ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by vuksadinare Sat 5 Feb - 7:08

https://m.vecernji.hr/sport/australac-u-hrvatskoj-ne-planiram-se-vratiti-ovdje-mi-je-bas-dobro-1560813
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by vuksadinare Sat 5 Feb - 7:09

...tak je buraz..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by vuksadinare Sat 5 Feb - 7:10

...ovi hrvati sam cangrizaju..vec im genetski ukodirano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by vuksadinare Sat 5 Feb - 7:11

veber bu ti rekel kak je u nemsiji jos lepse
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by AssadNaPodmornici Sat 5 Feb - 8:41

pa već se neki Hrvati vratili iz Australije. to je takva vukojebina , da me je rodbina zvala dole da dođem, mislio sam doći ne samo turistički nego malo i raditi i živjeti, to je takva vukojebina da nema šanse da ću ikada kročiti nogom, barem dok je tamo fašistički režim. 
ali većina bolesnika australaca podržava to, nadam se da će ih kinezi pretvoriti u radioaktivnu prašinu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by dijagram Sat 5 Feb - 17:33

Tip se spasio.

Tamo je ostao tek prcko i slicni gorljivi wokisti.

Stvaraju novo doba sa starim idejama:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by mentalitet Sat 5 Feb - 18:32

Mozete zamisliti nekog iz neke vukojebine koji je prvi puta vidio civilizaciijuu?Trebalo mu je pun kurac vremena da se prilagodi civiliziranom sviijetu i zaboravi na svoje divljachke navike i opcenja sa kozama.Da li bi netko mogao iz Zagreba vratiti sve te dotepence u njihove vukojebine. Nema te sile da se vrate u onaj krsh i kamen tako i ovog hadezenjaru nemresh vrnuti natrag u Cro jer je postala jebena mentalna pripizdina a chovjek je ochito inteligentan. Evo osobno da mi je netko nudio ne znam koju lovu prije ja se ne bi dao maknuti iz Zagreba,a sada da mi netko nudi ne znam sta ja se ne bi vratio u tu menalno zaostalu tvoreviinu.Prije par godina sam namjeravao kupiti u unutrashnjoti Istre neku staruu hacijendu sa malo vishe zemlje,napraviti bazen i par tenis terena ali kada sam vidio tko tamo sada zivi odustao sam i prestao razmishljati o takvim idejama. Prva pomisao je bila ''Chekaj idiote,zar sada zbog neke glupe nostalgiije zelish tim lopovima uplacivati velike sume poreza a to si prestao radiiti 1990 onda si stvarno idiot''Nakon takvog argumenta odustao sam od svega. Nije ni USA sve idealno ali ako posjedujesh neko znanje to se ciijeni i placa i koga boli kurac koje si boje koze,nacije ili politichke orijentaciije.Ne moze ti svaka buudala doci u kucu i recii ja sam amer i sada je ovo moja kuca kao onomad u Hrvatskoj.Zapamtite moje rijechi .Vi nikada necete krenuti naprijed dok god ste u blatu takozvanog ''Domovinskog rata''Tek kada shvatite da vam je ta fora uvaljena da bi vas lakse iskorishtavala odredjena skupina prevaranatai i lopova tek onda ce se nazrijeti svjetlo u tunelu vasheg sjebanog mozga i tek onda cete krenutii napriijed,no za to je potrebno da izuumre par generacija. Ali avaj Boze jedan je zivot i ne isplati ga se traciti sa svinjama.Tako da razumijem tog klokana bez obzira na njegovo politichko opredjeljenje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by niels Sun 6 Feb - 2:34

Hajde budi dobar pa otvori link i pročitaj tekst.

Naslov je ironičan, a čini mi se da je dečko apolitičan.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by darth_vader Sun 6 Feb - 5:44

:^0
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by mentalitet Sun 6 Feb - 6:35

niels wrote:Hajde budi dobar pa otvori link i pročitaj tekst.

Naslov je ironičan, a čini mi se da je dečko apolitičan.




Priznajem da nisam citao tekst jer skoro nikada ne otvaram njegove linkove koje prilaze uz svoje teme jer mi se neda citati njegovo smece kojim se on hrani. Ali poznavajuci stotine drugih hrvata u USA povjerovao sam da je to moguce i zaista je moguce da je netko bio chlan HDZ a da se ne zeli vratiti.Sreo sam ovdje chovjeka koji se vratio sa svim svojim kapitalom koji je mukotrpno stjecao godinama i skoro dobio batine od njega jer sam ga ironicho nagovarao da se vrati ne znajuci da se vracao, a on je misliuo da sam ozbiljan pa mi je jebao sve po spisku hrvatsko jer ga je banda na kvarno navukla i sve mu uzela na ''legalan'' nachin. Nisam poznavao chovjeka niti da se vracao u Cro a ja sam ga piknuo u ranu koja ga boli.Kada se smirio isprichao mi je sve pa sam ga shvatio odakle tolika netrepeljivost prema Hrvatskoj. Josh nisam u svome zivotu sreo chovjeka koji mrzi toliko svoju rodnu grudu. Uzas kojim je sve gadostima chastio svoju domaju. Takvi susreti se ne zaboravljaju.Vratio se u USA i ponovo pocheo od nichega.Uostalom pitaj Ringa i Prcka da li bi se oni vratil.Najveci protivnici neke zemlje su oni koji su biili opijeni pa kada se otrijezne i shvate da takozvano domoljublje ima samo jedan princip a ''to je lazi mazi drpi lovu i bezi bre u sto pichki materinih da te ne uvate'',tak da nisam uopce fulao smisao teme.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by Guest Sun 6 Feb - 10:12

Najbolje mi je kad gastarbajteri viču kao da odlaze iz HR zato jer je eto puna lopova, pa onda vani ne prijavljuju promet ako imaju svoj vlastiti biznis, rade više neprijavljenih poslova u fušeraju i druge balkanske šeme. Da se razumijemo, manjina živi u inozemstvu bolje nego što bi živjela doma, a to su oni obrazovani čija je struka tražena (IT, zdravstvo..) dok većina (osobito ugostitelji) živi u skromnijim uvjetima da si nešto ušpara (kako bi se eventualno jednom u domaji mogla isprsit autima, kućama..).

Valja bit pošten prema samom sebi prvo pa reć koja je motivacija odlaska, jel to stvarno zbog drugih ili zbog punijeg vlastitog džepa, što je prirodno i ok al' onda nemoj svaljivat na druge, to je odluka da ti bude "bolje" i bok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro' Empty Re: Australac hdzovac:'Ne planiram se vratiti.Ovdje mi je bas dobro'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum