ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 12/2/2022, 13:49

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:

i da otkažem starijoj malenoj rođendan a dvaput sam se samotestirao i bio negativan neposredno prije? Jebiga lakše im je pala korona nego što bi im palo otkazivanje ročkasa... e sad zašto se nisam pcr testirao? Jer su me naručili za 7 dana...
jako odgovorno ponašanje s tvoje strane.

kako ide ona poskočica?
bolje da krepa selo nego običaji.

jebote rođendan.
ja sam kćeri odgodio daleko bitniju stvar dok se ove pizdarije ne smire.

a ti bulazniš o rođendanima. cijepljenju i odgovornom ponašanju.

živi si primjer zločinačke organizacije.

kako rekoh 2x negativan na testu...

bolje da krepa punica nego običaji ali jebiga sad
brzi test ti je kurac, čisti FAKE.
(pojedi plijenjivi sir i s jezika uzmi bris, pa nam javi. angal špricni u nos, malo više i nakon 10min se testiraj. isto zanimljivo.)

punica nikad šteta. osim kada vole zeta.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 12/2/2022, 14:01

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Screenshot-1619
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 12/2/2022, 14:02

AssadNaPodmornici wrote:Skoro da navijam da dođe novi soj da se luđaci nastave rokati
I mi da ga probate na sebi.da vidimo kakav je taj
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 12/2/2022, 14:46

mutava baštarda wrote:
ljubo1212 wrote:
mutava baštarda wrote:



Ako su ovo podaci od vremena kada je krenulo cijepljenje onda nisu uu suprotnosti s onima s ravnozemljaških  portala...

na koju foru, majketi? 427%
Evo me u pramčioku od bure. Da ti prvo odgovorim na prethodni post. Imalo bi smisla ako korona nije jednako opasna/neopasna u zg i ostatku hr. Podaci su na sto tisuća.
DrDrugi dio. Vrati se na ravnozemljaški portal i pogledaj, piše ako bi se koristio isti izračun po kojemu je pfizer došao do 95%, a podaci su zadnji mjesec dana. 
Uzimam za pravo prigovor, ako je točan, da su izuzeta dica do pet godina koju nitko normalan ne testira.
lepi, što tebi nije jasno da 25% populacije, veliki gradovi i slično, teško su usporedivi s nenaseljenim područjima kanade...isto kao zagreb i splitsko dalmatinska izvan splita, po pitanju i kontakata i širenja

ali ajmo nešto lakše, znam da nisi čitao link, hebga, puno ima, ali evo skraćeno, pa lamentiraj o učinkovitosti cijepljenja u kanadi

cijepili preko 80% populacije i imaju među necijepljenima 44,9 tisuća bolničkih slučajeva a mrtvih 8,7 tisuća, među cijepljenima svih vrsta bolnica 17 tisuća i mrtvih 3,3 tisuće (tablica 2)

i opravdano zaključuju za zaražene:

Fully vaccinated individuals diagnosed with COVID-19 were significantly protected from severe outcomes. Compared to unvaccinated cases, fully vaccinated cases were 72% less likely to be hospitalized and 79% less likely to die as a result of their illness (statistički izračun vidi tablicu 3)

i ti hoćeš reći da im cjepivo nije učinkovito, ono 45 prema 17 i 8 prema 3, nebitno
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 12/2/2022, 14:48

veber wrote:kada sam ja to napisao, odnosno da bez obzira što ste cijepljeni i dalje ste bazen zaraze, pa si mrmljal nekaj.
tko je bazen zaraze pokazo sam ti već onim podacima kako ste vi u bavarskoj zajedno s pokrajinama nekadašnje istočne njemačke uzrokovali porast slučajeva covida u njemačkoj tamo u studenome-prosincu
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 12/2/2022, 15:01

ljubo1212 wrote:
veber wrote:kada sam ja to napisao, odnosno da bez obzira što ste cijepljeni i dalje ste bazen zaraze, pa si mrmljal nekaj.
tko je bazen zaraze pokazo sam ti već onim podacima kako ste vi u bavarskoj zajedno s pokrajinama nekadašnje istočne njemačke uzrokovali porast slučajeva covida u njemačkoj tamo u studenome-prosincu
of kors
kao trpanje jednodounih i dvodoznih ispod 14+1 dan u necijepljene.

kao i podaci koji polako plaze van da je više zaraženih u grupaciji cijepljenih nego necijepljenih.

i ne nisi tvrdio za neprocijepljenost nego si tvrdio da ti, safet, vodokradica, kaya, marc i ostali cijepljeni ne širite zarazu.


ja sam te izričito pitao da li ja koji nikada nisam imao gripu ne mogu biti prenosnik iste.

lepi o tome smo tipkali.

i u njemačkoj je više zaraženih cijepljenih nego necijepljenih isto tako umrlih.

lako odeš na njemačke službene stranice.

i opet ti postavljam pitanje.

ti cijepljeni, da li možeš biti prenosnik covida.
da ili ne.

nikaj trtmrt, sada živim uz francusku granicu u BW i ide se prema potpunom otvaranju i ukidanju gejeva i potvrda.

znači

DA ili NE
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 12/2/2022, 16:21

ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:

rekao sam što sam želio reći i što je točno
autor na kojeg se pozivaš te jasno demantirao, baš kako sam napisao, sad moraš imati nekog novog za svoje teorije zavjere
slično što su se oni japanci ispričali zbog greške u prijevodu, ivermectin je testiran samo in vitro, a ne i klinički
u covid nisu umetnuti dijelovi hiv-a i to je dokazano, za razliku od tvoje teorije zavjere po tom pitanju, i to je sve...
i ne napadajte glasnike koji samo prenose što govore autoriteti

dakle:


Xiao i njegov tim poslužili su se bazom podataka GenBank, Nacionalnog centra za biotehnološke informacije. U toj javnoj bazi se još od siječnja nalazi izlistan genom uzročnika Covida-19, a pridružene su mu i kasnije verzije. Pažljivim pregledom dijelova genoma, znanstvenici iz El Pasa ustvrdili su da “ne postoje dokazi da su sekvence ova četiri umetka specifične za HIV-1 ili da je virus 2019-nCoV primio ove umetke od HIV-1”.
Te navodno “problematične” sekvence “postoje u najrazličitijim vrstama virusa od bakteriofaga, gripe, do gigantskih eukariotskih virusa”, “široko [su] prisutne u živim organizmima, uključujući viruse, ali nisu i specifične za HIV-1”.

Javila se i biokemičarka sa Stanforda, Silvana Konermann, tvrdeći da je sličnost ova četiri umetka lažna. “Dva se nalaze u koronavirusu šišmiša. Od preostala dva, samo je jedan najsličniji HIV-u i toliko je kratak (6 AA) da sličnost nije veća od slučajnosti”, navela je.

Po BLAST-u, navode, “nije pronađena značajna sličnost”. To na običnom jeziku znači: “SARS-CoV-2 nije izrađen od koronavirusa šišmiša i sitnih dijelova virusa HIV”, dodaje autor teksta. Zatim objašnjava da to istovremeno ne znači da se radi o zapravo nejasnoj sličnosti. Sličnost se sastoji u lipidnoj omotnici virusa, no HIV je dijeli i sa drugim humanim koronavirusima, uzročnicima prehlade, 229E i OC43.

“Ovo je zanimljivo, jer su oba virusa otkrivena mnogo prije HIV-a… Nema šanse da je netko u laboratoriju u Wuhanu 2019. mogao utjecati na RNA kod virusa iz sredine 1950-ih!”, navodi on.

Lepi, dao sam ti kljuceve hrama istine da se svojim ocima uvjeris i svojim razumom razmislis ali ti si kljuceve hrama meni bacio u lice i dalje vjerujes laznim prorocima i bogohulis.
lepi, jedini ključevi blizu tebe su oni s druge strane vrata i drže ih stričeki u bijelom
ti imaš svoje "preduvjerenje" i za isto tražiš zavjereničke teorije i opskurne portale, daleko od razuma

Je za tebe je stranica gov.us opskurna stranica.

Objasnjavati ista tebi i jos nekolicini vas iz pre neolitskog razdoblja je isto kao da objasnjavam ovima na fotki ispod.

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Sentinelese-tribe

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 12/2/2022, 16:38

michaellcmacha wrote:ako je neučinkovito, onda je ona tvoja tvrdnja o prolaženju preko covida19 uz pomoć cjepiva bila neki vid zajebancije...
ma melje samo da melje

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 12/2/2022, 16:55

zanimljivo da ekipa koja se piknula većinom popuše covid i onda negiraju necijepljenima da su su zdravi.

možda i ljubota u jednom trenu napiše kako je fasovao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2022, 17:23

ili negiraju prirodni imunitet. evo ovdje ekipa koja je jednom preboljela, osim jasmina, skoro nitko drugi se nije zarazio drugi put. i tako mi je stanje među frendovima u real lifu, 90% koji su preboljeli se nisu zarazili drugi put.

među cijepljenima je sranje, što je obrnuto. 80% koji su cijepljeni a nisu preboljeli su se zarazili. samo ih se cca 20% nije zarazilo. a pošto znamo da cca 20% ljudi je totalno imuno na koronu, nemogu se niti zaraziti, onda dolazimo do zaključka da cijepivo ne štiti kurca. i ne štiti.
u RH čak i država je prestala objavljivati podatke čim su se brojke umrlih cijepljenih počele približavati brojkama umrlih necijepljenih. zadnje što su objavili jest, da umiru pola/pola. s obzirom da cijepljeno je 50% populacije, jednostavan je zaključak da cijepivo ne štiti , ne samo to, nego Lauc (koji kaže da se zajeba što se cijepio) i drugi (gnječ stavljao linkove) govore da višestruko cijepljenje može i sjebati imunitet. to ćemo još vidjeti da li će šteta biti dugoročna. daj bože da ne bude(osim safetu). 

tako da činjenica da je Corona Gripa  evoluirala u Omicron_Prehladu,  je super baš za te cijepljene. A mogla je i obrnuto , vrlo lako.  Inače bi umirali na lopate, dok bi mi koji smo preboljeli bili jebeno zaštićeni.

inače još do par tjedana ekipa ovdje sa foruma(onoga luđaka safeta kojeg ionako 80% ljudi ne vidi neću niti spominjati) ali ekipa koja je normalna tipa marc, kaya ili koliko toliko ljubo, itd, vi ste negirali uopće da prirodni imunitet štiti , da je bolje cijepivo jer gle čuda vaš omiljeni portal Index sa novinarima srednje stručne spreme/fakultetom filozofije/marksizma je tako napisao.

sada svi znamo da prirodno preboljevanje štiti puno bolje, pa bog te maza,  ovaj ludi ljubo bi te vrijeđao prije pola godine i stavljao linkove sa newyork timesa, i indexa gdje "cijepivo puno bolje štiti od prirodnog preboljevanja". 

sada svi znaju da je istina totalno obrnuta. 

ne samo to, nego je to još bila i "teorija zavjere" i mogao si radi toga popušiti ban na internetu, a mediji bi te ismijavali(da zbog te izjave od strane Lauca mediji ga ismijavali, pazi novinari srednje stručne spreme ili kuhar na čelu faktografa su zbog toga zlostavljali Lauca)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 12/2/2022, 17:48

veber wrote:zanimljivo da ekipa koja se piknula većinom popuše covid i onda negiraju necijepljenima da su su zdravi.

možda i ljubota u jednom trenu napiše kako je fasovao.
prvo duuugo šute ko pičke, al se na kraju ipak izlanu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2022, 17:50

Noor wrote:
veber wrote:zanimljivo da ekipa koja se piknula većinom popuše covid i onda negiraju necijepljenima da su su zdravi.

možda i ljubota u jednom trenu napiše kako je fasovao.
al prvo duuugo šute ko pičke, pa se na kraju ipak izlanu
i onda se tješe "da nije bilo cjepiva umro bi ili bio na respiratoru". 

kao ona Marijana Puljak, nakon 3 doze dobila koronu i na fejsu zahvaljuje fajzeru, jer da nije imala tri doze bila bi na respiratoru :D a onda ispada da svi mi ostali smo bili na respiratoru. nekoga je istina jače, nekoga slabije stislo, nekoga nikako, ali to je to

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 12/2/2022, 17:57

Noor wrote:
veber wrote:zanimljivo da ekipa koja se piknula većinom popuše covid i onda negiraju necijepljenima da su su zdravi.

možda i ljubota u jednom trenu napiše kako je fasovao.
prvo duuugo šute ko pičke, al se na kraju ipak izlanu
kada pogledaš ovaj naš mali presjek. cijepljenih se više zarazilo od necijepljenih.
od necijepljenih mutavi spušio foru, melkior i tko još?
ti.
imaš dio kao dijagram i ja koji trenutno samo prenosimo

i onda u cjepiše biše i po tri pa se zaraziše.

đemal jedva glavu izvuko-šteta, mogao je učiniti uslugu prijateljima i rodbini

a i dalje mi nitko ne odgovara od nazi simpatizera na moj upit da je 2011e iz bliže i malo dalje okoline umrlo mi pet ljudi, a od covida nitko.

čak prijateljev prijatelj ne zna prijatelja koji je umro od korone.
znamo zaražene, ali ne umrle.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 12/2/2022, 18:01

AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
veber wrote:zanimljivo da ekipa koja se piknula većinom popuše covid i onda negiraju necijepljenima da su su zdravi.

možda i ljubota u jednom trenu napiše kako je fasovao.
al prvo duuugo šute ko pičke, pa se na kraju ipak izlanu
i onda se tješe "da nije bilo cjepiva umro bi ili bio na respiratoru". 

kao ona Marijana Puljak, nakon 3 doze dobila koronu i na fejsu zahvaljuje fajzeru, jer da nije imala tri doze bila bi na respiratoru :D a onda ispada da svi mi ostali smo bili na respiratoru. nekoga je istina jače, nekoga slabije stislo, nekoga nikako, ali to je to
sin dobio ponudu da radi za pfizer na razvoju novih lijekova baziranih na kemijskoj transmisiji uz pomoć kobaltnih oxida i dioxida koji bi se u krvi vezali uz Fe4.

tako da ako prihvati bumo ekipi osigurali plave tabletice i prozirne pikice.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 12/2/2022, 18:03

AssadNaPodmornici wrote: ali ekipa koja je normalna tipa marc, kaya ili koliko toliko ljubo, itd, vi ste negirali uopće da prirodni imunitet štiti 

sada svi znamo da prirodno preboljevanje štiti puno bolje,  obrnuta. 
Netočno. Prirodni imunitet te može zaštiti od istog soja drugi put. Ali to ti je potpuno bezveze jer stalno dolazi neki  novi soj. Tako ekipa koja je imala prve verzije korone uredno nakači i omikron a u sredini je možda imala i deltu. Prirodni imunitet značio bi nešto kada bi taj virus bio isti. Ali nije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 12/2/2022, 18:06

veber wrote:
Noor wrote:
veber wrote:zanimljivo da ekipa koja se piknula većinom popuše covid i onda negiraju necijepljenima da su su zdravi.

možda i ljubota u jednom trenu napiše kako je fasovao.
prvo duuugo šute ko pičke, al se na kraju ipak izlanu
kada pogledaš ovaj naš mali presjek. cijepljenih se više zarazilo od necijepljenih.
Evo ja se nikad nisam zarazila recimo. Jednom prije cijepljenja sam sumnjala da jesam  i ipak nisam, nisam ni antitijela imala. Znači nisam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 12/2/2022, 18:07

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote: ali ekipa koja je normalna tipa marc, kaya ili koliko toliko ljubo, itd, vi ste negirali uopće da prirodni imunitet štiti 

sada svi znamo da prirodno preboljevanje štiti puno bolje,  obrnuta. 
Netočno. Prirodni imunitet te može zaštiti od istog soja drugi put. Ali to ti je potpuno bezveze jer stalno dolazi neki  novi soj. Tako ekipa koja je imala prve verzije korone uredno nakači i omikron a u sredini je možda imala i deltu. Prirodni imunitet značio bi nešto kada bi taj virus bio isti. Ali nije.
pa ista stvar ti je i s cjepivom, mada delta probija i cjepivo koje je složeno za nju, a omikron ne hebe živu silu....ide preko svega
i najslađi su mi busterisani

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 12/2/2022, 18:07

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote: ali ekipa koja je normalna tipa marc, kaya ili koliko toliko ljubo, itd, vi ste negirali uopće da prirodni imunitet štiti 

sada svi znamo da prirodno preboljevanje štiti puno bolje,  obrnuta. 
Netočno. Prirodni imunitet te može zaštiti od istog soja drugi put. Ali to ti je potpuno bezveze jer stalno dolazi neki  novi soj. Tako ekipa koja je imala prve verzije korone uredno nakači i omikron a u sredini je možda imala i deltu. Prirodni imunitet značio bi nešto kada bi taj virus bio isti. Ali nije.
zašto onda neki ljudi uopće ne oboljevaju.

preskočimo koronu.

što je u mom organizmu da nikada u životu nisam imao gripu.
(a dođem kod marca i od njegove male pod obavezno pokupim hunjavicu, ali svaki put)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 12/2/2022, 18:09

veber wrote:
kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote: ali ekipa koja je normalna tipa marc, kaya ili koliko toliko ljubo, itd, vi ste negirali uopće da prirodni imunitet štiti 

sada svi znamo da prirodno preboljevanje štiti puno bolje,  obrnuta. 
Netočno. Prirodni imunitet te može zaštiti od istog soja drugi put. Ali to ti je potpuno bezveze jer stalno dolazi neki  novi soj. Tako ekipa koja je imala prve verzije korone uredno nakači i omikron a u sredini je možda imala i deltu. Prirodni imunitet značio bi nešto kada bi taj virus bio isti. Ali nije.
zašto onda neki ljudi uopće ne oboljevaju.
Nešto ih drugo štiti, ne znaju što .
No vi kada govorite o prirodnom imunitetu mislite na imunitet od zaraznih bolesti nakon preboljenja.
Ja ti kažem da vam je taj imunitet uzalud jer stalno stižu nove verzije korone.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2022, 18:09

ja sam prošle godine krajem 4og mjesca prebolio britansku verziju. nakon toga sam više puta bio u kontaktu sa zaraženim, a čak se i namjerno išao zaraziti. ništa. 

i nisam jedini- većina ljudi tako oko mene. 

inače pazi ovo. mi smo se kod dica svi bez posljedica cijepili protiv puno opasnih bolesti. 
i uzmeš jedno cijepivo i siguran si, i štiti čak i od zarzaze.

protiv ove prehlade omicron, ekipa se rokala sa 3 cijepiva, i opet jednaka im je šansa da se zaraze i umru kao i oni koji nisu cijepljeni(da zadnji podaci tako pokazuju protiv delte je još donekle štitilo ali sada kurac). 

i dalje se ekipa"tješi"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 12/2/2022, 18:10

Tako gripu više puta možeš dobiti jer uvijek stiže nova kombinacija.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 36 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum