ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 7:13

https://www.dnevno.hr/vijesti/preselio-u-zagreb-a-uzima-putne-troskove-grmoja-odgovara-na-kritike-treba-mi-dati-pohvalnicu-1903428/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 7:15

i kad kazem umjesto hdz-a hdz..vi meni hdzovac..kad cujes ove iz kvazi oporbe hvatas se za glavu i zapitas to alternativa..em krepili em kokosari...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 7:19

On ima pravo uzet te putne troškove al koliko vidim ne uzima ih od kako mu mali od 1.09.2021 idu u Zagreb u školu.

-

Prema pravilniku Sabora, Grmoja unatoč tome što ima boravište u Zagrebu i službeni stan, ima pravo na naknadu putnih troškova prema svojem prebivalištu.
-
Kaže nam kako se odrekao i režija za stan.

“Možda sam jedini koji se odrekao i putnih troškova i naknade za odvojeni život. Bilo bi nemoralno da to primam, a nismo odvojeni. Odrekao sam se i toga da mi država plaća režije”, naglasio je zastupnik i poručio kako mu nitko ništa ne može pronaći.
-
Sve čisto ko suza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 7:42

:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 7:42

sad ce ray 'pa zar su svi lopovi majku mu..'...jesu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 7:54

vuksadinare wrote:sad ce ray 'pa zar su svi lopovi majku mu..'...jesu
Pročita san i stavija san ti sve. Sve je čisto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by veber Sun 6 Feb - 8:09

opet iskompleksirani vuk.

majmune moja firma koja zapošljava 10 000 ljudi nikada ne šalje ljude na posao u mjestu stanovanja.

a, jel znaš zakaj majumune?
jer kada nisi u mjestu stanovanja imaš pravo na dnevnicu koja je u njemačkoj neoporeziva.
zato ako si zaposlen u srednjoj njemačkoj prijaviš se na sjeveru i nikada nećeš ići na sjever.

i država je to omogućila kako bi se ljude motiviralo.
isto tako ne oporezuje se topli obrok do 28€/dan u cijelom mjesecu.

samo kaj tvoji iz kradezeja su ukinuli topli obrok i firme koje ga isplaćuju moraju platiti porez na njega.

i ti tvoji vrli zastupnici koji se prežderavaju u saboru i plate ručak 8-15kn zabrijali da se s 14kn može ručati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 9:38

veber wrote:opet iskompleksirani vuk.

majmune moja firma koja zapošljava 10 000 ljudi nikada ne šalje ljude na posao u mjestu stanovanja.

a, jel znaš zakaj majumune?
jer kada nisi u mjestu stanovanja imaš pravo na dnevnicu koja je u njemačkoj neoporeziva.
zato ako si zaposlen u srednjoj njemačkoj prijaviš se na sjeveru i nikada nećeš ići na sjever.

i država je to omogućila kako bi se ljude motiviralo.
isto tako ne oporezuje se topli obrok do 28€/dan u cijelom mjesecu.

samo kaj tvoji iz kradezeja su ukinuli topli obrok i firme koje ga isplaćuju moraju platiti porez na njega.

i ti tvoji vrli zastupnici koji se prežderavaju u saboru i plate ručak 8-15kn zabrijali da se s 14kn može ručati.
naravno da nisam hdzovac..dokazano...samo ne simpatizaram ljevariju i koji 'mirisu' na zelenilo..jednostavno takav sam od malih nogu..u osnovnoj skoli sam dobio ukor sto sam na klupi nacrtao kukasti kriz..svjedok moja mater..aj sad daj dokaz ko glavas da si bio proganjan od udbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by AssadNaPodmornici Sun 6 Feb - 9:39

vuk je lud ko safet

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by debotoijusto Sun 6 Feb - 9:47

kolega @vucko nije HDZ sve do trenutka nasamo s glasackom kutijom kad ruka zadrhti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


darth_vader and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 9:54

debotoijusto wrote:kolega @vucko nije HDZ sve do trenutka nasamo s glasackom kutijom kad ruka zadrhti
ne nisam..sjecate se predsjednickih izbora kad su me zbog skore napadala bulumenta hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo..yoda je non stop piskaral kao i ti..'plenki i hdz nisu bas cvjece ali pet puta bolji od skore i desnjara'..ajmo postove iz tog vremena..vase ali i moje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 9:57

uglavnom ja sam rekao tko nabavlja hrvatskoj oruzje imat ce + od mene..nevazno bio to hdz,sdp,dp,most..sto ne znaci da se sa drugim stvarima slazem ili simpatiziram..za sad plenki nabavlja jbg..moram mu dat plus ako drzim do rijeci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by AssadNaPodmornici Sun 6 Feb - 10:17

ne seri.
nabavlja smeće, od bradlija, to je bacanje para i trošenje resursa RH vojske za 30godina staro smeće ali eto, tražiš izliku da braniš HDZ, gori si od safeta

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by epikur37 Sun 6 Feb - 10:19

vuksadinare wrote: hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo.

ja nisam spavač
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by debotoijusto Sun 6 Feb - 10:25

zadrhtala ka zelatina  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by debotoijusto Sun 6 Feb - 10:27

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote: hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo.

ja nisam spavač

ti si glasac i to priznajes , nije lako izac iz ormara , +
svi ostali nisu a HDZ na 30%+
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by veber Sun 6 Feb - 11:46

vuksadinare wrote:
veber wrote:naravno da nisam hdzovac..dokazano...
ma jok, ja sam. ti si samo simpatizer

samo ne simpatizaram ljevariju i koji 'mirisu' na zelenilo..
naravno to kaj su ti uzori bili temelji partije u jugi to te ne smeta. isto tako da su svi odreda bili članovi udbe.

jednostavno takav sam od malih nogu..u osnovnoj skoli sam dobio ukor sto sam na klupi nacrtao kukasti kriz..svjedok moja mater..
balavi kreten koji je mislio da je frajer dok je gledao partizanske filmove. 
aj sad daj dokaz ko glavas da si bio proganjan od udbe
ti si lažljivi kreten kao i onaj udbaš ero. kada i gdje sam napisao da me proganjala udba?
a pride si klasični iskompleksirani debil koji pati za time da je bio nebitan tijekom cijelog rata.

pa sada vidiš agenture, proganjanja, domaće izdajnike i slično.
prvo očisti u svom dvorištu pa onda komentiraj tuđa.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 11:52

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:naravno da nisam hdzovac..dokazano...
ma jok, ja sam. ti si samo simpatizer

samo ne simpatizaram ljevariju i koji 'mirisu' na zelenilo..
naravno to kaj su ti uzori bili temelji partije u jugi to te ne smeta. isto tako da su svi odreda bili članovi udbe.

jednostavno takav sam od malih nogu..u osnovnoj skoli sam dobio ukor sto sam na klupi nacrtao kukasti kriz..svjedok moja mater..
balavi kreten koji je mislio da je frajer dok je gledao partizanske filmove. 
aj sad daj dokaz ko glavas da si bio proganjan od udbe
ti si lažljivi kreten kao i onaj udbaš ero. kada i gdje sam napisao da me proganjala udba?
a pride si klasični iskompleksirani debil koji pati za time da je bio nebitan tijekom cijelog rata.

pa sada vidiš agenture, proganjanja, domaće izdajnike i slično.
prvo očisti u svom dvorištu pa onda komentiraj tuđa.
amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by veber Sun 6 Feb - 11:54

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko nije HDZ sve do trenutka nasamo s glasackom kutijom kad ruka zadrhti
ne nisam..sjecate se predsjednickih izbora kad su me zbog skore napadala bulumenta hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo..yoda je non stop piskaral kao i ti..'plenki i hdz nisu bas cvjece ali pet puta bolji od skore i desnjara'..ajmo postove iz tog vremena..vase ali i moje..
koji si ti debil to je za nevjerovati.

da li tebi IQ prelazi 80?

ja nikada ne glasam.
ne živim u hrvatskoj i za razliku od tvojih frendova ercegovanac koji glasaju tri put ja to ne radim.
isto tako imam pravo glasa na nižim razinama u njemačkoj pa niti tamo ne glasam jer kada mi dosadi neka firma samo odem u drugu, a to je najčešće i druga pokrajina ili savezna država. zato iz istog razloga ne glasam.

jedino kada se milanović opet kandidira iskoristit ću pravo glasa i glasat ću za njega.

a spavači kradezeja i debilne birače nižeg IQ su ti poslovično poznata škare-ožbolt koja se uvijek kandidira kada je frka tvojoj matičnoj stranci.
zatim krepani bandić, pa tvoj drugar škoro.

to se zove disperzija glasova.
a, budale kao ti se popale pa ovdje kao i onaj kreten pišete pamflete i još sami sebe uvjeravate uvjerljivo u prvom krugu.

samo tvoja inteligencija ne dozvoljava dublji i širi pogled.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 11:58

veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:kolega @vucko nije HDZ sve do trenutka nasamo s glasackom kutijom kad ruka zadrhti
ne nisam..sjecate se predsjednickih izbora kad su me zbog skore napadala bulumenta hdzovih spavaca yode,vebera,ere,epija pa i tvoje malenkosti debo..yoda je non stop piskaral kao i ti..'plenki i hdz nisu bas cvjece ali pet puta bolji od skore i desnjara'..ajmo postove iz tog vremena..vase ali i moje..
koji si ti debil to je za nevjerovati.

da li tebi IQ prelazi 80?

ja nikada ne glasam.
ne živim u hrvatskoj i za razliku od tvojih frendova ercegovanac koji glasaju tri put ja to ne radim.
isto tako imam pravo glasa na nižim razinama u njemačkoj pa niti tamo ne glasam jer kada mi dosadi neka firma samo odem u drugu, a to je najčešće i druga pokrajina ili savezna država. zato iz istog razloga ne glasam.

jedino kada se milanović opet kandidira iskoristit ću pravo glasa i glasat ću za njega.

a spavači kradezeja i debilne birače nižeg IQ su ti poslovično poznata škare-ožbolt koja se uvijek kandidira kada je frka tvojoj matičnoj stranci.
zatim krepani bandić, pa tvoj drugar škoro.

to se zove disperzija glasova.
a, budale kao ti se popale pa ovdje kao i onaj kreten pišete pamflete i još sami sebe uvjeravate uvjerljivo u prvom krugu.

samo tvoja inteligencija ne dozvoljava dublji i širi pogled.
decko ne glasas ali se mijesas..ovo ne glasas zreba uzeti sa rezervom..da i mene si prao gle cuda zajedno sa omrazenim ti erom i epijem..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove' Empty Re: I Grmoja voli prstice u pekmezu:'Zivi u Zagrebu a uzima putne troskove'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum