ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by vuksadinare Mon 7 Feb - 9:46

http://www.maxportal.hr/premium-sadrzaj/cime-je-dragan-covic-tako-razljutio-gradane-u-zagrebu-i-sarajevu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 9:57

Radi i njenom biračkom tijelu ćemo još malo poskupit plin i udarit na đepove.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nakon-ekstremno-visokih-racuna-u-sijecnju-u-veljaci-stizu-jos-veci-rastu-za-dodatnih-30-posto-15154823

S njima se ne raspravlja i traže razumni odgovori. Samo ih mlatiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by vuksadinare Mon 7 Feb - 10:03

RayMabus wrote:Radi i njenom biračkom tijelu ćemo još malo poskupit plin i udarit na đepove.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nakon-ekstremno-visokih-racuna-u-sijecnju-u-veljaci-stizu-jos-veci-rastu-za-dodatnih-30-posto-15154823

S njima se ne raspravlja i traže razumni odgovori. Samo ih mlatiš.
bit ce i toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 10:06

Pa nema s njima šta razumno raspravljat. To je nerazumno uopće na takvo šta i pomislit a od njih tražiš razumnu raspravu oko ovih stvari a oni zadrti ljevičari.

Samo mlatiš.I ne staješ. To Boga u njima moraš ubit. Nema tu mi ćemo pričat. Nećemo.

Ja ne pričam s nekim kojima je Frljić uzor. Ja to i takve mlatim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 10:13

Zaplit ću cili Zagreb i pobit cili Zageb uđe li taj Frljić u HNK u glavnom gradu države.

Znam ja tko si ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 10:21

Natrag U davna vremena, postojao je međuzvjezdani sukob između galaktičke konfederacije (GC) i negativne invazivne sile, koju ćemo nazvati Archonic Empire (AE) AE je trenutno konglomerat negativnih rasa koje koloniziraju i osvajaju druge planete u ovoj galaksiji, da bi to učinili, moraju koristiti genetsku manipulaciju i dobrovoljnu prevaru u onim stanovnicima koji borave na tim svjetovima.

Uloga čistog kršćanskog učenja

Kršćanska duhovnost će se u nekoj budućnosti smatrati temeljnom doktrinom ljudskog ponašanja prema bilo kojoj religiji, budist, musliman ili ateist može prihvatiti Isusovo učenje iz evanđelja kao moralni standard za ljudsku pristojnost i skladan život unutar društva, vođe iluminata to znaju i zato je kršćanstvo tako žestoko napadnuto od strane MSM-a i estrade, njihova toksična agenda ima za cilj uništenje kršćanskog morala i obiteljskih vrijednosti kako bi progurali svoj program za svjetsku dominaciju.

https://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.com/2021/06/the-psychic-battlefield.html

Zakorači li taj Frljić nogom u HNKa u Zagrebu dakle glavno krovno kazalište u državi , SVE ĆU VAS POKLAT U ZAGREBU.

DO JEDNOGA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by RayMabus Mon 7 Feb - 10:57

Da skratim priču :

U svemiru postoji Ništavilo i ono se bori protiv Kreacije i pošto Kreacija daje slobodnu volju onda to Ništavilo i njegovi agenti upadaju u Kreaciju al oni sami se ne mogu kreirat nego upadaju u umove pa tako imamo negativne rase i negativne pojedince koji onda za njihov račun rade ono šta oni žele a to je uništenje kreacije.

Kad jedan Friljić režira predstavu di demonizira Isusa koji je inače u ono doba donio naprednu humanu ideju na ovu planetu među ovu populaciju onda on širi tu ideologiju čiji je cilj demonizirati te duhovne poruke i da nešto drugo a to drugo je suprotno od njegovih poruka bude ok.

Ja sam galaktička konfederacija i još štošta toga.

SLOMIT ĆEMO VAM SVAKU KOŠTICU NA TIJELU ZAKORAČI LI TAJ FRLJIĆ U HNK U GLAVNOM GRADU ŠTA JE IZMEĐU OSTALOGA I PORUKA DA JE TO UZOR U CIJELOJ DRŽAVI JER JE TO IPAK KAZALIŠTE GLAVNO GRADA DRŽAVE.

JA SE NE ŠALIM A NI GALAKTIČKA. PRIJE ĆEMO VAS IZBRISAT S LICA OVE PLANETE NEGO DA VI OVDJE DOBIJETE TAJ RAT KOJI VODITE PROTIV LJUDI ODNOSNO KREACIJE U CIJELINI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu Empty Re: Čime je razljutio tako Dragan Čović "građane" u Zagrebu i Sarajevu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum