ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 4 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 5/2/2022, 00:30

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:

Pa gle, jel antivaxer ili nije nije ni bitno

da je mentalno poremećen...to je jamačno

pa nije mentalno poremećen. svaku normalnu osobu možeš dovesti na rub očaja i totalne nemoći, tako da mu onemogućiš raditi i zarađivati za život jer taj se gospodin koji j inače docent na fakultetu nije mogao zaposliti nigdje ni kao prodavač voća i povrća ako ne primi treći šut, da mu se toliko suzi svijest da počinje nagonski se ponašati i svatko ima neki svoj izlaz iz takve bezizlazne situacije.

ajd da ja tebi zabranim svaki rad i posao apsolutno svaki rad i primanja novca ali nemožeš vani jer i vani je isto. ajd turčine kako bi ti svoju vamiliju hranio. nakon mjesec dana objesio bi se na Via Magna u Zadru danas je zovu Kalelarga od tal. Calle Larga.

evo vidiš ja nemam takav poriv ali imam drugi samnom bi na groblje otilo barem deset autobusa na kat punih hrvata i hrvatica. znaš da ja ne volim putovati u nepoznato sam. više volim u društvu a inače obožavam hrvate i hrvatice pogotovo one tvoje pasmine. pa jebote da mogu poveo bi sa sobom cijelu hercegbosnu i sve rvate ubosni i one koji su se prikopčali parazitski u RH i jebu pošten narod u mozak. pa to bi bio konvoj jebote bio bi popularniji od Atile.

Ma hajde, zapalio se zbog treće doze cjepiva...zapalio se zato što je već izgorio u glavi.

A ti možeš sa sobom u vječnost povesti i nas 100 hercegbosanaca...ali onda si osuđen na vječnost s nama :p

U tom slučaju, mislim da bih ti na onom svijetu osobno puštao Sinana Sakića :D

ne bi ti puštao ništa i nisam ja sa vama. ja sam vas samo častio putovanjem na groblje. i to je to. capolinea. to ti je zadnja stanica dalje nema. tu silaziš i ostaješ.

znaš da ja uzimam sa sobom i častim samo one koje najviše volim a rvate obožavam. ja bi rvate svuda vodio. vodio bi ih na streljanje, vodio bi ih u razgledavanje fojbi, vodio bi ih u plinske komore itd.

Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 4 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by epikur37 5/2/2022, 00:45

Ako imaš muda dođi sad kod Branimira, izašao sam iz izolacije.

Evo čekam te... Za sat vremena.


Jebote ko da sam veber :)




epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 4 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 5/2/2022, 00:53

epikur37 wrote:Ako imaš muda dođi sad kod Branimira, izašao sam iz izolacije.

Evo čekam te... Za sat vremena.


Jebote ko da sam veber :)





da evo samo da se dopeljam po pulskog aerodroma i zamolim ekipu da mi izvuku MIG21 iz hangara. do Branimira sam za 2 Macha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 4 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by vuksadinare 5/2/2022, 06:41

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Ako imaš muda dođi sad kod Branimira, izašao sam iz izolacije.

Evo čekam te... Za sat vremena.


Jebote ko da sam veber :)





da evo samo da se dopeljam po pulskog aerodroma i zamolim ekipu da mi izvuku MIG21 iz hangara. do Branimira sam za 2 Macha.
:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 4 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by abraham 5/2/2022, 06:58

Hajde da i on pogodi ... JA mislio da je okultna oligarhija a ono lijevi ekstremizam. Jedno govno , drugo pas se posro....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 4 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum