ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 23:23

Ovo su ti Aštari .

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Main-qimg-0b67e0525cc1f43885dfbbb55701e671

Elita.

RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 23:27

Sad smo u onom dvorcu od Harry Pottera, ja sam vaš učitelj a vi moji đaci.

Pišemo kontroli i pitanje je :

Koja je razlika između ploče za prizivanje duhova i tarota ?

I sad vi nemate pojma a onda vam ja dam odgovor.

Kad prizivate duhove onda u osnovi morate znat pravilo da se pozitivni duhovi ne javljaju na igre ega a vi kad prizivate duhove onda se želite pravit važni ( ja je ego ).

Kad radite tarot onda vi samo želite neku vrst pomoći u vidu da vam proširi vidike između nekih opcija koje su pred vama , dakle da vam pomogne na vašem putu.

Ovo prvo je prizivanje duhova pogreški a možda i nešto još gore od toga tj još negativnije i jače a drugo je samo način na koji anđeoski entiteti komuniciraju s ljudima pomažući im na njihovom duhovnom putu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 23:37

I negativni entiteti imaju svoju svrhu u evoluciji ( sad pričam o duhovnoj al moglo bi se primjenit i na onu Darvinovu ). Svrha je duhovni rast.

Recimo moja tehnika za izlaženje iz tijela koju sam sam osmislio na temelju proračuna kako to postić najbolje s obzirom na način na koji se to postiže je da zamislite da vas nešto mračno s crvenim očima promatra iz kuta sobe.

Dakle strah.

Ako netko ima takve tehnike jer je jednostavno specijalac i zna kako će Neandretalca izbacit iz tijela a da mu niti ne objašnjava teoriju ( cilj opravdava sredstvo ) dakle naglasak je na sposobnosti a taj koji takve tehnike kreira je jako sposoban...

Želite li probleme ? Vi samo recite. Rado ću vam ih stvoriti ako je to nešto šta će pomoći vašem duhovnom rastu.

Jer : I negativni entiteti imaju svoju svrhu u ljudskoj duhovnoj evoluciji.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQyYCNrbK7OtvJypq2dOF1XTgtXHPSlS3-likZhEww3vWci9kWWDi-3p4GkKTuRuZZDfdo&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 23:55

Iza tarota su duhovni entiteti na razini 6, ako je tarot čitač duhovno uzdignuta osoba, on/ona čak može kontaktirati s božanskim energijama razine 7.

Važno je naglasiti da tarot uopće ne može predvidjeti budućnost, već samo ukazuje na sadašnje mogućnosti, što znači da odgovori nisu nepromjenjivi jer imamo slobodnu volju i sami kontroliramo svoju sudbinu.
--
6. Anđeli:
Iako anđeli nisu duhovi, već entiteti svjetla, oni daju svjetlo kroz ljubav, raduju se kada služe drugima, anđeli se također mogu utjeloviti i biti na fizičkom planu u misiji baš poput običnog inkarniranog bića, ali također mogu generirati karmu , ali samo sa svojih 10% utjelovljenih.

7. Božanske energije:
Njihova je misija duhovno ojačati one koji traže put Svjetla, na primjer Isus je ugradio Kristovu energiju (dimenzionalni logos) koja mu je pomogla da ispuni svoju misiju kada je bio utjelovljen. Kada je Siddartha Gautama bio utjelovljen, kanalizirao je Budičku energiju (Galaktički logos). Ostale božanske energije su Fohat, Prana i Kundalini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 0:06

Tajne Kabale. Basketball

Iluminati. pirat

Jedino šta oni zovu negativne entitete kad rade svoje negativne rituale jer moraju bit rituali straha da ih šta bolje i više privuću.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 0:09

Znanje , odgovornost i kontrola


Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

Besmisleno je pokušati kontrolirati nešto ili čak znati nešto bez ODGOVORNOSTI.

Teško je u potpunosti znati nešto ili biti odgovoran za nešto oko čega nemate nikakvu KONTROLU , pokušate li drukčije , rezultat može biti poražavajući.

Naravno , čovjek može bježati od života i sjediti na tamnoj strani mjeseca , ne radeći i ne misleći ništa. U tom slučaju ne treba niti ništa znati , ni za što biti odgovoran i ništa kontrolirati. Bio bi zasigurno nesretan i zasigurno mrtav , što se tiče njega samog i svega ostalog.

Izlaz iz apatije ili neaktivnosti je ZNATI nešto o tome , preuzeti nešto odgovornosti za svoje stanje i situaciju u kojoj se osoba nalazi , i KONTROLIRATI samoga sebe do točke kad je kontrola postavljena u postojeću situaciju kako bi ta situacija krenula u pravom smjeru. Treba DOZNATI zašto su stvari krenule krivim smjerom , preuzeti ODGOVORNOST za to i KONTROLIRATI situaciju da bi se je usmjerilo prema idealnoj sceni.

Malo – pomalo , čovjek može sve izvesti na pravi put.

POVEĆAVAJUĆI ZNANJE u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI ODGOVORNOST u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI KONTROLU u svim područjima života.

Raščlanite li bilo koju situaciju prema ovoj osnovi , općenito ćete uspjeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 0:12

Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 44b0cd6337a7405415d13a343751f8c7

Tko je partiju pokera ? lol!

RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by darth_vader Tue 8 Feb - 0:18

kic wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak

je samo je jedan takav u kaštelama

A tek Pujanke...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 0:18

Od mene ćete dobit samo podatke koji su ok za vašu duhovnu evoluciju.

Čak ako ja dam neke tehnike koje prizivaju negativne entitete u vaše okružje znači da sam prije toga procjenio jesu li one zaista opasne odnosno izvagao sam učinak s time dal mogu biti štetne za vas.

Zašto vam neću dat tehniku kako uz pomoć negativnih entiteta dobiti na pokeru ?

Pa zato jer je to materijalni egoistični cilj i nikakve veze s pomaganjem na duhovnoj evopluciji nema nego su želje nekog ega koji želi biti ja i biti veliki JA...i JA JA JA JA JA I SAMO JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 0:24

Isto tako zbog te iste uloge ega ( sva inkarnirana bića ga imaju ) jedno od pravila kojeg se ja i drugi držimo je : Indentitet razdvaja ljude a pažnja ih spaja te Poruka je važnija od poštara.

U prevodu nije se meni problem negdi pojavit nit je moj inkarnirani indentitet nekakva tajna nego ja to neću i ne želim.

Ego je lukav. Ne triba mu dati šansu. Zato sam ja iza zavjese. Nema me. Ne postojimo.

Koga nema taj ne postoji.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Venice-mask-carneval-italy-carnival-mysterious-facemask-feather-human
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 0:34

omni wrote:Jedan od boljih pokazatelja da ekonomija, nacija i drzava idu u kiki kad se pocnu izvan zabavnih show emisija dovoditi vracare i magovi na drzavnu TV. Servira se utjeha za rulju.
Od sutra pa nadalje tačno u 16 časova na programu HRTa gatanje iz graha.

:aw lol!

Kad je bal nek je maskembal. lol!

Još malo pa će prizivat kišu, ko indijanci. I to sve prenosit na državnoj tv u udarnim terminima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by aben Tue 8 Feb - 7:38

kic wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak

je samo je jedan takav u kaštelama
Imo ih, ali ov živi kod vitturi tvrđave:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by epikur37 Tue 8 Feb - 15:07

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak

je samo je jedan takav u kaštelama
Imo ih, ali ov živi kod vitturi tvrđave:)

to je taj

doduše, kad sam kupovao barku u gomilici i stavio fotku, rekao general da je to kod njega

a vituri je u lukšiću

ali tu je to
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:11

Dovoljno me i na pp pitatit indetitet. Ne skrivan ga uopće. Ne tribaš tražit okolo. Tko pita ne skita.

Epikur , u Gomilici mi je zet, to je njegov brodić tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:26

Kad bi se ja bojao da će netko otkriti moj indentitet onda znači da il sam kukakvica il nešto skrivam ili nisam pravi entitet svjetlosti.

Dakle ispalo bi da sam neka niža razina postojanja jer postoji strah tj razina straha da se taj indetitet otkrije.

Mene za to boli kurac.

Isključivo je to radi ovoga : Indetitet razdvaja ljude a pažnja ih spaja te Poruka je važnija od poštara.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:31

Negativni entiteti, tajna vlada, represivni državni aparat, negativci općenito bi željeli da se vi njih bojite ili da se bojite općenito tj da ste u razini straha.

Pa ja bi pogazio sve šta ovdje pišem da se ja bojim da će netko od tih cigana kao eto otkriti moj indetitet ( jer kao ja ga skrivan a ne skrivan ga nego imam druge motive zašto je bolje da se komunikacija vodi bez indetiteta ).

RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:35

Oni su ti koji bi se trebali bojati da ja ne izađem iz sjene jer tek će onda nastat pokolj.

Jučer sam rekao da ću Šolcu polomit svaku kost u tijelu i evo vam odma danas vijest :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/istrazivanje-pokazalo-kancelaru-olafu-scholzu-i-njegovoj-vladi-pada-popularnost-15155624

Oni su ti koji bi se trebali bojati da ja ne izađem iz sjene a ne ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:38

Jučer odnosno danas ujutro jer sam cijelu noć o njemu pisao, moj post od 4:45 ujutro :

by RayMabus Today at 4:45

Redovna tromjesečna anketa Evropske centralne banke (ECB) predviđa da će godišnja stopa inflacije u eurozoni u ovoj godini iznositi tri posto, znatno podigavši dosadašnju procjenu. Ovo je rezultat propitivanja vodeći ekonomskih eksperata.

https://www.klix.ba/biznis/eu-pred-velikom-ekonomskom-krizom-inflacija-skoro-dvostruko-visa-rast-dodatno-usporen/220207129

Šolz bude padao u anketama kako vrijeme prolazi a ima četiri pokrajinska izbora ove godine.

Ahmetovic je musliman i kad takvi ode u Beograd i priča kako je Srbija važna, ja znam da je to malo čudno.

Onda isti dođe u Bosnu i sere kako se neće uvažavati prava Hrvata nit Hrvatske.

Dakle dobio upute od Šrodera koji je u nadzornom vijeću Rusije za plin i naftu da hvali Vučica koji je režim a vamo će s menom bristat kurac jer eto kao tko jebe mene.

OČI ĆU VAN SAD ISKOPAT.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50416-blinken-borrell-zapadni-balkan-je-energetski-ugrozen

-

I šta danas čitamo ?

Evo :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/istrazivanje-pokazalo-kancelaru-olafu-scholzu-i-njegovoj-vladi-pada-popularnost-15155624

--

Oni su ti koji se moraju bojat da ja ne izađem iz sjene a ne ja.

Ako sam ovako opasan dok sam iza zavjese , onda zamisli kakvi san kad je maknem.

LETI PERJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:47

Ni blizu ne koristim svoje moći koliko ih iste imam.

Imam neko pravilo o igri a to je da se i drugi moraju potruditi ( pogrešno je da ja radim za druge a oni neće mrdnit k ) i onda živim svoj život i boli me kurac al kad mi nagaziš na žulj ja te spičkam.

Eto jučer sam mu napisa da ću mu sve kosti polomit i objasnija zašto ( licemjerje, korupcija, pokvarenost ) i šta dana čitamo ?

Evo :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/istrazivanje-pokazalo-kancelaru-olafu-scholzu-i-njegovoj-vladi-pada-popularnost-15155624
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 18:52

Većina Nijemaca nezadovoljna je radom nove socijaldemokratsko-zeleno-liberalne vlade, pokazuje ispitivanje javnog mnijenja čiji rezultati su objavljeni u utorak.

Samo 30 posto ispitanih reklo je kako je zadovoljno radom koalicijske vlade koju sačinjavaju Socijaldemokratska stranka Njemačke (SPD), stranka Zeleni te Liberalno-demokratska stranka (FDP). Njih 64 posto je manje zadovoljno ili je u potpunosti nezadovoljno, pokazuje ispitivanje javnog mnijenja što ga je za medijsku kuću RTL proveo institut Forsa.

--

A utorak je danas. Ja to sinoć odnosno jutros u četiri ure ujutro nemam taj podatak a on izlazi praktički par sati nakon moje prijetnje.

Vidš kako brzo kida kad te ja stavin na zid i moja si meta.

BAM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus Tue 8 Feb - 19:06

Imam pravilo a ono je da ima nekoliko miljardi ljudi na ovoj planeti i da ja neću radit umisto drugih njihov posao nego moraju sami i onda fino sve četri u zrak i drkan kurac doma i boli me kurac za sve živo.

I onda tako neka budala dođe i nagazi na moj teren i na mene i to je nagazna mina i leti u zrak odma.

Pošalje muslimana iz Bosne kojeg je stavio za izvjestitelja njemačkog parlamenta a iz svoje stranke Vučicu pod noge u Beograd i ovaj hvalospjeve o Srbiji i tom četniku i sutra pređe granicu i odma u Bosni priča kako Hrvatska nema pravo na ništa i da će se izbori održati.

Dakle vamo je četnik a vamo glumi ljevičara a u osnovi dobio upute od stanke jer SPD preko Šordera šuruje s Rusima, naftom i plinom.

Teško licemjerje i onda normalno da ide moja reakcija i SAMO MU PUCAJU KOSTI.

Većina Nijemaca nezadovoljna je radom nove socijaldemokratsko-zeleno-liberalne vlade, pokazuje ispitivanje javnog mnijenja čiji rezultati su objavljeni u utorak.

Samo 30 posto ispitanih reklo je kako je zadovoljno radom koalicijske vlade koju sačinjavaju Socijaldemokratska stranka Njemačke (SPD), stranka Zeleni te Liberalno-demokratska stranka (FDP). Njih 64 posto je manje zadovoljno ili je u potpunosti nezadovoljno, pokazuje ispitivanje javnog mnijenja što ga je za medijsku kuću RTL proveo institut Forsa.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/istrazivanje-pokazalo-kancelaru-olafu-scholzu-i-njegovoj-vladi-pada-popularnost-15155624
RayMabus
RayMabus

Posts : 176209
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji - Page 2 Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum