ili gdje ide sirijska vojska u koloni , pa islamisti sa par protutenkovskih projektila(i to starih) zaustave cijelu kolonu tenkova. 
ovdje bi rusi nadzirali cijeli teren satelitima, dronovima, kamerama visoke rezolucije, podaci se updatejtaju u realnom vremenu... većina tih javelina se nebi niti stigla ispaliti van većih gradova , rusi bi imali totalnu dominaciju u prostoru. izbijte iz glave te vaše yugoslavenske ratove gdje ste se ratovali oružjem koje bi danas bilo staro doslovno 60-70godina. 
ja isto sam više na strani ukraine, ali bi brutalno popušili, pogotovo ako bi se predavali u gradovima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20971
2018-06-14


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by T. 15/2/2022, 12:12

putin izjavio kako je normalno da se nakon završetka vježbi vojska vrati u vojarne...  Dan poslije sutra - Page 2 1f602

_________________
Dan poslije sutra - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

mutava baštarda likes this post

Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by T. 15/2/2022, 12:13

deep state na aparatah...
ne bi čudio da roknu kakvu raketu danas-sutra na cilj u rusiji...
to je spremno na sve da sakriju svoj kriminal kod kuće...

_________________
Dan poslije sutra - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

mutava baštarda likes this post

Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by mutava baštarda 15/2/2022, 12:24

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:kazu rusi da su pobijedili zapad bez ispaljenog metka..kako pise u vijestima...ipak mislim da nisu ovaj put nisu i da je ovo prije pobjeda amera i zapada a poraz rusije pa i njemacke...rusi se povlace kad ameri i briti i ostali trpaju oruzjem ukrajinu narocito protivoklopnim i protivzracnim..ukrajina nije rekla da nece u nato i to je to...sve mi se cini da ce njemci dobit po piksi od amera i drugih jer su se u ovoj situaciji ziheraski ponjeli cak omalovazavali ukre isporukom sljemova i kreveta...a i zoki bi mogao po lampi dobiti..jucer je solc isao na noge zelenskaju a klicko mu je porucio...bezveze dolazis..pokazao si se i ti i njemacka
Pokazali su se Kenwood Kenon, Picula, mogli bi izvući i Mavrovića iz naftalina pa ga poslat Kličku da razrade taktiku .
Americi triba rat, koji ne treba u prvom redu Ukrajini, pa tek onda Rusiji i na kraju EU.
...nemaju sto.,.napunili su ukre oruzjem...ruje podvile rep...sad im je preriskantno napasti...jedini koji mogu strahovati su ovi u donbasu...zoki moze poceti traziti azil u rosnjeftu kao i sreder..a i solc bi mogao
:x dobar...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by mutava baštarda 15/2/2022, 12:29

Ako su rusi imali 100 000 vojnika na granici, koliko ih trebaju povući da rata ne bude? Šta kažu Matija Babić i Đihadi Perica

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dan poslije sutra - Page 2 Empty Re: Dan poslije sutra

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum