ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu..

Go down

vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu.. Empty vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu..

Post by michaellcmacha Thu 7 Jan - 22:18

gledajte provjereno...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu.. Empty Re: vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu..

Post by tajna Fri 8 Jan - 0:46

mislim ono,brinus e radi pasa stvarno  preglupo
neka se brinu za ljude,kako pomoci ljudima,a te koji su bacili pse kazniti
po meni rjesenje ili udomiti ili dati kinezima i slicnima kao hranu itd
neka daju te pse  sirijcima koji nemaju za hranu,izvor proteina jer sam vidio clanak da ssu pojelis voje zivotinje pa neka i ove pojedu

ljudima     nedaju nista skoro a pse nagrađuju

evo jedne prigodne tim ljudima sa psima koji  ne postuju druge ljude,dakle ne vode sa brnjicon,na povodcu i ne kupe govna sa njima

ide ovako
"jebo ti pas mater,jebo ti pas materrrrrrrrrrrrrrr,jebo ti pas materrrrrrrrrrrrrr o jebo ti pas materrrrrrrrr",ostalo vi skladajte sami

ionako psi imaju veca prava u HR od ljudi,dokazano na primjeru svakodnevom
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu.. Empty Re: vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu..

Post by tajna Fri 8 Jan - 0:48

michaellcmacha wrote:gledajte provjereno...
da li si ti onaj priglupi MIHA koji je prijetioo ljudima da ce ih ubiti nozem mislim SRK
ako jesi imas pjesmicu na temi sa psima ,to vrijedi i za satorase,uisto govno drugo pakovanje

jer i psi i satorasi su na ljestvici iznad postenih i casnih ljudi
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu.. Empty Re: vlahušić i ministarstvo za zaštitu napuštenih pasa daje drugarici 2500 kuna po pasu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum