ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by vuksadinare 31/1/2022, 14:58

niels wrote:Most nije desnica ni ljevica, i jest sve to. Reći će bilo što, zajahati će na bilo kakvom valu, samo da dobiju glas više.

A što rade sa svojim mandatima? Dva puta su vratili zločinačku na vlast, pa se čude kako su prošli.
pa most je malo porastao na valu onih prosvjeda gdje su perfidno te prosvjede iskoristili predstavljajuci se kao suorganizatori a razotkrio ih je vilim karlovic koji je uz klarica,cetinskog i jos neke ljude stvarni organozatori prosvjeda..ni jedna druga desna stranka nije napravila to sto je napravio most konretno tercet raspudic-selak-grmoja pokusali oteti prosvjed pravim organizatorima..ali srecom organizatori nisu htjeli na to odsutjeti i napali su most a ovi su se kao pickice povukli i sute...ali steta je pocinjena medijski su kamere bile na prosvjedu i nekim prosvjedima uperene u lazne proroke i otimace grmoju,selakicu i raspudica i ljudi gdje su oni lagajuci govorili kako su 'sudjelovali u organiziranju nekih prosvjeda logisticki'..i time si lazno digli popularnost ta ista 'ekipa' vise nije vidjena na kasnijim i tekucim prosvjedima bili na dva masivna prosvjeda gdje su bile kamere i to je to..da ce im vukovarski heroj i tigaer vilim paprike..ide tuzba

vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by niels 31/1/2022, 14:59

Računica je jednostavna za bandu: 11 mandata imaju u startu, dijaspora i manjine.

U IV, V, IX, X imaju 7 ili više mandata.

U I, II, VI, VII imaju 5 mandata ili više.

U III i VIII imaju 3 mandata ili više.

To je 54, oni ne mogu ispod toga. Realno su u prvih 10 izbornih jedinica na 60 u svakom trenutku. S onih 11, imaju 71 da se ni ne oznoje u kampanji.

Treba im onda samo 5 mandata da formiraju većinu. Mandata, ne nužno partner.

SDP u bilo kojoj kombinaciji/koaliciji s Možemo nije ni blizu, desnica također nema prolaz.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by niels 31/1/2022, 15:04

A DP samo sanja da se nađe u istoj situaciji kao i Most. O čemu su pričali cijelu kampanju?

Koji će im biti uvjeti za koaliciju s HDZ-om.

Onda ih ovi s guštom šutnu, a ovi im dopuze nazad.

Kakva je to desnica, njihovi kolege u Austriji, Mađarskoj, Italiji se beskompromisno bore za vlast i to kao stariji partner u koaliciji.

Ovi se natječu tko će biti jatak zločinačkoj.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by marcellus 31/1/2022, 15:11

vuksadinare wrote:
aben wrote:Da most osvoji vlost, ne bi ih se moglo razlikovati od hdza
:tu

ne bih se složio, HDZ je jedinstven i neponovljiv, desetljećima su gradili organizaciju i utjecaj po "cosa nostra" principima i to je u ovom trenutku drugima nedostižno.

_________________
Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 15:11

Sad će se smanjit broj zastupnika iz Slavonije a tamo samo HDZ, DP i SDP daju zastupnike a kako je HDZ već razvalio DP, ovi na idućim parlamentarnim izborima neće dobit od tamo ni dva zastupnika ( sad ih imaju šest).

A kako MOST tamo ne osvaja ništa, sad se mi iz MOSTA smijemo.

Vučnina reci Kmeeeee

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by niels 31/1/2022, 15:13

SDP/Možemo ima u I, II, III, VIII 7 mandata ili više.

U VI, VII, X imaju 5 mandata ili više.

U IV, V, VII, IX imaju 3 mandata ili više.

To je 55 mandata, čak i uz fenomenalnu kampanju mogu dobaciti do 60. Treba im još minimalno 16 mandata.

Otkud?

Most i DP? Raspali bi se u roku 5 minuta, posvađali bi se oko toga koju kavu naručiti.

Svima njima bi bio maksimum na izborima ono što su napravili 2015.

Da spriječe HDZ da dođe do neograničene vlasti, da ju obnaša praktički sam.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 15:19

HDZ se ne može srušiti klasičnim metodama. Uostalom ako ga se sruši tko dolazi na vlast ? Možemo ? Ne hvala. Radije onda još jedan mandat HDZa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by epikur37 31/1/2022, 15:22

RayMabus wrote:HDZ se ne može srušiti klasičnim metodama. Uostalom ako ga se sruši tko dolazi na vlast ? Možemo ? Ne hvala. Radije onda još jedan mandat HDZa.

HDZ jednostavno nema alternativu

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by niels 31/1/2022, 15:24

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:Da most osvoji vlost, ne bi ih se moglo razlikovati od hdza
:tu

ne bih se složio, HDZ je jedinstven i neponovljiv, desetljećima su gradili organizaciju i utjecaj po "cosa nostra" principima i to je u ovom trenutku drugima nedostižno.

A čuj, znaš onu koja se pripisuje lordu Actonu: “Vlast kvari ljude. Neograničena vlast kvari neograničeno.” HDZ je savršen primjer.

Zločinačka je 32 godine vlast, možda je nisu formalno obnašali, ali su faktično bili vlast. Premrežili su Hrvatsku i podijelili sinekure, a ponajviše sebi. Dakle, svaka Vlada je sve korumpiranija, to je progresivna bolest, oni su ovisni o moći.

Da ih Most ili bilo tko odmijeni, ne bi bilo dovoljno da ih poraze na izborima, nije ovo politička utakmica, ovo je borba mafijaške organizacije za opstanak.

HDZ može poraziti samo netko tko je gori od HDZ-a.

A to je nemoguće.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 15:24

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:HDZ se ne može srušiti klasičnim metodama. Uostalom ako ga se sruši tko dolazi na vlast ? Možemo ? Ne hvala. Radije onda još jedan mandat HDZa.

HDZ jednostavno nema alternativu

Ima. Samo treba pričekat da onih pola miljona branitelja ( glasaća ) umre prirodnom smrću.

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Croatia_single_age_population_pyramid_2020

Za nekih 20 godina. pirat lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 15:26

niels wrote:

HDZ može poraziti samo netko tko je gori od HDZ-a.

A to je nemoguće.
B-)

Zdravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by vili40 31/1/2022, 15:26

aben wrote:
vili40 wrote:ja bih lijepo molio da mi netko prikaže koji je to program "naše" desnice.Za što zapravo cijelo vrijeme mrgođu i galame?
Za socijalizam
pa što ne vele a ne stalno drina,zemun,zds,srbi,dimnjačari ok ali partizani i tito tifusari,šuma amo tamo...i onda se posvađaju pa nastane od tri grupe osam.Da za promjenu idu malo nešto korisno radit a ne gledat raspored kad su na redu za bujanca i njegovu bujicu.Malo su naopako i samo se pitam tko taj cirkus plaća.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by Eroo 31/1/2022, 15:27

Za HDZ jednostavno ne postoji alternativa.
To je i razumljivo za jednu tako malu zemlju kao što je Hrvatska. 
Tko išta vrijedi već odavno je u HDZ-u.
Ostalo je nakupina s koca i konopca. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75038
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by vili40 31/1/2022, 15:30

Eroo wrote:Za HDZ jednostavno ne postoji alternativa.
To je i razumljivo za jednu tako malu zemlju kao što je Hrvatska. 
Tko išta vrijedi već odavno je u HDZ-u.
Ostalo je nakupina s koca i konopca. :)
eto i to je to,kako god okreneš najebali smo
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by niels 31/1/2022, 15:31

I ne bih se složio da će se biračke jedinice prekrojavati. One se određuju po broju upisanih birača, a ne po broju stanovnika u pojedinoj jedinici.

Zločinačka je zbilja atomizarala DP, slavonske su jedinice njihove. Zašto da se toga odrekne, Slavonija glasa kao vojska, u Dalmaciji imaju komplikacija.

Tisućugodišnji Reich, malo logike i matematike.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by niels 31/1/2022, 15:40

Eroo wrote:Za HDZ jednostavno ne postoji alternativa.
To je i razumljivo za jednu tako malu zemlju kao što je Hrvatska. 
Tko išta vrijedi već odavno je u HDZ-u.
Ostalo je nakupina s koca i konopca. :)

Za HDZ postoji alternativa, imamo sudsku presudu.

Da je gospodarski subjekt, vjerojatno bi dobili mjeru zabrane obavljanja poslovne djelatnosti, s obzirom na razmjere štete (političke, demografske, ekonomske, moralne...) koje su nanijeli.

Po analogiji, sud je trebao naložiti brisanje HDZ-a iz Registra političkih stranaka, a članstvu zabraniti javne istupe i bavljenje politikom, doživotno.

S obzirom da bi Sabor na taj način ostao bez 66 zastupnika, bilo bi uputno ići na prijevremene izbore.

Prve bez HDZ-a i hadezeovaca.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 15:44

Nije točno da nema netko gori od njih.

Čekat ćemo 20 godina da pola miljona branitelja ( njihovih birača ) umre prirodnom smrću a istovremeno da cijela Hrvatska demografski izumre.

Ja sam gori od njih.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by aben 31/1/2022, 15:49

vili40 wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:ja bih lijepo molio da mi netko prikaže koji je to program "naše" desnice.Za što zapravo cijelo vrijeme mrgođu i galame?
Za socijalizam
pa što ne vele a ne stalno drina,zemun,zds,srbi,dimnjačari ok ali partizani i tito tifusari,šuma amo tamo...i onda se posvađaju pa nastane od tri grupe osam.Da za promjenu idu malo nešto korisno radit a ne gledat raspored kad su na redu za bujanca i njegovu bujicu.Malo su naopako i samo se pitam tko taj cirkus plaća.

To su sve soc frakcije, i imo ih puno jer je u socijalizmu pobjednik samo onaj koji je na vrhu.

Svaki od njih se uvati za neku nišu, drina, hercegbosna, radnici, oederi... A u suštini, svi su isti...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 16:00

Ja sam gori od HDZa.

Politika me praktički nikad nije zanimala do onog sa Sanaderom. Od tada glasam za MOST al i bilo koga tko mi se učini da je ok protiv HDZa.

Ja sebe ne gledam kao tijelo nego kao besmrtno biće.

HDZ se bori da opstane.

Ja da ubijem.

Tu je razlika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 16:02

Uništavam vas.

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Croatia_single_age_population_pyramid_2020

Ako moj put do toga da uništim HDZ ide preko toga da uništim kompletni hrvatski narod i izbrišem ga s lica Zemlje, upravo će se to desiti.

Ja sam gori od HDZa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by RayMabus 31/1/2022, 16:06

RayMabus wrote:Ja sam gori od HDZa.

Politika me praktički nikad nije zanimala do onog sa Sanaderom. Od tada glasam za MOST al i bilo koga tko mi se učini da je ok protiv HDZa.

Ja sebe ne gledam kao tijelo nego kao besmrtno biće.

HDZ se bori da opstane.

Ja da ubijem.

Tu je razlika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176425
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila - Page 2 Empty Re: Hrvatska desnica: Mala bara s puno krokodila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum