ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 10/2/2022, 16:08

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Koronavirus.hr
U posljednja 24 sata zabilježeno je 6.341 novih slučajeva zaraze virusom SARS-CoV-2
te je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas ukupno 46.346.
Među njima je 2.131 pacijent na bolničkom liječenju,
od toga su na respiratoru 173 pacijenta.
Preminulo je 48 osoba.

A krizni racun?
Krizni ili je križni? Može oboe. :D

U HR je u 2021. umrlo 20.6%, ili 10,866 više ljudi od prosjeka 2015.-2019.
Samo u prosincu je umrlo 7,313 osoba, ili 57.6% više od očekivanog prosjeka.

Prema objavi u Worldometera je od covida u 2021. umrla 8,551 osoba.
Samo od toga je smrtnost povećana 16.2%

@Gnečo, hvala na pitanju. :)



Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 16:15

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Koronavirus.hr
U posljednja 24 sata zabilježeno je 6.341 novih slučajeva zaraze virusom SARS-CoV-2
te je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas ukupno 46.346.
Među njima je 2.131 pacijent na bolničkom liječenju,
od toga su na respiratoru 173 pacijenta.
Preminulo je 48 osoba.

A krizni racun?
Krizni ili je križni? Može oboe. :D

U HR je u 2021. umrlo 20.6%, ili 10,866 više ljudi od prosjeka 2015.-2019.
Samo u prosincu je umrlo 7,313 osoba, ili 57.6% više od očekivanog prosjeka.

Prema objavi u Worldometera je od covida u 2021. umrla 8,551 osoba.
Samo od toga je smrtnost povećana 16.2%

@Gnečo, hvala na pitanju. :)



Sjedi 1

To nije križni račun. Cijepljeni necijepljeni tko vodi tko gubi? U RH naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 16:45

Procitajte cijeli tekst pa razmislite i zakljucite sami

https://khmezek.substack.com/p/the-victimization-of-dr-fauci-and
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:19

Gnječ wrote:Procitajte cijeli tekst pa razmislite i zakljucite sami

https://khmezek.substack.com/p/the-victimization-of-dr-fauci-and

a vidi skota mravojedskog:

"Ne razumijem mržnju koju ljudi imaju i mržnju koja ih navodi da učine nešto što bi nekoga moglo povrijediti ili ubiti. To na neki način smanjuje moje povjerenje u čovječanstvo."

Što bi ikoga moglo navesti da povrijedi ili ubije nekog drugog? Ne znam.
Slava? Bogatstvo? Vlast? (navodi autorica teksta)

Sve to skupa...+ umobolnost!
to samo pod zid i raspali!


Last edited by Noor on 10/2/2022, 17:23; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 10/2/2022, 17:21

Noor wrote:
Gnječ wrote:Procitajte cijeli tekst pa razmislite i zakljucite sami

https://khmezek.substack.com/p/the-victimization-of-dr-fauci-and

a vidi skota mravojedskog:

"Ne razumijem mržnju koju ljudi imaju i mržnju koja ih navodi da učine nešto što bi nekoga moglo povrijediti ili ubiti. To na neki način smanjuje moje povjerenje u čovječanstvo."
Što bi ikoga moglo navesti da povrijedi ili ubije nekog drugog? Ne znam."


Slava? Bogatstvo? Vlast? (navodi autorica teksta)

Sve to skupa...+ umobolnost!
to samo pod zid i raspali!
Ko zadnje spadalo kakve retardirane sekte.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 10/2/2022, 17:26

Mislim da uskoro nećete biti uopće važni, mislim niste ni sada ali ste u filmu da se nešto borite. 
Naime švedska ukinula skoro sve mjere, ljudima preporučila  da se cijepe, a ako neće nek se razbole i leže doma ili već gdje i ajmo dalje. Nadam se takvom razvoju uskoro i tu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:27

Nedavno je senator Ron Johnson moderirao panel raspravu, COVID-19: Drugo mišljenje , gdje „skupina svjetski poznatih liječnika i medicinskih stručnjaka daje drugačiji pogled na globalni odgovor na pandemiju, trenutno stanje znanja o ranom i bolničkom liječenju , učinkovitost i sigurnost cjepiva, što je pošlo kako treba, što je pošlo po zlu, što bi trebalo učiniti sada i što treba dugoročno rješavati.”

Odvjetnik iz Ohija Thomas Renz iznio je šokantne podatke procurile od zviždača Ministarstva obrane:

Značajni podaci koji pokazuju da su se pobačaji povećali za više od 279% od cjepiva protiv Covid-19. Podaci su uspoređeni s petogodišnjim prosjekom pobačaja.

Značajni podaci koji pokazuju rak povećali su se za više od 296% u odnosu na petogodišnji prosjek.

* Ekstremno povećanje neuroloških problema nakon cjepiva (što bi utjecalo na naše pilote.) Podaci Whistleblower DOD-a pokazuju povećanje od 1048%. Neurološki slučajevi su porasli s 82.000 godišnje na 863.000 u samo jednoj godini...godini cjepiva protiv Covid-19.

* Podaci o zviždačima pokazuju da se na američkoj vojsci eksperimentira, ozlijeđuje se, au nekim slučajevima i može biti ubijena.

*Navodi lažiranih podataka Ministarstva obrane o broju slučajeva miokarditisa. Prošlog kolovoza broj slučajeva miokarditisa povećan je za 20+%. Broj u siječnju 2022. sada pokazuje samo povećanje od 2+%.

*DOD Project Salus kaže da je 71% novih slučajeva bilo u cijepljenima, a 60% hospitalizacija dolazi od potpuno cijepljenih osoba. Ne necijepljeni kako je Fauci više puta izjavio na televiziji. (DOD je uklonio ove podatke sa svoje nekada javne web stranice kada ih je Renz prvi put otkrio prošle godine. Imamo snimke zaslona na www.Renz-Law.com )

Baš kao što su liječnici i znanstvenici 1980-ih govorili o HIV-AIDS-u - da lijek uzrokuje bolest, oni sada govore.

Laži! Sve laži od opasnih antivaxxera! - frca dr. Fauci.

Kako se Fauci i njegova politika mogu toliko ocrniti kada je njegov jedini motiv "za zaštitu pojedinca, njihove obitelji i društva?"

Jadni dr. Fauci!

Jedan od mojih omiljenih loših momaka u književnosti je grof Fosco iz remek-djela Wilkieja Collinsa, Žena u bijelom. Fosco je talijanski špijun koji želi ukrasti bogatstvo nevine mlade žene. Po svemu sudeći, Fosco je šarmantan, karizmatičan i toliko osjetljiv da ne bi povrijedio ni muhu. Iznutra, on je čudovište ubojice koje uživa u kontroli života drugih, posebno žena.

Grof Fosco ima talent za "kroćenje" divljih stvorenja - drži obitelj bijelih miševa i nekoliko ptica koje je s ponosom dobio da izvršavaju njegove naloge. On je "pripitomio" svoju ženu, Madame Fosco, koja je nekada bila samostalna, otvorena žena, a koja je sada poslušna sluškinja svom mužu i svako svoje mišljenje temelji na njegovim savjetima.

Grof Fosco se stvarno snalazi u svojoj moći, kao i dr. Fauci.

Mi smo Faucijevi miševi. Pa ipak, baš kao i lukavi grof, Fauci je uspio sve preokrenuti tako da je žrtva, a miševi koji se protive stavljanju u kaveze i eksperimentiranju su njegovi zlostavljači.

Jadni dr. Fauci!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 17:29

Noor wrote:
Gnječ wrote:Procitajte cijeli tekst pa razmislite i zakljucite sami

https://khmezek.substack.com/p/the-victimization-of-dr-fauci-and

a vidi skota mravojedskog:

"Ne razumijem mržnju koju ljudi imaju i mržnju koja ih navodi da učine nešto što bi nekoga moglo povrijediti ili ubiti. To na neki način smanjuje moje povjerenje u čovječanstvo."
Što bi ikoga moglo navesti da povrijedi ili ubije nekog drugog? Ne znam."


Slava? Bogatstvo? Vlast? (navodi autorica teksta)

Sve to skupa...+ umobolnost!
to samo pod zid i raspali!

Lik je skolski primjer psihopate malignog narcisoidnog cudovista i makjavelisticke zvijeri. A kazu taj ne bi mrava zgazio...a mravojed je.

Treba procitati cijeli tekst. Tko nije neka posveti malo vremena biti ce to korisno ulozeno vrijeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:29

kaya wrote:Mislim da uskoro nećete biti uopće važni, mislim niste ni sada ali ste u filmu da se nešto borite. 
Naime švedska ukinula skoro sve mjere, ljudima preporučila  da se cijepe, a ako neće nek se razbole i leže doma ili već gdje i ajmo dalje. Nadam se takvom razvoju uskoro i tu.
ma baš obratno...nitko s covid potvrdom više neće biti važan, jer će i one nestati, hvala bogu
otpor otrovu se eto isplatio

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:31

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:Procitajte cijeli tekst pa razmislite i zakljucite sami

https://khmezek.substack.com/p/the-victimization-of-dr-fauci-and

a vidi skota mravojedskog:

"Ne razumijem mržnju koju ljudi imaju i mržnju koja ih navodi da učine nešto što bi nekoga moglo povrijediti ili ubiti. To na neki način smanjuje moje povjerenje u čovječanstvo."
Što bi ikoga moglo navesti da povrijedi ili ubije nekog drugog? Ne znam."


Slava? Bogatstvo? Vlast? (navodi autorica teksta)

Sve to skupa...+ umobolnost!
to samo pod zid i raspali!

Lik je skolski primjer psihopate malignog narcisoidnog cudovista i makjavelisticke zvijeri. A kazu taj ne bi mrava zgazio...a mravojed je.

Treba procitati  cijeli tekst. Tko nije neka posveti malo vremena biti ce to korisno ulozeno vrijeme.
ja jesam upravo
nadam se da će ga uskoro netko roknuti

pazi pičke umobolne...on i žena su uznemireni!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 17:33

kaya wrote:Mislim da uskoro nećete biti uopće važni, mislim niste ni sada ali ste u filmu da se nešto borite. 
Naime švedska ukinula skoro sve mjere, ljudima preporučila  da se cijepe, a ako neće nek se razbole i leže doma ili već gdje i ajmo dalje. Nadam se takvom razvoju uskoro i tu.

Mislim da ti moras jos kuruze i palente pojesti prije nego pocnes shvacati sta se dogadja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 10/2/2022, 17:34

Noor wrote:
kaya wrote:Mislim da uskoro nećete biti uopće važni, mislim niste ni sada ali ste u filmu da se nešto borite. 
Naime švedska ukinula skoro sve mjere, ljudima preporučila  da se cijepe, a ako neće nek se razbole i leže doma ili već gdje i ajmo dalje. Nadam se takvom razvoju uskoro i tu.
ma baš obratno...nitko s covid potvrdom više neće biti važan, jer će i one nestati, hvala bogu
otpor otrovu se eto isplatio
Jest da vam malo sve skupa neće imati smisla jer hebeš otpor ako ti druga strana kaže radi što hoćeš, hebe mi se. A budete neku drugu bitku pronašli .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 10/2/2022, 17:35

Kako god jedva čekam..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:36

kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:Mislim da uskoro nećete biti uopće važni, mislim niste ni sada ali ste u filmu da se nešto borite. 
Naime švedska ukinula skoro sve mjere, ljudima preporučila  da se cijepe, a ako neće nek se razbole i leže doma ili već gdje i ajmo dalje. Nadam se takvom razvoju uskoro i tu.
ma baš obratno...nitko s covid potvrdom više neće biti važan, jer će i one nestati, hvala bogu
otpor otrovu se eto isplatio
Jest da vam malo sve skupa neće imati smisla jer hebeš otpor ako ti druga strana kaže radi što hoćeš, hebe mi se. A budete neku drugu bitku pronašli .
to smo i tražili....pusti nas da radimo što hoćemo
eto, odustaju od svega, ma odlično, isplatila se borba :no1

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:37

kaya wrote: A budete neku drugu bitku pronašli .
to sigurno, evo već smišljaju sljedeću pandemiju, nije im dosta ni mrtvih ni dolara

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 10/2/2022, 17:38

Noor wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:
ma baš obratno...nitko s covid potvrdom više neće biti važan, jer će i one nestati, hvala bogu
otpor otrovu se eto isplatio
Jest da vam malo sve skupa neće imati smisla jer hebeš otpor ako ti druga strana kaže radi što hoćeš, hebe mi se. A budete neku drugu bitku pronašli .
to smo i tražili....pusti nas da radimo što hoćemo
eto, odustaju od svega, ma odlično, isplatila se borba :no1
Eto, može se shvatiti i tako. Pobjedili ste. Ajmo sad maknuti teme o koroni
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 10/2/2022, 17:39

Kic pobjedili su. Ajd makni teme o koroni
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 10/2/2022, 17:41

kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
Jest da vam malo sve skupa neće imati smisla jer hebeš otpor ako ti druga strana kaže radi što hoćeš, hebe mi se. A budete neku drugu bitku pronašli .
to smo i tražili....pusti nas da radimo što hoćemo
eto, odustaju od svega, ma odlično, isplatila se borba :no1
Eto, može se shvatiti i tako. Pobjedili ste. Ajmo sad maknuti teme o koroni
nećemo, sada na žalost kreću objave o posljedicama..i namjerno izazvane bolesti i otrova a.k.a. cjepiva
tko preživi, čitat će

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 17:42

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:

a vidi skota mravojedskog:

"Ne razumijem mržnju koju ljudi imaju i mržnju koja ih navodi da učine nešto što bi nekoga moglo povrijediti ili ubiti. To na neki način smanjuje moje povjerenje u čovječanstvo."
Što bi ikoga moglo navesti da povrijedi ili ubije nekog drugog? Ne znam."


Slava? Bogatstvo? Vlast? (navodi autorica teksta)

Sve to skupa...+ umobolnost!
to samo pod zid i raspali!

Lik je skolski primjer psihopate malignog narcisoidnog cudovista i makjavelisticke zvijeri. A kazu taj ne bi mrava zgazio...a mravojed je.

Treba procitati  cijeli tekst. Tko nije neka posveti malo vremena biti ce to korisno ulozeno vrijeme.
ja jesam upravo
nadam se da će ga uskoro netko roknuti

pazi pičke umobolne...on i žena su uznemireni!

Na zalost tesko da mu se to desi. To je stari lisac premazan je svim mastima cuva mu ledja cijela pharma mafija svih drzi za uzde zna sve o svakomu to je tolika korupcija da se jedino sa hrvatskom korupcijom moze donekle usporediti. Jebe se njemu za zdravlje ljudi.


One of my favorite bad guys in literature is Count Fosco from Wilkie Collins’ masterpiece, The Woman in White. Fosco is an Italian spy who is out to steal the fortune of an innocent young woman. To all outward appearances, Fosco is charming, charismatic and so sensitive he wouldn’t hurt a fly. On the inside, he is a murdering monster who takes delight in controlling the lives of others, especially women.

Count Fosco has a talent for “taming” wild creatures—he keeps a family of white mice and several birds that he has proudly gotten to do his bidding. He has “tamed” his wife, Madame Fosco, who used to be an independent, outspoken woman and who is now an obedient servant to her husband and bases her every opinion on his advice.

Count Fosco really gets off on his power and so does Dr. Fauci.

We are Fauci’s mice. And yet, just like the devious Count, Fauci has managed to turn it all around so that he is the victim, and the mice who object to being put into cages and experimented on are his abusers.

Jedino se autorica zabunila pa je napisala da je Mislav Kolakusic MEP of Serbia. Eto koliko smo bitni i mali da cak i novinar ne zna gdje smo.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya 10/2/2022, 17:43

Noor wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:
to smo i tražili....pusti nas da radimo što hoćemo
eto, odustaju od svega, ma odlično, isplatila se borba :no1
Eto, može se shvatiti i tako. Pobjedili ste. Ajmo sad maknuti teme o koroni
nećemo, sada na žalost kreću objave o posljedicama..i namjerno izazvane bolesti i otrova a.k.a. cjepiva
tko preživi, čitat će
A u k...., znači morate se boriti dalje bez obzira na pobjedu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 10/2/2022, 17:44

Dvije godine stozer uz aplauz covididiota maltretira fasi mjerama kockoglave ravnozemljase.

Uskoro ce isti taj stozer odrediti prestanak ovakvih idiotskih mjera i covididioti ce popizditi.

Kockoglavci ce biti konacno zadovoljni na svojoj ravnoj zemlji.

Eto, na svima poznatom forumskom jeziku:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum