ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' - Page 2 Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare 6/2/2022, 11:58

veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko nije HDZ sve do trenutka nasamo s glasackom kutijom kad ruka zadrhti
ne nisam..sjecate se predsjednickih izbora kad su me zbog skore napadala bulumenta hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo..yoda je non stop piskaral kao i ti..'plenki i hdz nisu bas cvjece ali pet puta bolji od skore i desnjara'..ajmo postove iz tog vremena..vase ali i moje..
koji si ti debil to je za nevjerovati.

da li tebi IQ prelazi 80?

ja nikada ne glasam.
ne živim u hrvatskoj i za razliku od tvojih frendova ercegovanac koji glasaju tri put ja to ne radim.
isto tako imam pravo glasa na nižim razinama u njemačkoj pa niti tamo ne glasam jer kada mi dosadi neka firma samo odem u drugu, a to je najčešće i druga pokrajina ili savezna država. zato iz istog razloga ne glasam.

jedino kada se milanović opet kandidira iskoristit ću pravo glasa i glasat ću za njega.

a spavači kradezeja i debilne birače nižeg IQ su ti poslovično poznata škare-ožbolt koja se uvijek kandidira kada je frka tvojoj matičnoj stranci.
zatim krepani bandić, pa tvoj drugar škoro.

to se zove disperzija glasova.
a, budale kao ti se popale pa ovdje kao i onaj kreten pišete pamflete i još sami sebe uvjeravate uvjerljivo u prvom krugu.

samo tvoja inteligencija ne dozvoljava dublji i širi pogled.
decko ne glasas ali se mijesas..ovo ne glasas zreba uzeti sa rezervom..da i mene si prao gle cuda zajedno sa omrazenim ti erom i epijem..

vuksadinare

Posts : 99205
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' - Page 2 Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by immortal 6/2/2022, 16:08

vuksadinare wrote:https://www.dnevno.hr/vijesti/preselio-u-zagreb-a-uzima-putne-troskove-grmoja-odgovara-na-kritike-treba-mi-dati-pohvalnicu-1903428/
Vuče ne hebi
čak i u nekim privatnima firmama, državnim posebno dobiva se čak i cipelarina, odvojen život......

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' - Page 2 Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by darth_vader 6/2/2022, 16:37

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko nije HDZ sve do trenutka nasamo s glasackom kutijom kad ruka zadrhti
ne nisam..sjecate se predsjednickih izbora kad su me zbog skore napadala bulumenta hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo..yoda je non stop piskaral kao i ti..'plenki i hdz nisu bas cvjece ali pet puta bolji od skore i desnjara'..ajmo postove iz tog vremena..vase ali i moje..

Je, svjedočit ću i pred sudom da si bija uvjereni Trockist... Ovaj, Škorist.. :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' - Page 2 Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by darth_vader 6/2/2022, 16:46

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote: hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo.

ja nisam spavač

Da... Ako je netko na braniku... Isto svjedočim pred sudom kad god treba...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' - Page 2 Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by veber 6/2/2022, 17:29

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
pa nisam ja kao vi.
samo kradezejovci glsaju tri put.
jebe mi se za hrvatsku.
i majmune glupi rekao sam ti da niti u njemačkoj ne glasam na što imam pravo jer kada mi dosadi odem u drugu firmu, drugi grad.
iz airbusa sam otišao za manju lovu u daimler jer je to moje područje, a odluci je prdonjelo i to kaj su to smrdljivi bavarci.
nema gore države od napuhanih naci bavaraca.

sve protestantske pokrajine su uljuđene, pristojne za razliku od primitivaca na jugu.

očito da se međusobno parenje u brdima odražava jednako svugdje u svijetu.
od ercegovine do alpa.

svi ti kozojebi, ovcojebi nisu normalni.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' - Page 2 Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum