ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 1/31/2022, 16:06

RayMabus wrote:Ja sam gori od HDZa.

Politika me praktički nikad nije zanimala do onog sa Sanaderom. Od tada glasam za MOST al i bilo koga tko mi se učini da je ok protiv HDZa.

Ja sebe ne gledam kao tijelo nego kao besmrtno biće.

HDZ se bori da opstane.

Ja da ubijem.

Tu je razlika.

RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 1/31/2022, 16:34

Eto sad imate pola miljona branitelja koji će glasati za vas idući 20 godina a u međuvremenu totalni demografski slom i uništenje.

Svi umiremo. Čovjek je besmrtno biće. Ja ću živit na nekom drugom planetu ili na ovom al u drugoj državi a VI ĆETE BITI SVI MRTVI.

JASNO ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 1/31/2022, 16:36

Kad Hrvati nestanu onda neće više biti ni HDZa.

HRVATSKE demokratske zajednice.

Ne glasa se i ne dovodi na vlast nekoga tko je korumpiran i to je dokazano a vi to nagrađujete.

Sad ćete fizički nestat s ove planete.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by marcellus 1/31/2022, 17:25

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:HDZ se ne može srušiti klasičnim metodama. Uostalom ako ga se sruši tko dolazi na vlast ? Možemo ? Ne hvala. Radije onda još jedan mandat HDZa.

HDZ jednostavno nema alternativu


ima, irska i njemačka

_________________
Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by abraham 1/31/2022, 17:28

Da ne citam sada sve ali jedan plus za Zekanovica....... Jebi ga u jednoj recenici je sveo rvatsku desnicu. Zalosno ali istinito. Na to sve prevuci glazuru od Bujice ili krezavog sekretara komiteat u Ljubuskom i to je to.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by marcellus 1/31/2022, 18:03

dakle, desnica - odron, hdz - zločinačka organizacija, ljevica - munjeni i zbunjeni.

_________________
Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by crvenkasti 1/31/2022, 18:37

marcellus wrote:dakle, desnica - odron, hdz - zločinačka organizacija, ljevica - munjeni i zbunjeni.

Najbolje je ipak glasovati za zloćinačku.
Oni kradu, ali onda to znači da i imaju, pa će nožda nešto i nama dati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by abraham 1/31/2022, 18:40


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 1/31/2022, 18:41

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:dakle, desnica - odron, hdz - zločinačka organizacija, ljevica - munjeni i zbunjeni.

Najbolje je ipak glasovati za zloćinačku.
Oni kradu, ali onda to znači da i imaju, pa će nožda nešto i nama dati.
Zločinačka je najbolja. Bar znaš na čemu si : siguran put u propast. :tu beer
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 1/31/2022, 19:02

Teško je idiotu nešto objasnit jer da mu je to lako on ne bi bija idiot.

Ti mu kažeš da je ovaj korupcija i da je to kriminal a on da je to naš i šta njega brige. Tako isto u Srbiji, u Bosnu za onu SDA.

Ne pomaže to objašnjavanje. Iseljavanje i slom demografije i smjena generacija i moraš pričekat dok debili ne izumru. A štaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176431
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 3 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum