ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 11:18

"OVAJ momak zna što nam nosi budućnost", počinje HRT u emisiji Kod nas doma priču o 16-godišnjem Luki B.

"Nije vidovnjak niti prorok, zove se Luka B., uskoro će 17, ide u srednju školu, a budućnost doznaje uz malu pomoć prijatelja, brojki, karata, numerologije i tarota", nastavlja se u prilogu.

Onda je mladić, čiji je puni identitet objavljen u prilogu, objašnjavao kako na neka pitanja otvara tri karte.
HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji D0fc2c9a-16ff-4515-8778-640fd0dbada8

"A na neka kompliciranija pitanja otvaraju se metode poput keltskog križa, to je definitivno najpoznatija metoda otvaranja tarota", kaže mladić kojeg je javna televizija smatrala važnom osobom za prilog.

Nadalje, mladić objašnjava kako se radi tarot.

HRT-ova naratorica, nadalje, objašnjava kako su karte certificirano umjetničko djelo. "Osmislila ih je Vesna Burcsa, Lukin tarot uzor i žena koju bi volio upoznati", kaže HRT-ova spikerica.

Počeo, kaže, kad je prijateljici predvidio prekid veze

"Po tarotu, jedna trećina nam je određena sudbinskim putem, a dvije trećine su naša slobodna volja i odluka", nastavlja 16-godišnji sugovornik HRT-a objašnjavati svoje viđenje života i tarota.

"Tarot nije netko tko može predvidjeti što se točno može dogoditi, nego netko tko nam može savjetovati", dodaje mladić.

Na to se nadovezuje HRT-ova naratorica koja zaključuje kako svi imamo neke probleme i svi volimo znati budućnost. "Pa možete pretpostaviti da su Lukina znanja itekako tražena roba", dodaje.

Sve je, kaže, počelo kad mu je prijateljica ušla u vezu te su se pitali koliko će ta veza trajati.

"Ja sam otvorio karte i rekao sam joj da je ključan broj devet. Ja sam pretpostavljao da će to biti devet mjeseci ili devet godina. Oni su, zanimljivo, devetog dana imali veliku svađu i devetog dana su zapravo prekinuli", objašnjava kako se dao u biznis s tarotom.

HRT naglašava da je mladić završio dva tečaja tarota i jedan numerologije.

HRT-ovci ga pitali da prorekne budućnost

Naravno, HRT nije propustio Luku pitati što nam donosi 2022. godina.

"Evo ovako: iduća godina nam, 2022. nam je u broju 6. Osobna karta - karta koja predstavlja ovu godinu - je karta broj 6, ljubavnici se karta zove. To je godina u kojoj će ljudi jako teško pronalaziti svoje srodne duše, tako ih nazovimo. Mnogo ljudi će upoznati nekoga za cijeli život. Ovo je godina kad ćemo shvatiti koliko je zapravo važno imati kvalitetne međuljudske odnose", ispunio je HRT-u želju mladić.

Onda se malo dotakao epidemiologije i epidemije iz perspektive tarota.

"Što se tiče korone, šestica ne govori o potpunom završetku, ne možemo reći da će ona potpuno završiti, možemo reći da će se na jesen malo primiriti", kaže.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrt-doveo-16godisnjaka-da-im-iz-tarot-karata-cita-buducnost-i-govori-o-pandemiji/2337827.aspx?index_ref=_vijesti_najcitanije_d

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 11:24

HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by dijagram 7/2/2022, 14:18

Sto je rekao o izborima.

Oce Pupi i dalje,...ili netko drugi?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by omni 7/2/2022, 17:45

Jedan od boljih pokazatelja da ekonomija, nacija i drzava idu u kiki kad se pocnu izvan zabavnih show emisija dovoditi vracare i magovi na drzavnu TV. Servira se utjeha za rulju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by aben 7/2/2022, 17:52

RayMabus wrote:HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by marcellus 7/2/2022, 17:58

on ili vidoviti đikson, isti kurac

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji 27340910

_________________
HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by darth_vader 7/2/2022, 19:26

aben wrote:
RayMabus wrote:HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti

U peti dan...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by dijagram 7/2/2022, 19:28

Glupkakurac wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti

U peti dan...

Bolje u otvoreno s veljacom i slicnima.

Malo o emancipaciji, primitivizmu i tako.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 21:48

aben wrote:
RayMabus wrote:HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 22:01

Da bi se uopće napravila kvalitetna emisija ( rasprava, dokumentarac ) o nečemu kao šta je tarot prvo triba dobro podvući ovo :


"Tarot nije netko tko može predvidjeti što se točno može dogoditi, nego netko tko nam može savjetovati", dodaje mladić.
-

Samo Bog i vremenski putnici imaju podatke iz budućnosti. Normalno i oni koji se tih podataka "dočepaju".

Ne smi se desit da ljudi misle da je tarot nešto šta predviđa budućnost. Nije.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 22:18


HRT-ova naratorica, nadalje, objašnjava kako su karte certificirano umjetničko djelo. "Osmislila ih je Vesna Burcsa, Lukin tarot uzor i žena koju bi volio upoznati", kaže HRT-ova spikerica.
--
Kad hodate cestom i naiđete na rupu, možete preko nje prostrijeti tarot kako biste lakše prešli. Nije da bez tarota ne možete preskočiti ili pregaziti rupu, ali možda uz tarot to možete učiniti tako da manje zablatite cipele - tako na pitanje čemu služi tarot odgovara Vesna Burcsa, kojoj je tumačenje tarota profesija. Nedavno je objavila i prvu hrvatsku knjigu o tarotu i pripadajućih 78 karata 'Svjetlost duše'. Na kartama se nalaze originalne slike koje su nastajale dulje od godinu dana, a izradio ih je Sven Nemet, profesora likovne umjetnosti.

https://www.jutarnji.hr/naslovnica/vesna-bursca-imam-dokaze-da-tarot-funkcionira-3245243

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Stock-photo-vesna-burcsa-tarot-4974


Ako vam netko upadne s : da je pripadnik anđeoske hijerarhije ( red znanja ) to može biti :

1. Sprdačina

2. Istina

Kod tarota dvije, tri stvari su bitne :

1. On ne predviđa budućnost

2. Tumač tarota samo tumači karte bile one povoljne ili ne tj kaže šta te karte predstavljaju

3. On je neka vrst pomoći kad ljudi žele više podataka o tome šta i kako dalje i šta ih čeka.

Kad ovo gradivo dobro savladate tako da mi ne pričate gluposti i da netko ne priča gluposti da ovo predviđa budućnost il tako šta i da se tumač tarota doslovno drži samo onoga da kaže šta neka karta jest, on da ću vam reč i tko stoji iza toga.

Anđeoska hijerarhija vjerovali ili ne.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by aben 7/2/2022, 22:18

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 22:24

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak
Možda sam se krivo izrazio. Ni najmanji problem mi nije dat moje osobne podatke. Ne skrivam se.

No postoji jedno pravilo : Identitet odvaja ljude a pažnja ih spaja.

Zato ja volim biti iza zavjese.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Venice-carnival-GettyImages-528311071

Preciznije mi to volimo a to mi su Aštar grupa , krema galaktičke konfederacije. Elita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by aben 7/2/2022, 22:31

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak
Možda sam se krivo izrazio. Ni najmanji problem mi nije dat moje osobne podatke. Ne skrivam se.

No postoji jedno pravilo : Identitet odvaja ljude a pažnja ih spaja.

Zato ja volim biti iza zavjese.


Preciznije mi to volimo a to mi su Aštar grupa , krema galaktičke konfederacije. Elita.
Imoš pravo. 
To za identitet i pažnju, za ovo drugo potroži pomoć

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 22:49

Život je igra. Igrajmo se.

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 23:03

Razina vašeg znanja za ozbiljnu raspravu o ovim stvarima je il niska il je uopće nemate.

To isto ko da se ja sad upustim u razgovor s Teslom o elektromagnetizmu itd. Možda ću nešto i znat al moja razina znanja o tome naspram njegove je jednostavno ispuviše niska odma u samom početku razgovora.

Imate one ploče za prizvivanje duhova pa se igrajte. Prizvat ćete duhove pogreške a možda i nešto gore od toga ( demone itd ).

Kako isti nisu pozitivci pa nemaju pravilo o kršenju slobodne volje i nemješanju ovdje a vole maltretirati ljude jer im je to zabavno....

Tako ćete na ekspresni način naučit da svijet duhova postoji a oni ne mogu komunicirat s vama na način da dođu i pričaju jer nemaju usta pošto nisu inkarnirani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by kic 7/2/2022, 23:08

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:HRT je državna televizija dakle od HDZa a to je Plenkovic & company.

Sad kad ništa ne pomaže protiv krone dobre su i babe vračare.

:aw lol!

Jo bi voli da ti dojdeš na televiziju, na Globalno sijelo ili Narubu znanosti
Ja ne bi. Volim kad me nitko ne zna. Za podizanje znanja bitni su podaci i želja za učenjem a ne tko te podatke daje ( poruka je važnija od poštara ).
Jo te znun, neki dun su pito svog dilera da je li poznivo nekog galaktičkog generala, jer je i un iz kaštela. Reko je da ne zno. Unda sun ga pito je znoš nekog luđaka ki je porazbijo pumpu di je rodi, pa je reko da zno, i do mi je ime, prezime i nadimak

je samo je jedan takav u kaštelama
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 23:14

Ispričat ću vam priču o svijetu kojeg je sanjao jedan čovjek ( um ).

Njegovo tijelo koje spava je bilo položeno u monastiru u visokim brdima koji su čuvali svečenici i to je prava utvrda koju je gotovo nemoguće osvojit a ako vam to i pođe za rukom unutra je podzemni prolaz koji vodi u podzemne odaje a dole u srcu toga je neka vrst oltara ( kreveta ) i na njemu tijelo koje spava a to je tijelo čovjeka koji sanja taj svijet, dakle negov um sanja taj svijet i dok tijelo spava i um sanja taj planet tj taj svijet postoji.

Problem je šta su oko tog oltara najveće moguće gadosti koje možete zamislit i morate proć kroz šumu toga da uopće dođete do tog oltara na kojem to tijelo spava odnosno gdje je taj um koji spava i sanja taj svijet i tako ta svijet postoji i ako probudiš čovjeka koji sanja taj planet ....

Aštar grupa su bića svjetlosti. Kad se inkarniraju negdje oni su doslovno krema, elita.

Želite probleme ?

Mogu vam ih stvorit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 23:16

I ako ne želite da vam storim/mo probleme onda ovo znanje tj podatke utivite sebi u tu glupavu tikvu :

Kod tarota dvije, tri stvari su bitne :

1. On ne predviđa budućnost

2. Tumač tarota samo tumači karte bile one povoljne ili ne tj kaže šta te karte predstavljaju

3. On je neka vrst pomoći kad ljudi žele više podataka o tome šta i kako dalje i šta ih čeka.

Kad ovo gradivo dobro savladate tako da mi ne pričate gluposti i da netko ne priča gluposti da ovo predviđa budućnost il tako šta i da se tumač tarota doslovno drži samo onoga da kaže šta neka karta jest, on da ću vam reč i tko stoji iza toga.

Anđeoska hijerarhija vjerovali ili ne.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by RayMabus 7/2/2022, 23:23

Ovo su ti Aštari .

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Main-qimg-0b67e0525cc1f43885dfbbb55701e671

Elita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji Empty Re: HRT doveo 16-godišnjaka da im iz tarot karata čita budućnost i govori o pandemiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum