ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 4/2/2022, 17:34

Gnječ wrote:
Sovak wrote:
Gnječ wrote:

Naravno da cu ti opsovati mater i u lice samo javi kad ces doc nema problema. Sto mislis da se ja bojim ? Ma sasuti cu ti u facu pun kurac stvari jer na forumu je puno za tipkati.

I to se dudek uvredil kaj sam ti mater opsoval?  A ti kaj svima pilis zivce vec mjesecima od kad si se cepil to tebi nije nikaj bed jel? Pa kak ti se nikaj normalnim putem nemre objasnit a ti ne samo da pilis zivce nego si jos krenuo i sa omalovazavanjem i ruganjem kakti ti si mojster za vakcine znas cepit trs pa kako da dobijem tvoju paznju neg da ti majku jebem jer to jedino pali kod rvata. Tu se odmah vidi koliko psihopata u hrvata ima. Psihopate popizde samo ako im jebes mater. Imaju fetis na majku. Pitaj zasto pa ti bum objasnil.

Tak bih i ja svima mogel ovdje reći da godinama piliju s antivakserizmom i da im mogu skrenuti pozornost samo ak im jebem mater (talijansku, podravsku, njemačku, bosansku, hercegovačku ... ili koju već).

Ali to od mene nisi doživel. Niti itko ovdje tko je u antivakserskom taboru.

Svadimo se, zajebavamo se, jedan drugome velimo svakaj, ali ovo tvoje je debelo prešlo granicu.

Napominjem, ako ikad i jesam tako nekaj nekomu rekel, a kaj se ne mrem sjetiti - ispričavam mu se najiskrenije tko god to bil.

Mea culpa!

Čovjek ipak treba poznavati granicu između zdrave forumske svađe zbog ovoga ili onoga čak i kad smo ostrašćeni ... čak i na ovom forumčiću na kojemu tratimo višak slobodnog vremena i ne pustiti do daske ''što na umu, to na drumu'' na tako osobnoj razini.

I boli me kurac čega se ili koga ti bojiš ili ne bojiš i za tvoje fetiše ... to je tvoja stvar.

Ostalo sam ti rekel i nemam više kaj dodati.

Ovo je forum kako sijes tako zanjes isto je tako i u reali da tako zajebavas ekipu sa tim tvojim vakserskim priserima dobio bi pepeljaru u zube a mater bi ti svi opsovali. Ti bi se pokrio usima i otisao iz kafane i ne bi se vratio ili bi se vratio sa kakasem.

Ovdje dramis jer ti forum kao platforma to dozvoljava pa mozes oblikovati sadrzaj tvoje dramatizacije dugo vremena mozes korigirati prepravljati svastanesto. U reali to ne mozes. Jacse ovdje ponasam  identicno kao u reali ako mi netko puni jaja ja mu jebem mater jer negdje moram jaja isprazniti.

Nitko ovdje nije antivakser !!! NITKO OVDJE NIJE ANTIVAKSER da ti ponovim.

.

Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by veber 4/2/2022, 17:51

sovac, kaj je i tebe ludilo sančosa počelo obuzimati?
uskoro očekujemo grafove i broj necijepljenih zaraženih.

nijemci opet ruše rekorde. znam iz airbusa da je većina s koronom zaraženih bila cijepljena.
prije nove su kompletno zatvorili jer im je 40% bilo na bolovanju.
čak je testni pilot dva put fasovao unatoč boosteru.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 4/2/2022, 17:54

veber wrote:sovac, kaj je i tebe ludilo sančosa počelo obuzimati?
uskoro očekujemo grafove i broj necijepljenih zaraženih.

nijemci opet ruše rekorde. znam iz airbusa da je većina s koronom zaraženih bila cijepljena.
prije nove su kompletno zatvorili jer im je 40% bilo na bolovanju.
čak je testni pilot dva put fasovao unatoč boosteru.

Kad ljudi dobiju privilegije onda misle da su ulovili boga za jaja i da imaju pravo tlaciti svih ispod. Obuci nekoj budali uniformu policjota pa da vidis transformaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by mutava baštarda 4/2/2022, 19:00

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:

Nitko vas hrvate nije jebo toliko koliko vi jebete sami sebe. Ili da budem precizniji jedna mala hrpa hrvatskih psihopatskih govana jebe ostatak hrvata. Nitko nikada u povijesti nije napravio hrvatima toliko zla koliko su hrvati sami sebi napravili. To je cinjenica koja se bez problema moze dokazati.  Pogledaj samo arhitekturu i sve sagradjeno. Sagradili su vam stranci koje prezirete vi hrvati apsolutno nista niste ostavili za sobom da je vrijedno spomena. Da sada hrvati nestanu sa ovog teritorija nitko ne bi znao da su hrvati ovdje ikada zivjeli.

Sramite se do neba!
Pa nisu se svi hrvati cijepili...

Ovo nije cjepivo. To sto je psihopaata Fauci naredio da se promijeni definicija cjepiva nemoze svrstati ovaj genski bioloski otrov pod cjepivo. Nemozes biolosko oruzje svrstati pod cjepivo. Dalje ono sto sam pitao sovaka koja je svrha tih covid pasosa. Nije odgovorio. Znas ti koja je svrha tih kovidnica?
Ma znam, samo sam ti usmjerio agresiju...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 4/2/2022, 19:15

mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Pa nisu se svi hrvati cijepili...

Ovo nije cjepivo. To sto je psihopaata Fauci naredio da se promijeni definicija cjepiva nemoze svrstati ovaj genski bioloski otrov pod cjepivo. Nemozes biolosko oruzje svrstati pod cjepivo. Dalje ono sto sam pitao sovaka koja je svrha tih covid pasosa. Nije odgovorio. Znas ti koja je svrha tih kovidnica?
Ma znam, samo sam ti usmjerio agresiju...

A bas ti hvala svaka ti dala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by RayMabus 4/2/2022, 19:25

Lošo se ne pita kakva nam je krajnja desnica u državi ? Lažljiva, zla, korumpirana ...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-brkicev-brat-imao-gomilu-drzavnih-prostora-djerek-opisala-sto-je-i-kako-radio/2337389.aspx

U takvoj situaciji čudit se šta su i desničari koji nisu ova krajnja desnica postali ljevičari da s ovima nemaju ništa je čudno.

Biti krajnji desničar u Hrvatskoj znači biti lopov i korumpiran.

Krajnji desničar u Hrvatskoj je drugi naziv za kriminalca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175953
2014-04-11


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by debotoijusto 4/2/2022, 19:50

RayMabus wrote:Lošo se ne pita kakva nam je krajnja desnica u državi ? Lažljiva, zla, korumpirana ...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-brkicev-brat-imao-gomilu-drzavnih-prostora-djerek-opisala-sto-je-i-kako-radio/2337389.aspx

U takvoj situaciji čudit se šta su i desničari koji nisu ova krajnja desnica postali ljevičari da s ovima nemaju ništa je čudno.

Biti krajnji desničar u Hrvatskoj znači biti lopov i korumpiran.

Krajnji desničar u Hrvatskoj je drugi naziv za kriminalca.
krajna desnica u HR su marginalci van tokova drzavna novca , ridikuli a ne kriminalci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 4/2/2022, 20:19

veber wrote:sovac, kaj je i tebe ludilo sančosa počelo obuzimati?
uskoro očekujemo grafove i broj necijepljenih zaraženih.

nijemci opet ruše rekorde. znam iz airbusa da je većina s koronom zaraženih bila cijepljena.
prije nove su kompletno zatvorili jer im je 40% bilo na bolovanju.
čak je testni pilot dva put fasovao unatoč boosteru.

E j ... aj mojne mi ti još kenjat.

Kad sam to delal? 

Koliko sam uopće postova na takvim temama napisal za razliku od antivaksera koji na ''spoznajama'' ako su ispod trideset postova po satu padnu u depresiju da ne velim da baš svugdje trolaju s antivakserizmom.

I jesam ja nekomu zbog toga jebal mater vlašku, talijansku, hercegovačku, bosansku, srpsku, njemačku ...?

U najmanju ruku očekujem da se netko razgovara s menom kak ja s njim.

Počastimo se zdravoforumski s retardom, pizdom, šupkom, idiotom, kretenom, leftardom, rightardom, pederom, ustašoidom, partizanoidom, lezbačom, rvatinom, istro-mletačkim razbojnikom, sančom, kamenjarcem, četnikom, balijom ... ali jebat mater u svakoj drugoj rečenici?

Svi smo ovdje munjeni manje ili više ... manje uglavnom ... blebnemo, pa i zagrizemo u kost žaru rasprave ... ali imamo bremzu.

Ovaj ... ovaj nema nikakvu bremzu.

Smeće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 4/2/2022, 20:22

mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Pa nisu se svi hrvati cijepili...

Ovo nije cjepivo. To sto je psihopaata Fauci naredio da se promijeni definicija cjepiva nemoze svrstati ovaj genski bioloski otrov pod cjepivo. Nemozes biolosko oruzje svrstati pod cjepivo. Dalje ono sto sam pitao sovaka koja je svrha tih covid pasosa. Nije odgovorio. Znas ti koja je svrha tih kovidnica?
Ma znam, samo sam ti usmjerio agresiju...

Koja je svrha vozačkih dozvola?

99% počinitelja pizdarija u prometu ima položeni vozački.

Ukidaj.

Sad si dalje usmjerite svoju agresiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 4/2/2022, 20:42

Sovak wrote:
veber wrote:sovac, kaj je i tebe ludilo sančosa počelo obuzimati?
uskoro očekujemo grafove i broj necijepljenih zaraženih.

nijemci opet ruše rekorde. znam iz airbusa da je većina s koronom zaraženih bila cijepljena.
prije nove su kompletno zatvorili jer im je 40% bilo na bolovanju.
čak je testni pilot dva put fasovao unatoč boosteru.

E j ... aj mojne mi ti još kenjat.

Kad sam to delal? 

Koliko sam uopće postova na takvim temama napisal za razliku od antivaksera koji na ''spoznajama'' ako su ispod trideset postova po satu padnu u depresiju da ne velim da baš svugdje trolaju s antivakserizmom.

I jesam ja nekomu zbog toga jebal mater vlašku, talijansku, hercegovačku, bosansku, srpsku, njemačku ...?

U najmanju ruku očekujem da se netko razgovara s menom kak ja s njim.

Počastimo se zdravoforumski s retardom, pizdom, šupkom, idiotom, kretenom, leftardom, rightardom, pederom, ustašoidom, partizanoidom, lezbačom, rvatinom, istro-mletačkim razbojnikom, sančom, kamenjarcem, četnikom, balijom ... ali jebat mater u svakoj drugoj rečenici?

Svi smo ovdje munjeni manje ili više ... manje uglavnom ... blebnemo, pa i zagrizemo u kost žaru rasprave ... ali imamo bremzu.

Ovaj ... ovaj nema nikakvu bremzu.

Smeće.

prestani muljati  lagati!!! ti mene osobno sada vrijeđaš, vrijeđaš me cijelo vrijeme tvojim morbidnim upadicama o antivakserima proglasio si me antivakserom ja tebe nikada nisam proglasio vakserom niti sam ti ikada branio da sebe cijepiš., vrijeđaš moj zdrav razum a to je za mene vrlo opako vrijeđanje. da mi majku opsuješ tisuću puta ne bi ni trepnuo. ali nemoj vrijeđati moj zdrav razum jer tu se onda situacija jako brzo zakotrlja u fizićki obračun da smo u reali. nemoj mene jebati u zdrav mozak! to ne dozvoljavam nikome pa ni vlastitoj majci da me jebe u zdrav mozak. kakvi jebeni antivakseri o čemu ti drobiš jebote nitko ovdje nije antivakser svi su se cijepili barem jednom u životu i nitko ih nije prisiljavao kao što stožeraška psihopatska stoka kriminalaca radi sa ovim takozvanim cjepivom.

pa sam si me prisilio da ti jebem mater, trpim tvoje prosere i vrijeđanja mjesecima i šutim ne reagiram. ali i ja imam granicu i bolje ti je tebi a i drugim trolčinama da ne testiraju moje granice strpljenja i uljudnosti jer bi takvo testiranje moglo završiti u potocima krvi.

jel jasno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by mutava baštarda 4/2/2022, 22:48

Guest wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:

Ovo nije cjepivo. To sto je psihopaata Fauci naredio da se promijeni definicija cjepiva nemoze svrstati ovaj genski bioloski otrov pod cjepivo. Nemozes biolosko oruzje svrstati pod cjepivo. Dalje ono sto sam pitao sovaka koja je svrha tih covid pasosa. Nije odgovorio. Znas ti koja je svrha tih kovidnica?
Ma znam, samo sam ti usmjerio agresiju...

Koja je svrha vozačkih dozvola?

99% počinitelja pizdarija u prometu ima položeni vozački.

Ukidaj.

Sad si dalje usmjerite svoju agresiju.
Koja svrha prisiljavati nekoga na vozačku dozvolu ako se namjerava voziti u autobusu ili ići pješke ili jahat konja.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by veber 4/2/2022, 23:14

mutava baštarda wrote:
Guest wrote:
mutava baštarda wrote:
Ma znam, samo sam ti usmjerio agresiju...

Koja je svrha vozačkih dozvola?

99% počinitelja pizdarija u prometu ima položeni vozački.

Ukidaj.

Sad si dalje usmjerite svoju agresiju.
Koja svrha prisiljavati nekoga na vozačku dozvolu ako se namjerava voziti u autobusu ili ići pješke ili jahat konja.
mogao je isto tako napisati;
koji je smisao svjedodžbi i diploma, pa svi su naučili čitati.

klasično miješanje jabuka i šljiva.
prvenstveno vozačka dozvola je validacija stečenog znanja, kao što ja imam certifikate od dassaua za Catia ili od autodeska za ACAD.
nitko ovdje forumaše ne tjera da to polažu.
nitko te ne tjera da voziš auto.

za oružani list u njemačkoj opet sam morao proći validaciju i da li poznajem njemačke propise za isto.
nitko me ne tjera imati oružje, pa sami time ne postoji potreba za potvrdom.

isto tako imamdozvolu za brod, viličar, kran.
sve su to potvrde o stečenom znanju i na dobrovoljnoj su bazi.

obavezno cijepljenje, nije na dobrovoljnoj bazi već je prisila.
neka se onda tako i zove i neka se izglasa zakon.

do tada "biseri" koji uspoređuju validaciju stečenog znanja s nečim što je prisila-puše kurac i neka se cijepe svaki dan.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by T. 4/2/2022, 23:22

Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...

_________________
Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by veber 4/2/2022, 23:29

T. wrote:Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...
pa znam.
zakaj nije naveo certifikat za Catia ili za voditelja brodice?

usporedba bi bila ispravna da je npr naveo da se netko ne želi cijepiti protiv tetanusa.
ili zašto ste se cijepili protiv tetanusa a niste protiv covida?

to je ok.
ali uspoređivati prisilu sa svjedodžbom završenog školovanja u kojem si očito obranio znanje je u krajnju ruku deplasirano.

ovdje na forumu nas 2-3-4 ima za voditelja brodice s time da je yoda viši nivo pa ima kao skiper.
ostalima ne treba.
viličar? pa nisam sjeo u viličar 5 godina, ali firma je inzistirala.

bulazne i ostanu živi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by mutava baštarda 4/2/2022, 23:39

T. wrote:Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...
Čovik koji je primio dva cijepiva, zapalio se jer nije htio da ga se ucijenjuje s trećom, je pomahnitali antivaxer. Nevjerojatno...
Stvarno nema pomoći...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by epikur37 4/2/2022, 23:40

mutava baštarda wrote:
T. wrote:Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...
Čovik koji je primio dva cijepiva, zapalio se jer nije htio da ga se ucijenjuje s trećom, je pomahnitali antivaxer. Nevjerojatno...
Stvarno nema pomoći...

Pa gle, jel antivaxer ili nije nije ni bitno

da je mentalno poremećen...to je jamačno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by veber 5/2/2022, 00:00

mutava baštarda wrote:
T. wrote:Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...
Čovik koji je primio dva cijepiva, zapalio se jer nije htio da ga se ucijenjuje s trećom, je pomahnitali antivaxer. Nevjerojatno...
Stvarno nema pomoći...
a mogao je nagurati kalijevog nitrata u benzin i hititi na stožer, bilo bi efektnije ili u doba korone mogao je guliti glavice šibica imao bi do sada fosfora, opet s benzinom daje zanimljivu pojavu. a i s ureom se dade svakaj složiti.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by epikur37 5/2/2022, 00:01

veber wrote:
T. wrote:Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...
pa znam.
zakaj nije naveo certifikat za Catia ili za voditelja brodice?

usporedba bi bila ispravna da je npr naveo da se netko ne želi cijepiti protiv tetanusa.
ili zašto ste se cijepili protiv tetanusa a niste protiv covida?

to je ok.
ali uspoređivati prisilu sa svjedodžbom završenog školovanja u kojem si očito obranio znanje je u krajnju ruku deplasirano.

ovdje na forumu nas 2-3-4 ima za voditelja brodice s time da je yoda viši nivo pa ima kao skiper.
ostalima ne treba.
viličar?

Koega, ali za pilota ide samo jedan...

doduše malo će potrajati :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 5/2/2022, 00:17

epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
T. wrote:Nema koristi veberu...
Cca 30% populacije je pod hipnozom...
6-8% se nikad neće probudit...
Čovik koji je primio dva cijepiva, zapalio se jer nije htio da ga se ucijenjuje s trećom, je pomahnitali antivaxer. Nevjerojatno...
Stvarno nema pomoći...

Pa gle, jel antivaxer ili nije nije ni bitno

da je mentalno poremećen...to je jamačno

pa nije mentalno poremećen. svaku normalnu osobu možeš dovesti na rub očaja i totalne nemoći, tako da mu onemogućiš raditi i zarađivati za život jer taj se gospodin koji j inače docent na fakultetu nije mogao zaposliti nigdje ni kao prodavač voća i povrća ako ne primi treći šut, da mu se toliko suzi svijest da počinje nagonski se ponašati i svatko ima neki svoj izlaz iz takve bezizlazne situacije.

ajd da ja tebi zabranim svaki rad i posao apsolutno svaki rad i primanja novca ali nemožeš vani jer i vani je isto. ajd turčine kako bi ti svoju vamiliju hranio. nakon mjesec dana objesio bi se na Via Magna u Zadru danas je zovu Kalelarga od tal. Calle Larga.

evo vidiš ja nemam takav poriv ali imam drugi samnom bi na groblje otilo barem deset autobusa na kat punih hrvata i hrvatica. znaš da ja ne volim putovati u nepoznato sam. više volim u društvu a inače obožavam hrvate i hrvatice pogotovo one tvoje pasmine. pa jebote da mogu poveo bi sa sobom cijelu hercegbosnu i sve rvate ubosni i one koji su se prikopčali parazitski u RH i jebu pošten narod u mozak. pa to bi bio konvoj jebote bio bi popularniji od Atile.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by epikur37 5/2/2022, 00:24

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
Čovik koji je primio dva cijepiva, zapalio se jer nije htio da ga se ucijenjuje s trećom, je pomahnitali antivaxer. Nevjerojatno...
Stvarno nema pomoći...

Pa gle, jel antivaxer ili nije nije ni bitno

da je mentalno poremećen...to je jamačno

pa nije mentalno poremećen. svaku normalnu osobu možeš dovesti na rub očaja i totalne nemoći, tako da mu onemogućiš raditi i zarađivati za život jer taj se gospodin koji j inače docent na fakultetu nije mogao zaposliti nigdje ni kao prodavač voća i povrća ako ne primi treći šut, da mu se toliko suzi svijest da počinje nagonski se ponašati i svatko ima neki svoj izlaz iz takve bezizlazne situacije.

ajd da ja tebi zabranim svaki rad i posao apsolutno svaki rad i primanja novca ali nemožeš vani jer i vani je isto. ajd turčine kako bi ti svoju vamiliju hranio. nakon mjesec dana objesio bi se na Via Magna u Zadru danas je zovu Kalelarga od tal. Calle Larga.

evo vidiš ja nemam takav poriv ali imam drugi samnom bi na groblje otilo barem deset autobusa na kat punih hrvata i hrvatica. znaš da ja ne volim putovati u nepoznato sam. više volim u društvu a inače obožavam hrvate i hrvatice pogotovo one tvoje pasmine. pa jebote da mogu poveo bi sa sobom cijelu hercegbosnu i sve rvate ubosni i one koji su se prikopčali parazitski u RH i jebu pošten narod u mozak. pa to bi bio konvoj jebote bio bi popularniji od Atile.

Ma hajde, zapalio se zbog treće doze cjepiva...zapalio se zato što je već izgorio u glavi.

A ti možeš sa sobom u vječnost povesti i nas 100 hercegbosanaca...ali onda si osuđen na vječnost s nama :p

U tom slučaju, mislim da bih ti na onom svijetu osobno puštao Sinana Sakića :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Guest 5/2/2022, 00:30

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:

Pa gle, jel antivaxer ili nije nije ni bitno

da je mentalno poremećen...to je jamačno

pa nije mentalno poremećen. svaku normalnu osobu možeš dovesti na rub očaja i totalne nemoći, tako da mu onemogućiš raditi i zarađivati za život jer taj se gospodin koji j inače docent na fakultetu nije mogao zaposliti nigdje ni kao prodavač voća i povrća ako ne primi treći šut, da mu se toliko suzi svijest da počinje nagonski se ponašati i svatko ima neki svoj izlaz iz takve bezizlazne situacije.

ajd da ja tebi zabranim svaki rad i posao apsolutno svaki rad i primanja novca ali nemožeš vani jer i vani je isto. ajd turčine kako bi ti svoju vamiliju hranio. nakon mjesec dana objesio bi se na Via Magna u Zadru danas je zovu Kalelarga od tal. Calle Larga.

evo vidiš ja nemam takav poriv ali imam drugi samnom bi na groblje otilo barem deset autobusa na kat punih hrvata i hrvatica. znaš da ja ne volim putovati u nepoznato sam. više volim u društvu a inače obožavam hrvate i hrvatice pogotovo one tvoje pasmine. pa jebote da mogu poveo bi sa sobom cijelu hercegbosnu i sve rvate ubosni i one koji su se prikopčali parazitski u RH i jebu pošten narod u mozak. pa to bi bio konvoj jebote bio bi popularniji od Atile.

Ma hajde, zapalio se zbog treće doze cjepiva...zapalio se zato što je već izgorio u glavi.

A ti možeš sa sobom u vječnost povesti i nas 100 hercegbosanaca...ali onda si osuđen na vječnost s nama :p

U tom slučaju, mislim da bih ti na onom svijetu osobno puštao Sinana Sakića :D

ne bi ti puštao ništa i nisam ja sa vama. ja sam vas samo častio putovanjem na groblje. i to je to. capolinea. to ti je zadnja stanica dalje nema. tu silaziš i ostaješ.

znaš da ja uzimam sa sobom i častim samo one koje najviše volim a rvate obožavam. ja bi rvate svuda vodio. vodio bi ih na streljanje, vodio bi ih u razgledavanje fojbi, vodio bi ih u plinske komore itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam' - Page 3 Empty Re: Loso:'Gotovo cijela Hrvatska je lijevi ekstremizam'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum